PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 38 rs 116 kayseri

osmankara
17-12-2014, 22:19
Arkadaslar konuyu aciyorum herkez araba aliyor begenıyor satiyor herkezin arabasi kendıne güzel fakat su arabalarını satarken milleti keriz yerine koymayın yalan konusmayin dogru durust insan gibi ticaret ahlakına uygun sekılde bilinen eksık gedık ne varsafosdogru soyleyin brn ıstanbuldan ucaga bindim ankaraya geldim ayni gün kayseriye gectim arac almak icin aldigim izni saymiyorum israrla sormama ragmen yok dedigim gibi soyle böyle ama denılenle alakası yok .her malın degeri var ustelik yalan konusukdu yol masraflarımda karsılanmadı brnım zoruma gitti agir konusmuyorum herkez dogrusunu bılsın bosagitmesin sadece bel altı boyalı gittim araca tavan dahil boyalı artı macunlar catir catir catlamıs !kapı ıcleri vs soylemiyorum .boyle bir ahlaksızlık olmaz ! Madem bilmiyosun insan gibi teklıf et sizi otogara brakayım yada yol masraflarnızı karsilayim de !kımse inanıp gitmesin sahtekarlık bu brnım ıcıme dokundu kanup gitmeyin !!! Başkasi olsun iyi niyeti bozar yalanla dolanla ticaret yapılmaz herkez bilsin

Shadow_Dancer
17-12-2014, 22:20
Kardeşim daha düzgün bir Türkçe ile yazarsan herkes anlar ne demek istediğini.

osmankara
17-12-2014, 22:25
Gayet acık anlatmak istedigim telefon ıle yazdım kusura bakmayın harf hatalarım için

MUZO
17-12-2014, 22:35
valla senin adına çok üzüldüm ilana şimdi baktım açıklamaya baya birşey yazmış içi düzgün demiş ama dışı için hiç birşey dememiş fotolardada pek düzgün durmuyor.

osmankara
17-12-2014, 22:49
valla senin adına çok üzüldüm ilana şimdi baktım açıklamaya baya birşey yazmış içi düzgün demiş ama dışı için hiç birşey dememiş fotolardada pek düzgün durmuyor.

Hayir birde israrla resimler prof cekılmıs bana cep telefonu ıle bır kac detay yolla dedigimde resmde görünenın aynısı bana dua etcen yok böyle soyle ove ove bitirilemeyen bir arac bir bardak cay cok görüldü birde bu insanlar sanayinin oto sanayinin içinde içli dışlı bilmemesinin imkanı yok gittigimdede brn soyledım dedı buktu boynunu brnım giden 500 tl m olsun ınsanlıgım bende kaldı hayirlısı olsun

halitilker
18-12-2014, 09:16
geçmiş olsun
Arkadaş ilana araç son derece temiz olup iç aksamda ve torpidoda herhangi bir deformasyon yoktur yazmış
yani ucu açık olmuş biraz ne boyalı şu kadar parça var demiş nede kazadan bahsetmiş
keşke gitmeden birine baktırtsaydınız

Mpower
18-12-2014, 10:57
Abi şimdi kayserili olanlar kızacak kesin ama ben buranın insanı kadar üç kağıtçı dolandırıcı insan görmedim hatta insan kelimesi fazla.Her işlerinde üç kağıt iteleme var kazıklama var insanlık sıfır hoşgörü sıfır öğrenciye filan yaptıkları muameleyi zaten görme ben kayseri de yaşıyorum ve elimden geldiği kadar küçük esnafla iş yapmamaya çalışıyorum her yaptığım da kazık yedim telefon aldım kazık yedim telefon sattım kazık yedim motor aldım kazık yedim motor sattım kazık yedim.
Buraya geldiğimde kayserililer ile ilgili anlatırlardı anasını boyayıp babasına satar abi yeminle gerçek ya böyle bir şey yok daha çok şey yazarım da gerek yok tabi bahsettiğim kişiler kayserinin %90 nını kapsıyor herkes de aynı kefeye konulmaz geçmiş olsun

Osmrdn
18-12-2014, 11:09
araç gri rs mi acaba

Osmrdn
18-12-2014, 11:16
Abi şimdi kayserili olanlar kızacak kesin ama ben buranın insanı kadar üç kağıtçı dolandırıcı insan görmedim hatta insan kelimesi fazla.Her işlerinde üç kağıt iteleme var kazıklama var insanlık sıfır hoşgörü sıfır öğrenciye filan yaptıkları muameleyi zaten görme ben kayseri de yaşıyorum ve elimden geldiği kadar küçük esnafla iş yapmamaya çalışıyorum her yaptığım da kazık yedim telefon aldım kazık yedim telefon sattım kazık yedim motor aldım kazık yedim motor sattım kazık yedim.
Buraya geldiğimde kayserililer ile ilgili anlatırlardı anasını boyayıp babasına satar abi yeminle gerçek ya böyle bir şey yok daha çok şey yazarım da gerek yok tabi bahsettiğim kişiler kayserinin %90 nını kapsıyor herkes de aynı kefeye konulmaz geçmiş olsun

Zamanında forumdan arkadaşa kırmızı 1,7dti sattım iki arkadaş geldi istanbuldan.Gelmeden önce aracın özellikle istedikleri yerleri çektim üşenmeden.Otogardan aldım arkadaşları istediği servise götürdüm.Güzel bir yemek ısmarlayıp depo doldurup yolcu ettim.Hatta forumuda onlar sayesinde öğrendim.Bu sattıklarımdan sadece biri.Ben yüzde 10 luk kısma girdiğim için yazdıklarına alınmadım ama yüzde 90 da aşırı abartı.

onurmusti
18-12-2014, 11:25
araç gri rs mi acaba

Evet 116 plakali gri rs

Sert@ç
18-12-2014, 11:42
http://www.techturkey.com/forum/otomobiller/194976-clio-rs-172-a.html
http://galeri8.uludagsozluk.com/404/retrica_692260.png

Osmrdn
18-12-2014, 12:00
Evet 116 plakali gri rs

Ne zaman görsem trafikte aksiyonu bol bir arkadaş oradan aklıma kalmış demek.

MUZO
18-12-2014, 12:02

bizde geçen hafta antalyadan gittik kayseriye araç almaya laguna 2 bilirsiniz konuşan yol bilgisayarı var türkçe onu kapatmışlar arızasını söylemesin diye ustama alıyoruz tabi reno ustası farketti kapattıklarını oda açtı akü şarj problemi var diye söyledi halla halla diolar şimdi yaptı ama farkettik arıza için aküyü ve altarnötörü değiştirmişler ama giderememişler sıkıntıyı bize hiç bişey yok diolar dahada sıkıntıları var ama demediler tabi bizim için ufak tefek şeylerdi hiç seslenmedik araç aklımıza yattı noter çıkışı alır almaz yola çıktık kayserililer için çok söz var ama şu hikaye benim çok hoşuma gidiyor :D
Adamın birisi koyun sürüsünü kayserili bi esnafa satmış, sürüyü alan esnaf; "ödemeye gelince parayıda şu karşıdaki erciyes dağını görüyormusun demiş, onun üstündeki kar eriyince veririm" demiş. Adam bakmış azıcık kar var aylardanda temmuz iyi demiş fazla uzun sürmez, tamam kabul demiş. Ama bi süre sonra bakmışki karda erime yok, kış gelmiş kar yağmaya başlamış. Alacağını istemeye gitmiş, esnafda söz sözdür demiş kar erimeden ben parayı vermem. Adam çaresiz geri dönmüş. Üzerinden 1 yıl daha geçmiş kar hala aynı duruyo. Napacam napacam diye çaresizce düşünürken bir kayserili ona akıl vermiş. Aklı veren adam demişki; "Git o esnafa deki ben o seneki kar için söz vermiştim bu yeni yağan için değil" demiş. yoksa sen bu parayı hayatta alaman demiş. Adamın aklına yatmış gitmiş esnafa demişki durum böyle böyle ben o seneki yağan kar için demiştim demiş. Esnafta adama şöyle bi bakmış; "Bunu sana mutlaka bi kayserili söylemiştir yoksa bu senin aklına gelmeye gelmezdi" demiş parayı ödemiş.

Ahmet Bby
18-12-2014, 12:03
Verdiğin bilgi iyi oldu kardeşim.Kayseri'de kimin ne mal olduğunu en azından öğrenmiş olduk eş dost bu aracı sorduğunda bir daha düşünmesini ve başka araçlara yönelmesini öneririm. Eğer kayseri'deyseniz buyrun çayımı için

Osmrdn
18-12-2014, 12:07
Kayseri sanayiden araç alacak arkadaşlar araç sahibi nedir ne değildir diye bana sorarsa bir kaç gün içinde az çok bilgi verebilirim.Kazıklarını yiye yiye kimin ne olduğunu az çok anladık.

Ahmet Bby
18-12-2014, 12:10
Kayseri sanayiden araç alacak arkadaşlar araç sahibi nedir ne değildir diye bana sorarsa bir kaç gün içinde az çok bilgi verebilirim.Kazıklarını yiye yiye kimin ne olduğunu az çok anladık.
Katılıyorum bu söylediğine abi inan burada araba yaptırmak içimden gelmiyor. Çekiciye atıp ankaraya gitsem orda yaptırsam daha iyi

Patisever
18-12-2014, 12:39
arac onceden iyiydi malzemesi olanda bir araba bildiğim kadarıyla sol kapı değişikdi yalnıs hatırlıyor olabilirim kayseriden muratın eskı aracıydı bayagıdır piyasada yokdu ayrıntıları fotolasan iyi olurdu geçmiş olsun

ahmet_xy
18-12-2014, 12:51
söz konusu aracın satılık konusu bu mu?

Mpower
18-12-2014, 12:52
bizde geçen hafta antalyadan gittik kayseriye araç almaya laguna 2 bilirsiniz konuşan yol bilgisayarı var türkçe onu kapatmışlar arızasını söylemesin diye ustama alıyoruz tabi reno ustası farketti kapattıklarını oda açtı akü şarj problemi var diye söyledi halla halla diolar şimdi yaptı ama farkettik arıza için aküyü ve altarnötörü değiştirmişler ama giderememişler sıkıntıyı bize hiç bişey yok diolar dahada sıkıntıları var ama demediler tabi bizim için ufak tefek şeylerdi hiç seslenmedik araç aklımıza yattı noter çıkışı alır almaz yola çıktık kayserililer için çok söz var ama şu hikaye benim çok hoşuma gidiyor :D
Adamın birisi koyun sürüsünü kayserili bi esnafa satmış, sürüyü alan esnaf; "ödemeye gelince parayıda şu karşıdaki erciyes dağını görüyormusun demiş, onun üstündeki kar eriyince veririm" demiş. Adam bakmış azıcık kar var aylardanda temmuz iyi demiş fazla uzun sürmez, tamam kabul demiş. Ama bi süre sonra bakmışki karda erime yok, kış gelmiş kar yağmaya başlamış. Alacağını istemeye gitmiş, esnafda söz sözdür demiş kar erimeden ben parayı vermem. Adam çaresiz geri dönmüş. Üzerinden 1 yıl daha geçmiş kar hala aynı duruyo. Napacam napacam diye çaresizce düşünürken bir kayserili ona akıl vermiş. Aklı veren adam demişki; "Git o esnafa deki ben o seneki kar için söz vermiştim bu yeni yağan için değil" demiş. yoksa sen bu parayı hayatta alaman demiş. Adamın aklına yatmış gitmiş esnafa demişki durum böyle böyle ben o seneki yağan kar için demiştim demiş. Esnafta adama şöyle bi bakmış; "Bunu sana mutlaka bi kayserili söylemiştir yoksa bu senin aklına gelmeye gelmezdi" demiş parayı ödemiş.

Araba bakmaya gittik arkadaşlarla arabayı kullandım eski model araba zaten çok incelemeye gerek duymam gibi geliyordu. Konuştuk adamla adam anlatıyor şöyle böyle yok işte ihtiyacı olan kullansın hayır yapıyorum burada aslında işte araba tertemiz adam beni ikna etti ama arkadaşlar burada büyümüşler biliyolar dediler ki itimat etme güven olmaz bi sanayiye gidelim baktıralım neyse tamam dedik adama söyledim iyi dedi benim işim var evirdi çevirdi en son ikna oldu aldık götürdük arabayı usta baktı almayın dedi götrüdük geri böyle böyle adam kalıbımı basarım diye bu arabada bir şey çıkarsa şerefsizim diyor içimize sinmedi dedik almadık 1 hafta sonra gördüm başka biri almış arabayı yine öğrenci biri sonra haberi geldi araba sanayide motor yapılıyormuş.
Bu arada forumda ki kayserili abilerim kardeşlerim k.bakmasınalr herkesi aynı kefeye koymuyorum %90 evet abartı oldu biraz k.bakmayın tekrardan.

Sezgin
18-12-2014, 12:55

sahibi üyeymiş foruma yuh be kardeşim, bide sattığı araba piyasa arabası üstelik. Accent satmıyorsun, bu kadar da kandırılmaz insan ayıptır.

emrese
18-12-2014, 13:28
Kayseriden araba almak gerçekten çok zor en temiz araba dediklerinde kesin 1 yada 2 parça değişen çıkar sorduğundada olur okadar derler pişkin pişkin

onurmusti
18-12-2014, 14:21
geçmiş olsun
Arkadaş ilana araç son derece temiz olup iç aksamda ve torpidoda herhangi bir deformasyon yoktur yazmış
yani ucu açık olmuş biraz ne boyalı şu kadar parça var demiş nede kazadan bahsetmiş
keşke gitmeden birine baktırtsaydınız

İlanda bel alti boyali demis. Ama tavanda macun catlaklari :)

onurmusti
18-12-2014, 14:33
Arkadaslar bu arada gitmisken 98 polo ya baktik adam telefonda 3 parca boya 1 parca degisen var dio arabaya baktik komple boya 3 4 parca degiseni var. Soyluyorum boyle boyle diye ee bu yasta araba olabilir ben goremedim sen gorebiliyosun diyo :)

Alper_
18-12-2014, 14:59
aracın kusurunu söylersen zor satılır..güzelim 106 aylarca beklemişti :)

kelalper
18-12-2014, 15:25
1 aydır araba bakınıyorum derlesem kitap olur. Airbagleri koymadan mı toplananı istersin km düşürülmüş olanları mı, motoru iki parlatıp 4000 km önce motor yeni yapıldı gidişi süper diip gaza bastığın zaman mavi beyaz duman atanı mı, Tek parça sürtmeden değişenli tek parça boyalı diip arabanın tavanı hariç her tarafı boyalı olanı mı, Gözü karartıp hadi 3-5 fazla verelim daha yenisini alalım diye gittiğimiz tramer kaydı olmayan arabanın kafasının başka yöne bakanını mı istersin. Saymakla bitmez. İstanbul dışına o nedenle hiç gitmiyorum gidersem katil olurum kesin.

K.Kaan
18-12-2014, 15:35
Ya bu adamlar hiç bitmez ki:) Başına böyle bir olay gelmiş olup, 35 36dan çakıcam birine diye tam tabir kullanıp ta ince ince yalanlarla dolu ilan açanlarda var:) dikkat etmek lazım...

Emre Ekrem
18-12-2014, 15:43
Baya da detaylandırmış ilanı, yazık boşuna maddi manevi yorulmuşsunuz.

halitilker
18-12-2014, 16:35
Bi yerde duymuştum
Kayserilinin aptalı okurmuş :) gerisi ticaret...

siR
19-12-2014, 02:34
Kayseri'de 5. yılım, gördüklerimi ve yaşadıklarımı yazsam roman olur, güvenebileceğim bir kaç tane kayserili arkadaşım var, onlarla da ticaret yapıp arkadaşlığımı bozmayı göze almam, gerisini siz düşünün

CLIORS
19-12-2014, 06:38
Münferit olaylarla hemen koca şehre yüklenmeyin, Kayserili miyim hayır ama senelerce ekmeğini yedim. İnsanı da gayet iyi ve temizdir. 3 kağıtçının memleketi olmaz.

osmankara
19-12-2014, 09:41

Aynen bu arac

kelalper
20-12-2014, 10:03
Ya kayseriliy laf etmeyin diyecektim ama simdi ilandaki bi ibiza tdi a bakmaya getirdik. Ilanda bi sol arka kapida bi de sol on camurlukta avuc ici kadarboya var diodu. Cocuk arabayi maslagada getiririm dedi hah dedim bulduk arabayi getiriosa guvenio dedik. Hasar kaydi da dusuk cikio. Arabayi kaportaciya getirdik. Kafa bi garip duruo geldi. Kaput acikti usta bakmaya gerek yok kafa baska yere bakio ama bakalim hadi dedi. Sag on sase cekilmis. Kaputta deli gibi macun var ve degismis 2012 model arabada boyle pas olmaz kaput 2010 ya da oncesi dedi. Boyanin altinda pas var. Sol tarafta islemli komple boyali dedi. Sonra tavan dikkatimi cekti. Usta normal mi dedim. Bakti kasmis sol onden yiyince dedi. Cocuk hala yok abi ben ekspertizli aldim arabayi dio. Yaw al dedik radyator kirilmis epoksi ile yapistirtmissiniz dedim. Ilanda 78 binde araba 88 binde. 5 ay once acmis ilani. Kendisi de kayserili araba 38 plaka.

mrt_tsn
20-12-2014, 10:15
Araç eski aracımdır, iyn rs ibrahim, slc selçuk, alper hocam, ve clio rs le ilginen bir çok kişi beni tanır.
Titiz temiz binerim araçlarıma ve En ufak paradan kaçmadan araç yaptırım.
Kayserili olmaktanda memnunum, hiç olmazsa ebesi dedesi nereli olduğu belli olmayan büyük şehirlerde yaşayan insanlardan değilim, 7 kuşak Kayserinin merkezindenim.
Tanıyanlar çok iyi bilirki bir yalanım bir dolanım olmaz, söz vermek g*t vermeye benzemez der işime bakarım.
Aracı satma sebebime gelince tek tek isim vermicem saygımdan ama dükkanı tezgahı olan tanınan insanlarla aracıma 11ay süren beyin TAKAMAMA ayar YAPAMAMA maceram oldu,
çektiğim rezilliğin gördüğüm üçkağıt ve kahpeliğin dibi bucağı olmadı Ankarada,
Arabadan soğudum artık söktüm beyini, yaptırdığım insanlara lanet ettim, aracı sattım.
Konuya geleyim Araç için bizede telefon edildi komple boyalı olduğunu sol ön kapı menteşenin ordan darbesi olduğu, ama ne önden ne arkadan kazası olmadığını söyledim.
Yürüyeninde motorunda en ufak sıkıntı olmadığını söyledim. Halada sözümün arkasındayım benlik bir durum olmamasına rağmen.
Pazarlığın bittiği rakamdanda bilgim war ve bu kadar emek para harcanmış bir araca fiyat oldukca makul tutulmuş (bence)
İyice araştırıp gelseydin kardeşim ozaman araç almaya,burda genel konuşup b*k atmanın bir manası yoktur ve Kayseriliyi genelleyemezsin sonuç olarak.

Chn53
20-12-2014, 10:28
çok geçmiş olsun aynı olay kayseri olarak benimde başıma geldi , sahibindenden diye gittik araba galerideymiş , 3 parça boyalı dendi , boyalı olmayan 2 parçası var tavanda macun çatlak değil bildiğin kavlamış artık tırnagını takıp çeksen gelcek durumda , kapı içlerini zaten badana fırçasıyla boyamışlar akıntı dolu vs vs , önce arabayı uygundan verelim dediler uygun dediğide anlaştıgımız fiyatın 1000 lira aşşağısı neyse yok dedik , sonra yol parasını ödemiyoruz dediler sonra tamam öderiz ama niye 3 kişi geldiniz tek kişi öderim demeye başladı :D sıkı bi pazarlıkla 2.5 kişilik yol parasını aldık adam yine tam ödemedi 3 kişiyi :D kırmızı corsa c idi araç

baha38
20-12-2014, 12:22
Kardeş hayırdır kayseride sana kim ne yaptıda bukadar bilendin. Doğrudur kayseride yalan dolanla çok araba datan adam var babasına yalan söyler araba işinde özellikle galeriler. Ama bu tarz adamların olmadığı şehir mi varda ben bilmiyorum. Biz istanbullarda ankarada yaşadığımız araba maceralarını söylesek tüm o şehire şerefsizmi diyelim şimdi. Aracıda biliyoruz şimdiki sahibinide önceki sahibinide murat kötü araba almazda satmazda. Yeni sahibide yalan söyleyecek bir adam değildir. Bilmiyodu demekki tavanda boyasını. Arabaya gelince zaten sana söylemişler aramışın gelmeden 50 yeri komple boyasını sahibi bilmiyomuş sen öğrenmişin peki daha niye geldin anlaştığın rakama orjinal rs mi var? Arabanın içi filan çok iyi giderini zaten herkes biliyor. Dediğim gibi araba konusunda pek bişe diyemem ama beklediğin olmadı diye arabayada şehrede *** atma.

GRKN
20-12-2014, 13:07
sahibi üyeymiş foruma yuh be kardeşim, bide sattığı araba piyasa arabası üstelik. Accent satmıyorsun, bu kadar da kandırılmaz insan ayıptır.

Aracın mevcut konusunu acan benim Arac sahıbıde cok yakın arkadasım hayırdır kardeş ? Araçla ilgii detay yazılmış konusulmus komik rakamlarada pazarlık bitmiş burdakı handıkap tam olarak nedir anlamış değilim.

ikinci bir konu bılmem kac kusaktır kayserıdeyız ve bunu gururla söyluyorum ve savunuyorum defalaraca araba sattım sattıgım her arkadaşlada hala görüşüyorum isteyenlere numaraları verılıp teyıt edılebılır. çok şükür kimseye yalan dolanla birşey satmadım ama KAYSERİLİYİM GENELLEMEYE İSTİNADEN YAZIYORUM.

Bu iddada bulununan arkadas ankaralı profil bilgilerinde yazıo şuan mevcut kullandıgım aracımı ankaradan aldım 1 parca boya olarak gıttım bir değişen 3 parca boya ile aldım kı arabanın genel kondısyonu bunu kusur olarak görmememi sağladı. Şimdi Ankaralıları da benmi kötüleyim yaklasık 2 yılda ankarada kaldım cok deger verdıgım arkadslar dostlar edındım kötüsü yokmuydu illaki vardı . 4 yılda istanbulda kaldım ordakı araba bakmaya gittiğim maceraları anlatmak bile istemiyorum.

Sonuç olarak bir yanlış varsa düzeltilir özür dilenir telafi edilir ama genelleme yapmak çok yanlış.

ersandeniz
20-12-2014, 13:39
komple boyalı olduğunu herkes biliyorsa ve hala ilana belaltı boyalı yazıyorsa bu SAHTEKARLIKTIR.
ilan konusuna baktım da hala komple boyalı olduğu yazılmamış, sahtekarlıkta ısrar var..

mrt_tsn
20-12-2014, 14:04
komple boyalı olduğunu herkes biliyorsa ve hala ilana belaltı boyalı yazıyorsa bu SAHTEKARLIKTIR.
ilan konusuna baktım da hala komple boyalı olduğu yazılmamış, sahtekarlıkta ısrar var..

konu ilanda ne yazıp yazmadığı değil ilanda ne yazdığıda umrumda olmaz bende 32. aracıma biniyorum neler okuduk ilanda, nelerle karşılaştık araç başında
ama ulaşabildiğimiz insanlardan bilgi alabildiysek araç için olumsuzsa kendi açımızdan gitmedik bakmadık bitti gitti, şehri ve o şehrin insanlarını b*klamadık.

ersandeniz
20-12-2014, 14:09
bence aracı satmak isteyen kişinin ayıbını kapatmaya çalışıyorsunuz.. içinizdeki sahtekarları temizlemezseniz, fırsatını bulan herşeyi söyler. Madem o kadar delikanlı kayserililer, ilanda düzgünce yazar vatandaş bu saatten sonra..
forum yönetiminin yerinde olsam forumdaki satılık ilanının altına bu konunun adresini de eklerim, bakan ona gore bakar..

Patisever
20-12-2014, 14:13
Araç eski aracımdır, iyn rs ibrahim, slc selçuk, alper hocam, ve clio rs le ilginen bir çok kişi beni tanır.
Titiz temiz binerim araçlarıma ve En ufak paradan kaçmadan araç yaptırım.
Kayserili olmaktanda memnunum, hiç olmazsa ebesi dedesi nereli olduğu belli olmayan büyük şehirlerde yaşayan insanlardan değilim, 7 kuşak Kayserinin merkezindenim.
Tanıyanlar çok iyi bilirki bir yalanım bir dolanım olmaz, söz vermek g*t vermeye benzemez der işime bakarım.
Aracı satma sebebime gelince tek tek isim vermicem saygımdan ama dükkanı tezgahı olan tanınan insanlarla aracıma 11ay süren beyin TAKAMAMA ayar YAPAMAMA maceram oldu,
çektiğim rezilliğin gördüğüm üçkağıt ve kahpeliğin dibi bucağı olmadı Ankarada,
Arabadan soğudum artık söktüm beyini, yaptırdığım insanlara lanet ettim, aracı sattım.
Konuya geleyim Araç için bizede telefon edildi komple boyalı olduğunu sol ön kapı menteşenin ordan darbesi olduğu, ama ne önden ne arkadan kazası olmadığını söyledim.
Yürüyeninde motorunda en ufak sıkıntı olmadığını söyledim. Halada sözümün arkasındayım benlik bir durum olmamasına rağmen.
Pazarlığın bittiği rakamdanda bilgim war ve bu kadar emek para harcanmış bir araca fiyat oldukca makul tutulmuş (bence)
İyice araştırıp gelseydin kardeşim ozaman araç almaya,burda genel konuşup b*k atmanın bir manası yoktur ve Kayseriliyi genelleyemezsin sonuç olarak.

moruk senin ecu maceran arabadan soğuttu sendeyken iyiydide yukarıdaa yazdı msenden sonra sıkıntı olabilirmi kaza yapmıs diyordu rsci bi kardeşmiz ne kadardoğru bilemem

savooo
20-12-2014, 14:16
ben aracı yakından takip eden biriyim aracı cok iyi fiyata almaya gelip sonra tekrar fiyatını kırıp o fiyatı onaylamayan arkadaşımın arabasını kötülüyorsun! kötülemeklede kalmayıp bizim ata mirası şehrimize genelleme yapıyorsun! sen piyasadaki rs leri tek tek ara komple boya olmayanı istisnadır! boyasız olmayanı bul onu öldüm parasına al! burda sahtekarlık yapılıyor gibi cümle kuran arkadaşlar laflarına dikkat etsin. rs in sahibi yakın arkadaşımdır senin 1.4 is honda parasını teklif ettigin rakamların 5 katı maliyeti var o kadar para harcadılar. Sana komple boyalı bilgisi verilmesine rağmen geldin öldüm parası teklif ettin oglana onlarıda yazsaydın arkadaşım. ben özelden numaramıda yazarım beni araya bilirsin! forumdaki arkadaşlarada söylüyorum biri bişey diyince herkes inanıyor arabanın komple boyalı oldugunu bile bile gelip öldüm parası teklif edip sahtekarlık yapanların arkasında durun. konu açık ve neT bir mal var iyi veya kötü bişey denilir ama fiyatını öldürüp alamayıp konu açmak acizliktir.

baha38
20-12-2014, 14:19
Ersandeniz hala madem düzgün kayserililer deyip durma genelleme yapma diyoruz. Araç sahibi düzgün bi insan bilse söylerdi tekrar arayım sorun gerekirse. Arabaya öyle yazmış ama gelen adam öğrenmiş komple boya olduğunu sembolmü alıyprda geliyor ozaman uyanıklık yapıp gelip öldü parasına almak isteyip aracı bokluyor adam anlaşsalar şimdi çiçekti araba

GRKN
20-12-2014, 14:20
bence aracı satmak isteyen kişinin ayıbını kapatmaya çalışıyorsunuz.. içinizdeki sahtekarları temizlemezseniz, fırsatını bulan herşeyi söyler. Madem o kadar delikanlı kayserililer, ilanda düzgünce yazar vatandaş bu saatten sonra..
forum yönetiminin yerinde olsam forumdaki satılık ilanının altına bu konunun adresini de eklerim, bakan ona gore bakar..

madem ilanı bu kadar inceledin orda degısen durumu belırtılmış buraya geldıgınde değişen konusunda bı degısıklık yasanmamıs da 14 yasındakı arabada tavan da boya cıktıgı ıcınmı araba bu kdar kötülenmiş kimsenın ayıbını örtmek gibi bir çabam yok yanlız sahtekarlıkla insanları suclaman için elinde net kanıtın olması lazım olmadan bu hareketı yapmanda senıın kısılık problemın .

Resul911
20-12-2014, 14:26
Bu aracı ve şehri boklayan adamlar, bu kadar çok biliyorsunuzda niye geliyorsunuz ? Öldüm fiyatına almaya çalışırsan, Rs değil sana bisiklet bile vermezler KAYSERİ de.

savooo
20-12-2014, 14:26
ersan buraya gelen arkadasın yandaşımısın sen? adam komple boyalı oldugunu bile bile gelmiş
pazarlıgın üstüne fiyatı kırmış daha sonra 500 lira harcadımda param gittide magdur oldumda.? bir kere istanbuldan direkt kayseriye ucak var neden arakdas ankarada inmiş? birde siz nasıl oluyorda içinizdeki sahtekarlık diyorsunuz?? genelleme bir tabir kullanmaa ! arabayı alamadılar uygun öldüm parasına konu sahtekarlıkmı oldu o ?

baha38
20-12-2014, 14:44
Kimsenin ayıbını kapatmaya çalıştığımız yok. Adamı tanıyoruz ilanda hala bel altı boyalı yazıyor girip düzeltmemiştir. Bu bende bisürü araba sattım kimseye daha yalan dolan bişe demedim. Araba köyü değil yazılan kadar burda ilan sahibi bel altı yazmış komple boya varmış bilse söylerdi. Kimse anam babam değil ne diye kayırıyım ne diye avukatlığını yapıyım. Ama iş genellemeye gelip arasına bende giriyosam. Milletde adam gibi konuşacak şehri genellemeyecek.

yasin_38
20-12-2014, 14:54
Arkadaslar araci ben cuma gunu hayirli olsun dedik pazartesi gunude alacagim insallah bu piyasada yeni degilim az cok bilirim arti aracta murat tosun ve emrullah ustanin emeklerini cok iyi biliyorum isteyen istedigini konusabilir

emir91
20-12-2014, 14:54
Taraflardan hiçbirini tanımam Kayserilisin odur budur muhabbetine de karışmam ama forumda yeni akım haksız tarafın tanıdıklarının biranda dolup diğer tarafı bastırmaya çalışması heralde? Herşeyi geçtim ilana neden komple boyalı yazmıyorsunuz da ilan bel altı boyalı telefonda arayınca komple boyalı deniyor olurda biri sormazsa ver öyle gitsin mantığımı ?

baha38
20-12-2014, 15:01
Taraflardan hiçbirini tanımam Kayserilisin odur budur muhabbetine de karışmam ama forumda yeni akım haksız tarafın tanıdıklarının biranda dolup diğer tarafı bastırmaya çalışması heralde? Herşeyi geçtim ilana neden komple boyalı yazmıyorsunuz da ilan bel altı boyalı telefonda arayınca komple boyalı deniyor olurda biri sormazsa ver öyle gitsin mantığımı ?
Benim en yakın arkadaşımda olsa varsa bildiğimi söylerim rs in sahibi komple boya olduğunu biliyoda söylemiyosa haksız orada sıkıntı var. Benim takıldığım nokta neden kayserililer oldu. Gelen adam aratmış burda sahiplerini atabayı sormuşlar komple boyalı denmiş zaten ozaman niye geldi diyorum amaç neydi.

savooo
20-12-2014, 15:11

istanbuldan gelip ankraya iniyor vatandaş orda aracı sordurtuyor! burda tanıdıkları vasıtası ile aracın komple boyalı oldugu konuyu açan arkadaşa söyleniyor! arkadaş geliyor kayseriye öldüm parası teklif ediyor ! aracı alamıyor gidiyor
memleket şöyle sahtekarlar şunlar bunlar! varsa bi ortada yanlış düzeltilir
aracın sahibi tavanda boya oldugunu bilmeden yazmış ki araç hakkında bilgi alan herkese söylemiştir kendisi götürün gösterin içinize sinmezse almayın demiş! gelen vatandaşa SORUM bu sen komple boyalı oldgunu bile bile geldin neden böyle gündem yaratıyon! ordan 3 -5 arakdaşta cıkıyor sahtekarlar sunlar bunlar ALLAH kimseye o fırsatı verdirmesin ordan gelecek 3 kuruşuda yedirmesin anlamsız boş muhabbet yapmasın kimse.! adam yürüyen araba arıyor vay tavanında boya var muhabbeti yapıyor ! hem yürüsün hem boya olmasın hem öldüm parası olsn ! olur oda olur

ersandeniz
20-12-2014, 16:17
Ben kimseyi tanimam etmem.. ama boyali parca eksik soyleniyorsa bence sahtekarliktir.. kimin yanci oldugu yazilanlardan belli..

EMO
20-12-2014, 19:25
Benim en yakın arkadaşımda olsa varsa bildiğimi söylerim rs in sahibi komple boya olduğunu biliyoda söylemiyosa haksız orada sıkıntı var. Benim takıldığım nokta neden kayserililer oldu. Gelen adam aratmış burda sahiplerini atabayı sormuşlar komple boyalı denmiş zaten ozaman niye geldi diyorum amaç neydi.

Hocam kayserililer diyenlere aldırma kendinden eminsen he deyip geçeceksin,yalnız kendinde belirttiğin gibi arabanın söylenmeyen kusurları var ise problem var demektir,konuyu açan şahısta şunu belirtti,biz taaa kayseriye geldik telefonda kusurları söylenmedi.
Ayrıca uzun süredir crs biniyorum,bir çok parçasını aldım sattım,arabaya ne kadar iyi bakıldığı tabiki önemli,sıkıntı olan var olanın söylenmemiş olması.Kendi aracımın değişenleri var,boyaları var,ama satacağım zaman alıcak adam 1km öteden bile geliyorsa kusurunu bilmeye hakkı var.

mrt_tsn
20-12-2014, 19:59

Sen hala anlamis degilsin sanirim, yazmiyosunuz ne demek? 3-5kisimi aciyor bu ilani eski aracim oldugu icin ben arandim ve herseyini soyledim. Durum ne olursa olsun genelleme yapamazsin, bizde ne o. Cocukluklari yasadik baska sehirlerde genelleme de yapmadik. Umarim anlatabildim

mrt_tsn
20-12-2014, 20:05
moruk senin ecu maceran arabadan soğuttu sendeyken iyiydide yukarıdaa yazdı msenden sonra sıkıntı olabilirmi kaza yapmıs diyordu rsci bi kardeşmiz ne kadardoğru bilemem
Bendede benden sonrada kazasi olmadi aracin araci aldigimda komple boyaliydi, sol kapidada darbesi olmus bizden once bizde bu sekilde aldik. Sorun sadece kayserililer olarak nitelendirilmek. Yillardir arac alir satarim biriside ciksin desin yalan soyledi su konuda die, ne kimseye yalan soyledim nede bir ticaretimde bir eksigim oldu. Kayserililer dendigine canim sıkılıyor.

Sezgin
20-12-2014, 20:11
Cevap yazmak isterdim de okadar vaktim yok telefondan giriyorum, ersandeniz adli arkadasin yazdiklarini oku. Benim yorumum bunun aynisidir. Atarli giderli yorum yapmanin bir anlami yok. Var olan gercekleri ilana yazmamis demekki o arkadasin, burada insanlar madur olmus. Konuyu actigin icin arac sende sandi herkes. Soyledin, benim degil dedin bitti gitti.

Sezgin
20-12-2014, 20:13
Bu arada kayserili genellemisine katilmiyorum, cok temiz 10 numara arkadaslarim var kayserili. Arada istisna heryerden cikiyor.

osmankara
21-12-2014, 12:10
ben aracı yakından takip eden biriyim aracı cok iyi fiyata almaya gelip sonra tekrar fiyatını kırıp o fiyatı onaylamayan arkadaşımın arabasını kötülüyorsun! kötülemeklede kalmayıp bizim ata mirası şehrimize genelleme yapıyorsun! sen piyasadaki rs leri tek tek ara komple boya olmayanı istisnadır! boyasız olmayanı bul onu öldüm parasına al! burda sahtekarlık yapılıyor gibi cümle kuran arkadaşlar laflarına dikkat etsin. rs in sahibi yakın arkadaşımdır senin 1.4 is honda parasını teklif kettigin rakamların 5 katı maliyeti var o kadar para harcadılar. Sana komple boyalı bilgisi verilmesine rağmen geldin öldüm parası teklif ettin oglana onlarıda yazsaydın arkadaşım. ben özelden numaramıda yazarım beni araya bilirsin! forumdaki arkadaşlarada söylüyorum biri bişey diyince herkes inanıyor arabanın komple boyalı oldugunu bile bile gelip öldüm parası teklif edip sahtekarlık yapanların arkasında durun. konu açık ve neT bir mal var iyi veya kötü bişey denilir ama fiyatını öldürüp alamayıp konu açmak acizliktir.
Komple boyalı oldgu soylenmedi bel alti temızlık boyası var denıldı bana 10 000 desin alırsam oyle adamdan adam degilim adam yalan dolan doku arabada macunlar patlamıs tavan komple macun ıkı kapı ıcıde islemli sase bozuk camurluklar oturmamıs. Ama bize soylenen bel altı temızlık boyası var macun yok resimde neyse o .kusura bakma bana bilmiyorum denıldı bilmiyorsa ben bildim biliyorum gordum madem arkadas cok dogru bilsem soylerdim diyor brnde aydınlatıyorum ınanmayan baksın gidip bos lafa gerek yok .

osmankara
21-12-2014, 12:11
Ben kimseyi tanimam etmem.. ama boyali parca eksik soyleniyorsa bence sahtekarliktir.. kimin yanci oldugu yazilanlardan belli..

Herseyi acıklamıssın tesekkur ediyoruz ...

osmankara
21-12-2014, 12:16
istanbuldan gelip ankraya iniyor vatandaş orda aracı sordurtuyor! burda tanıdıkları vasıtası ile aracın komple boyalı oldugu konuyu açan arkadaşa söyleniyor! arkadaş geliyor kayseriye öldüm parası teklif ediyor ! aracı alamıyor gidiyor
memleket şöyle sahtekarlar şunlar bunlar! varsa bi ortada yanlış düzeltilir
aracın sahibi tavanda boya oldugunu bilmeden yazmış ki araç hakkında bilgi alan herkese söylemiştir kendisi götürün gösterin içinize sinmezse almayın demiş! gelen vatandaşa SORUM bu sen komple boyalı oldgunu bile bile geldin neden böyle gündem yaratıyon! ordan 3 -5 arakdaşta cıkıyor sahtekarlar sunlar bunlar ALLAH kimseye o fırsatı verdirmesin ordan gelecek 3 kuruşuda yedirmesin anlamsız boş muhabbet yapmasın kimse.! adam yürüyen araba arıyor vay tavanında boya var muhabbeti yapıyor ! hem yürüsün hem boya olmasın hem öldüm parası olsn ! olur oda olur
Bana bak iyi oku kardes laf dinle soylenmedi arac brl altı boyalı denildi detayli resim istedim resmdekınden daha guzel cizik yok eksıksız soyle temız böyle temız denildi detay resim istedim yok aynı neyse o ne göryosan o denıldı tavanda boya yok denıldı ısrarla sormama rahmen anlıyo musun .detay istenildiginde tavanın ortada iki yanda arkadakı macun catlakları kapı ıcı macunlar ıslemler sase camurluk Arkadakı boya atmalari cekılıp gönderilir .anlıyo musun brnım ticaret ahlakım bu sattıgım bindigim araclarida herkez bilir nasıl acık satıyorum diye brn oara teklıf etmedım adamın kendı arkadaslari bana bile yalan soylemisler kusura bakma kardes onlar adam degilmiş denildi brn daha tek kelıme etmem bos yapma

osmankara
21-12-2014, 12:17
Bana soylenen bel altı boyalı cık git bak cicekmi kaktusmu hadi

Er34
21-12-2014, 12:23
Genelleme yaptı diye adamın üstüne gidiliyor da bel altı boyalı yazan ilan tavan boyalı çıkmış ?

Buna açıklık getirin sonra Kayserilere laf etti diye yükleniriz.

onurmusti
21-12-2014, 12:25
ben aracı yakından takip eden biriyim aracı cok iyi fiyata almaya gelip sonra tekrar fiyatını kırıp o fiyatı onaylamayan arkadaşımın arabasını kötülüyorsun! kötülemeklede kalmayıp bizim ata mirası şehrimize genelleme yapıyorsun! sen piyasadaki rs leri tek tek ara komple boya olmayanı istisnadır! boyasız olmayanı bul onu öldüm parasına al! burda sahtekarlık yapılıyor gibi cümle kuran arkadaşlar laflarına dikkat etsin. rs in sahibi yakın arkadaşımdır senin 1.4 is honda parasını teklif ettigin rakamların 5 katı maliyeti var o kadar para harcadılar. Sana komple boyalı bilgisi verilmesine rağmen geldin öldüm parası teklif ettin oglana onlarıda yazsaydın arkadaşım. ben özelden numaramıda yazarım beni araya bilirsin! forumdaki arkadaşlarada söylüyorum biri bişey diyince herkes inanıyor arabanın komple boyalı oldugunu bile bile gelip öldüm parası teklif edip sahtekarlık yapanların arkasında durun. konu açık ve neT bir mal var iyi veya kötü bişey denilir ama fiyatını öldürüp alamayıp konu açmak acizliktir.

Araca telefonda konusulanın haricinde fiyat verilmedi cunku bedavaya verse konusulanın dısında olanlar yuzunden o arabayı almazdık. okadar yolu milletin aracını b.klamak için gitmedik.

onurmusti
21-12-2014, 12:50
Ve mesele tavanda boya yok diye söylenip macun çatlakları olması meseli ile kısıtlı değil. Sol kapı ve direkte işlemli ve çatlaklar oluşmuş. Ben kaportacı olmadıgım halde gördüklerimi söyledim ve bize söylenmeyen şeyler. Bide kaportacıya götürsek neler söylerdi merak ediyorum.. Hayır bide sahibi demekki bilmiyordu diyosunuz bilmiyorsa bilmiyorum desin o yok bu yok diye konusmasın. varsa hata telafi edilir diyen arkadas bunun telefasi özür diler yol parasını vermektir. Ama böyle birşeye de yanaşmadılar. Ben daha bu konuda birşey yazmicam anlayan anladı konuyu. Bu arada lafımız bütün kayserililere değil üstüne alınacak kişiler kendini bilir. İllaki değerli insanlar vardır onlara saygımız var.

emir91
21-12-2014, 13:44
Sen hala anlamis degilsin sanirim, yazmiyosunuz ne demek? 3-5kisimi aciyor bu ilani eski aracim oldugu icin ben arandim ve herseyini soyledim. Durum ne olursa olsun genelleme yapamazsin, bizde ne o. Cocukluklari yasadik baska sehirlerde genelleme de yapmadik. Umarim anlatabildim

Dediğim gibi konuyla alakam yok Kayserili vs. muhabbetini de ben yapmadım beni ilgilendirmez kimin nerden olduğu. Seninle alakalı bir şey yazmadım oraya sen neden üstüne alındın ki ? ilanı kim açtıysa adam akıllı açacak o zaman komple boyalı arabayı bel altı diye vermeye çalışmayacak ben bir araba alıcam diye arabaya binenlerin alayını tek tek arayıp sende ne oldu onda ne oldu diye araştırmak zorundamıyım ben aracı aldığım adamın sözüne bakarım.

CliooBurak
21-12-2014, 16:48
Araç benim aracın ve komple boyalı olduğunu bilmiyordum bende siz geldiğinizde söyledim boya varsada bilmiyorum ben kaportaci değilim ve kapıdaki işlemden haberim olsa yine soylerdim bunlarda soylenmeyecek bir şey yok öyle ilk önce dan dun konusmayin Emrullah Yılmaz aracı yapan usta aranıyor soruluyor ben aracı ondan aldım komple boya var deniliyor camurlukta işlem olduğu söyleniyor hatta ve hatta değişmesi gerektiğini son fiyatta 19.500 lira deniyor sonra yok çamurluk şöyle yok boyle deyip kivirtmayin sonra iste biz tic rs in sahibiyle konuştuk tanıyorum falan diyorsun sana gerekli bilgiyi verdiki sen atlayıp kayseriye geliyosun osman denen arkadaş bana zarf atıyor İstanbul dan gelicek olan kişi akşamına biniyor bu arada 18.500 verirsen bugün gelip aliyim diye ertesi gün çıkıp geliyorlar komple boya ve camurlugu benimde söylememesini rağmen 18.750 yürüyen araba buldukları için bi sansimizi deneyelim diyorlar size söylenen herşey çıktı taki kapıda işlem olduğunu bende bilmiyordum bilsem onuda soylerdim.bana 14-15 alınır gibi bir whatsapp yazısı gösterdi ankaradan kemal abileri yazmış tanımam bizde o fiyata araba yok dediğimizde karalama zamani dediler foruma konuyu açtılar kimin ne dediği umrumda değil arabanin durumunu bile bile geldiler umdukları olmayınca karalasilar pasa gönülleri bilir ve biraz delikanlı olun ben size boncuk benim aracın şöyle boyle demedim izmirden gelmeden önce boyanmış boyası normal ve camurlukta ki işlemi söyledim tamponlar arada açıklık olduğunu da belirttim *** atiyonuz bari kivirmadan yapın
38 RS 116 Burak Çamdal 0533 948 76 70

baha38
21-12-2014, 17:33
Ben rs in şimdiki sahibinide eski sahibinide çok iyi tanırım. 10000 bile almam arabayı deyip 14 15 gibi teklif vermek nedir bu araba bukadar kötüyse neden teklif verdiniz. Ha ben olayların içindemiyim değilim kim haksızsa söylerimde ama ilana yazmamış boyayı kendide bilmiyomuş. Sonradan öğrenmiş ama gelirken tavanda boya olduğunu bilerek gelmişler muratı ve emrullah ustayı arayıp sormuşlar onlarda zaten herşeyi söylemiş. benim öğrendiğim bu ha yukarda allah var bize kimse söylemedi diyosanız ozaman kabul ederim benim arkadaşım haksız. Ama sizin söylediklerinizle ve olayın içindeki 3 kişiden duyduklarım tam tersi. Genelleme kayseriye yapılmadıysa benim başka konuda söyleceğim bişe yok.

savooo
21-12-2014, 18:55
atı alan üsküdarı zaten geçti de! piyasası belli olan bir araca gelip burda 14 bin liraya verin diyorlar biz yok diyoz adam yol masrafımı karşılamadılar magdur oldum diyor! bunlar bizans oyunları
neyse araç sahibi gerekli açıklamayı saten yazdı konunun aksini inkar eden arkadaşlar parasına göre araba bakmaya devam etsinler
KAYSERİ'nin adını agzına alanlar besmele cekmeyi unutmasınlar bundan sonra

osmankara
21-12-2014, 20:21
Araç benim aracın ve komple boyalı olduğunu bilmiyordum bende siz geldiğinizde söyledim boya varsada bilmiyorum ben kaportaci değilim ve kapıdaki işlemden haberim olsa yine soylerdim bunlarda soylenmeyecek bir şey yok öyle ilk önce dan dun konusmayin Emrullah Yılmaz aracı yapan usta aranıyor soruluyor ben aracı ondan aldım komple boya var deniliyor camurlukta işlem olduğu söyleniyor hatta ve hatta değişmesi gerektiğini son fiyatta 19.500 lira deniyor sonra yok çamurluk şöyle yok boyle deyip kivirtmayin sonra iste biz tic rs in sahibiyle konuştuk tanıyorum falan diyorsun sana gerekli bilgiyi verdiki sen atlayıp kayseriye geliyosun osman denen arkadaş bana zarf atıyor İstanbul dan gelicek olan kişi akşamına biniyor bu arada 18.500 verirsen bugün gelip aliyim diye ertesi gün çıkıp geliyorlar komple boya ve camurlugu benimde söylememesini rağmen 18.750 yürüyen araba buldukları için bi sansimizi deneyelim diyorlar size söylenen herşey çıktı taki kapıda işlem olduğunu bende bilmiyordum bilsem onuda soylerdim.bana 14-15 alınır gibi bir whatsapp yazısı gösterdi ankaradan kemal abileri yazmış tanımam bizde o fiyata araba yok dediğimizde karalama zamani dediler foruma konuyu açtılar kimin ne dediği umrumda değil arabanin durumunu bile bile geldiler umdukları olmayınca karalasilar pasa gönülleri bilir ve biraz delikanlı olun ben size boncuk benim aracın şöyle boyle demedim izmirden gelmeden önce boyanmış boyası normal ve camurlukta ki işlemi söyledim tamponlar arada açıklık olduğunu da belirttim *** atiyonuz bari kivirmadan yapın
Kardes keske bizi rs le terminalden alsaydın sanayiye hic sokmasaydın bizi baska aracla alıp madem bilmiyofun lan okadar yol geldık yol parası tklıf et bi kahvalti cay ismarla bi mahcup ol ortada yalan var !detay resm istedim neyse o diyon ulan bak bi resimlere birde arabana .

osmankara
21-12-2014, 20:25
14 vermedim 10 000 e de almam oyle araci bincigim araclari bilenler cok iyi bilir patlak bir rs alacagim son arac ortadakı yalana kızgınlıgım gidecek arkadaslari aydınlatıyorum dediklerimde yalan varmi tavan kapı ıcleri macunlu ıslemli arkadas bilmiyor gideceklere ben acıklıyorum !!!! Aracin işlemli olmayan yeri yok madem cok dogrucusun bilsem soylerdim dıyosun ulan bir hafta oldu ılanın hala bel altı boyalı yazıyor ..resimlerde shop komple ... Bana dogruluktan bahsedebilmen için once mahcup ol ozur dile ılanını düzelt burada ahkem kes cocuk gibi kavga etmıcem keske rs le termınale gelseydınız .... Bizi baska aracla alıyosun araca utancından hadi susun artık ...

osmankara
21-12-2014, 20:27
Araca 14 teklıf edılmedı bna 14 e veryosa al ole arabayi denıldı ben almam ama sizde malınızı bılın milleti kandırmayacalısmayin diye hösterdim onu ben içime sinmeyen arabayi basima bela etmem kusura bakma sana fiyat teklıf eden olmadı burak bey .... Sana fiyat teklif eden olmadı

elpadre
21-12-2014, 20:33
Araca 14 teklıf edılmedı bna 14 e veryosa al ole arabayi denıldı ben almam ama sizde malınızı bılın milleti kandırmayacalısmayin diye hösterdim onu ben içime sinmeyen arabayi basima bela etmem kusura bakma sana fiyat teklıf eden olmadı burak bey .... Sana fiyat teklif eden olmadı

kardes sende kayserıden arac almazsın olur bıter :)

osmankara
22-12-2014, 08:20
atı alan üsküdarı zaten geçti de! piyasası belli olan bir araca gelip burda 14 bin liraya verin diyorlar biz yok diyoz adam yol masrafımı karşılamadılar magdur oldum diyor! bunlar bizans oyunları
neyse araç sahibi gerekli açıklamayı saten yazdı konunun aksini inkar eden arkadaşlar parasına göre araba bakmaya devam etsinler
KAYSERİ'nin adını agzına alanlar besmele cekmeyi unutmasınlar bundan sonra
atı alan uskudarı gectı öküzde öldü besmelesız kaseri kardeş. benım alnım acık yalan dolan sizde. kayserilileri genellemıyorum sızın için konusuyorum. anlıyor musun paramıza göre araba bakarız sen merak etme m3 e de m5 e de bindik kesemın sorumlulugunu yapma ilk önce delıkanlı gıbı dosdogru tıcaret yapmayı yalan konusmamayı ögremelisin . yaş 28 yaziyo ama bu aşa kadar keske ilk önce bunları ogrenseydın

osmankara
22-12-2014, 08:23

18 500 e alıcaktık ama dedıgın bize reesim attigin arabayi . sen bize at arabası gösterdin kardeş? onu napıcaz telde tavanda boya yok diyon orada varmıs diyon sana soyluyorum kafanı kaldır dıyorum kaldırıp kafanı tek kelıme etmıyosun benım senden ricam bilader arabanın ne oldugunu yaz mılletin parasını vaktını calma tavan dahil boyalı tavanda macunlar catlamıs sase ve kapı ıcı ıslemlı de herkez ona göre bilsin alsın senden cıkar yoksa...

osmankara
22-12-2014, 08:25

yürüyen araba arababn isterse kanat tak ucsun :D yürüyen arabanın kralına da bindik sen uzulme arayıp blmadık senn attgın resımleri begendık biz :D araba yurutmek cok zor degil ilk araban sanırım bu?

K.Kaan
22-12-2014, 08:29
Ya adam 36.000 tl ye vtec ilanı açıyor, 210 bg diyo yalan, sıkıntısız gazlıyorum diyor yalan, 2 ay önce birine çakıp kurtulacam diyodu ilanda hedefime ulaştım diyo yalan, jantlar replika onlara bile orjinal yazıyo, bilerek gazlamıyorum vs diyo yalan çünkü araba gitmiyo gitse de kırılacağı için gaz açamıyo burada piyasa altına rakamlı araba için tartışıyorsunuz. bu durumlarda alıcı da satıcı da kendi tarafınca haklı olur. kendi aracımın ilanı için arıyorlar boyası nasıl diye soruyor adam bence iyi ama eteklerde çürükler var diyorum 5.5 olur mu diyo yok olmaz diyince motoru soruyo hiçbir sorun yok diyorum 6 ya oyurmu diyo 7 den bi kuruş aşağıya olmaz diyorum ya zaten aracın çürükmüş ben niye alayım diyo:) benim çürük var etekte ama bence büyük değil dememi de bu mantıkla karşı taraf yalnış adlandırabilir. o yüzden üstünde durmamak lazım.

Anıl E.
22-12-2014, 08:37
Konuya sadece şunları yazmak istedim belki yanılma payım vardır .

Zamanında 106 gti sahibiydim 2001 kül grisi . Arabanın değişen parçaları da vardı boyasıda mevcuttu hepsini söyledim. Kapı içi motor içi her yerinin fotoğraflarını çekip yolladığım halde adam sivas'a gelince dötü başı ayrı oynamaya başladı.

Fiyatlar kırılmaya mezarcılığa başlandığı andan itibaren yolu verdim gittiler . Diyeceğim o ki bekli yanlış düşünüyorumdur MEZARCI çok ucuza kapatıp kar etmek isteyen .

Emre Ekrem
22-12-2014, 08:44
Konuya sadece şunları yazmak istedim belki yanılma payım vardır .

Zamanında 106 gti sahibiydim 2001 kül grisi . Arabanın değişen parçaları da vardı boyasıda mevcuttu hepsini söyledim. Kapı içi motor içi her yerinin fotoğraflarını çekip yolladığım halde adam sivas'a gelince dötü başı ayrı oynamaya başladı.

Fiyatlar kırılmaya mezarcılığa başlandığı andan itibaren yolu verdim gittiler . Diyeceğim o ki bekli yanlış düşünüyorumdur MEZARCI çok ucuza kapatıp kar etmek isteyen .

Konuyu hatırlıyorum, sen neyi var neyi yok söylemiştin hatta ispatlamıştın da, bu olayda sanki bir taraf net olmamış gibi geldi bana.

altugkocer
22-12-2014, 08:53
İnsan sattığı arabanın boyasını değişenini bilmez mi ya :) hadi alırken çok sevdiğin x abinden ya da y ustandan aldın diyelim, aldıktan sonra insan merak eder baktırır arabanın sağına soluna ya. Bana çok saçma geliyor bu durum.

Bu arada ben de 6 sene yaşadım Kayseri'de. Gerçekten şehir olarak nefret ettim. Bu arada hem canını verecek Kayserili dostlarım oldu hem canını alacak Kayserili insanlar tanıdım ama genelleme yapmak ayıp olur.

Sonuç olarak arabayı satan arkadaşın aracını bilmemesi ve Kayserililer hakkında genelleme yapılması gerçekten çok saçma

Anıl E.
22-12-2014, 09:03
Her iki tarafta haklı olabilir . Benim sadece düşüncem madem patlak RS'e binmem diyebiliyorsun ki gözünde patlak bir RS olmuş gidip baktığın araba , daha düşük rakamlar bile teklif etmemen lazım edersen ''patlağa binmem'' düşüncesi hoş olmaz .

onurmusti
22-12-2014, 16:49
Her iki tarafta haklı olabilir . Benim sadece düşüncem madem patlak RS'e binmem diyebiliyorsun ki gözünde patlak bir RS olmuş gidip baktığın araba , daha düşük rakamlar bile teklif etmemen lazım edersen ''patlağa binmem'' düşüncesi hoş olmaz .

Teklif verilmedi zaten bilginiz olsun. Teklif verdi diyen yine yalan söylemiştir.

osmankara
30-12-2014, 10:04

ortada bir yalan var ben araca hic fiyat teklıf etmedim sordum boyle bı arac var almalımıyım dıye oyleyse alma 13 lıra ver dediler msj ile bende o msjı gosterdım senın arakdasların bıle sana boyle dıyor ben almam kardes keske dogru konussaydın dedım olay bu yani fiyat teklıf etmedım :) arkadasların ora burası ayrı oynuyor suan