PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sigara yanigi onarimi hakkinda

Kadyr
25-08-2014, 19:39
Arkadaslar konumu belki gormussunuzdur iki haftadir arac ariyorum.bitane disi temiz arac buldum fakat arka koltukta ve sol airbag direginde toplamda 10 a yakin sigara yanigi var.youtube ta video falan var ama bu is dogrumudur.bu hasarlari en duzgun sekilde tamir ettirebilirmiyiz yada o kisimdaki kumasin yenisimi takilmasi gerekli.yardimci olursaniz sevinirim.sigara yanigidindan dolayi aractan sogudum ama tamiri duzgun oluyorsa dusunucem araci.

Nightfish
25-08-2014, 19:45
Tamiri ne kadar düzgün yapılırsa yapılsın izi kalıyor. En azından benim bugüne kadar gördüklerimde tamir yapıldığı net belli oluyordu.

Tavanda yoksa döşemeler değişecek olarak düşünün derim. Sayı yüksekse zaten fiyat da yüksek çıkacaktır. Pazarlığı da ona göre yapıp döşemeleri değiştirmek en mantıklısı olacaktır.

Kadyr
25-08-2014, 19:57
Arka koltugun orta dosemesi sag sol direk bezleri degismesi lazim oda dosemeci tanesine 200 ister. Arac sahibi okadar indirim yapmadi 250 tamir fiyati dustu sadece.sanirim yalan oldu.okadar araba bakiyorum bitane bulduk derken sigara yanigi cikti iyimi:(

Ome_RS
25-08-2014, 20:01
arac sahıbıyle tamırıne guvendıgın yere git
adamdan indirim parasını alma arabayı adam yaptırsın ole al
kesın çözum ;)

Kadyr
25-08-2014, 20:16
Valla moruk nette sahven usta diye biri var adam taniyomus firsat olmamis yaptiramamis guya.en son istedigim gibi arac bulunmassa oyle yapicam artik.ama baslicam bu ise kimsemi temiz arac kullanmaz.vito bakiyorum ulan:D

KOSEREN
25-08-2014, 21:38
Ben şahsen o kadar sigara yanığı olan arabadan buz gibi soğurdum.Kullanıcının araç ile ilgili titizliği ortaya çıkmış.

Kadyr
25-08-2014, 21:45
bende sogudumda ılk sahıbınde olmus. suankı sahıbı baya tıtız adam ama yapcak bısı yok napalım bır arac daha elendı. baktıgım en az 10. araçtır. bızım ınsanımız ınanın çoğu traktore bınmeyı hak edıyor.

KOSEREN
25-08-2014, 21:51
İstediğin gibi bir passat bulursun inş.Biraz sabır işi temiz ve ederi istenen araba bulmak

slave
25-08-2014, 22:16
stp ye msj atarsan onun tanıdığı biri vardı havai fişek düştü arabanın içine yani bir kaç kıvılcım tanesi yaktı adam geldi yaptı adresine geliyor çokta uyguna baya iyi oldu öle ilk bakışta falan anlaman imkansız yerini daha önceden bilen evet burası der yoksa zor

Kadyr
25-08-2014, 22:36
O dedigim adam iste arac sahibide taniyormus sahven ustami ney.ama koltuktakileri gectim kose direginde baya r dosemenin degismesi lazim malesef sogudum iyice

turbogsi
26-08-2014, 06:56
benim aracımdada koltukda ufak bir sigara yanığı vardı autokingde tamir ettirdim şuan iğrenç bir görüntü oluşdu (bej rengi koltuklar)

tavsiyem hiç almayın derim tamir olsa bile göze çok batıyor

ferroo
26-08-2014, 10:51
benımde sol on surucu koltugunda vardı gecen gıttım yaptırdım sonra yıne oyuldu gıttım bıda yaptırdım 3 ay oldu orjınal gıbı duruyor koltuk :) ama ısını ıyı yapan bıyere gıt yoksa sokuluo tekrar