PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kredi Kartı yapılandırma, Kredi onay, Kredi çıkmasında yardımcı olabilecek?

Slammed
28-11-2014, 12:03
Birkaç farklı bankaya olan borclarımı tek ele toplamak ıstıyorum ayrıca eldende borclarım var ama kredı notum cok dusuk odemelerım 2 aydır aksadı. tum bankaları denedım kredı vermedı ,%15 komısyon danısmanlık sırketlerıne gıttım durum yıne aynı. uzerıme evım arabam yok fakat 2 senedır sıgortalıyım 1400 maas bordrom var. kuyumcular falan %10 -%15 komısyonla para verıyorlar dıye duydum ısın aslı astarı varmıdır. Son carem senetle para almak olacak varsa bu tur ıslerle ugrasanlar yardımcı olabılırlermı. Komısyon uzerınden calısılınıyor herhalde bu sırkette ama neyse kuralı bende ona uyarım berbat durumdayım. 32.000 lazım senetle falanda alabılırım ayda 1100 falan odeyebılrım odeme konusunda sıkıntı olmaz :confused: :confused:

Emre Ekrem
28-11-2014, 12:32
Zor bir durum, Allah yardımcınız olsun.

clioGT
28-11-2014, 12:48
çok parça parça değilse, yani atıyorum 2 3 bankaysa her borçlu olduğun bankayla ayrı ayrı konuşup yapılandırmayı denesen?

clioGT
28-11-2014, 12:49
senet işi pis iş ya...:(

serkan_2120
28-11-2014, 13:01
ben hiçbir tefecinin o şekilde size para vereceğini sanmıyorum ev araba hiçbirşey yok ve istediğiniz para 32 bin kartlar için yerinize yatırıp taksitlendiren karşılığında komisyon alan yerler çokça mevcut ama senet karşılığında hiçbir güvence almadan o kadar parayı vereceklerine ihtimal bile vermiyorum

Eworen
28-11-2014, 13:15
Kredi notunuz yüksek de olsa idi muhtemelen hiç bir banka o kadar yüksek kredi vermezdi zaten

Senet sepet olayına girmemeye çalışın senetlerin nereye gideceğini kovalamaktan bi hal olabilirsiniz bankadan yapılandırma yolunu seçin yanaşırlar..

Sh4rk
28-11-2014, 13:16
32bin tl tefede hesap %5 ile en insaflisi tabi %10 arasi degisir
32bin tl %10 ile alsan 3200 tl her aya para eder gunu gectimi veremedin mi
Hem 3200 tl nin %10 u calisir hemde yeni aydan 32000 tl nin gunu calisir
Senden kefil ister ikinizi birbirinize baglar

DOHC
28-11-2014, 13:24
5-6 kağıt borç alabileceğin 5-6 akraba yok mu? Baba, amca, hala vs. En azından faizsiz ödeme şansın olabilir......

ghibli06
28-11-2014, 13:40
Birkaç farklı bankaya olan borclarımı tek ele toplamak ıstıyorum ayrıca eldende borclarım var ama kredı notum cok dusuk odemelerım 2 aydır aksadı. tum bankaları denedım kredı vermedı ,%15 komısyon danısmanlık sırketlerıne gıttım durum yıne aynı. uzerıme evım arabam yok fakat 2 senedır sıgortalıyım 1400 maas bordrom var. kuyumcular falan %10 -%15 komısyonla para verıyorlar dıye duydum ısın aslı astarı varmıdır. Son carem senetle para almak olacak varsa bu tur ıslerle ugrasanlar yardımcı olabılırlermı. Komısyon uzerınden calısılınıyor herhalde bu sırkette ama neyse kuralı bende ona uyarım berbat durumdayım. 32.000 lazım senetle falanda alabılırım ayda 1100 falan odeyebılrım odeme konusunda sıkıntı olmaz :confused: :confused:

benden sana abi tavsiyesi, git ailenle konuş, satacak birşeyler var mı? hazırda nakit var mı? topla bul buluştur sakın taksitlendirme işine girme, hele ki taahhüt vs. hapse kadar yolu var (çek-senette hapis kalktı ama taahhütte devam ediyor aman!)... bak önümüz karanlık, yapılandırırsın sevinirsin 2-3 ay sonra ne olacağı meçhul, kimsenin işi gücü garanti değil, yapılandırır da temerrüte düşerse..................... yazık olur gençliğine...

cagalazade
28-11-2014, 14:00
çalıştığın firma-şirket neyse orayla konuşsan, 2 senelik kıdem tazminatını sıfırlasınlar (hemen hemen 3bin o yapar sanırım ama muhasebeci daha net hesaplar ) ve her ay 1000tl kesecek şekilde ödeme planı çıkartsalar sözleşme yapsanız?

ya da ne bilim en azından bir kısmını bu şekilde karşılayabilirsin belki ilişkilerin iyiyse iş yerinle...?