PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yurt dışından medikal ürün

Ahmet Saraçoğlu
28-08-2014, 13:29
Arkadaşlar eşim eylül ortası troid amilyatı olacak.Doktor iki ürünün amilyat öncesi tedarik edilmesini söyledi.ABD öncelikli olarak tedarik edebilirmişiz.Yardımcı olabilecek kimse var mı?
Scarfade gel
Scarfade sheet

Sanırım medikalcilerde ve reçetesiz olarak satılıyormuş.Eylül 15 gibi elimize ulaşsa yeter.

cookies
29-08-2014, 00:39
Sağlık konusu günceli..

turbo&quattro
29-08-2014, 01:50
Eylul sonu Tr de olacagim. Isinizi gorecekse eger ulasin bana . Eger cok gec ise gelen giden arkadaslarimi arastiririm.

VWci
29-08-2014, 06:27
Eylul sonu Tr de olacagim. Isinizi gorecekse eger ulasin bana . Eger cok gec ise gelen giden arkadaslarimi arastiririm.

Hocam seni tanimiyorum sahsen fakat bu yardim severligini cok takdir ediyorum, insanlarin senin iyi niyetini zaman zaman istismar etmesine ragmen. ... Iyi ki varsin...
:icon_tup:

B.Koçer
29-08-2014, 07:38
Allah acil şifalar versin abicim

turbo&quattro
29-08-2014, 16:09
Hocam seni tanimiyorum sahsen fakat bu yardim severligini cok takdir ediyorum, insanlarin senin iyi niyetini zaman zaman istismar etmesine ragmen. ... Iyi ki varsin...
:icon_tup:

Hocam elimden gelen birseyler varsa karsilik beklemeden seve seve. Boyle gorduk aileden. Tesekkurler iyi dileklerin icin :)

K.Kaan
29-08-2014, 16:37
gerçekten çok hassas konular sağlık olayı,, geçenlerde bizde acil bir durumae düştük gerçekten çok çaresiz kalıyor insan..

VWci
29-08-2014, 17:00
Hocam elimden gelen birseyler varsa karsilik beklemeden seve seve. Boyle gorduk aileden. Tesekkurler iyi dileklerin icin :)

Ne demek hocam, yolun acik olsun.... :icon_tup:

turbo&quattro
29-08-2014, 23:03

Hala birileri bulunamadiysa,

Aradigin seylerin web sitesi bu.

Scar Cream and Gel - Scar Removal Gel (http://www.scarfade.com/)

Istersen sen al sana verecegim adrese gonder yada ben alirim ilgili adrese gonderirim . Her iki ihtimalde de istedigin seyler 14 Eylul de Ist da elinde olacak.

* Egerki ben alacaksam hangisinden kac tane istiyorsan linklerini buraya ekle yada pm at.
* Foruma uye Ahmet1907 nickli Ahmet abi su an ABD de. Kendisi cok yogun oldugu icin foruma giremiyor. Bugun konustum 12-13 Eylul gibi Tr ye gelirken O getirecek . Ben sadece aradaki iletisimi saglayacagim.

Gecmis olsun

Yusuf U.

Ahmet Saraçoğlu
29-08-2014, 23:25
Abi allah razı olsun, bir arkadaşım abd deymiş , bugün öğrendim söyledim ona.O halledebilirse halledicek.Olmadı tekrardan güncelliycem.Amilyat 21inde , bize bu ürün amilyat sonrası ihtiyaç olacakmış.olumlu olumsuz bilgilendırıcem buradan tekrardan.

turbo&quattro
29-08-2014, 23:38
Tamamdir. Ameliyat oncesi yada sonrasi her sekilde hallederiz :)

Ahmet Saraçoğlu
05-09-2014, 11:43
Tamamdir. Ameliyat oncesi yada sonrasi her sekilde hallederiz :)

Abi bizim arkadaş halledemedi , ingilizcem yok , yabancı siteden alışveriş sıkıntı olabilir.Doktora özellikle sorduk muadil iş görürmü diye ama özellikle bunu söylüyor.Onun için siz alıp yollatabilirseniz çok sevinirim.

Bir adet scarfade scar gel
Bir adet scarfade silicone sheet 'e ihtiyacımız var abi.

tuzemen
05-09-2014, 11:59
selam,

babam medikalci, scarface ürünleri vardı bi ara bizde yanık hastaları vs için.

www.elektronmedikal.com.tr

sitemizi ziyaret edin, şubeler kısmından hangi şubemiz size yakınsa arayıp bilgi alabilirsiniz.

şimdiden geçmiş olsun..

Ahmet Saraçoğlu
05-09-2014, 12:04
selam,

babam medikalci, scarface ürünleri vardı bi ara bizde yanık hastaları vs için.

www.elektronmedikal.com.tr

sitemizi ziyaret edin, şubeler kısmından hangi şubemiz size yakınsa arayıp bilgi alabilirsiniz.

şimdiden geçmiş olsun..

Aradım ama malesef ellerinde olmadığını söylediler ,, çok teşekkür ederim.

metin onur
05-09-2014, 14:54
GeÇmİŞ olsun, alternatİf olarak eczanelerde bulabİleceĞİnİz contraktubex İsİmlİ jelİ kullanabİlİrsİnİz, yada yİne eczanelerde bulabİleceĞİnİz scarex İsİmlİ gel

2ncİ seÇenek Çok yaygin deĞİl ellerİnde olmayabİlİr fakat arastirdim tÜm ecza depolarinda mevcut. SİparİŞ etmelerİnİ İstersenİz gÜn İÇİnde alabİlİrsİnİz, konuyla İlgİlİ doktorunuzla temas kurun onay verecektİr. Saygilar. SaĞlik ve saĞlik gereÇlerİ konusunda lÜtfen Çekİnmeden temas kurunuz.

Ahmet Saraçoğlu
08-09-2014, 14:26
dokdor illa bu olacak demiş , öyle oluncada bi hassasiyet oluştu onu bulma konusunda.Muadil bikaç ürün var tr de ama vardır bi bildiği diye scarfade marka olanı bulmaya çalışıyoruz.

turbo&quattro
08-09-2014, 16:11
Abi bizim arkadaş halledemedi , ingilizcem yok , yabancı siteden alışveriş sıkıntı olabilir.Doktora özellikle sorduk muadil iş görürmü diye ama özellikle bunu söylüyor.Onun için siz alıp yollatabilirseniz çok sevinirim.

Bir adet scarfade scar gel
Bir adet scarfade silicone sheet 'e ihtiyacımız var abi.

Maalesef biraz gec haber verdin. Arkadas persembe gunu gelecek bugun siparis versek bile ki bugun ilgilenebilmem mumkun degil cok yogun olacagim yetismez kargo. Gec olmazsa ay sonu ben getirebilirim .

mlh_s
08-09-2014, 17:22
geçmiş olsun da, gerek yok illa o olmasına bu işle uğraşıyorum ben de hiçbirinin birbirinden aşırı farkı yok. Normal bir silikon tabaka ve içinde silikon içeren bir jel(masaj yaparak kullanacağınız) çok da güzel işinizi görür, hiç de eksikliğini hissetmezsiniz.