PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volvo v60 t4 hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var?

SGTI
01-08-2014, 11:57
Öncelikle merhabalar :)

Polo mu sattıktan sonra bir arayışa girdik.Ne alsak diye bakarken 400 hp leon buldum sinan abinin galerisinde,ne alaka olduğunu çözemesemde bir şekilde gördüğümüzde bunu alıp çıktık :) .Zaten açıkcası böyle bir arabaya ihtiyacımızda vardı.Daha 33.000 de otomatik 6 ileri bu araç hakkında ne yazıkki fazla bilgi bulamıyorum.Hayatımda hiç bu kadar az fanı-forumu olan araç markası görmedim.Donanımı kalitesi yoldaki rijitliği,tutuşu herşeyi mükemmel.Ama açıkcası 1670 kg olduğundan 180 hp olsa bile fazla memnun etmiyor gidişi.Uçmasını kaçmasını beklemiyorum ama 1 parmak daha gideri olsa güzel olacak gibi :) Otomatiğini faza beğenemedim güvenemedimde.Servise bağlattık hiç bir arıza çıkmadı.Fakat bu araç hakkında her türlü bilgiye ihtiyacım var.Tek bildiğim 1.6 ford ecoboost motoru olduğu.

Şimdi bu arabada kronik olarka ne problem vardır, varmıdır?
Otomatik vites ne derece iyidir ? Ufak bi upgradeye dayanabilirmi
Volvo (daha doğrusu ford motoru) ne tarz modifikasyonlardan verim alır.Yazılım + varex veya dp gibi düşündüm.Fazla bağırmaması gerek o yüzden vanalı veyahut fazla ötmeyen bişey olsa daha uygun gibi.

Bu arada bu araba hakkında bilgi - takip edebilecğeim bi adres biliyorsanız güzel olur.

şimdiden teşekkürler :)

SGTI
01-08-2014, 18:00
Yahu bu forumda bilemi çıkmadı bu arabayı bilen :)

onursumer
01-08-2014, 18:03
ahmet baha kullanıyor güncel kasa 4 silindirli volvo gorurse yorumlarını yazar :)

ben s60 değil ama t4 v40 için şoyle yorum yapabilirim yavaş değil ama hızlı hisside yok kadranda hızlı ikenbile normal geliyor insana hissettirmiyor :)

semavi
04-08-2014, 15:05
Maalesef yeni kasalarla alakalı çok fazla bilgim yok. Bildiklerimn katalog değerleri seviyesinde. Yanıltmak istemem.