PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da koltuk tamiri yapan yer önerisi

tuzemen
28-10-2014, 16:48
Selamlar,

Aracımın ön sağ koltuğu sıkıntılı.özellikle biri oturduğu zaman dönüşlerde vs ses yapıyor.ayrıca elle sağa sola oynatmaya çalıştığımdada gacur gucur sesler var.bir sıkıntısı olduğu aşikar.koltuğu yaptırabileceğim düzgün fiyat konusunda üzmeyecek bir yer var mı bildiğiniz?bu arada koltuk manuel tip e36 nın orjinal koltuğu(recaro,vader vs. değil.) teşekkürler.

ErenDurmus
28-10-2014, 16:57
Şaşmazda Aktaş oto doseme ali abi yardim olur . Şaşmaz Herkonun karsisi .

CasabLanca
29-10-2014, 00:34
ivedikte bir döşemeci vardı, benim civicin kızaklarını yaptırmıştım adam bmwlere döşemeci yapıyor genelde. ismini tam hatırlayamadım da çağatay ve cihan mutlak hatırlar

schizophrenic
29-10-2014, 02:59
İvedikte 1525. sokakta aslanhan oto döşeme var , bu işlerden çok iyi anlayan birisi gönül rahatlığı ile götürebilirsiniz.

Risendark
29-10-2014, 03:01
Kanka benimde boşluk var koltukta Peder bi yer biliyodu sasmazda ogrenince gidip yaptirirz olmazsa

tuzemen
29-10-2014, 09:22
Şaşmazda Aktaş oto doseme ali abi yardim olur . Şaşmaz Herkonun karsisi .

çok teşekkürler öneri için.

ivedikte bir döşemeci vardı, benim civicin kızaklarını yaptırmıştım adam bmwlere döşemeci yapıyor genelde. ismini tam hatırlayamadım da çağatay ve cihan mutlak hatırlar

tamamdır abi cihana sorarım.:)

İvedikte 1525. sokakta aslanhan oto döşeme var , bu işlerden çok iyi anlayan birisi gönül rahatlığı ile götürebilirsiniz.

çok teşekkürler öneri için.

Kanka benimde boşluk var koltukta Peder bi yer biliyodu sasmazda ogrenince gidip yaptirirz olmazsa

tamamdır kanka haberleşelim olurda ben yaptırırsam haber ederim sana zaten.

semsialtunbas
29-10-2014, 10:50
cevdet usta var şaşmazda döşemeci hiç iş yaptırmadım ama methini çok duydum oraya da bak istersen