PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanul-Tekirdağ taraflarında erkek alman kurdu arıyorum

hkkcn
29-10-2014, 14:38
arkadaşlar merhaba . öncelikle şunu belirteyim arananlar bölümüne bilerekten konu açmadım ürün gibi gözükmesin sonuçta bir can .
istanbul silivride ikamet ediyorum bu civarlarda yakın çevrede erkek alman kurdu arıyorum 1-2 yaşını geçmiş çiftleştirmek için.kendimde 5 yaşında dişi çok güzel bir alman kurdum var.showline cinsi uzun tüylü,düşük bel kızıl ve maskeli.evimiz müstakil sayılır oldukça büyük bir bahçemiz ağaçlık vs var. yer sorunu yok.Çevresinde olan bilen varsa irtibata geçerse çok sevinirim köpeğimizin ilk çiftleşmesi olcak onlar için çok önemli yaşlanmadan birkerede olsa yavru almak istiyorum ticari amacım vs.yoktur.
irtibat numaram:05535360426 hakkı

bilalasmali
29-10-2014, 16:45
arkadaşlar merhaba . öncelikle şunu belirteyim arananlar bölümüne bilerekten konu açmadım ürün gibi gözükmesin sonuçta bir can .
istanbul silivride ikamet ediyorum bu civarlarda yakın çevrede erkek alman kurdu arıyorum 1-2 yaşını geçmiş çiftleştirmek için.kendimde 5 yaşında dişi çok güzel bir alman kurdum var.showline cinsi uzun tüylü,düşük bel kızıl ve maskeli.evimiz müstakil sayılır oldukça büyük bir bahçemiz ağaçlık vs var. yer sorunu yok.Çevresinde olan bilen varsa irtibata geçerse çok sevinirim köpeğimizin ilk çiftleşmesi olcak onlar için çok önemli yaşlanmadan birkerede olsa yavru almak istiyorum ticari amacım vs.yoktur.

irtibat numaram:05535360426 hakkı

Köpeğim çakır 2.5 yaşında hiç çiftleşmedi techturkeyde konumda var zaten secereli Çatalcada çiftlikte şartlarım senin dişini beğenmem gerekli ırkına uygun safkan olmalı ve Çatalca'da çiftliğimde çiftleşmeleri benim için daha uygun yerim müsait gelir görürsün yavru olarakta yarı yarıya istiyorum uygun olursa dönebilirsin bana

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/162191-secereli-alman-kurdumuza-dithi-ariyoruz.html Burdan köpeğimi inceleyebilir veya Çatalca ya gelip bakabilirsin.

bilalasmali
29-10-2014, 16:47
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/162191-secereli-alman-kurdumuza-dithi-ariyoruz.html

hkkcn
29-10-2014, 17:29
köpeğinize maşallah aynı bizimki gibi face book kullanıyormusunuz size resimlerini atayım

bilalasmali
29-10-2014, 17:33
05327889616 whatsupdan atabilirisiniz