PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anadolu Yakası Mercedes Özel Servis

lucky Jackal
20-12-2014, 22:51
Selamlar,
anadolu yakasında işinin ehli bir mercedes ustası arıyorum. A serisi araca xenon far,arka ledli far,navigasyon modülü takıp beyin kodlamasını yapacak, servis işçilik için 1500 tl gibi bir rakam istiyor bu iş için. dışarda yaptırmaya karar verdik. Bunun dışında elimizdeki bazı kaporta parçalarınıda araca uygulayabilecek birisi olsun istiyoruz, a45 arka tampon difüzör egzos, ön tampon kaşları vs gibi parçalarda takılacak. önerilerinizi bekliyorum

Kekuti*
21-12-2014, 00:28
Bostanci sanayi Yildiz Service var. Hakan usta, duzgun bir esnaf ve cok iyi niyetli bir ustadir.

Ote yandan yine bostanci efsanelerinden Ali usta var.. Cok iyi usta ve duzgun birisi oldugunu biliorum ama fiyatlari cok yuksek

TurboM3
21-12-2014, 00:42
Bostancı sanayide Ali Usta, iyi servis, iyi usta.

lucky Jackal
21-12-2014, 11:00
iki usta ile de görüşelim bakalım, ali ustanın dükkan ismi nedir peki?

VolkanErler
21-12-2014, 13:40
Bostancı Ali Poyraz arkadaşında dediği gibi iyididir, Ali Usta elektronikle ilgili işlemler için yan dükkanı mert elektroniği önerecektir

Alpii
21-04-2024, 21:41
Yeni konu açmak istemediğim için konuyu hortlatıyorum.

W205 kasa C180 aracı var arkadaşımın. Uzun süredir devam eden bir hatası için ISTANBUL içi usta arıyoruz. Yorumlarınız için teşekkürler şimdiden

universal cihazlarda alınan hatA: p217700 --- şöyle bir dipnot geçeyim, instagram'da bir kişi orjinal cihazla bakın yanlış yönlendirme yapıyor olabilir dedi. Başına gelmiş galiba benzeri kendi aracında. Özel mercedes servisi yorumlarınıza açığım

TarikS
28-04-2024, 20:31
Yeni konu açmak istemediğim için konuyu hortlatıyorum.

W205 kasa C180 aracı var arkadaşımın. Uzun süredir devam eden bir hatası için ISTANBUL içi usta arıyoruz. Yorumlarınız için teşekkürler şimdiden

universal cihazlarda alınan hatA: p217700 --- şöyle bir dipnot geçeyim, instagram'da bir kişi orjinal cihazla bakın yanlış yönlendirme yapıyor olabilir dedi. Başına gelmiş galiba benzeri kendi aracında. Özel mercedes servisi yorumlarınıza açığım

Doğru demişler, orijinal cihazlar çok güzel nokta atışı yönlendirme yapabiliyor :) Bostancı Taç Mercedes'i öneririm ben

aslan
29-04-2024, 06:55
Cevizlibağdayız gelin yardımcı olalım

idrisgürbüz19
30-04-2024, 17:26
abi bostancı sanayide yıldız mercedes var bi baktır istersen baya eski esnaflar

Alpii
30-04-2024, 21:07
abi bostancı sanayide yıldız mercedes var bi baktır istersen baya eski esnaflar

Cevizlibağdayız gelin yardımcı olalım

Doğru demişler, orijinal cihazlar çok güzel nokta atışı yönlendirme yapabiliyor :) Bostancı Taç Mercedes'i öneririm ben

Herkese yorumları için teşekkür ederim, yorumlar biraz gelmiş :) konuyu açtıktan 1-2 gün sonra anadolu yakasında rasyonel'e gitmiş galiba. Son durum nedir bilmiyorum şuanlık, tekrardan sagolun