PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sürpriz için desteğinize ihtiyacım var.

Anıl E.
04-08-2014, 13:04
Herkese merhaba techturkey ailesi . Ne zamandır üyeyim foruma , çok iyi insanlar güvenilir kişiler tanıdım bana forumun katkısı çok oldu hem araba olaylarında hem sosyal hayatta hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Konu saçma bulunursa yönetim tarafından silinebilir şimdiden kusura bakmayın . Sevgilimin hem doğum günü hem de ilişkiye başlamamızın 1. yılı olduğundan dolayı bir sürpriz yapmaya karar verdim . Bu sürpriz de şehirlerarası konuları ilgilendirdiği için buraya konu açmak istedim. Daha önceden yapılmış bir sürpriz olabilir belki o kadar önemli değil .

Sevgilimle olan fotoğrafımızı afiş poster olarak ya da her neyse ,buradan gönüllü arkadaşlara yollamak istiyorum . Emanetleri alan arkadaşlar bulundukları şehirlerin işlek caddelerine ya da güzel manzaralı yerlere asabilirlerse çok mutlu olurum anladınız zaten demek istediğimi neresi olursa olsun. Hatta modifiyeli araçları olanlar vosvos , s2000 vs.. ne olursa olsun sadece fotoğrafını çekip bana yollayacaksınız , aynı şekilde caddeye asılan fotoğrafları da öyle . Ben hepsini birleştirip güzel bir video yapmayı düşünüyorum ve ilk buluştuğumuz cafede bir sürpriz partisi eşliğinde o video yu izletmek .

Yurtdışına çıkacak olan üyeler vs.. ne kadar çok şehir ne kadar değişik ülkelerde bunu yapabilirsek o kadar iyi .

Şimdiden yardım etmek isteyen istemeyen herkese teşekkür ederim.

Not: Evren abi (Evrenoz)'den izin alarak konuyu açıyorum.

SekoLive
04-08-2014, 13:21
anıl süre sıkıntın nedir?

elden geleni yaparım.

yanlz bu fotoları sehir fotolarına montajlatabilrsn aslnda :) bi sağlam shopcuya bakar bu iş pratik olarak. eğer mevzu sadece foto ise .

Anıl E.
04-08-2014, 13:35
anıl süre sıkıntın nedir?

elden geleni yaparım.

yanlz bu fotoları sehir fotolarına montajlatabilrsn aslnda :) bi sağlam shopcuya bakar bu iş pratik olarak. eğer mevzu sadece foto ise .

Abi eylül'de sivas'a geliyor okul için , o gelmeden halledeyim diyorum. Gerçekci olması daha güzel be abi shop biraz saçma olur :). Hem bunun yanına daha iyi fikirler veren olursa onları da uygularız seve seve .

Anıl E.
04-08-2014, 18:24
Pek sallayan olmadı :)

BaD61
04-08-2014, 19:50
valla acikcasi ilk mesaji gorunce bende okumadim ama altta sallamiyorlar pek yazinca yardim edebilmek adina okudum ve bana gönderirsen sana kusadasi tabelasinin yaninda guvercin ada manzarasıyla,kusadasi sahilinde fotolarini cekip yollarim kardesim ;))

ruudvan
04-08-2014, 21:49
güzel fikirmiş .kolay gelsın.

Anıl E.
04-08-2014, 22:00
Valla bu kadar az ilgi görmesi biraz üzdü beni ama yine de yardım etmek isteyenler var sağolun :)

mehmetRS
04-08-2014, 22:02
bir aracım yok ama, bilindik bir yere asıp fotografını cekebilirim sizin söyleyeceğiniz birşeyi :) beni listeye yazabilirsiniz :)

SekoLive
04-08-2014, 22:03
Anil isin asli fikir cok iyi degil oyüzden cok ilgi gormedi diye düşünüyorum :) istersen suprizi bi daha gozden geçir

ilker_yusuf
04-08-2014, 22:04
Kardeşim yetişir mi bilmiyorum kargo ile ama cuma günü İstanbul Kaş Dalyan turu yapacağım. Posteri gönderirsen çeşitli fotolar çekebilirim senin için... deniz kenarında yolda mola yerinde vb. gibi.

berkay_aydin
04-08-2014, 22:20
gittiğim yerleri düşündüm çekebileceğim sadece köprü var gönderirseniz bir şekilde deneyebilirim :D

GÖKTÜRK
04-08-2014, 22:28
9 ağustosda romanyaya gidiyorum bi aksılık çıkmazsa , eğer o zamana kadar elime ulaşırsa gittiğimde orda yurtdışı olduğunuda açıkca belli edecek şekilde asabilirim bi duvara veya yabancılara tutturup fotoğrafı atabilirim

AşkınS.
04-08-2014, 22:45
Aniiil kozlu tabelasi var kanka istersen :D

C!N
04-08-2014, 22:53
Aniiil kozlu tabelasi var kanka istersen :D

Yok Aşkın istersen yengenin evin duvarına asıp fotoğrafı çek de, biraz yıpranma payından düşelim :))

Anıl E.
04-08-2014, 23:16
Cidden fikir kötü mü ? :(

ghibli06
04-08-2014, 23:37
Cidden fikir kötü mü ? :(

fikir kötü değil, sen bu kızla ciddiysen 1. seneden alıştır sen, en son düğünde Miami'de incilerle dolu deniz dibinde nikah kıymaya doğru gidersin...

esprimi mazur gör, 1,5 ay kaldı evlenmeme :)

Uur
04-08-2014, 23:46
Bu fikir hem zahmetli hemde biraz zaman alan iş olduğundan öyle deniyor. Fikir güzel ancak meşakatli.
İlk yılda şöyle güzel ekstra birşey yapabilirsin (Yaptım oldu :) )
Önce rengarenk zarflar alıyorsun ne kadar zamandır birlikteyseniz okadar zaman süresince beraber çekilmiş fotolarınızı çıkarttırıyorsun örn. 20 tane. Bunların arkasına o gün ile ilgili güzel içinden geçmiş yada yaşadıklarınızı yazıyorsun. Tüm zarfları zaman sıralamasına sokup üzerine 1,2,3 diye yaz ki karışmasın. En son fotonuz en günceli olsun.

Bu küçük bir süpriz ama kız arkadaşımın çok hoşuna gitmişti.

Senin fikrin tabi daha büyük o yüzden bu biraz küçük kalabilir :)

Ben sana birde şunu söyleyeyim ;
Bir site vardı orada senin için istiklal caddesinde röportaj yapıp herkesle örnek veriyorum ali ayşeyi çok sev ona iyi bak o seni seviyor vs. vs. söylettiriyorlar insanlara.
En sonunda da bir ünlü yakalarlarsa ona söyletiyorlardı ve cd ye bastırıp postalıyorlardı. 120 lira civarı bişeydi en son ama site adını hatırlamıyorum :(

BERKİN
05-08-2014, 00:52
Bi fikir ben vereyim tanıdığın varmı trafikten sivasta bilmiyorum ama bi abim bu süprizi yapmıştı çok hoşuma gitmişti :)

Kız arkadaşının doğum günü izmirden basıp şirinceye gidiyor arabası e39 m paket camları filmden dolayı simsiyah falan tam paket olcak bi araba polis için.Yolda giderken bakıyor çevirme var kız arkadaşına'da aldığı çiçekler yanında aklına bir fikir geliyor. Sağa çekip duruyor polislere diyor: Abi kız arkadaşımın doğum günü ve sizden bir ricam var ben birazdan kız arkadaşımı alıp bu yoldan geçicem ve beni durdurup ceza yazcağınızı söyleyip çiçekleri kız arkadaşıma verirmisiniz. diyor ve poliste kabul ediyor :) ( Polis tonton bi amca:) ) neyse dönüyorlar kız arkadaşı yanında polis durduruyor bunları.Ehliyet ruhsat sorup ceza yazıp aracı bağlıcağını söylüyor film jant ıvır zıvır sayıyor polis. Kız tabi doğum gününün rezil olduğu için ağlamaya başlıyor :) Sonra polis makpuz alıp gelceğini söylüyor ve çiçekleri arkasında gizleyip geliyor: 'Kızım bu adam seni çok seviyor değerini bil' diyor çiçekleri veriyor kız dahada fazla ağlamaya başlıyor :D Benim çok hoşuma gitmişti tesadüfen böyle bi plan yapıp güzel bi süpriz yapmış :)

S.Özeren
05-08-2014, 00:56
bu hafta içi istanbul önümüzdeki hafta içi bodrumdan 2 foto çekip yollayabilirim ancak fotoyu 3 gün içinde yollaman gerek :)

HkN
05-08-2014, 11:22
Halen yapmayı düşünürsen Afyonda elimde geleni yaparım :)

YasinTEMUR
05-08-2014, 11:25
Fikir kötü değil aslında güzel ama çok zahmetli Forumda çok aktif değilim kimseyi tanımıyorum ama halinizden anlıyorum Eskişehir tarafında yapabiliceğim bişi olursa kesinlikle yardım ederim özel msj atmanız yeterli ama şöylede bi tavsiyede bulunmak isterim fikir tamamen tecrübeyle sabittir kızlar ufak ama anlamlı hediyelerden hoşlanır tamamen sizin kendi emeğinizle yaptığınız onun için zaman ayırdığınız değer verdiğiniz ufacık şeyler onları çok etkiler yani ne kadar büyük şey yaparsam ne kadar etkilenir değil ne kadar değer verirsem o kadar etkilenir olarak düşünürseniz şaşırıcak ve mutlu olucaktır ;)

hkkcn
05-08-2014, 11:27
Vosvos var bizde yardimci olurum ulasirsaniz

Met
05-08-2014, 11:34
Bi fikir ben vereyim tanıdığın varmı trafikten sivasta bilmiyorum ama bi abim bu süprizi yapmıştı çok hoşuma gitmişti :)

Kız arkadaşının doğum günü izmirden basıp şirinceye gidiyor arabası e39 m paket camları filmden dolayı simsiyah falan tam paket olcak bi araba polis için.Yolda giderken bakıyor çevirme var kız arkadaşına'da aldığı çiçekler yanında aklına bir fikir geliyor. Sağa çekip duruyor polislere diyor: Abi kız arkadaşımın doğum günü ve sizden bir ricam var ben birazdan kız arkadaşımı alıp bu yoldan geçicem ve beni durdurup ceza yazcağınızı söyleyip çiçekleri kız arkadaşıma verirmisiniz. diyor ve poliste kabul ediyor :) ( Polis tonton bi amca:) ) neyse dönüyorlar kız arkadaşı yanında polis durduruyor bunları.Ehliyet ruhsat sorup ceza yazıp aracı bağlıcağını söylüyor film jant ıvır zıvır sayıyor polis. Kız tabi doğum gününün rezil olduğu için ağlamaya başlıyor :) Sonra polis makpuz alıp gelceğini söylüyor ve çiçekleri arkasında gizleyip geliyor: 'Kızım bu adam seni çok seviyor değerini bil' diyor çiçekleri veriyor kız dahada fazla ağlamaya başlıyor :D Benim çok hoşuma gitmişti tesadüfen böyle bi plan yapıp güzel bi süpriz yapmış :)

çok iyimiş olm :D

cabrioleter
05-08-2014, 11:52
fikrin nesi zahmetli ya hu? sadece hayata geçirecek kişi için zahmetli yardımcı olacak kişi için oldukça basit bir iş.
bana ulaştırabilirsen hocam kordonda -yakalayabilirsem günbatımında- çeker resim yollarım..

Anıl E.
05-08-2014, 11:58
Teşekkür ederim hepinize. Fikir zaten ona ne kadar değer verildiğini gösteriyor ,türkiyenin birçok şehrinde sevgimizi göstermiş oluyoruz :) .

Ben resim kararını verdikten sonra herkese kargo yaparım . Yine de fikirlere açığım .
Böyle birkaç kişi fikri pek beğenmeyince ben de kararsızlık başlıyor kötü bir huy :)

Orhan
05-08-2014, 12:23
Çıtayı yükseltmeye devam edin erkek milletinin kuyusunu kazın :)
Yakında millet yolcu uçağının kanadına yazacak aşkını :)
Bir yemekte vs. uygun bir yerde derdiniz neyse söyleyin gitsin kendi işinizi daha da zorlaştırmayın ilerde daha da büyük süprizler bekler.
Hiç yapmazsanız emin olun sıkıntı olmayacaktır.
Hayat arkadaşı arıyorsanız karşınızdakini ipotek altına almayın sizi seviyorsa evlenmeyi düşünüyorsa süprizin iyi olması yada büyük olması fark etmeyecektir.
Aksi durumda da zaten yine bir şey değiştiremezsiniz.
Bence kendi hayatınız zorlaştırmayın.
Evlilik vs. bu kadar karmaşık zor vs. değil.
Derdini söylersin olursa olur olmazsa ağzınla zümrüd-ü anka kuşu tutsan olmaz.
Velev ki kandırdın oldu ilerde mutsuz olursun sıkıntı çıkar.
O nedenle karşınızdakinin de insan olduğunu çok şımartırsan çok farklı muamele göreceğini unutma.

Anıl E.
05-08-2014, 12:30
Çıtayı yükseltmeye devam edin erkek milletinin kuyusunu kazın :)
Yakında millet yolcu uçağının kanadına yazacak aşkını :)
Bir yemekte vs. uygun bir yerde derdiniz neyse söyleyin gitsin kendi işinizi daha da zorlaştırmayın ilerde daha da büyük süprizler bekler.
Hiç yapmazsanız emin olun sıkıntı olmayacaktır.
Hayat arkadaşı arıyorsanız karşınızdakini ipotek altına almayın sizi seviyorsa evlenmeyi düşünüyorsa süprizin iyi olması yada büyük olması fark etmeyecektir.
Aksi durumda da zaten yine bir şey değiştiremezsiniz.
Bence kendi hayatınız zorlaştırmayın.
Evlilik vs. bu kadar karmaşık zor vs. değil.
Derdini söylersin olursa olur olmazsa ağzınla zümrüd-ü anka kuşu tutsan olmaz.
Velev ki kandırdın oldu ilerde mutsuz olursun sıkıntı çıkar.
O nedenle karşınızdakinin de insan olduğunu çok şımartırsan çok farklı muamele göreceğini unutma.

Abi güzel açıklama eyvallah :D .

Şaka bir yana ne zamandır birlikteyiz öyle beklentileri olan bir insan değil , sonuçta her günümüz beraber geçiyor az çok tanıyorum . İlk başlarda her ay hediye alırdım uzun zamandır almıyorum lafı sözü dedikodusu olmuyor hiç . Yani birazda karşımızdaki kişiye bağlı , o da bana alır hediye sürpriz yapar . Vay neden uzun zamandır yapmıyorsun demem o da demez .

Zaten o düşüncelere girebilecek insanla da benim işim olmaz abi . Dediklerin doğru ama.

coder
05-08-2014, 12:57
Mersin bende olsun yardimci olurum:)

Burak Mehmet
05-08-2014, 13:16
http://i.hizliresim.com/0byr1R.jpg (http://hizliresim.com/0byr1R)

modifiye konusunda benim araç biraz faklı duruyor olabilir ama sana uygunsa Seve Seve aracın üstüne fotoğrafını asıp bende fotoğraf çekip sana gönderebilirim.

Kolay gelsin..

Orhan
05-08-2014, 14:20
Abi güzel açıklama eyvallah :D .

Şaka bir yana ne zamandır birlikteyiz öyle beklentileri olan bir insan değil , sonuçta her günümüz beraber geçiyor az çok tanıyorum . İlk başlarda her ay hediye alırdım uzun zamandır almıyorum lafı sözü dedikodusu olmuyor hiç . Yani birazda karşımızdaki kişiye bağlı , o da bana alır hediye sürpriz yapar . Vay neden uzun zamandır yapmıyorsun demem o da demez .

Zaten o düşüncelere girebilecek insanla da benim işim olmaz abi . Dediklerin doğru ama.

Yaşın küçük değil illaki bir çok tecrüben olmuştur.
Ama insanlar kısa sürede öyle bir değişir ki aklın durur :D
Yalnız burada tekrar etmek istediğim bir şey var zaman geçip ilişki eskidiğinde heyecan azaldığında ilk söyledikleri şey şu olur.
"sen artık eskisi kadar romantik değilsin kaba biri oldun" der işin içinden çıkarlar.
Aslında sorun tek taraflı değildir ama erkek kısmışı pek takmayız bu tür şeyleri ama kadınlar bizden çok farklıdır.
Onlar ilişkilerini idare eder yönetir yönlendirir biz ise akışına bırakırız daha çok.
Yani aslında içinden geldiği gibi davranmak daha güzel daha keyiflidir ama kadınlar daha kontrolcüdür.
Aileler işin içine girdiğinde farklı midahil arkadaşlar olduğunda farklı durumlar ortaya çıkar.
Hele yakın arkadaşının sevgilisi sürekli sürpriz falan yapan biriyse ortalık iyice karışır (Bu nedenle senin gibilere gıcığım :hahaha:)

Aslanım akıllı olun delikanlı olun ne öyle sürpriz falan hayatımızı zorlaştırmayın :D
Bi çiçek bi yemek yeter :hahaha:
Sonra bizimkilerde istiyor :D

Berkan
05-08-2014, 14:36
Orhan abi agzına sağlık :D

valla kız arkadasıma alıstırdım artık oda kabul ediyo mal bu odun napalım diyo :D

ki ona ramen en yakın uniden ev arkadasım senelerdirde kopmadık, bilegine müstakbel karısnın adını yazdırdı dövmeyle/kızda onun. orda bişey diyemedi tabi sonra yanlarından ayrılınca saniyesinde sen nezaman yazdırıosuna geldi konu hadi buyur cık işin içinden :D

taytay
05-08-2014, 14:36
İzmirden yardımcı olabilirim.

Orhan
05-08-2014, 14:40
Orhan abi agzına sağlık :D

valla kız arkadasıma alıstırdım artık oda kabul ediyo mal bu odun napalım diyo :D

ki ona ramen en yakın uniden ev arkadasım senelerdirde kopmadık, bilegine müstakbel karısnın adını yazdırdı dövmeyle/kızda onun. orda bişey diyemedi tabi sonra yanlarından ayrılınca saniyesinde sen nezaman yazdırıosuna geldi konu hadi buyur cık işin içinden :D

Bir şey biliyoruz da söylüyoruz yaşanmışlık var arkadaşım :D
İlla eşekten kendiniz düşeceksiniz biz düştük anlatıyoruz işte :hahaha:

slave
05-08-2014, 14:42
dostum elimizden geleni yaparız sizin eşinizle olan fotoya nasıl ulaşabiliriz çıktı vs alim beylikdüzünde oturuyorum bu ve çevre yakınlarda görebilceğin en etresan direk kule deniz ortası sahil yol kenarı metrobüs kebapçı ne gelirse aklına çeker gönderirim araçta tanıdığım kimde varsa onuda gönderirim valla böle bişide yardımcı olmaktan mutluluk duyarım inşallah mutlu mesut bir sonuç alırsın kardeşim

cabriolet
05-08-2014, 14:59
Berkan kalbinin üstüne GÖT yazdır yavrum sen hahahahaha :)

https://lh3.googleusercontent.com/-Bx8evph_8a8/UbsrLz_AKTI/AAAAAAAAABo/YpteL2rSiII/s640/blogger-image-1869753445.jpg

Berkan
05-08-2014, 15:02
Sulandırma konuyu lan senide biliyoz :D işe yarada al resimleri kullanmadıgın minine yapıştır :D