PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Almira ve Garenta Araç Kiralama

kunteper
31-07-2014, 15:50
Selamlar,

2 hafta sonra Antalyaya uçakla gideceğim, ordan da sideye geçicez.
Havalimanından araç kiralamayı düşünüyorum, havalimanındaki firmalardan Almira ve Garenta uygun gözüküyor. Bu firmaları daha önce kullanan var mıdır özellikle antalya havalimanı için yorum yapabilicek

ufuksaracci
31-07-2014, 16:59
Garenta'dan bayram da araba kiraladım ve çok memnun kaldım . Kia Rio'yu 3 günlüğüne 312 liraya kiraladım ve verdikleri araba daha 12kmdeydi.

alpr
31-07-2014, 21:23
Almira rent a car i kullaniyorum son uc seferde cok memnunum araclari sifir ayarinda kesinlikle tavsiye ediyorum.

Faruk'S
31-07-2014, 21:27
almira kullandim bende daha önce tavsiye ederim

enesy
31-07-2014, 21:58
Ben almira dan 1 aylik kiraladim eski ssirkette , 300 km de arac verdiler 9200 km de goturdum ay sonunda ufak tefek 2 cizik vardi tamponda teslim ederken. Kimse bisey demedi ne cizige ne km ye.

by.gkn
31-07-2014, 22:14
almirayı bilmiyorum ama garenta çelik motor un yeni kurduğu bir firma epey olumlu yorumlar duydum etrafımdan tavsiye ederim.

ufuck
31-07-2014, 22:15
Almiranin eski calisaniyim. Calistigim sure icerisinde musteriye zarar verecek bisey yaptiklarini gormedim.

Mr.K
31-07-2014, 23:05
garentadan kiraladım halende kullanıyorum . 3bin km'de jetta kiraladım 4binde şuan,ek olarak kasko paketi aldım bide ekstra şoför.İlgi alakal + araçları gayet güzel.Gene tabi tercih meselesi fiyatlara bakarak kiralayabilirsiniz.

kunteper
31-07-2014, 23:50
Oncelikle yorumlariniza cok tesekkurler,
Sanirim ikisinden hangisni secersem seceyim iyi bir hizmet alicam
Sikayetvar a bakinca insan biraz korkuyor 1000de 1 bi sorun olur ama benim basima gelirse diye

Peki internetten odeme kismina ne diyorsunuz,
Iki firmada da polo secilip odeme yapiliyor ancak polo ve turevleri verme haklari var. Odemeyi rezervasyon sirasinda netten yapmayi dusunuyorum indirimden dolayi

ufuksaracci
01-08-2014, 00:27
Ben A1 için ödeme yapmıştım fakat araç kaza yaptığı için bana ücret farkı olmadan Nissan Qasqai vermek istediler. Diğer bir seçeneğim ise Kia Rio'ydu çok merak ettiği içn Rio'yu aldım . Ödemeyi de internetten yaptığım için indirim yapmışlardı.

aposport
02-08-2014, 20:27
Antalya garenta da ali bey var. çok ilgililer. arabalar çok yeni ve temiz.

iadam
02-08-2014, 21:27
Garenta Ankara Çankaya'dan 2-3 kere araç kiraladım. Yeni firma olduğu için piyasada yer etmeye çalışıyorlar. Fiyatları uygun bu yüzden. İnternetten kiralamaya güvenmiyorsanız, telefonla arayıp fiyat öğrenmeden internetteki fiyatı söyleyin çok diretmiyorlar, hem arabayı da seçebiliyorsunuz.

imprezaWRC
03-08-2014, 14:07
Garenta'dan bayram da araba kiraladım ve çok memnun kaldım . Kia Rio'yu 3 günlüğüne 312 liraya kiraladım ve verdikleri araba daha 12kmdeydi.

82 TL'lik otomobile nasıl 3 gün için 312 TL verdin anlamadım. Ekstra birşeyler mi aldın. Ek hizmetleri eklemeden 246 TL etmesi gerekiyor.

Bu fiyata bilindik firmalardan da kiralama yapılabiliyor. Mesela, Budget'ta kiralama yaptıkça puan birikiyor, biriken puanlara göre bedava kiralama da yapılabiliyor. Budget'ta pegasus indirimi falanda var.

ufuksaracci
03-08-2014, 15:55
82 TL'lik otomobile nasıl 3 gün için 312 TL verdin anlamadım. Ekstra birşeyler mi aldın. Ek hizmetleri eklemeden 246 TL etmesi gerekiyor.

Bu fiyata bilindik firmalardan da kiralama yapılabiliyor. Mesela, Budget'ta kiralama yaptıkça puan birikiyor, biriken puanlara göre bedava kiralama da yapılabiliyor. Budget'ta pegasus indirimi falanda var.

Yanlışlık oldu ben Audi A1 için o parayı ödemiştim.Ekstra olarak ikinci söför mini hasar eklettim.

ogretmen1978
30-08-2014, 00:25
Bence kurumsal firmalardan vazgeçmemek lazım. Ancak fiyatta önemli, skyscanner veya 24 saat rezervasyon siteleri rent a car karşılaştırma sistemleri, oradan en uygun aracı bulabilirsiniz.
Araba kiralama | Tüm ana araç kiralama şirketleri fiyatlarını www.skyscanner.com.tr ile karşılaştırın (http://www.skyscanner.com.tr/carhire/?)
İstanbul İzmir Ankara Havalimanı Rent A Car Ucuz Araç Kiralama Firmaları Fiyat Karşılaştırma Sistemi Kiralık Araba Fiyat Listesi (http://www.24saatrezervasyon.com/)

Ahmet Saraçoğlu
30-08-2014, 09:22
Ağustos 23 28 arası antaylada garentadan kiraladım.Opel corsa cdti için ödeme yaptım ama araç olmadığı için bir üst sınıf diye linea verdiler :D , Gerçekten özel bir araç tercihiniz varsa onu alacağınızdan emin olun.Misal a1 , a3 bmw f30 vs test te etmiş olurum niyetiyle giderseniz model değişikliği hayal kırıklığı olabilir.Ama ayağımı yerden kessin diyorsanız sıkıntı yok.Garentada ya full alıp full teslim ediyorsunuz , yada her sınıfa göre belirlenen km fiyatını ödüyorsunuz(lineanın 0.35 krş tu misal)
Ben ful aldım full verdim 600 km ye yakın kullandım sıkıntısız teslim ettim.Tavsiye ederim.

kunteper
30-08-2014, 10:21
Almira dan antalya havalimani 17 agustosta kiraladim ben 4 gunluk, polo 1.2tdi, arac vardi ellerinde onu verdiler.
Temiz 10 binde mi neydi araba. Yalniz bizim sknti soyle oldu, bos alip bos verdik :D
mazot birakmayalim derken yolda kalacaktik :)

gkhnyds
30-08-2014, 10:36
bizde sürekli almirayı kullanıyoruz ve gayet memnunuz.
garenta piyasaya çok agresif girdi. bu sebeble mağdur ettiği müşteriler mevcut
en son başımıza gelen olay ise, rezervasyonunu yaptırdığımız dizel otomatik a1 aracı teslimat anında vermemeleri ! araç doluymuş , size i30 verelim dediler.. ve farklı bir fiyattan.
cebimize gelen sms i gösterdik ancak bir sonuç alamadık.
olmayan araca olmayan fiyat ile ayağına kadar getirdi :) boş döndük...
buna benzer olayı almirada yaşadık, fiyat farkı almadan üst segment araç verdiler. müşteriyi kaybetmediler. ne kadar kurumsal bilemem, iyi anlaşıyoruz.