PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gsxr600

-Ata-
06-08-2014, 19:44
arkadaşlar merhaba

suzuki gsxr600 hakkında bildikleriniz nelerdir ? tavsiye edilebilir bir 600lük müdür ? hangi modelini almak gerekir ? sorunu sıkıntısı var mıdır ? alınca extra neler yapılabilir ? mesela egzozdur fren iyileştirmedir özellikle binenlerden bilgl alabilirsem sevinirim

Kahn23
07-08-2014, 10:38
arkadaşlar merhaba

suzuki gsxr600 hakkında bildikleriniz nelerdir ? tavsiye edilebilir bir 600lük müdür ? hangi modelini almak gerekir ? sorunu sıkıntısı var mıdır ? alınca extra neler yapılabilir ? mesela egzozdur fren iyileştirmedir özellikle binenlerden bilgl alabilirsem sevinirim

Suzuki Gsx-R 600 Motorun şahıdır. Motor ' un en keyiflisi en tatlısı . Sevdiğin bir spor araba gibi düşün :) Mode olması kullanımı daha çok etkiliyor. Az ve öz kullanan mevcuttur ülkemizde. Kullanmaya başladım mı başka motor kullanmak istemez, yükselmek isteyince de 1000cc lik almak istersen aynı modelin. Memnun kalacağına çok eminim .. Kullanışı kolay seri semptik ve adı ile yollara hükmeden bir makina :)
Extra olarak iyi bir kullanıcı değilseniz daha önce den bir geçmiş yok ise yapmanızı önermem. Şayet var ise , power commander dan tutun çelik fren hortumlarına kadar bir çok parçası elcikler manetler koruma takozları takılabilir . Bu da performance ı arrttıracağı gibi yakıtı da katlayacaktır . Örneğin , makina alırsın lastik durumu iyi değil ise lastik alırsın , elcikleri değiştirirsin , fren manetleri değiştirirsin, daha sağlam disk freni takıp balatalarını değitşirirsin , daha kaliteli yağ kullanırsın vs vs saymakla bitmez. Şimdi den hayırlı olmasını dilerim ;)

initial-D
07-08-2014, 11:00
yeni kasanın kafaya bişey vurup ezmişler gibi duruyor.en yakışıklı kasa k4-k5 benim için

egzos filtre harici pek ellemeye gerek yok bence ama power commander,çelik hortumlar,ebc nin güzel disklerinden ve sinterli race-street balatalar,güzel ayarlanmış yağları değiştirilmiş ön maşa ve arka amortisör ile tadından yenmez

KingoAtmo
07-08-2014, 12:11
Özellikle Mavi Beyaz rengi efsane duruyor

-Ata-
07-08-2014, 17:10
yeni kasalar garip duruyor evet ben bir kaç yerde benzin pompası veya marşla alakalı sıkıntı okumuştum yanlışım olabilir onu merak ettim özellikle ama görünüyor ki sıkıntısı olmayan bir motor tasarım harika şuanlık alma düşüncem yavaş yavaş oluşacak 600rrdan ziyade gsxr600 daha çok hoşuma gitti power commander filan daha sonra düşünülecek şeyler bir ön araştırma yapayım istedim

Kahn23
08-08-2014, 23:47
yeni kasalar garip duruyor evet ben bir kaç yerde benzin pompası veya marşla alakalı sıkıntı okumuştum yanlışım olabilir onu merak ettim özellikle ama görünüyor ki sıkıntısı olmayan bir motor tasarım harika şuanlık alma düşüncem yavaş yavaş oluşacak 600rrdan ziyade gsxr600 daha çok hoşuma gitti power commander filan daha sonra düşünülecek şeyler bir ön araştırma yapayım istedim

bu fiyatlara zxr-6 da bakabilirsin de gsx-r dan vazgeçme derim :) k8-9 dan sonrası alınılabilir