PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tekzen yapı market uzak durun

karsiyakaliozi
11-12-2014, 10:41
Arkadaşlar merhaba tekzen yapı marketden ınternet uzerinde alışveriş yaptım 3-6 gün teslimat yazan ürünü 10 gün gecmesine rağmen yollamadılar 1-2 kez konusdum bugun cıkıyor depodan gelıyor v.s diye oyaladılar iptal edin dedim nakliye aşamasında edemeyiz diyorlar kıvırıyorlar tekzen kurumsal firmadır diye düşünüp alışveriş yaparken bir daha düşünün derim hala uğraşıyorum bakalım ne olucak ben uğraşıyorum başkası uğraşmasın .

Berkan
11-12-2014, 10:46
bana vatan yaptı aysınını ellerinde olamsına ragmen kıytırık mouseu yollamadı iptal edin dedim ii tamam dedi 15 saniye sürmedi ettim baska birşey varmıydı dedi.sasırmısıstım valla hemen kabul edince sizede tersi olmuş

melihyilmaz
11-12-2014, 11:16
Medimarkta ayni sekilde Allah bin belasini versin klima aldim webden hem cok gec geldi hem klima catlak cikti hemde geri almadilar.

XoR
11-12-2014, 11:22
şikayet var'a yazın

https://www.sikayetvar.com/firma/detay/tekzen

kliksa ile benzer durumu yaşadım hemen geri dönüş sağlandı ŞV sayesinde

Low-Rider
11-12-2014, 12:05
Tekzen genel müdüründen mail gelmesin, biz şöyleyiz böyleyiz en büyük bizi diye :D

onursumer
11-12-2014, 12:13
Tekzen genel müdüründen mail gelmesin, biz şöyleyiz böyleyiz en büyük bizi diye :D

o değilde ben geçen nokia-microsoft kısmına yazdım

mail geldi telefonununuz gizli aramalara kapalı arayamıyoruz diye auhauhu :D

TaGo
11-12-2014, 12:50
Tekzenden barbekü aldım 10 günde geldi. Makina müh olarak plandan bibok anlamadan topladım. Civatalar ciddi az geldi şikayet ettim. Hangileri eksik belirle biz gönderelim diyor. Lan ben civatacımıyım sana aktarayım.

XoR
11-12-2014, 13:09
bu e-ticaret işide artık yarak kürek firmalarla doldu. Her aldığım üründe mutlaka problem yaşıyorum. Sadece spigen problemsiz dün 4'de aldığım kılıf bu sabah cart diye geldi :)

sinanbaysal
11-12-2014, 14:50
Ayni duruma enistem de dusmustu dus kabini aldi 20 gunde gelmedi en sonunda bi sekilde iptal ettirdi.

altayozan
13-12-2014, 09:33
Valla açıkcası ben genelde gidip yerinden almayı tercih ediyorum. hem daha hızlı hemde gözle görüyorsun ne aldıgını,kargo gelince kapıda şok yaşamıyorsun:)

ünalvti
13-12-2014, 09:52
bunlar hep olan şeyler Gold'dan telefon aldım adresimde Ümraniye İstiklal yazmasına rağmen Dudullu'daki depodan çıkmış ürün Beyoğlu İstiklal'e gitmiş adresi bulamamışlar geri dönmüş sonra tekrar gönderdiler baya bi tartışmıştım ozaman ama yapıcak bişey yok :)

gkhnyds
13-12-2014, 10:31
tekzenin eski adı neydi ?

mehmetRS
13-12-2014, 16:49
tekzenin eski adı neydi ?

götzen....

aqustic
27-12-2016, 10:12
Bi güncel yapıyım.
Tekzen benımle daş..... geçiyor.
İlk verilen kargo numarasıyla gittim kargoya.Böyle bir kargo yok denildi.
Dün müşteri hizmetleriyle görüştüm.Bana bu sefer mail atıp resimdeki 2. kargo takip numarasını verdiler.O kargo takip numarasını da yurtiçi kargonun sayfasında sistemde arattıgımda böyle bi kargo bulunamadı yazıyor.

Ve yine geçen hafta Koçtaşın sayfasından matkap aldım.Alırken altında "aynı gün içinde kargo"denilmesine ragmen o da hala kargoya verilmedi.
Şikayet var.coma her iki firmayı da şikayet ettim
http://i.resimyukle.xyz/faKL.jpg (http://resimyukle.xyz/resim/faKL)

HondatugraL
27-12-2016, 10:56
dükkanda olan birşeyi webden almam sizde almayın sıkıntı çıkıyor gördüğümüz gibi hiçbirinin farkı yok birbirinden

Quantum
27-12-2016, 11:00
bu e-ticaret işide artık yarak kürek firmalarla doldu. Her aldığım üründe mutlaka problem yaşıyorum. Sadece spigen problemsiz dün 4'de aldığım kılıf bu sabah cart diye geldi :)

Eskiden ne kadar terbiyesizmişsin.. :)