PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kesilen ceza hakkında?

GreyGoose
08-09-2014, 12:33
Dun gece egzozdan ceza yedim, bağlıyordu aracı zar zor ikna ettim 7gün süre verdi. Şimdi cezayı odedikten sonra trafiğe gidip aracı mı göstericem? Açıkçası egzozu sökmek istemiyorum, vanalı egzoz kapalı şekilde kontrole gitsem nasıl olur? Ve ayrıca ceza tutanağında sadece 30/1b yazıyo yani egzozdan yazılmıştır demiyor onun bi faydası olur mu? Teşekkurler

EREN34
08-09-2014, 12:35
Tamamen arabayı göstereceğin memura bağlı. Biraz şans işi. Ben filmden aynı cezayı yemiştim, söktüm gittim bana arabayı çalıştırttı gaza bastırdı vs. Filmden dolayı yazdığı halde. Kimi arkadaşımda egzozdan yedi, arabayı çalıştırtmadılar, görsel olarak oem son susturucuyu görüp işlemleri hallettiler.

Kısmet :)

RickPierOneiL
08-09-2014, 12:42
egsozdan ceza yedim trafikten men ettiler aracı vanayı kapatıp söktürdüm diye gittim tutanak tuttu tamam kalktı men dedi devam ettim hiç problem olmadı.

GreyGoose
08-09-2014, 13:07
Yani her zaman ki gibi şans işi..

boranaydogmus
08-09-2014, 13:15
2-3 sene önce ben de egzozdan ceza yemiştim söktür gel men'i kaldıralım dediler söktürdüm gittim araca çıkıp bakmadı. Sadece bak söktürmediysen yine ceza yersin diye tehdit etti :) Bu arada ceza yediğim egzoz da orjinal kazandı sadece biraz gürültülü çalışıyordu o kadar...