PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Folyo, Etiket & Sticker Baskı İşi İçin Yardım :)

brky33
09-12-2014, 18:58
Sevgili techturkey üyeleri bir kardeşimin annesi pasta börek tarzı unlu mamüller satan küçük bir dükkan açtı,
İnşallah ilerde daha da büyüyerek yeni dükkanlar açacaklar :)

Bu yeni açtıkları dükkanın camına dışardan rahatca görünebilcek bir boyutta yazı bastırmak istiyoruz. Kaba taslak aşağıdaki şekil gibi bir şey düşündük, daha farklı bir tasarım da olabilir tabi fikirlere açığız :)

http://i.hizliresim.com/N994X5.jpg

Yazının boyu (yüksekliği) 12 cm civarı olsa eni ise bu boyuta orantılı olsa bizim için uygundur.
Dış çerçeve ise bu puntoya uygun olacak büyüklükte olsun.
Yazı rengi ve çerçeve açık eflatun renginde olursa güzel olur. Veya artık bu tona yakın bir renkte.

Forumda uygun fiyata iyi kalitede folyo etiket baskı işleri ile uğraşan çok üyemiz vardı, umarım mahcup olmam bu işin de altından kalkarız :)
Yardım edebilecek kişilerden haber bekliyorum özel mesajla telefon atarsanız geri dönüş yaparım mutlaka.

CasabLanca
09-12-2014, 19:27
hacı bu işi ivedikte engin abi var stickermania, onun yanına uğra onunla konuş istersen. araçlarımızın, dükkanımızın kaplama sticker işlerini kendisi yapar fiyatları oldukça uygundur kalitesi yüksektir. dilersen numarasını mesaj atayım

schizophrenic
09-12-2014, 19:30
hacı bu işi ivedikte engin abi var stickermania, onun yanına uğra onunla konuş istersen. araçlarımızın, dükkanımızın kaplama sticker işlerini kendisi yapar fiyatları oldukça uygundur kalitesi yüksektir. dilersen numarasını mesaj atayım

İvedik'de tam olarak nerdedir yeri , çıkarttırmak istediğimiz sticker veya yazıyı jpeg formatındayken fln kendi çizip çıkartıyomu yoksa eps olarakmı istiyo ?

brky33
09-12-2014, 19:36

Ustam sen bana en son Ali Abi (Karaca Rot Balans) için referans olmuştun :) O konuda kat ve kat memnun kaldım bundan da memnun kalırım inşallah :)

Engin Abinin telefon numarasını bi özel mesaj atarsan çok sevinirim :)

CasabLanca
09-12-2014, 19:46
İvedik'de tam olarak nerdedir yeri , çıkarttırmak istediğimiz sticker veya yazıyı jpeg formatındayken fln kendi çizip çıkartıyomu yoksa eps olarakmı istiyo ?
erb jantın 2 dükkan yanında sami mercedesin tam yanındaki dükkan
vesikalık fotoğrafını götürsen sticker olarak çıkartır o konuda sıkıntı yok

Ustam sen bana en son Ali Abi (Karaca Rot Balans) için referans olmuştun :) O konuda kat ve kat memnun kaldım bundan da memnun kalırım inşallah :)

Engin Abinin telefon numarasını bi özel mesaj atarsan çok sevinirim :)
atıyorum mesaj kardeşim

schizophrenic
09-12-2014, 19:52
erb jantın 2 dükkan yanında sami mercedesin tam yanındaki dükkan
vesikalık fotoğrafını götürsen sticker olarak çıkartır o konuda sıkıntı yok

çok teşekkür ederim