PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arac takip sistemleri hakkinda

STP
31-10-2014, 18:17
Firmamizin araclarina takip sistemi taktirmak istiyoruz. Bununla alakali bu isi yapan arkadaslarimiz yada tanidigi olanlar yada su firma iyidir diyecek kimse varmi

slave
31-10-2014, 22:12
Firmamizin araclarina takip sistemi taktirmak istiyoruz. Bununla alakali bu isi yapan arkadaslarimiz yada tanidigi olanlar yada su firma iyidir diyecek kimse varmi

Abi kiraliklarda vardi sanirim hatirlarsin onda kullanilan programi vs hatirlarmisin daha once kullandigiz birsistem belki o ise yarar ? Bu arada burger zamani geldi nirrddeeeesiinn

Revo55
31-10-2014, 22:17
Konunun yeri değil belki ama bir soru bende sormak istiyorum.Herhangi bir araçta takip cihazı olup olmadığını nasıl anlarız ?

Orcun_Simsek
31-10-2014, 22:24

Hocam beraber ortak iş yaptığımız bir firma bu ürünlerin üretim ve satışını yapıyordu. Yerli marka ve yerli üretim. online web arayüzünden dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden araçların durumunu izleyebiliyorsunuz.
Durum 3 şekilde belirtiliyor.
Araç hareket ediyor
Araç duruyor fakat motor çalışıyor
Araç duruyor (motor stop)

İçerisine takılan bir sim kart yardımı ile bu işi yapıyor. Kullanılan sim kart operatörden takip cihazında kullanılacağı söylenerek alınıyor.

İstediğiniz adedi belirtirseniz arkadaşa ulaşıp bir fiyat alıyım sizin için.

Nightfish
31-10-2014, 22:27
Ben Arvento'da çalışıyorum. Öğrenmek istediğiniz detaylar varsa yardımcı olabilirim.

Orcun_Simsek
31-10-2014, 22:31
Konunun yeri değil belki ama bir soru bende sormak istiyorum.Herhangi bir araçta takip cihazı olup olmadığını nasıl anlarız ?
Konu sahibinin affına sığınarak sizin sorunuzada cevap vereyim. Aracın herhangibir yerine bir cihaz yerleştirilmesi gerekiyor. Bu cihaz genellikle sigara paketi büyüklüğünde oluyor. Ürünü taktıranların büyük kısmı sigorta paneline yakın bir yere bir zulaya (gözükmemesi için) ürünü yerleştiriyor. Örnek vermek gerekirse kimi araçların sigorta paneli Şöför tarafında biraz alta doğru oluyor(pedallara yakın) ve bazı araçlardada direksiyonun alt tarafında (pedalların hemen üstü) bir boşluk oluyor. o kısmın ismini tam olarak bilmiyorum şöyle tarif ediyim. Aracın göğüs kısmı aşağıya kadar uzanıyor fakat en alt kısmının arkasında boşluk oluyor. Cihaz oraya saklanıyor. Fakat araçta bu cihazı saklamak için bolca yer mevcut. Koltukların altı , bagaj içi , kaput içi vs. Ya aracı didik didik arayacaksınız yada iyi bir elektrik ustasına götürüp aracın mevcut elektrik tesisatı dışında bir kablo çekimi olmuş mu öğreneceksiniz.

STP
31-10-2014, 22:33
Bana 3-5 araba icin maliyet bilgisi gerekli. Bu konuda yardimci olabilirseniz sevinirim

Revo55
31-10-2014, 22:51
Orçun abi verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.

Doğu
01-11-2014, 13:24
satko araç başı aylık 35 lira 2 yıl kontrat

sökme takma cihaz sim vs. herşey dahil.

DOHC
01-11-2014, 16:47

Neden merak ediyorsun?
Bazı araçlara 2 tane de takabiliyorlar.....

Revo55
01-11-2014, 21:07
Neden merak ediyorsun?
Bazı araçlara 2 tane de takabiliyorlar.....

Herhangi bir şirketin yada kiralık araçları kullanmıyoruz.Araçlarımız kendi araçlarımız.Sadece aklıma takıldığından sordum