PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seat Alım Konusunda Yardım

Shadow_Dancer
22-11-2014, 18:20
Herkese merhaba, kısmetse pazartesi aracımı satıyorum. Aynı gün içerisinde Seat Leon 1.2 tsi dsg alacagım, aramızda seat bayiisinde çalışan alım konusunda yardımcı olacak birileri var mıdır?

Teşekkür ederim.

ahmetbaha-drs
22-11-2014, 18:25
Dün bir tanıdıgım Esenyurt Doğuş'tan teslim aldı Kırmızı Yeni Leon 62.000tl'ye ama motor seçeneğini bilmiyorum, Yeni Octavia 1.2TSI-DSG Elegance'ların da fiyatları baya yakın istersen bir bak onlarada abi, hayırlısı olsun inşallah.

Shadow_Dancer
22-11-2014, 18:28
Dün bir tanıdıgım Esenyurt Doğuş'tan teslim aldı Kırmızı Yeni Leon 62.000tl'ye ama motor seçeneğini bilmiyorum, Yeni Octavia 1.2TSI-DSG Elegance'ların da fiyatları baya yakın istersen bir bak onlarada abi, hayırlısı olsun inşallah.

O arabayı söylemişlerdi bana bakalım kısmet, yarın detaylı bi araştırıp kapora vericem bi yere. Tanıdık biri olsa forumdan daha iyi olur işte.

ahmetbaha-drs
22-11-2014, 18:32
http://www.techturkey.com/forum/member.php?u=5303
Orhan Güney abi Skoda bayiindeydi istersen bir iletişime geçin onunla Octavia Elegance için, tekrar hayırlısı olsun inşallah :)

Shadow_Dancer
22-11-2014, 18:34
http://www.techturkey.com/forum/member.php?u=5303
Orhan Güney abi Skoda bayiindeydi istersen bir iletişime geçin onunla Octavia Elegance için, tekrar hayırlısı olsun inşallah :)

Sagol kardeşim, ambition var ama elegance kimsenin elinde yok diye biliyorum.

ahmetbaha-drs
22-11-2014, 18:53
Belli olmaz çıkabilir Elegance bence , birde Mazda 3'lere bak istersen abi alan herkes çok memnun olduğunu belirtiyor,eğer bütçeye uyuyorsa fiyatları.

Shadow_Dancer
22-11-2014, 18:59
Belli olmaz çıkabilir Elegance bence , birde Mazda 3'lere bak istersen abi alan herkes çok memnun olduğunu belirtiyor,eğer bütçeye uyuyorsa fiyatları.

Kardeşim 60 bandındayım ya.. Maksimum olsun olsun 65.. Atmosferik makinalar çok cezbetmiyor açıkçası.

Runo
22-11-2014, 19:28
Ayıptır söylemesi kapora ne kadar bırakılıyor doğuş firmalarına ? Bugün benim vw işlemlerimde de kapora konusu geçti de hiç fiyat falan soramadım araya başka bir konu girdi aksadı gitti öyle. Sakıncası olmayacaksa öğrenebilir miyim abi ?

Shadow_Dancer
22-11-2014, 19:29
Ayıptır söylemesi kapora ne kadar bırakılıyor doğuş firmalarına ? Bugün benim vw işlemlerimde de kapora konusu geçti de hiç fiyat falan soramadım araya başka bir konu girdi aksadı gitti öyle. Sakıncası olmayacaksa öğrenebilir miyim abi ?

Valla kardeşim benimde o konu hakkında bilgim yok.. Hazır olan araba varsa o şekilde degerlendirecem yoksa Aralık ayını bekleyecem.

ömerve
22-11-2014, 19:31
Soner hayırlı olsun kardeşim,ıslatalım :)

Shadow_Dancer
22-11-2014, 19:31
Soner hayırlı olsun kardeşim,ıslatalım :)

Eyvallah Ömerim.. Hele bi alalım ıslatması kolay.

Runo
22-11-2014, 19:32
Valla kardeşim benimde o konu hakkında bilgim yok.. Hazır olan araba varsa o şekilde degerlendirecem yoksa Aralık ayını bekleyecem.

Teşekkür ederim abi, banada sizin gibi takribi ocak 2015 gibi bir süre zarfı verdiler bugün. Şimdiden hayırlı olsun size abi.

2jz
22-11-2014, 20:32

Geçen hafta arkadaşa golf aldık. İzmirdeki bayi Tsi Highline manuel metalik renk için güzel indirim yaptı. Haftasonu 2000 lira yolladık. Hafta içi gidip aldık.

ahmetbaha-drs
22-11-2014, 22:27
Kardeşim 60 bandındayım ya.. Maksimum olsun olsun 65.. Atmosferik makinalar çok cezbetmiyor açıkçası.

Anladım abi, buarada Yeni Peugeot 308'in 1.2 130hp Turbo-Otomatikleride geldi fiyatları eğer indirim v.b söz konusu olursa istediğin aralıkta.
Bu üyemizde yanlış hatırlamıyorsam Levent'te ki Peugeot bayiinin satış müdürüydü eğer düşünürsen iletişim için.
http://www.techturkey.com/forum/member.php?u=22793

Aktaş61
22-11-2014, 22:41

bende bu haftaiçi vw e kapora bıraktım 1000 lira yeter dediler

Runo
22-11-2014, 23:34
bende bu haftaiçi vw e kapora bıraktım 1000 lira yeter dediler

Hayırlı uğurlu olsun, inşallah alırsınız. İnşallah bende sahip olurum, dua ediyorum :)

Geçen hafta arkadaşa golf aldık. İzmirdeki bayi Tsi Highline manuel metalik renk için güzel indirim yaptı. Haftasonu 2000 lira yolladık. Hafta içi gidip aldık.

Güzel günlerde kullanın inşallah. Sağ olun cevap için teşekkür ettim. Maksimum 2 bin gibi bir rakam anlaşılan.

@shadow: abi konunda biraz alakasız bulundum kusura bakmayasın tekrardan :)

tyMu
22-11-2014, 23:38
Hemşo, 1,4 tsi Fr baktınmı leon ,fiyatlar yakın gibiydi enson, güzel araçlar şimdiden hayırlı olsun

turbo&quattro
22-11-2014, 23:45
Adamim son anda clio aliyorduk ne oldu ? :D

GokhanK.
22-11-2014, 23:48
tercihi yapmışsın abi ama bence kia lara da filan da bak. bende bi eski seat kullanıcısı olarak f/p oranında parasını gerçekten hakkeden bir araç ceed.hayırlı olsun şimdiden.

_AS_
23-11-2014, 11:32
Herkese merhaba, kısmetse pazartesi aracımı satıyorum. Aynı gün içerisinde Seat Leon 1.2 tsi dsg alacagım, aramızda seat bayiisinde çalışan alım konusunda yardımcı olacak birileri var mıdır?

Teşekkür ederim.

Pm attım...

Aktaş61
23-11-2014, 18:53
Hayırlı uğurlu olsun, inşallah alırsınız. İnşallah bende sahip olurum, dua ediyorum :)

Güzel günlerde kullanın inşallah. Sağ olun cevap için teşekkür ettim. Maksimum 2 bin gibi bir rakam anlaşılan.

@shadow: abi konunda biraz alakasız bulundum kusura bakmayasın tekrardan :)

teşekkürler sizede hayırlı olur umarım:)

Gökhan Bilgin
23-11-2014, 19:04
5000km'de beyaz leon fr'ım var 2014 model sunroof ve led paket var 59 liraya satabilirim düşünürseniz ilanım var :)

Anıl E.
23-11-2014, 21:16
Abi güzel tercih yapmışsın boşver diğer markalara bakma o fiyatlara :) . Arkadaşımda 1.4 tsi fr var gayet güzel donanım ve kalite olarak performansıda cezbedici . Bende de 1.2 tsi dsg ibiza var seat'ı tavsiye ederim.

Kayseriden foruma üye arkadaşımız kayseri özsa bayii de çalışıyor ,vw tarafında ancak seatta var zaten içlerinde belki o yardımcı olabilir.

Shadow_Dancer
23-11-2014, 21:19
5000km'de beyaz leon fr'ım var 2014 model sunroof ve led paket var 59 liraya satabilirim düşünürseniz ilanım var :)

Sagol kardeşim o fark için ikinci el arabaya binmem.

Abi güzel tercih yapmışsın boşver diğer markalara bakma o fiyatlara :) . Arkadaşımda 1.4 tsi fr var gayet güzel donanım ve kalite olarak performansıda cezbedici . Bende de 1.2 tsi dsg ibiza var seat'ı tavsiye ederim.

Kayseriden foruma üye arkadaşımız kayseri özsa bayii de çalışıyor ,vw tarafında ancak seatta var zaten içlerinde belki o yardımcı olabilir.

Valla bakalım kısmet Anılım, bir araba var, kırmızı 17 jant plus 2 paket.. 25 aralık teslim diyorlar ona bi bakıcam kısmetse.