PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : google dan tech e girilmiyor

Yiğit G.
09-09-2014, 13:33
arayüz değiştiğinden beri google dan tech e giremiyorum... Niye google dan giriyorsun la :D diyenler için açıklayayım mesela google a "araca fazla yağ koyulmazı techturkey" yazıyorum ordan seçtiğim bir konuya giriyordum ama artık girmiyor sayfa bulunamadı diyor... ben hep öyle kullanıyordum tech'i..

http://www.hizliresimyukle.com/images/2014/09/09/catsbd795.jpg

edit: bu arada en alttaki dosya yükleme yöneticiside çalışmıyor..." Yeni Doyalar Yüklemek İçin Tıklıyabilirsiniz ..." yazan yere tıklanmıyor.Resim eklemek için olan ekrandan da "bilgisayarımdan seç" i tıklıyoruz sonra altta "dosya seç" var oda çalışmıyor tıklanmıyor yani

Kadyr
09-09-2014, 13:34
aynen google dan konuları acmıyor.

HaKo
22-10-2014, 13:37
arkdaşlar google chrome da sürekli bu eklenti yanıt vermiyor flash shockwawe uyarısı alıyorum ve site donuyor ,ne yaptıysam çözemedim nedir bilen var mı ?

Uur
22-10-2014, 13:44
arkdaşlar google chrome da sürekli bu eklenti yanıt vermiyor flash shockwawe uyarısı alıyorum ve site donuyor ,ne yaptıysam çözemedim nedir bilen var mı ?

Herhangi bir chorme extension kurdun mu ? Bende birkere yaptı onu adobe flashplayer son sürümü yükledim.Kapattım browserların hepsini sonra yeniden açtım sıkıntı olmadı birdaha.

individual
22-10-2014, 13:45
Chorme kullanıyorum.Böyle bir sorunla karşılaşmadım.

TigeR
22-10-2014, 13:49
Sorun şu abi:Eskiden www.techturkey.com/forum/sohbet diye yazıyordu ama artık bölümlerin adı değişti.Örneğin sohbete girdiğinde techturkey.com/forum/forumdisplay.php?2-Sohbet diye yazıyor sebebi o dur.

Uur
22-10-2014, 13:52
Biraz zaman. Google bot güzelce bi tarasın hele konuları sizi uygun yere yönlendirecektir. Hemen olmasa da zamanla oturmuş olacak. Url rewrite yapmak uğraştırabilir adminleri.

HaKo
22-10-2014, 17:33
zzten sorun tech turkey de değil bütün sayfalarda yapıyor. Sahibinden.com da mesela. Video açıyorum donuyor gibi..