PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kıbrıs Hurdacı.

DenizKaan
19-10-2014, 17:27
Merhaba arkadaşlar, çarşamba günü kıbrısa gidicem.
Gitmişkende hurdacıları gezmek istiyorum, özellikle subaru parçaları satan bildiğiniz yerler var mı ?
bide bu hurdacılar tam olarak nerde? bulamadım gitti.

suprolla
19-10-2014, 19:10
uluslararası kıbrısa lefkoşadan giderken solda alpet var onun karşısındaki arazide var bi hurdacı...genel tüm arabalar var adamlar iyi çok parça aldım ordan
subaru için ortaköyde creditwest binasının arkasında bi rally garajı var oraya sorabilirsin adamın adını hatırlamıyorum ama iyilerdi
lefkoşa sanayi bölgeside olur yakın doğunun yanında hemen...hatta okulun ordaki ışıklarda da bi rally garajı var.subaru çok gördüm orda
magosaya gelirkende var bi tane hurdacı
haspolat sanayi bölgesinde de 3-4 hurdacı var
lefkoşadan lefkeye doğru tarafları bilmiyorum
bildiklerim bunlar:)

blow07
19-10-2014, 19:11
Hurdacılarda Subaru parçası bulmanız biraz zor olabilir . Ama illa subaru parçası isterseniz Lefkoşa sanayide Yıldız Garage ' ye ve Fuat Sağlam ile iletişime geçmenizi öneririm. Sonuçta elden mal alacaksanız sorun olmaz. Hurdacı olarakta Lefkoşa'da 1-2 tane büyük anayol üzerinde hurdacı var büyük oralara bakabilirsiniz. Kıbrısta okuyan arkadaşlarım size daha da yardımcı olacaklardır. :)

DenizKaan
19-10-2014, 19:13
çok teşekkür ederim, umarım istediğim parçalar vardır :)

blow07
19-10-2014, 19:35
Düzeltme : kardeşim Fuat sağlam yazmışım özür dilerim Fuat AZA olacaktı :) :)

DenizKaan
21-10-2014, 11:23
Güncel, başka yer bilen varmıdır.
yarın yola çıkıyorum

clioGT
21-10-2014, 11:26
bu hurdacılardan aldığımız parçaları kıbrıstan getirebiliyo muyuz sıkıntısız?

Sezgin
21-10-2014, 11:37

çok fazla maddi değeri olmaz ise ve ebat buyuk olmadıgı sürece getrebilirsiniz.

suprolla
21-10-2014, 14:23

ben arabayla dönerken gemiyle, torpido parçaları ve arka yürüyeni geçirdim adam gördü sormadı bile...çünkü odaklandıkları nokta içki ve sigara...koli koli parça gelmediği sürece sorun olmaz gibi
uçaklada gergi getirdim böle elimdeydi yani çantada falanda değildi, istanbul atatürkte oda sorun olmadı(belki ne olduğunu anlmadıkları için sormadılar bilemiyorum ama sorunsuz geçtim)

clioGT
21-10-2014, 16:50
defender komple konsol alma niyetim var da biraz zorlar o zaman:)