PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya Renault Servis Sorunsalı.

AEM
31-08-2014, 12:46
Merhabalar, Antalya Alanya çevresinde Clio 4 0.9 turbo aracın bakımını yaptırıcam. 10.000 km bakımı. Alanya Göçmentürk'de enişteme 350tl fiyat vermişler bu fiyat bana fazla geldi. Antalya içinde filan Daha ucuza bakım yaptırabiliyorsam oralara gelebilirim tanıdığı olanlar bana yardımcı olabilirse sevinirim teşekkürler.

MatraX_07
31-08-2014, 13:17
Antalya Zamanlar Renault'ta 2.el satış sorumlusuyum
Yardımcı olurum Gerek servis gerekse özel servisten

Alper_
31-08-2014, 13:23
fiyat yetkili servis için normal..garanti süresince bakımın serviste yapılmasında fayda var..ayrıca alanya'dan antalya sanayisine gidiş geliş 300 km..bu da nerden baksanız 100 tl lik yakıt demek :)

yani 100-150 tl için ne yol yapmaya değer ne de garantili aracı dışarıda yaptırmaya..

AEM
31-08-2014, 14:50
Antalya Zamanlar Renault'ta 2.el satış sorumlusuyum
Yardımcı olurum Gerek servis gerekse özel servisten
Araç zaten zamanlar çıkışlı olması gerek fiyatı öğrenirsem çıkıp gelirim bunun için sizden telefon numarasını pm bekliyorum sizi yarın arayayım görüşelim :)

fiyat yetkili servis için normal..garanti süresince bakımın serviste yapılmasında fayda var..ayrıca alanya'dan antalya sanayisine gidiş geliş 300 km..bu da nerden baksanız 100 tl lik yakıt demek :)

yani 100-150 tl için ne yol yapmaya değer ne de garantili aracı dışarıda yaptırmaya..

garantiden çıkmasın diye serviste yaptıracağız zaten mantık bu :) benim antalya tarafında işlerim var o yüzden antalya için yazdım :) zaten otobüsle gitsem gelsem ıvırıdı zıvırıdı 50tl vericem bakım uyguna gelirse onuda aradan çıkartırım :)