PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : türkiye bulmak mükünmü bu yağları

Patisever
27-10-2014, 00:40
arkadaslar royal purple veya valvoline motor yagı arıyorum kullanan warmı acaba türkiyede disbritörü ayrıca nasıldır fitay v.s bilgilendirirmisiniz... teşekkürler.

Enes-x
27-10-2014, 01:01
Valvoline in ürettiği neredeyse tüm ürünleri kadosanda bir dükkanda gördüm , dükkan adı hatırlamıyorumda en üst caddelerden birinde köşede hangar gibi bi yer. Fiyat kalite bilgim yok.

cabriolet
27-10-2014, 01:37
yabancı forumlarda royal purple kullanan çok kişi görüyorum ama türkiyede yağı görmek kısmet olmadı henüz :) getiren olsada kesin uçuk rakamlar isticeklerdir ondan pek kullananda olmıcaktır bence :)

MertSerhanÖ.
27-10-2014, 01:39
valvoline dolu valla.Fiyatıda inanılmaz ucuzdu.Ama net fiyatını hatırlamıyorum şuanda

Akın Sarıkaya
27-10-2014, 02:12
royal purple'ı bende denemek istiyorum şu testteki sonuçlarını gördükten sonra.

http://www.animegame.com/cars/Oil%20Tests.pdf

türkiyede yok ama ebay yada amazondan getirticem. ebay korkutuyo çakması falan varsa kakalarlar diye de. amazondaki mağaza kendi mağazaları.

valvoline satan bir site var. fiyatı da gerçekten ucuz. denemeye değer..

http://www.yagpazarlama.com/category.php?id_category=42

Dou
27-10-2014, 02:22
Royal purple hakkında çok memnuniyetsizlik var, hiç google'da araştırdınız mı?

Eğer illa az bilinen, ester bazlı bir yağ denemek istiyorsanız, Redline markasını öneririm. Motul'den bence daha iyi bir yağ.

http://www.redlineoil.com/

Bunun dışında Amsoil de fena değildir.

Dipnot: Testi gördüm, bu tip testler internette hep geziniyor, her markanın kendine has galibiyet stili var.

Patisever
27-10-2014, 15:11
valvolıne deneyen yokmu hiç testlerdekı verileri mukemmel

Patisever
27-10-2014, 15:16
Valvoline in ürettiği neredeyse tüm ürünleri kadosanda bir dükkanda gördüm , dükkan adı hatırlamıyorumda en üst caddelerden birinde köşede hangar gibi bi yer. Fiyat kalite bilgim yok.

gordum yerını kardeşim fiyatıda uygun fakat tecrube edenlere sorma gereği duydum

ersin_srndg
27-10-2014, 15:17

http://www.yagpazarlama.com/category.php?id_category=42

Patisever
27-10-2014, 15:50
Yag weri tablosunda resimli olarak basarili fakat fiyati cuzi diger markalar bize ozgu turk oldugumuz icin duduklenme olayimi �� pahali yoksa Bu yag cakmaca biseymi kullanan oldumu acaba walvoline

ygtrn
28-10-2014, 19:10
peki bu yağların olayı nedir? çok daha üstün özellikleri falanmı var?

Traxx
28-10-2014, 21:43
Valvoline Syn Power 5W-40 SAE Full Synthetic
Superior Protection
Fights the 3 major Causes of engine stress
1 Heat
2 Deposits
3 Wear

106da kulaniyorum cok kaliteli yag gercekten
ilk gun biraz korkmustum tapet sesi vardi sonra duzeldi
tavsiye ederim 230.000de 106 GTI motor sesi degisti resmen
4LT 50 euro yurtdisinda almistim bayiden
orjinal bulursan hic dusunmeden al ful sentetik

Patisever
28-10-2014, 22:48
Valvoline Syn Power 5W-40 SAE Full Synthetic
Superior Protection
Fights the 3 major Causes of engine stress
1 Heat
2 Deposits
3 Wear

106da kulaniyorum cok kaliteli yag gercekten
ilk gun biraz korkmustum tapet sesi vardi sonra duzeldi
tavsiye ederim 230.000de 106 GTI motor sesi degisti resmen
4LT 50 euro yurtdisinda almistim bayiden
orjinal bulursan hic dusunmeden al ful sentetik

anladım abi kaç kmde bir değişiyorsun yağını peki birde neden ucuz rakamı yagın acaba bilgisi olan warmı

redtop
28-10-2014, 23:22
Valvoline için Mobil 1 den daha kaliteli desem üstüme çullanan çok kimse olacaktır eminim.Mobil in Tr de pahalı olma nedeni kalitesinden dolayı değil, gidin US , avrupa raflarına bakın.Fiyatlar yakın , hatta valvoline grubu kısmen daha pahalıdır.
Gönül rahatlığı ile Valvoline kullanabilirsin.Rafta fazla beklemiş ürün olma riskine dikkat et derim.Bilen aldığı için sürümü az ve 2 yıldan eski ürün almazsan iyi olur.

redtop
28-10-2014, 23:29
Daha önce dediğim gibi ucuzluğuna asla takılma.Aslında Mobil'inde hakkı o fiyatlar.Değişim aralığını ezbere bilmiyorum ama sanırım 10yada 15 bin/ 1 yıl

Dou
29-10-2014, 00:02
Valvoline için Mobil 1 den daha kaliteli desem üstüme çullanan çok kimse olacaktır eminim.Mobil in Tr de pahalı olma nedeni kalitesinden dolayı değil, gidin US , avrupa raflarına bakın.Fiyatlar yakın , hatta valvoline grubu kısmen daha pahalıdır.
Gönül rahatlığı ile Valvoline kullanabilirsin.Rafta fazla beklemiş ürün olma riskine dikkat et derim.Bilen aldığı için sürümü az ve 2 yıldan eski ürün almazsan iyi olur.

Neye gore daha kaliteli, elinizde bir belge varmi?

Patisever
29-10-2014, 00:31
Rafineleri kendinin diye uygun diyenlerde olmuştu

BurakOzdemir
29-10-2014, 07:24
kullanasım var valla

Patisever
29-10-2014, 16:28
Eskı formula 1araclarıda kullanıyordu sanırım

Patisever
30-10-2014, 22:03
Dizel icin sanzuman yagi aldik bakalim deneyecegiz asil is motor yaginda onu merak editorum benzinlinarac icin