PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurban Bayramı - Bağış

rodya
17-09-2014, 19:27
Arkadaşlar merhaba,
Kurban bayramında parasını verip hayvan kesitirp bağış yapacaklar var mıdır? yapacağınız yerler hakkında bilgi verir misiniz rica etsem? ya da var mıdır Afrika , somali tarzı yerde yaşayan üye?

kunteper
17-09-2014, 20:15
loseve bagis yapiyoruz biz

fthdrn
17-09-2014, 21:16
Afrika somali demişken ata yurdu Doğu Türkistan, Türkmeneli Kerkük ü de unutmayalım lütfen.

speed_blue
17-09-2014, 22:07
ben yardım için afrika sudan'a gidiyorum 15 arkadaşla, ordaki yetimler külliyesinde çocuklara bayramlık götürücez burdan aldık hepsini,, ve toplayabildigimiz kadar eş ve dosttan kurban ücreti topladık

speed_blue
17-09-2014, 22:09
Afrika somali demişken ata yurdu Doğu Türkistan, Türkmeneli Kerkük ü de unutmayalım lütfen.

afrikadan sonraki duragımız Dogu Türkistan,, sadece afrika ile sınırlı degil yardımlarımız balkan ülkeleri, afrika, gazze, dogu türkistan ve TÜRKİYE

2jz
18-09-2014, 01:53
Kimseye güvenmiyorum malesef. Bi hisseye girdim arkadaşlarla. Çıkan eti kendim kavurma yapıp paketleyip garip gurabaya dağıtcam inşallah. Sokaklarda yaşayanlara, gerçekten fakirlere, ailesine eti bırakın ekmeği zor alanlara ulaştığını düşünmüyorum yaptığımız yardımların. Birileri sıfırlıyor bizim yardımlarımızı kurban kesme borcumuz ödenmemiş oluyor, hem yükümlülüğümü yapıp hemde gerçekten ihtiyacı olanlara ulaşmış olacağım inşallah bu yıl.

karsiyakaliozi
18-09-2014, 07:14
Mehmetçik vakfı hersene oraya veriyoruz içimiz rahat .

ronay
18-09-2014, 10:29
İmkanınız varsa kendiniz elinizle gercekten ihtiyac sahiplerine dağıtsanız ne güzel olur.