PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : network marketing ?

sweap07
11-11-2014, 12:07
merhaba
network marketing hakkında bılgı sahıbı olan varmı acaba gecen hafta semıner gıbı bır etkınlıge katıldım 2 bın tl verıp bı hesap acılıyomus nedır bu ısın aslı hıc ınandırıcı gelmedı

dirk
11-11-2014, 12:10
incir die bi site var direk bu şekilde satışlar yapabileceğiniz hazır siteler satıyor güzel bi tanıtım filmi vardı izleyebilirsiniz.

tylan
11-11-2014, 12:14
yaşın yetiyormu bilmiyorum ama şöyle açıklayım sana titan saadet zinirinin internet sitelisi :)

cihan
11-11-2014, 12:25
sana önerim sakın gireyim deme. başta bir iki adam getiriyosun iyi hoş oluyor falan da sonradan patlıyorsun. verdiğinin peşine düşüyorsun. hiç bulaşma derim.

STHL
11-11-2014, 12:55
bu yapılan network marketing fln değil.. 2 liralık malı benim yerime 10 liraya satarsan, sanada 2 lira veririm gibi bir şey.. şimdi burda uzatmadan, en basit bu şekilde anlatabilrim. özellikle öğrencileri vs kovalıyorlar, kredi çektiriyorlar. bu işlerin başındakiler ve özellikle malezzya vs deki patronlar gerçekten zengin oldu. üretmeden kazanılmaz. sakın denemeyin. eşinizden dostunuzdan, zamanınızdan olmayın.nette araştırın bolca olumsuz bilgi yakalayacaksınız.

5500
11-11-2014, 12:56
Arkaya bakmadan kaçınız.

sweap07
11-11-2014, 12:58
arkadasım ıstedgı uzerıne semınere katıldım kısı sayısı fazla olma acısından :D 2 bın tl yı duydgum an cıktım zaten :D

dersu_06
11-11-2014, 13:01
kimse kimseye bedavadan para vermez titan zincirinin değişik versiyonu.yok tektaş alıyosun saat alıyosun verdiğin paraya karşılık.arkadaşlarını bu zincire çekmek için kırk takla atıyosun vs

Burak
11-11-2014, 13:02
Yalan dolan isler :)

tylan
11-11-2014, 13:30
network ten değil de bı kahve vardı. adını unuttum kız arkadaşım da kafasını yıkamıştı arkadaşları. yok ayda 30.000 tl kazanan var falan fılan dıye sabah akşam kafamı ütülüyordu gel sen de uye ol. seminerlere katıl diye.Ben de yaw he he dedım geçtim. 1 senenın sonun da bırakın para kazanmayı,2.000 tl cebınden çıkmıstı

HaKo
11-11-2014, 13:42
boş işler bence havadan para kazanmak bu kadar kolay olsa hepimiz yan gelip yatardık.

Mert Alpay
11-11-2014, 13:58
Aynı seminere bende bir arkadaşım zoruyla katıldım gönlü olsun diye 750 £ gibi bir rakamdan bahsettiler bana ilk üye olurken sonra düşündüm bana dediklerini hani ayda en az 2000 TL net gelir falan bunu söyleyenlerin üstlerine başlarına baktım ve sonra dedim ki s.et :D Hiç bulaşma abi eğer gerçekten böyle bir kazançları varsa bu adamların pahalı giyinmeleri pahalı mekanlara gitmeleri ve lüks arabalara binmeleri lazım havadan 2000 TL kazansam ben bmw yada mercedese binerdim :D

aposport
11-11-2014, 14:03
full yalan full dolan. bulaşmayın.

driftboy
11-11-2014, 14:07
milletin parasını çalıp hem kendini zengin ediyolar, hemde sen çalmalarına izin verecegin insanlar bulursan ucundan sanada veriyolar

Başka açıklaması yok

M.A.D
11-11-2014, 14:10
incir'le kıyaslamamak lazım incir'in işi tamamen farklı titan zincirinden, bu işi size burda şöyleydi böyleydi diyip anlatamam, detayını bilmeden sallamak kolay olduğu için herkes giydirmiş kafasına göre :) ben bizzat para kazanıyorum gayet de memnunum , eşimi de dahil ettim ikimiz de aylık ekstra gelire sahibiz. kazanmasam haklısınız diycem ama incir çok farklı.

alperf430
11-11-2014, 14:14
Arkadaşlar bu marketin sahtekarlarına inanmayın açıkca durumu özetleyeyim network marketing'de önceki yıllar elit bir zümre oluştu .Yani artık sisteme girseniz bile üsttekilere kazandıracaksınız.Binlerce karaktersizin girdiği bir oluşumdur network marketing.Sakın bulasma derim ,hem çevreni ,hem paranı,hem zamanını kaybedersin dostum.

johnie
11-11-2014, 14:22
merhaba
network marketing hakkında bılgı sahıbı olan varmı acaba gecen hafta semıner gıbı bır etkınlıge katıldım 2 bın tl verıp bı hesap acılıyomus nedır bu ısın aslı hıc ınandırıcı gelmedı

Mega Golding. Hiç girme derim kısacası .. Giriyorsan da çevrende aşırı arkadaşın ve 2 Bin TL heba edicek arkadaşlarının olması gerek :)

M.A.D
11-11-2014, 14:29
adam size titan zincirini, mega holdingi falan sormamışki, network marketingi soruyor hepiniz farklı şeye cevap veriyorsunuz

gökh@n_gr
11-11-2014, 14:34
İncir gerçekten farklı bir sistem çünkü işin özünde alışveriş var.Ürün satıyorsunuz. Benimde internet sitem var incir tabanlı ve para kazanıyoruz :) E-ticaret için çok kolay ve iyi bir başlangıç. Bu işe girmek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken reklamınızı yapıp yüzbinlerce ürünü alıcılarla buluşturmak.

Mertİ.
11-11-2014, 14:35
http://www.youtube.com/watch?v=Func2oCsCrM

ersandeniz
11-11-2014, 14:37
Network Marketingn eşini dostunu akrabanı düdükleme sanatidir...herkes yediği kazığı çıkartmaya çalışır. Başkalarını sisteme soktukca kazanildigindan kimse yediği kazığı söyleyemez. . Herkes deli gibi kazandığını anlatır ve her sirket saadet zinciri olmadığını anlatır ama sistem olarak bakarsan tamamen saadet zincirinin içine ürün girmiş versiyonu olduğunu gorursun

johnie
11-11-2014, 14:39
Beni çağırdılar bir gün sana bir iş anlatacağız çok beğeneceksin dediler, adam ipad i açtı tam sunum yaparken Teşekkürler deyip kalkıp gittiğimi biliyorum :) Girişme sakına bin pişman olursun

burak_2885
11-11-2014, 14:52
Dostum sana tavsiyem network marketing'i network marketing yapan insandan güzel bir şekilde bilgi almandır. Öyle daha işi bile bilmeyen adamın boş işler demesini ya da önce bir network marketing firmasına kayıt olmuş sonra havadan para geleceğini sanıp yan yatıp bibok beceremeyen adamın boş işler yalan dolan işler, dolandırıcılar demesine bakma. He sistem kiminin hoşuna gider kiminin gitmez orası ayrı bi konu ama iyice araştır öyle bak. (Bu arada Network Marketing 21.yy'da Dünya'da en çok ciroya sahip ticaret sistemidir bunuda unutma )

Sana gelen teklif muhtemelen Mega Holdings anladığım kadarıyla. 2binlira bi site açıyorsun kendine falan. Benim bire bir tanıdığım ve gerçekten para kazanmış şuan altında 100 binliralık arabası olan adamlar var bu işi yapan. Uğraşırsan olur hepsi bu. Ben bu n.Marketing firmalarının çoğunu hemen hemen detaylı bir şekilde bildiğimi söyleyebilirim. Emin ol saadet zinciri ve titan gibi olsalardı çoktan patlamışlardı.

Değişik bir sistem, dışardan bakanların yan gelip yatarak para kazanıldığı sanılan ama aslında tam tersi bir kaç seneninizi normal temponuzdan daha fazlasını vererek çalışmanız gereken bir sistem. N.Marketing hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmamın nedenide Mega Holdingsten kendime özel bir işim için web sitesi satın almış olmamdan kaynaklıdır. :)

cabrioleter
11-11-2014, 15:59
Dostum sana tavsiyem network marketing'i network marketing yapan insandan güzel bir şekilde bilgi almandır. Öyle daha işi bile bilmeyen adamın boş işler demesini ya da önce bir network marketing firmasına kayıt olmuş sonra havadan para geleceğini sanıp yan yatıp bibok beceremeyen adamın boş işler yalan dolan işler, dolandırıcılar demesine bakma. He sistem kiminin hoşuna gider kiminin gitmez orası ayrı bi konu ama iyice araştır öyle bak. (Bu arada Network Marketing 21.yy'da Dünya'da en çok ciroya sahip ticaret sistemidir bunuda unutma )

Sana gelen teklif muhtemelen Mega Holdings anladığım kadarıyla. 2binlira bi site açıyorsun kendine falan. Benim bire bir tanıdığım ve gerçekten para kazanmış şuan altında 100 binliralık arabası olan adamlar var bu işi yapan. Uğraşırsan olur hepsi bu. Ben bu n.Marketing firmalarının çoğunu hemen hemen detaylı bir şekilde bildiğimi söyleyebilirim. Emin ol saadet zinciri ve titan gibi olsalardı çoktan patlamışlardı.

Değişik bir sistem, dışardan bakanların yan gelip yatarak para kazanıldığı sanılan ama aslında tam tersi bir kaç seneninizi normal temponuzdan daha fazlasını vererek çalışmanız gereken bir sistem. N.Marketing hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmamın nedenide Mega Holdingsten kendime özel bir işim için web sitesi satın almış olmamdan kaynaklıdır. :)

güzel tüy diktin.

İbrahim Erdem
11-11-2014, 16:03
Zamanında bana da bulaşmışlardı neyse ki herhangi bir zarara girmeden kurtardım kendimi.

Sözde sana ballandıra ballandıra anlatırlar ama en sonunda giden paranla ve çevrendeki insanların gözünde kaybettiğin itibarınla kalırsın.

Üniversiteye yeni başlayan arkadaşlara tavsiye normalde sadece size selam veren bir tanıdık durup dururken samimi olmaya kalkıyor ve iş vs muhabbeti ile sizi çağırıyorsa işin içinde kesin bu tarz bir durum vardır.

dirk
11-11-2014, 16:05
incir'le kıyaslamamak lazım incir'in işi tamamen farklı titan zincirinden, bu işi size burda şöyleydi böyleydi diyip anlatamam, detayını bilmeden sallamak kolay olduğu için herkes giydirmiş kafasına göre :) ben bizzat para kazanıyorum gayet de memnunum , eşimi de dahil ettim ikimiz de aylık ekstra gelire sahibiz. kazanmasam haklısınız diycem ama incir çok farklı.

İncir gerçekten farklı bir sistem çünkü işin özünde alışveriş var.Ürün satıyorsunuz. Benimde internet sitem var incir tabanlı ve para kazanıyoruz :) E-ticaret için çok kolay ve iyi bir başlangıç. Bu işe girmek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken reklamınızı yapıp yüzbinlerce ürünü alıcılarla buluşturmak.

titan olarak değilde network marketin hakkında bilgi vermek için en mantıklı olan incir vs diyecektim :D Garip bi durum oluştu .... Titancılarla alakası yok incirin belirtmek istedim :)

driftboy
11-11-2014, 16:05
mega holdinginde digerlerinden bi farkı yok. İnternet sitesi ayağı bahane . Yine klasik ağaç yok sen al arkadasın alsın 37.5 dolar yok 120 dolar falan filan hikaye hepsi. He çok geniş salak çevren olur şu 37.5 filan alıpta verdigin parayı toplayacagın. sen verirsin, onlardan toplarsın sonra akar gelir . Ama okadar salak yoktur.

İbrahim Erdem
11-11-2014, 16:21
Bu arada bu incirin sitelerine baktım da arayüz ve fiyatlar tamamen aynı logo hariç fark yok gibi.
http://www.elifinyeri.com/bilgisayar/dizustu-bilgisayarlar/laptop/

http://www.firsatgidiyor.com/bilgisayar/dizustu-bilgisayarlar/laptop/

http://www.sendeburdanal.com/bilgisayar/dizustu-bilgisayarlar/laptop/

http://www.kebapfiyat.com/bilgisayar/dizustu-bilgisayarlar/laptop/

http://www.harputshopping.com/bilgisayar/dizustu-bilgisayarlar/laptop/#ty;pagination_contents;/bilgisayar/dizustu-bilgisayarlar/laptop/?sort_by=price&sort_order=desc

bir de akakçeden herhangi bir ürünün fiyatına bakın pek de ucuz sayılmazlar. Ayrıca güvenilir mi meçhul.

Mivec_4G63
11-11-2014, 16:24
Kim kimi koparıyo herkes kendi payının ... olay bundan ibaret :D

sweap07
11-11-2014, 16:30
Buna vericek 2 bin lira param zaten yok adam google ismini yazmasini bilen herkes site acmasini ogrenir dedi şaşırdım kaldim ☺☺☺

SekoLive
11-11-2014, 16:37
incirin adı manidar yoksa bende cevremde yapanlar oldugundan sıcak bakıuyorm

sonra adamlar demesin biz ismini incir koyduk ocagınıza diktik incir ağacını :D

burak_2885
11-11-2014, 16:39
güzel tüy diktin.

Ayyy nen :) :icon_tup:

BaDCaT
11-11-2014, 16:52

Ben diyorum kandirmanin,yakin cevreni kaziklamanin sanatidir mega holdings.Hic konusmadigin uzun zamandir birisi kardesim diye ariyor sonra pastanelere cagiriyorsa is konusalim diye kesin mega holdings denen dandirik olaydan kaptirdigi parasini cikarmaya calisiyordur.

Network Marketing nedir ne degildir bir arastir sonra yaz.Dandirik powerpoint slidelariyla yapilan sunumlardan duyduklarinla Network Marketing dunyanin buyuk cirosuna sahip ticaret sistemidir deme.Ticaret sisteminin zaten cirosu olmaz sirketin cirosu olur.

Purmol35
11-11-2014, 16:58
4 ten 3 çekip yapıştırın mega holdings ise .

AşkınS.
11-11-2014, 17:06
Bulasma kardesim. Bu kadar soliym sana.cevren varsa girebilecek tamam gir derim ama zor

Mutu
11-11-2014, 17:25
Hepsinin söylediği yalan aynı, biz saadet zincirinden farklıyız. Evet farklılar, az daha teknolojik çalışıyorlar. Bir de şuan ülkede daha çok kısa yoldan kandırılmaya müsait insan mevcut.

individual
11-11-2014, 17:28
kebapfiyat diye site ismimi olur ya.

M.A.D
11-11-2014, 17:38
teknosadan 900e alacağı telefonu arkadaşıma aldık 580 tlye geldi , kvk garantili ve kullanıyor şuan, incir 2000 tl almıyor ve amacı paraları alıp ağaçtakilere dağıtmak değil, eleman çalıştırıp kısıtlı kalmak yerine herkesi çalıştırıp hakkını veriyorlar taş atıpta kolun yorulmayacak kadar para veriyorlar ben 2 ayda paramı çıkardım kâr'a geçtim kendi isteğimle girdim hiçbi giren çıkan da yok gayet güzel kazanıyorum, mega holding titan falan onlarla alakası yok bu olayın, eğer eticaret açayım ürünler hazır olsun ben satayım kazancımı cebime koyayım diyorsan yardımcı olurum incir videolarını da izletirim kafana yatarsa girersin, daha önce böyle bi iş şekli yapılmadığından, bu işi duyan herkes titan diyor , herkes o kazığı 1 kere yemiş tabiki inanmaz, ama adamların firmasının büyüklüğünü iş parkurunu görsen zaten güven sorunun kalmıyor,incir herkese ayrı tema veremez zaten kısıtlı temalarla logolarınızı oluşturun diyor, her ürün de uygun değil ama uyguna temin ettiği ürünler var mesela bende canon 650D , piyasadaki 600D den daha ucuza satılıyor şuanda, alan da var , tanıdıklarıma pahalıya aldırmak yerine neden ucuza satmıyım ki ? hem onlar kara geçsin hem ben kazanıyım, çok memnunum, işi bilmeyen detayını öğrenmeyen herkes kafasına göre konuşabilir bu çok normal, bakmakla görmek arasında kocaman fark var

TigeR
11-11-2014, 17:55
Ben diyorum kandirmanin,yakin cevreni kaziklamanin sanatidir mega holdings.Hic konusmadigin uzun zamandir birisi kardesim diye ariyor sonra pastanelere cagiriyorsa is konusalim diye kesin mega holdings denen dandirik olaydan kaptirdigi parasini cikarmaya calisiyordur.

Network Marketing nedir ne degildir bir arastir sonra yaz.Dandirik powerpoint slidelariyla yapilan sunumlardan duyduklarinla Network Marketing dunyanin buyuk cirosuna sahip ticaret sistemidir deme.Ticaret sisteminin zaten cirosu olmaz sirketin cirosu olur.

hahah hep aynı taktik demek ki :D Birde şu var bu işten 100.000TL kazanan tanıdıklarım var.E demezler mi adama niye pastaneye çağırıp otobüsle gelip gidiyorsun diye.Evet bu işi Türkiye'ye getirenler iyi para kazanmışlardır sonuçta ilk getirenler yaydı Türkiye'ye ama senin benim gibiler girerse o işler öyle olmuyor işte :D Ev arkadaşım katıldı toplantılara filan gitti paranın 3te1inden fazlası içerde kaldı.Ha dersen ki benim çevrem zengin salak arkadaşım da çok o zaman gir kazanırsın.Site yapıyoruz dedikleri de dandik temalı dandik siteler 150TL'ye çok daha kralını yaparım 1900TL vermekten iyidir :D

SeRKaN
11-11-2014, 18:15

cok degil birkac gun once uzun zamandir gorusmedigim liseden arkadaslar aradi sanki surekli gorusuyormusuz gibi samimi konusmalar bi yerde oturup konusalim birsey anlaticaz falan cok onemli , ne oldugunu hayatta telefonda soylemedi zaten :D ve sonuc mega holdings slaytlar soyle kazaniyoruz boyle kazaniyoruz...hic mantikli bir is degil

alpbodrum
11-11-2014, 19:06
Bknz. Titan saadet zinciri dolandırıcılığı.

Jön Türk
11-11-2014, 19:56
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/1385419_407646442694449_1560413905_n.jpg?oh=352ff4 b490d98f9b4674fdd54114ac0e&oe=54D5DC7F&__gda__=1424798363_95047eeab8635f41926e4c19b2914c2 c

M_PROJECT
11-11-2014, 20:21
amk bisi uretelim diyen yok , herkes kisa yoldan parayi bulma hevesinde .

driftboy
11-11-2014, 20:23
tabletten youtube girip mega holding yazıp ordaki video yu izletenlerden ne bekliyonuz ki zaten

kunteper
11-11-2014, 20:39
E Incir de bunun aynisi demekki,
Senden once bi 2000 aliyor, ayni eticaret sitesini sana kitliyor. Al bu senin siten gule gule kullan. Artik satis yapip kazanicaksin, tek rakibin senle tipatip ayni olan 287472 site :)

Bu sefer de sen ese dosta abi bak yeni bi urun geldi, cok uyguna almak istermisin diye onlarin urununu pazarliyorsun

NakkaSss
11-11-2014, 20:45
Hiç bulaşmayın. Bırakın para kazanmak bir kenara eşinizden dostunuzdan olursunuz. Telefonlarınıza çıkacak adam kalmaz.. Sizi yolda gören yönünü değiştirir..

jr1905
11-11-2014, 21:07
Çok komik geliyor bana bu olay ya facebookta, twitterda muhabbetlerine denk geliyorum arada, sürekli birbirlerine gaz veriyorlar, birbirlerinden ödünç takım elbise alıp seminerlere gidiyorlar fln :D neymiş 1 sene sonra aylık gelirleri 100bin$ olacakmış :D