PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : antalya ısparta yolunu kullanacakların bilgisine

i-vtec07
24-08-2014, 21:04
Bu gün eğirdire gidip geldim.Karaöz yokuşu denilen kısımda yol çalışması var.yolu tamamen mıcırlı toprakla yeniden yapmışlar.asfalt hiç yok bu bölümde.berbat durumda aşırı dikkat etmeme rağmen kaputa 3 tane taş yedim.yolun 6-7 km lik kısmı bu durumda.bunun biraz daha ilerisinde ağlasun yolunu geçtikten sonra da asfalt döküyolardı zift sıkıntısı var.

Yine yolun birçok kısmında yan taraflarda mıcır lı toprak çekmişler.Yol büyük ölçüde problemli kaput maskesi takmadan çıkmanızı pek tavsiye etmem.

Konuyu sık kullanılan bi yol olduğu için açtım.

Saygılar

weST.27
25-08-2014, 00:21
yolda felaket bi zift var ıspartaya gelen antalya plakalı araçların kapıları çamurlukları bagajları komple simsiyah zift dikkatli olun arkadaşlar

Masterpiece
25-08-2014, 00:25
Bu istikameti kullanmaları mecbur olan arkadaşlar , eski yolu kullanabilirler ağlasun burdur yolu yani antalyadan geleceklerde kepezden aynen devam bilmeyenler..

Ben o yolu kullanıyorum bir süredir bence daha rahat..

Runaway
25-08-2014, 13:02
bilmeden kullandık cumartsiyi pazara bağlayan gece gerçekten kötüydü.kaza riskide çok fazla.kullanacak arkadaşlar başka alternatifleri kullansın.

zOnstyLe
25-08-2014, 17:24
Ya bende haftaya İzmir'den, Antalya Olympos'a gitmeyi planlıyorum Isparta üzerinden. Daha önce hiç gitmedim Antalya'ya. Yol guzergah tarifi alabilirmiyim ? Yol çalışması 1 haftaya bitecek gibi mi ?

Suleyman
25-08-2014, 19:08
Ben bu konudan 1 hafta önce falan geçtim o güzergahtan nasibimi de aldım, göçükler mevcut kaportada, zifti hallettim bi şekilde :rolleyes:

redbull35
25-08-2014, 19:17
Ya bende haftaya İzmir'den, Antalya Olympos'a gitmeyi planlıyorum Isparta üzerinden. Daha önce hiç gitmedim Antalya'ya. Yol guzergah tarifi alabilirmiyim ? Yol çalışması 1 haftaya bitecek gibi mi ?
Direk olimpos a gidecekseniz Denizli den Korkuteli istikametinde devam edip Elmalı dan Finike yolu sizin daha kullanışlı olacaktır

i-vtec07
25-08-2014, 19:23

olyposa gelicekseniz ısparta en son tercih etmeniz gereken güzergah bence :)

Ben bu konudan 1 hafta önce falan geçtim o güzergahtan nasibimi de aldım, göçükler mevcut kaportada, zifti hallettim bi şekilde :rolleyes:

geçmiş olsun bende göçük yok allaha şükür :(

Suleyman
25-08-2014, 20:32
olyposa gelicekseniz ısparta en son tercih etmeniz gereken güzergah bence :)

geçmiş olsun bende göçük yok allaha şükür :(

Sağ ol, zifti nasıl temizlemeyi düşünüyorsun?

i-vtec07
25-08-2014, 20:41
Sağ ol, zifti nasıl temizlemeyi düşünüyorsun?

Ben ziftli bölge ye ulaşınca yol bomboş tu yavaş yavaş gittim zift olmadı pek. dönüşte alternatif bi yol var ziftli bölge yi görmeyen ordan geldim.

zOnstyLe
26-08-2014, 11:02
Direk olimpos a gidecekseniz Denizli den Korkuteli istikametinde devam edip Elmalı dan Finike yolu sizin daha kullanışlı olacaktır

Teşekkür ederim o zaman o guzergahı takip edicem :)

murat-m
26-08-2014, 11:36
geçen hafta Belek tarafına yakın diye kullandım. çalışma vardı demekki hala bitmemiş.

darkred
26-08-2014, 14:08
Bizde geçen hafta ısparta yolunu kullanarak antalyaya gittik arabanın heryeri zift oldu. kapı kollarından altı neredeyse zift kaplandı. dönüşte burdur yolunu kullandık. yol uzar vs demeyin burdur üzerinden antalyaya geçin derim bende. yol çalışması olan kısım tünellerden gölbaşı tesislerine kadar sürüyor.

silent furious
26-08-2014, 17:08
Dün bende ordan geçtim arabanın iki tarafı zift

İzzet Göçmen
26-08-2014, 17:33
Zifti sinek ilaci ile temizleyebilyorsunuz bir cok aracta temizledim Kırmızı ***** en meshur markayı kullanın sıkın ve silin.Hiçbir sekilde zarar vermiyor