PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi internet?

huseyinturk
09-09-2014, 10:50
Evime internet bağlatıcam hangisini tercih etmeliyim?
Dsmart fiber sınırsız + sinema hd kanallar + 2 ay spor paketi 59 lira _tabi fiber altyapısı varsa benim orda. Dsmart nasıldır, ttnet kadar sıkıntı çıkarıyormu?

Berkan
09-09-2014, 10:53
fiberini kullanmadım ama dsmart, smile iken cok cektirdi bana kurtkoyde

varsa superonline yoksa uydunet/kablo nette olabilir bir kaç arkadasım kullanıyor sorun sıkıntı yok

Berkan
09-09-2014, 10:54
fiberini kullanmadım ama dsmart, smile iken cok cektirdi bana kurtkoyde

varsa superonline yoksa uydunet/kablo nette olabilir bir kaç arkadasım kullanıyor sorun sıkıntı yok

superonline fiber olcak unutmusum yazmayı

metin_1989
09-09-2014, 10:57
ben d smart kullanıyorum hızı fln fena degıl ama arada kopmalar oluyor musterı hızmetlerıne ulasma sansın yok ztn ben olsam vınn fln alırıdım bosuna ev telefonuda oduyoruz cunku

huseyinturk
09-09-2014, 11:00
superonline fiber olcak unutmusum yazmayı

superonlineı biri daha tavsiye etti 49 lira ev telefon paketiyle sanırım oda.

ben d smart kullanıyorum hızı fln fena degıl ama arada kopmalar oluyor musterı hızmetlerıne ulasma sansın yok ztn ben olsam vınn fln alırıdım bosuna ev telefonuda oduyoruz cunku

dsamrtta 59 lira dediklerinin dışında telefon ücretimi oluyor birde? Telefonumda paket var aslında ama aveaya güvenmiyorum hızı yetersiz kalıyor tv için felan da kullanıcam vın pek kullanışlı olmaz gibi geliyor o yüzden

EREN34
09-09-2014, 11:03
Kablonet diyorum. 10mbit sınırsız kullanıyorum. Şimdi kampanyası var hatta. Kablo TV+10mbit sınırsız 43 TL. 12 ay taah. ile

Hız testi yaptığımda günün saatine göre 9mbit-10mbit çıkıyor. 9mbit aşağısını görmedim. Stabil çalışmasıda cabası.

Bende diğer ev için internet araştırmasındayım. Kablonet alacaktım, binada tesisatı hiç olmadığından havada kaldı. turkcell/superonline iyi ama cayma iptal vs olursa fena can yakacağı belli. Modemdi, indirimdi vs fiyatları duyunca adamların niyeti belli oldu.

Hangi firma ile anlaşırsanız anlaşın, hepsi telekom alt yapısını kullanıyor.

huseyinturk
09-09-2014, 11:11
https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanya,285

adil kullanım kotası 25gb, 10mbps'ye kadar hız 29 lira. 25gb aşıcağımı sanmıyorum. Binada yayın varmı yokmu o da var tabi

EREN34
09-09-2014, 11:12
https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanya,285

adil kullanım kotası 25gb, 10mbps'ye kadar hız 29 lira. 25gb aşıcağımı sanmıyorum. Binada yayın varmı yokmu o da var tabi

Abone merkezine git, adrese göre var mı yokmu direk söylüyorlar. Yada kablo tv faturası gelen bir komşu varsa tamamdır :)

huseyinturk
09-09-2014, 11:12
Kesinti aksaklık illa olurda müşteri hizmetlerini aradığımda bir canlıya bağlanmak için 15 dakika 3e 5e basmak istemiyorum telefonda. TTnet'ten tiksinti geldi sırf bu sebepten

EREN34
09-09-2014, 11:17
Kabolnet'te canlıya ulaşmak kolay :D

Ben bağlattıktan 1 ay sonra bir sorun yaşamıştım, ulaşmak kolay olmuştu. Gerçi o zaman, " Aha ilk aydan mıçtı:D" diye düşünmüşken 3. senesi bir daha tık demedi

onursumer
09-09-2014, 11:39
ben ttnet hipernet kullanıyorum yani Vdsl 35mbit olan paket, santrale kadar fiber ev kısmı adsl gibi bakır kablo uzerinden geliyor

çok memnunum şuzamana kadar herhangi bir sıkıntı çıkarmadı her şekilde işimi goruyor tek eksiği her paket gibi upload hızı biraz düşük

Berkan
09-09-2014, 12:02
altapıdan kastınız fiber kablolar falansa . turkcell kendi hattını dosemeden gelmiyor enazından bahçeşehirde boyle oldu

huseyinturk
09-09-2014, 13:14
altyapıdan kastım tam olarak o, adresi veriyorsun sonra abi biz oraya gelemiyoruz, bağlantımız yok, binada şu kurulu değil vs diyorlar sonra

merttepe
09-09-2014, 13:21
Turkcell superonline Fiber kullanan var mı? memnunmu?
Paket almayı düşünüyorum. tv flan da veriyorlar. Nasıldır?

Berkan
09-09-2014, 13:31

ilk pilot bölgesi benim oturdugum bloklardı belki ilk üyelerinden birisiyimdir quicknet ti ozaman adıda Mert. ozaman 3mb di simdi 20mb le baglanıyorm :).

takribi 1-1,5 sene önce bir ara sacmaladı hemen düzeldi sonra, uzuun zamandır gayet memnunum. burdaki cogu arkadasımda superonline kullanıyor sikayet eden çıkmadı daha. sabahı aksamı yagmuru camuru fark etmedi 20mb'ın 20sine kadar sömürürsün ama a.k.k olayına dikkat :)

huseyinturk
09-09-2014, 13:34

tv veriyor derken?

altima
09-09-2014, 13:35
millet slm.

superonline fiber kullanıyorum,, 1,5 seneden fazla oldu kullanalı.
bugüne kadar 1 gün (bölgesel arıza) dışında hiçbir sorun yaşamadım.

filmleri, maçları hepsini netten izliyordum. takılma-tıklama-tırtlama yok.

20 mb sınırsız ben aylık 54 lira veriyorum.

kesinlikle tavsiye ederim

Rıdvan :icon_tup:

huseyinturk
09-09-2014, 13:40
superonline araştırıyım ben o zaman, her kes memnun. D smartın tek cazip yanı uefa maçlarıydı, takım her ne kadar iyi gitsede Beşiktaşlıyım ihtiyaç kalmaz bir süre sonra onada zaten

merttepe
09-09-2014, 14:08
ilk pilot bölgesi benim oturdugum bloklardı belki ilk üyelerinden birisiyimdir quicknet ti ozaman adıda Mert. ozaman 3mb di simdi 20mb le baglanıyorm :).

takribi 1-1,5 sene önce bir ara sacmaladı hemen düzeldi sonra, uzuun zamandır gayet memnunum. burdaki cogu arkadasımda superonline kullanıyor sikayet eden çıkmadı daha. sabahı aksamı yagmuru camuru fark etmedi 20mb'ın 20sine kadar sömürürsün ama a.k.k olayına dikkat :)

Süper abi o zaman, ondan alayım bende.
Telefon + tv+ internet 59tl mi ne. 25mb.

stlegal
09-09-2014, 14:38
bizim bölgede superonline fiber inanılmaz kötü tavsiye etmem

sweap07
09-09-2014, 14:43
superonlıne fıber 48 lıra gıbı bı ucretı var tavsıye ederım

huseyinturk
09-09-2014, 14:43
bizim bölgede superonline fiber inanılmaz kötü tavsiye etmem

sizin bölge?

Er34
09-09-2014, 14:48
superOffline evde kullanıyoruz hiç memnun değiliz. Delirtiyor bazen.

MBuğra
09-09-2014, 21:15
Taahhütsüz, 6 aylık kullanım amaçlı, ucuz bir internet paketine ihtiyacım var. Hangisini tavsiye edersiniz?

MEGFB
09-09-2014, 21:20
turksat baya hesaplı

merttepe
10-09-2014, 11:27
Nedir sorun mesela?
Şu an uydunet kullanıyorum 10mb, hiç 10mb gibi değil çok yavaş.

superonline da bağlantı kopmasımı yaşanıyor? yada hız gerçek hız mı değil?

Berkan
10-09-2014, 12:17
eve gidince speedteste girerim. bende hızsal problem hiç olmadı uzun zamandır koptuğnu görmedim ben superonlineın dedigim bir cok once bir sacmaladı ondan beri birşey yok

arkadasımdada uydunet var haftada nerdeyse 2-3 gün sürekli ordayımdır ilglinctir ondada hızsal problem hiç yok gayet iyi hep stabil. senlik bir sorun olmasın ?

merttepe
10-09-2014, 12:24
eve gidince speedteste girerim. bende hızsal problem hiç olmadı uzun zamandır koptuğnu görmedim ben superonlineın dedigim bir cok once bir sacmaladı ondan beri birşey yok

arkadasımdada uydunet var haftada nerdeyse 2-3 gün sürekli ordayımdır ilglinctir ondada hızsal problem hiç yok gayet iyi hep stabil. senlik bir sorun olmasın ?

Valla benim internetten yana yüzüm hiç gülmedi, bende sorun olabilir. partman ve mahalle 30 senelik. ama şimdi yeni eve taşınıyorum belki bağlandığı bilgisayarlar serverlar vs ile ilgili olabilir. hız ve bağlantı konusunda böyle şeylerin neden olabileceği konusunda sözleşmelerde maddeler var çünkü.

Bence gene en iyi üçlü kombo paket superonline da, bağlatıcam iki gündür başvuru yapıyorum geri dönen yok :D Şimdiden başladık :D

Berkan
10-09-2014, 12:43
:D hayırlısı Mert

basvuru ve bağlantı işi biraz öyle sacma sapan saatlerdede geldikleri olabiliyor orda haklısın devamı iyi :D

FaBeRgE
10-09-2014, 12:57
herkesin aksine ttnetten inanılmaz memnunum, keşke fiber olsa diye yırtınıyorum ama yorumlara bakılırsa gerek yok sanki :)

merttepe
10-09-2014, 14:31
yarın denicem bakalım nasılmış. :)

punto_multijet
10-09-2014, 14:34
karşıyaka mavişehir tarafındayım. superonline fiber kullanıyorum 50Mbit lik o kadar memnunuz ki 49.9 olmuyor neredeyse hızımız inanılmaz stabil.

merttepe
10-09-2014, 15:37
Tv paketide aldım, tvyi internet üstünden veriyorlarmış. donma falan olmaz heralde :D
Wifi olan Tvnizle istediğiniz yerden kablosuz tv izleyebiliomuşsun. bana illaki takılır hissayatı geliyor. HD birşeyi steaming olmadan izlemek bi acayip geldi.

Berkan
10-09-2014, 15:51
valla o dediğin zımbırtıdan annem taktırmış galiba Mert yada digiturkle alakalı birşey.

gecen kadına napıosn diye sordum dizi izliorm netten diyince anlamsızca baktım tv'den net nası yani diye :D soriyim bugün bi hangisiyle alakalıymıs :D

Berkan
10-09-2014, 22:59
arkadasımın evindeki 50mb den denedim Mert :) denediğim esnada 3 telefon ve digiturk playden tv serediyodum :)

deneme-1

http://www.speedtest.net/result/3750974981.png

deneme-2 ttnet server

http://www.speedtest.net/result/3750981871.png

merttepe
11-09-2014, 17:27
bu gün çok doğru bir seç,m yaptığımı anladım. 25mb ama hız testinde 26 çıkıo :D
Ayrıca zap yapmayı sevipte uydu tvlerde kanal geçerken bekleyenlere tavsiyem. Bastığın anda kanal değişiyor :D
Tavsiye ederim.

corrado
24-09-2016, 21:12
merhaba arkadaşlar.
ben yurt dışındayım. ailemin Kocaeli ilindeki evine, sadece net bağlatmak isteriz. limitsiz her hangi biri olabilir.
biraz nette araştırdım ama tam emin olamadım.memnun olan var olmayan var.
nasıldır türk telokomun hizmeti bu aralar.
veya hangi firmayı önerirsiniz.

Turk Telekom Yalın İnternet > Evde İnternet > Turk Telekom (https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/ttnetyalininternet/sayfalar/turk-telekom-yalin-internet.aspx)

Emre-Dylan
01-10-2016, 23:36
Port yok diyorlar evi taşıdık adsl ttnet kullanıyordum aboneliğimi iptal ettiler. Nasıl bir yol izlemeliyim interneti açtırmam için? Vınn duşunmuyorum kesinlikle 2.5 aydır netim yok kafayı yiyeceğim bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi?vdslye geçsem açarlar mı?

!KO
01-10-2016, 23:39
türknete bakın taahhüt yok 1 ay bedava zaten begenmezsenız kapatırsınız

TLH
01-10-2016, 23:41
Port yok diyorlar evi taşıdık adsl ttnet kullanıyordum aboneliğimi iptal ettiler. Nasıl bir yol izlemeliyim interneti açtırmam için? Vınn duşunmuyorum kesinlikle 2.5 aydır netim yok kafayı yiyeceğim bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi?vdslye geçsem açarlar mı?

Port olayını daha çözemediler, hem evimde hem çalıştığım yerde aynı problemi yaşıyorum. Perşembe günü çalıştığım yer için türktelekom 16limitsiz başlangıç paketine geçmek istedik. Port yok dediler yapacak bişey yok dediler kapadılar telefonu. Takipteyim bende konuyu

Emre-Dylan
03-10-2016, 12:45

Güncelleyelim belki bir bilen vardır

EnesAksu
03-10-2016, 15:49
Güncelleyelim belki bir bilen vardır

Ben de port yok diyorlardı vdsl kullanıcı olarak, tivibu aldım 19 liraya ertesi gün bağladılar, :) twitter filan şikayette bulun

Emre-Dylan
03-10-2016, 17:41
Port olayını daha çözemediler, hem evimde hem çalıştığım yerde aynı problemi yaşıyorum. Perşembe günü çalıştığım yer için türktelekom 16limitsiz başlangıç paketine geçmek istedik. Port yok dediler yapacak bişey yok dediler kapadılar telefonu. Takipteyim bende konuyu

Ben de port yok diyorlardı vdsl kullanıcı olarak, tivibu aldım 19 liraya ertesi gün bağladılar, :) twitter filan şikayette bulun

Bugun sonunda hallettim turkcellin internet sayfasından başvuru forumu doldurdum aradılar. Durumu izah ettim telefonda ki hanımefendi netten sorguladı boşta port var dedi. Hemen vdsl akk 100gb sınırsız 24mbit bağlattım 62tl sözleşmeli. Port filan hikaye turk telekom yok çekiyo ama başka firmalara sorgulatın portu telefondan. Ttnet telefondan yardımcı olmuyor daha doğrusu uğraşmıyor ama turkcell oyle değil.

Emre-Dylan
05-10-2016, 12:25
Port yok sorununu yaşayan abiler ve arkadaşlara tek diyeceğim şu, başka firmalara bakın netim bugün bağlandı çatır çatır kullanıyorum ttnet 2.5 ay salladı beni!

fthdrn
06-10-2016, 10:20
Binaya TürkTelekom Fiber kutusu bağladılar. vdsl den fibere geçsem mi ? yada süperonline mi denesem ? sözleşmem bitmek üzere

Emre-Dylan
06-10-2016, 13:39
Binaya TürkTelekom Fiber kutusu bağladılar. vdsl den fibere geçsem mi ? yada süperonline mi denesem ? sözleşmem bitmek üzere

1 gündür superonline vdsl kullanıyorum ping aşırı fazla neden kaynaklanıyor bilmiyorum. Sürekli proxy hatası alıyorum modeme res atıyorum anca bu şekilde geçiyor, chrome'u filan kaldırmakta fayda etmiyor denedim. Fiberi nasıldır bilemem ama komşumun tt vdsl'ine bağlandığımda gayet stabildi bu kadar ping yoktu acaba hata mı yaptım birde 2 yıllık sözleşmem var...

barakuda26
06-10-2016, 21:30
süperonline var bende şuan, sözleşmem dolucak ay sonu. ev telefonu olmadan 16 mbit 50 gb adil kota limitli 59 tl veriyorum. devam etmek mantıklımı varmı başka kampanya önerisi olan?

msk_bmw
06-10-2016, 21:53
Benimde taahhüt bitiyor bu ay sonu, türkneti dneyeceğim.
Şu an TT net 200gb akk 115 tl ödüyorum. Türknet 150 gb akk lı taahhütsüz 59 lira diyor deneyeceğim, 15 ekimden önce internetten başvuruya 1 ay bedava diyor zaten. Beğenmezsem tekrar bakınacağım.

Emre-Dylan
06-10-2016, 22:16
Şu an TT net 200gb akk 115 tl ödüyorum. Türknet 150 gb akk lı taahhütsüz 59 lira diyor deneyeceğim, 15 ekimden önce internetten başvuruya 1 ay bedava diyor zaten. Beğenmezsem tekrar bakınacağım.

süperonline var bende şuan, sözleşmem dolucak ay sonu. ev telefonu olmadan 16 mbit 50 gb adil kota limitli 59 tl veriyorum. devam etmek mantıklımı varmı başka kampanya önerisi olan?

Superonline vdsl 2 yıl sözleşmeli 24mbit 100gb akk sınırsız 62tl bende yeni geçtim bu pakete torrentte 2.6mb çekiyor. Ayrıyetten 10tl gibi bir miktar vererek gece 00:00 sabah 06:00 arasında sınırsız download paketi var akk'ye işlemiyor bu saatler arasında kullanınca. Film oyun arşivi yapanlar için gayet ideal bir seçenek.

johnie
31-10-2016, 15:35
vdsl varmış bizim binada - internete bakılırsa hiç güzel değil. Instagram da video falan izlerken takılıyor, fb da videolar da baya baya sıkıntı oluyor.
Superonline fiber düşünüyorum, kullanıp memnun olmayan var mı?
mecidiyeköy de ikamet ediyorum bu arada.. belki etrafta kullanan vardır.

imprezaWRC
31-10-2016, 15:45

Türknet'te illaki sabit telefon mu gerekiyor. Türknet ne altyapısı kullanıyor, fiber mi? Müthiş bir internet siteleri var, detay metay öğrenemedim.

yıldırımbyzt
31-10-2016, 15:54
Türkneti 3-4 ay önceye kadar ofsette kullanıyorduk ttnetten iyi olduğu kesin bence :D

Yiğit G.
31-10-2016, 15:58
bizim mahallede fiber yok inanılmaz birşey.Maltepe sahildeyiz maltepenin en nezih mekanı ama fiber yok ???? Dağda yaşıyoruz sanki.

kiraccemal
31-10-2016, 16:12
Maltepe idealtepede plaza çalışıyorum. Fiber yok. Hiper net kullanıyordum 24 mbps hız 50 GB akk vardı. 25 client var doğal olarak yetmediği için adsl' e geçmek zorunda kaldım 16 mbps hız kotasız. Ama tutar oldukça yüksek.

johnie
31-10-2016, 16:14
Türknet'te illaki sabit telefon mu gerekiyor. Türknet ne altyapısı kullanıyor, fiber mi? Müthiş bir internet siteleri var, detay metay öğrenemedim.

abicim, eski bir callcenter çalışanı olarak ( turknet ) kesinlikle ve kesinlikle uzak dur. Tamamen turktelekom alt yapısından alıp, kendi hizmetini satıyor. Ben kimseye önermiyorum, neler duydum neler gördüm çalışırken.. Boşu boşuna, dertsiz başına dert alıp mağdur olma abicim..

imprezaWRC
31-10-2016, 16:34
abicim, eski bir callcenter çalışanı olarak ( turknet ) kesinlikle ve kesinlikle uzak dur. Tamamen turktelekom alt yapısından alıp, kendi hizmetini satıyor. Ben kimseye önermiyorum, neler duydum neler gördüm çalışırken.. Boşu boşuna, dertsiz başına dert alıp mağdur olma abicim..

Eyvallah sağolasın. Türk Telekom yakında topu dikecek diye haberler dolanıyor. Geriye başında Türk yazan 2 firma daha kaldı, onları da artık siz bulun.

Dsmart nasıl ? TV ile fiber internet paketi bir arada olan mantıklı bir seçenek peşindeyim. Sitede dsmart, superonline ve digiturk altyapısı mevcut.

ufuksaracci
31-10-2016, 16:41
imprezaWRC Ben dsmart kullanıyorum, internet + bütün kanalların açık olduğu tv pakedi için 79 lira ödüyorum. Dördüncü senemdeyim hiç sorun yaşamadım. Zamanında F1 için geçmiştim kanalların içeriklerin çok ok memnun kaldım . Sadece belgesel ve sinema kanalları için bile alınır.

MetalliHead
31-10-2016, 16:45
Oyun oynuyorsanız uydunetten uzak durun . Pinf sürekl i dalgalı.

imprezaWRC
31-10-2016, 16:54
imprezaWRC Ben dsmart kullanıyorum, internet + bütün kanalların açık olduğu tv pakedi için 79 lira ödüyorum. Dördüncü senemdeyim hiç sorun yaşamadım. Zamanında F1 için geçmiştim kanalların içeriklerin çok ok memnun kaldım . Sadece belgesel ve sinema kanalları için bile alınır.

Bende sadece belgesel ve çocuk kanalları için düşünüyorum. Her tv'yi açtığımda saçma sapan diziler ve prodüksiyon yarışmaları görmekten bıktım. Birkaç çocuk kanalı var ama hiçbiri tom&jerry ve slyvester&tweety havasında olmadığı için oğlanla seyrederken resmen ruhum daralıyor. Özellikle son birkaç haftadır da tv'yi kapatıyorum. Çünkü dön dolaş aynı saçmalıkları görmekten sıkıldım.

Eworen
31-10-2016, 16:57
Arada bende sorayım tam denk geldi
Taahhüt bitmiş TTNET ten Fiber internet + tivibu + telefon şeklinde kullanıyorduk
İnternetin hızı falan iyi bu zamana kadar tek bi sorun yaşamadık kotayı aştığımız için hızı düşürüyorlar hep lakin düşen hızdan bile hiç şikayetçi olmadık yavaşlama sıfırdı
Amma velakin sitede Superonline da var kampanyaları daha cazip gibi duruyor
Geçelimmi yoksa sıfır sıkıntı ile TTNET ten devam mi edelim ?

huseyinturk
31-10-2016, 17:05
Konuyu açalı iki yıl olmuş ttnette tahaütüm bitti benimde, tivibumu önerirsiniz dsmartmı? İçerik açısından hangisi daha zengin

skunk11
31-10-2016, 18:01
Konuyu açalı iki yıl olmuş ttnette tahaütüm bitti benimde, tivibumu önerirsiniz dsmartmı? İçerik açısından hangisi daha zengin

içerik açısından hemen hemen aynı bende bugün baktım daha ama ben D smart'ın görüntü ve ses kalitesini daha çok beğeniyorum, sanki daha kaliteli gibi. D smart'ın 43 TL'ye paketi var aklımı çeldi, interneti taşıyacağım zaten ayrı o

barakuda26
31-10-2016, 20:47
superonline vardı kapattım dsmart tv internete başvurdum bir hafta aramadılar talebi iptal etti(4 defa aradılar iptal ettikten sonra) telekomu aradım evinizin orda boş port yok dedi küfrettim kapattım tekrar superonline aradım dedim tekrar sizden alıcam yeniden kazanım yapıcaz dediler 3 gündür arayacaklar arayan soran yok, tam bir yılan hikayesi oldu ne yapacağımı şaşırdım günlerdir internet yok dsmarta dönsemmi diyorum arada tekrardan durduk yere kurcaladık uğraşıyoruz boş işlerle

Raindrops
31-10-2016, 21:03
Oyun oynuyorsanız uydunetten uzak durun . Pinf sürekl i dalgalı.

Bende sıkıntı olmuyor pingim hep stabil çok memnunum uydunetten

HondatugraL
31-10-2016, 21:38
züpperonlaynın sınırsız paketine geçiş yaptık AKK bile yok yapıştır gitsin 99 tl 3 arkadaş bölüyoruz aylık 33 tl veriyoruz eski paketimizden 13 tl fazla ama AKK ile uğraşmıyoruz acaip memnunuz. Antalyadaki evdede züperonlayn var üstüne tanımam

Yigit-Y
31-10-2016, 22:25
superonline vardı kapattım dsmart tv internete başvurdum bir hafta aramadılar talebi iptal etti(4 defa aradılar iptal ettikten sonra) telekomu aradım evinizin orda boş port yok dedi küfrettim kapattım tekrar superonline aradım dedim tekrar sizden alıcam yeniden kazanım yapıcaz dediler 3 gündür arayacaklar arayan soran yok, tam bir yılan hikayesi oldu ne yapacağımı şaşırdım günlerdir internet yok dsmarta dönsemmi diyorum arada tekrardan durduk yere kurcaladık uğraşıyoruz boş işlerle

Uydunet dene hacı çarşamba pazarına dönmüş senin iş :)

dachosen
01-11-2016, 01:05
superonline vardı kapattım

superonline ı nasıl kapattığını anlatırmısın?

dahan
01-11-2016, 01:29
superonline bu sıralar çok kopuyor

kiraccemal
01-11-2016, 11:10
2 yıla yakındır evimde doping adsl kullanıyorum. Hem hız hem fiyat hem teknik ve müşteri temsilcisi tarafında çok memnunum. Adamlar işlerini gerçekten iyi yapıyorlar.

MetalliHead
01-11-2016, 11:43
Bende sıkıntı olmuyor pingim hep stabil çok memnunum uydunetten

Bölgeden bölgeye farkediyor o zaman

barakuda26
01-11-2016, 20:52
superonline ı nasıl kapattığını anlatırmısın?

taahüt dolmuştu bi sorun yaşamadım bittiği tarihte başvurdum modemi yolladım kargoyla sonra kapandı son fatura yansıcak sadece extra bi ücret yok şuan için.

Yiğit G.
02-11-2016, 00:33
Maltepe idealtepede plaza çalışıyorum. Fiber yok. Hiper net kullanıyordum 24 mbps hız 50 GB akk vardı. 25 client var doğal olarak yetmediği için adsl' e geçmek zorunda kaldım 16 mbps hız kotasız. Ama tutar oldukça yüksek.

Bende evde 8 mbps ve adil kullanımsız kullanıyorum 150 tl veriyorum , sizin fature ne ? Çok fark yoksa 16 ya geçeyim bende.

Yogi
02-11-2016, 07:21
Bende evde 8 mbps ve adil kullanımsız kullanıyorum 150 tl veriyorum , sizin fature ne ? Çok fark yoksa 16 ya geçeyim bende.

Bende araştırıyorum şu sıralar

bu ilgimi çekti

AKK’sız Super Paket Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE (http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi#basvuru-formu)

kiraccemal
02-11-2016, 08:23

şimdi muhasebeden sordum 180 TL ödüyoruz. Kotasız 16 mbps hız...

sMh
02-11-2016, 11:06
bir kaç gün önce ttnet iptal ettirip fiber superonline geçtim, memnunum.

vtec26
02-11-2016, 17:07
Bende vodafone net kullanıyorum, kimseye tavsiye etmiyorum. Doping i birkaç arkadaşımdan daha duydum, güzel olduğunu belirttiler. Ayda 30 40 GB yi geçeceğimi sanmıyorum, önerebileceğiniz tarife var mıdır ? :)

Yiğit G.
02-11-2016, 19:06
Bende araştırıyorum şu sıralar

bu ilgimi çekti

AKK’sız Super Paket Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE (http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi#basvuru-formu)

ben birkere bulaştım superonline a birdaha asla geçmem.Rezil....

superonline - sayfa 114 - ekşi sozluk (https://eksisozluk.com/superonline--32381?p=114)

barakuda26
02-11-2016, 19:40
superonline yeniden kazanım diye bi süreç başlattı bana 4 gün sonra döndü tekrardan devam edemiyoruz en baştan başvurmak zorundasınız dedi, superonline sayfasını kapattım dsmartı dün aradımbugun tv kurulumu oldu 1 haftaya kadarda internet gelecek herhalde, hızla çok bi işim yok bulunduğum yerde fiber yok zaten 8 mbit ve bütün kanallar açık aylık 72 tl vericem

Yogi
03-11-2016, 07:19
Kafam çorba gibi oldu ya:D herkes bi firmadan şikayetçi

Day Walker
03-11-2016, 07:31
Walla bende evde süperonline kullanıyorum.

Ay başı 100 GB yetmediği için 150 GB 50 MB pakete geçtik. Şimdilik çok memnunuz.

Bi dediğimiz iki edilmiyo ama kıllanmıyoda değilim :)

Yigit-Y
03-11-2016, 07:35
Fiber superonline memnundum

Taşındığım yerde olmadığı için iptal ettim

Lanet telekom almak zorunda kaldım :)

Evrenoz
03-11-2016, 07:36
TTNet taahhütüm bitti
2 ay sonra da yeni eve geçiyorum.. Ne alsam bilemedim..
Satış sonrası servisi olarak fena değildi TTnet, ancak hız olarak epey kötüydü. Taahhüt edilen hız verilmiyordu çoğunlukla
Superonline'a geçerim herhalde diye düşünüyorum ama emin değilim

Yogi
03-11-2016, 08:03
D-smart kullanan varmı aramızda?

tv+internet olarak;

24 Mbps'e kadar limitsiz fiber (75 GB AKN)
MEGA Paket
HD+ Kayıt yapabilen kutu

87 tl ye geliyor?

msk_bmw
04-11-2016, 18:09
züpperonlaynın sınırsız paketine geçiş yaptık AKK bile yok yapıştır gitsin 99 tl 3 arkadaş bölüyoruz aylık 33 tl veriyoruz eski paketimizden 13 tl fazla ama AKK ile uğraşmıyoruz acaip memnunuz. Antalyadaki evdede züperonlayn var üstüne tanımam

Bize o paketi geçen yıl 219 liradan taktılar 2 ay boyunca, şikayet kaydı vs. kar etmedi, kapatıp ttnete geçmiştik. Yarın turknete geçmiş olacağız, bakalım. Olumlu olumsuz yazarım buraya.

msk_bmw
04-11-2016, 18:15

Telefonla arayıp öğrenmiştim ben detayları, adresi istedi, semtteki altyapıya baktı, 75 megabit vdsl destekliyor dedi, modemi siz alacaksınız dedi. Dediğim gibi yarın geçiş olacak, zaten şu an tüm ülkede internet kabız. Haftaya yazarım durumu.

Ferhat_V
04-11-2016, 21:16
beyler tek bir apartman dairesinde 2 farklı firmanın interneti kullanılabilir mi ?

vodafone taahüt verip sonradan vazgeçip ttnet e geçmiştik..vodafone hattı kapanmadan tt açılmış 2 aylık fatura geldi de böyle bir şey mümkünmü ?

HondatugraL
05-11-2016, 00:12
Bize o paketi geçen yıl 219 liradan taktılar 2 ay boyunca, şikayet kaydı vs. kar etmedi, kapatıp ttnete geçmiştik. Yarın turknete geçmiş olacağız, bakalım. Olumlu olumsuz yazarım buraya.

25mbıt mıydı 50 mi ? mbit arttıkça artıyor çünkü

johnie
21-11-2016, 16:11
Turkcell Vdsl kullanan var mı ?
24 mb e kadar net 61₺ civarında..
Turkcell superonline