PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bahreyn-Istanbul Uçuşu Hakkinda

BaDCaT
25-09-2014, 23:21
Merhaba,

4 Ekim'de Bahreyn'den Dubai aktarmalı Istanbul'a uçuşum var,belki biraz paranoya olarak görülebilir ama Bahreyn'den Istanbula uçuşlar Malumunuz Ortadoğunun bu dönemde en karışık olmaya başladığı dönem.Bir de devletlerin olası müdahale durumu vs de iyice beni tırstırdı doğrusu ***** ukrayna'da olandan sonra...

Düşünceleriniz nelerdir fikirleriniz ?

SinanAdalı
26-09-2014, 00:16
Dostum için rahat olsun.. Ben atlasjet'te calısıyorum. Bizim teknisyenlerimiz Irak Havalimanın'da görev yapıyorlar. Uçaklarımızda vızır vızır gidip geliyor çok şükür. Sıkıntı yapma kendine uçakta vakit geçmez... :)

Shadow_Dancer
26-09-2014, 07:09
Bahreyn"de herhangi bi sorun yok kardesim.. Gayet guvenlidir merak etme, daha riskli bolgelere ucuslar oluyor ama sorun yasanmiyor.. İcini ferah tut..

Berkan
26-09-2014, 07:41
gel bebeğim koydugun ilanlardan sonra uçak değil ben karsılıcam seni burda :D :p

BaDCaT
26-09-2014, 08:05
Tesekker ederim cevaplar icin ama benim kafama takilan rota yani havadayken olusabilecek durumlar tam belirtmemisim.Dubaiden istanbula irak,suriye butun suan catismalarin oldugu bolge birde ustune yetmezmis gibi devletlerin operasyonu eklenicek surekli bbc izlemekten paranoyak oldum :D

Uctugum hava havayolu emirates,suriye erbil gibi heryeri hep iptal etmis simdiden.
@Berkan
Aksama iyi bak bakalim daha neler paylasicam sana hediyem olsun bebeeemm :D

M_PROJECT
26-09-2014, 08:14
http://www.youtube.com/watch?v=G1L4GUA8arY

24 saatlik uçuş trafiğinde sana denk gelen bir saldırı olursa zaten yapacak bişi yok :) loto tutturma olasılığın daha çok olabilir belki :)

raptor
26-09-2014, 09:13
Bahreyn'den İstanbul'a THY ile direk uçabilirsiniz.Rotalar bir çok şarta göre değişebilir fakat Suriye üzerinden şu anda uçulmamakta zaten , tedirgin olmanızı gerektiren bir durum yok içiniz rahat olsun.