PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Edirne İpsala yada Keşan'da eksper yaptırabileceğimiz bir yer var mı?

3Rs!N
13-08-2014, 13:16
Arkadaşlar merhaba Edirne İpsala'da 2008 Model midline golf buldum.Aracı almaya ben gidemiyorum güvendiğim 2 arkadaşım benim yerime gidecek araca baktırmaya ama yetkili servis lpg olduğu için bakmayız diyor araca nereye baktırabilirim yardımcı olursanız sevinirim.Arkadaşlar bu gece yola çıkacak yarın sabah orada olacaklar güvenilir bir yere araca baktırmam gerek...

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlış oldu ise konu taşınabilir...

Emre Akçay
14-08-2014, 08:17
İpsala'da sanayi tarzı yer yok zaten. Arabayı alıp Keşan'a getirin. 30-40 km arası zaten. Keşan'da sanayide baktırırsınız. Ama öyle expertiz raporu veren biryer yok. Usta gelir bakar motoruna kaportasına vs.

3Rs!N
14-08-2014, 08:48
Sağolun teşekkür ederim.Bir ton dil döktük servise ikna ettik şuan serviste arkadaşlar araç incelenecek inşallah sıkıntısız çıkar alırız...

Emre Akçay
14-08-2014, 10:00
Sağolun teşekkür ederim.Bir ton dil döktük servise ikna ettik şuan serviste arkadaşlar araç incelenecek inşallah sıkıntısız çıkar alırız...

Mercan vardı Edirne'de baktırırdık orada aslında ama halletmişsiniz sanırım. Kolay gelsin inşallah içinize siner.

3Rs!N
15-08-2014, 10:51
Mercan vardı Edirne'de baktırırdık orada aslında ama halletmişsiniz sanırım. Kolay gelsin inşallah içinize siner.

Teşekkür ederim.Arkadaşlarım arabayı aldılar.Herhangi sorun çıkmadı.Nasipse bugün kavuşucam aracıma...