PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rusya-Ukrayna İsteği Olan? Ayrıca soru?

s.alican
23-09-2014, 01:53
Arkadaşlar çarşamba öğle saatlerinde istanbulda olucam akşam moskovaya geçiyorum.1 gün orda kaldıktan sonra kievdeyim dönüşüm ekim 1 de...bi isteği olan varsa gelicek gidecek yardımcı olmaya çalışırım.Lütfen istenilen şey cansız varlık olsun :D:D..

Birde ayrıca sorunum devamlı gidip geliyorum ukraynaya fakat ilk defa aktarmalı gideceğim moskova'dan kiev'e (12 saat )...bu savaş durumu beni oldukça korkutuyor.birde bu uçağın rotası malezya uçağının düşürüldüğü yerden geçiyor.firma rus firması Aeroflot.direkt olan uçuşlarında hiç bir sorun yaşamadım.kapıda bizim düşman ülkeye salmayız felan gibi bi durum olmaz sanırım ama yine kalırım diye tedirginim.sakalda baya bi var ışidden sanmasınlar :D...kısacası moskova aktarmalı kiev bi sıkıntı teşkil edermi? :confused:

zOnstyLe
23-09-2014, 09:05
Vodka ? :P

i-vtec07
23-09-2014, 09:40
http://i57.tinypic.com/2qs6yjn.jpg

hayırlı yolculuklar :)

By_HaNNibaLL
23-09-2014, 10:01
Benim bişey istemiyorum beni de götür artik 2 senedir bekliyorum

anıl turan
23-09-2014, 10:14
bir ay once odessadaydim, sorun azak denizine kiyisi olan ukrayna sehirlerinde, icin rahat olsun. kievdeki arkadaslarim (sadece arkadas) kievde sikinti olmadigini soylediler, icin rahat olsun o yuzden...

Draniela
23-09-2014, 10:45
cansız ne var ki orada :D
sen bol bol resim at buraya gitmiş kadar olalım bari :D

ACYV
23-09-2014, 10:52
Arkadaşlar çarşamba öğle saatlerinde istanbulda olucam akşam moskovaya geçiyorum.1 gün orda kaldıktan sonra kievdeyim dönüşüm ekim 1 de...bi isteği olan varsa gelicek gidecek yardımcı olmaya çalışırım.Lütfen istenilen şey cansız varlık olsun :D:D..

Birde ayrıca sorunum devamlı gidip geliyorum ukraynaya fakat ilk defa aktarmalı gideceğim moskova'dan kiev'e (12 saat )...bu savaş durumu beni oldukça korkutuyor.birde bu uçağın rotası malezya uçağının düşürüldüğü yerden geçiyor.firma rus firması Aeroflot.direkt olan uçuşlarında hiç bir sorun yaşamadım.kapıda bizim düşman ülkeye salmayız felan gibi bi durum olmaz sanırım ama yine kalırım diye tedirginim.sakalda baya bi var ışidden sanmasınlar :D...kısacası moskova aktarmalı kiev bi sıkıntı teşkil edermi? :confused:

Kiev'e mümkün olduğunca direk uçmak daha mantıklı ancak aktarmalılarda sorun olur mu sorusu başlı başına bir muamma, buna net bir cevap vermek zor.

naci
23-09-2014, 10:58
Kaleşnikov görünümlü vodka varmış sanırım oralarda, mümkünse önce fiyat öğrenebilirmisiniz.
İyi yolculuklar.

s.alican
23-09-2014, 11:34
bolbol resim atarım arkadaşlar :) kievde sorun olmadığını biliyorum zaten 3 ayda bi gidiyorum :D... kalaşnikof değilde farklı şekillerde var bomba,bazuka,çıplak avrat şeklinde şişesi var:)

erhanarici18
23-09-2014, 16:19
1.9 bora için ne vardırki acaba moskova'da

blow07
23-09-2014, 18:26
Valla hocam Rusya'ya kargo gönderecek tim . Peluş oyuncak ama konuyu şimdi gördüm . Konu da açmıştım rusya ya gidecek var mı diye ? Kaç kaldık sanırım :D

s.alican
24-09-2014, 03:34
yarın saat 1 e kadar antalyadayım 3 ten 9 a kadar istanbuldayım yetiştirirsen yardımcı olurum :)

pasha34
24-09-2014, 04:10
valla naparsan yap :) kendine yap ... ama sakallı gezme oralarda ... rusu da ukraynalısı da sakal falan hic sevmiyorlar ...
sinek kaydı severler baştan diyim :)