PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : en iyi keylogger

suk3b3
20-08-2014, 19:36
arkadaşlar iş yerinde sadece iş için kullanılacak olan .İNTERNET İLE BAĞLANTISI OLMAYAN. sadece giriş yapan sicil numaralarını bulabilmek ve arşivlemek için bi program arıyorum.
sadece klavye hareketlerini alabilsek yeter.
böyle bi program önerebilecek var mı ?
google da biraz araştrma yaptm ama eski tarihli konulara ulaştım.
biyerlere mail atmayacak ,görüntü almayacak. bunlarn hiç birine gerek yok. sadece girilen rakamlar gerekli.
İLLEGAL işlerde kullanılmayacak .

site adminleri konuyu kilitlemeyin lütfen.

Yorum yapacak arkadaşlarn dikkatine:
biraz araştrma yaptm .legal- illegal mevzusu çok konuşulmuş.
illegalle işimiz yok. bilgisayarın net ile bağlantısı yok. dolayısı ile banka şifreleri - mail şifreleri kayda girmeyecek.
şimdiden tşk.ler

kunteper
20-08-2014, 19:43
Sanirim sicil ile giris yapilan bi sisteminiz car. O bilgisayardan giris yapanlar kimler onu gormek istiyorsunuz.

Ancak
Siz keylogger ile sicilleri alinca o sicillerin sifrelerini de almis olucaksiniz. Kisisel bilgi hirsizligina girer. Kaldi ki internete cikis yok ama emniyetin kendi icinde intranete bagli. Bu da pek iyi bsey degil.

sistem gerekli yerlerde o pcden giris yapan sicil numaralarini kayit ediyordur zaten.

suk3b3
20-08-2014, 19:50
Sanirim sicil ile giris yapilan bi sisteminiz car. O bilgisayardan giris yapanlar kimler onu gormek istiyorsunuz.

Ancak
Siz keylogger ile sicilleri alinca o sicillerin sifrelerini de almis olucaksiniz. Kisisel bilgi hirsizligina girer. Kaldi ki internete cikis yok ama emniyetin kendi icinde intranete bagli. Bu da pek iyi bsey degil.

sistem gerekli yerlerde o pcden giris yapan sicil numaralarini kayit ediyordur zaten.

kardşm Pols memuru musun bilmiyorum ama kendi şubemizin oluşturduğu ,tr deki meslek içi eğitimlerin videolarnın olduğu - BURDAKİ PC DEN ANLAYAN ABİLERİN ZAMANIN BEHLİNDE YAZMIŞ OLDUKLARI Bİ PROGRAM-a giriş için kullanılıyor. şifre gerekmiyor girerken.
konuyu açarken senn gibi arkadaşlar art niyet sezebilir die oraya şerh düştüm. ama yine de öyle anladın. kardeşm sistem de ne şifre var ne bilgi. sadece TR deki memurların yararlanabileceği ve TR deki polis evlerinin resmleri tatil yöreleri ile ilgili bişey.
sen keyloger biliyo musun onu söyle

suk3b3
20-08-2014, 19:51
kardşm Pols memuru musun bilmiyorum ama kendi şubemizin oluşturduğu ,tr deki meslek içi eğitimlerin videolarnın olduğu - BURDAKİ PC DEN ANLAYAN ABİLERİN ZAMANIN BEHLİNDE YAZMIŞ OLDUKLARI Bİ PROGRAM-a giriş için kullanılıyor. şifre gerekmiyor girerken.
konuyu açarken senn gibi arkadaşlar art niyet sezebilir die oraya şerh düştüm. ama yine de öyle anladın. kardeşm sistem de ne şifre var ne bilgi. sadece TR deki memurların yararlanabileceği ve TR deki polis evlerinin resmleri tatil yöreleri ile ilgili bişey.
sen keyloger biliyo musun onu söyle

edit :
ayrıca kişisel bilgi hırsızlığı diye bişey yoktur.
onun ismi; '' kişisel verilerin kaydı suçu'' dur. ok ?

Evrenoz
20-08-2014, 19:53
Bir başkasının yazılarını, yazandan habersiz kaydetmek illegaldir..

Ranthor
20-08-2014, 19:54
edit :
ayrıca kişisel bilgi hırsızlığı diye bişey yoktur.
onun ismi; '' kişisel verilerin kaydı suçu'' dur. ok ?

genelde bu işin normal yolu, klavye değil sistem logu tutmaktır.
uygulama ne ise onun audit logları olmalı

Ranthor
20-08-2014, 19:54
Kitlenmiş, pardon:)