PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cİtroen gsa pallas hakkinda bİlgİsİ olan...

kingaf
11-09-2014, 16:30
herkeze iyi forumlar.. klasik eski araçlardan anlayan büyüklerimin fikrini almak istiyorum.. 1978 model citroen gsa pallas bu araçlardan daha once sahip olan veya kullanan fikir sahibi olan varmıdır.. piyasada çok az sayıda var galiba kendim pek bir şey bulamadım..yardımcı olursanız sevinirim..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-acillll-satilik-pallas-178757743/detay bu araç hakkında da yorumlarınız nedir acaba.
araç tanıdık bir abimiz de olduğu için aklıma yattı biraz..

şimdiden teşekkürler..

Falmor
11-09-2014, 17:16
Bildiğim kadarıyla hava soğutmalı ve hidrolik süspansiyonlu olması lazım.

kingaf
11-09-2014, 17:37
Bildiğim kadarıyla hava soğutmalı ve hidrolik süspansiyonlu olması lazım.

evet o ikisini de biliyorum fakat başka nasıl bir araçtır.

yedek parça ve motor konusunda tedarşk edebilirmiyiz parçalarını..bu araçlardan anlayan ustalar kimlerdir :)

kingaf
11-09-2014, 19:39
Kimsenin fikri yokmudur bu araclar hakkindaa....

atituti
11-09-2014, 20:02
3 gun once sanayide yanindan gectim camaro falan vardi durdugu garajda.kaportasi fena degil gibi duruyodu detayli bakmak lazim tabi.

fastchild
11-09-2014, 20:05
Kartal'da EsGaraj restore etti bu arabayı Replika M3 projesi için gittiğimde görmüştüm kaporta boyası çok güzeldi

kingaf
11-09-2014, 20:14
Kartal'da EsGaraj restore etti bu arabayı Replika M3 projesi için gittiğimde görmüştüm kaporta boyası çok güzeldi

Araci restore edeni taniyorum fakat onunla konusmadim sanayideki ustayla gorustum yedek parca konusunda ve havali suspansiyon sistemi hakkinda bilgisi olan varmidir diye sormak istedim. Yani bu sistem ariza verirse tamiri yapiliyor mu ya da yedek parcasi buralar da varmidir kullanan birileri var mi diye sormak istesim fakat pek kullanan biri yok herelde.

zOnstyLe
12-09-2014, 11:19
Parça konusunda tedarik ve fiyatları üzebilir, sonucta nadir ve klasik bi araba. İstanbuldasın illaki anlayan eden ustası vardır diye dusunuyorum ki zaten restorasyonu yapan yerden yardım alabilirsin sıkıntı durumunda :)

kingaf
12-09-2014, 16:16
Parça konusunda tedarik ve fiyatları üzebilir, sonucta nadir ve klasik bi araba. İstanbuldasın illaki anlayan eden ustası vardır diye dusunuyorum ki zaten restorasyonu yapan yerden yardım alabilirsin sıkıntı durumunda :)

Yedek parca da bir sekilde bulunur ama ocagimiza da incir agaci dikmesin yani cok zorlayacak fiyatlar ise baska araclara yonelmek mantikli gelir :)

Kahn23
12-09-2014, 16:35
Araç hakkında bilgim yok ama belki havalı süspansiyon hakkında AirMadz tarzı yerler bilgi verebilir.
Hatta foruma da üye sanırım..