PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu saat nasıl bu kadar ucuza satılabiliyor ?

akord
31-01-2015, 14:39
Araştırmalarım sonucu saat alıcak iken alttaki link:

http://www.konyalisaat.com.tr/urun/tommy-hilfiger-th1791001/

Daha sonra aynı saati başka araştırayım diger yerlerde fiyatlar nasıl derken bu sitede ciddi derecede fiyat farkları var onu farkettim

aynı saat:

http://www.saatx.com/tommy-hilfiger-th1791001-erkek-kol-saati-urun314138.html

Orjinal diyorlar ? Orjinalmidir bu saatler bu fiyata sahte satmayacaktır diye düşünüyorum ama nasıl bu kadar ucuz oluyor merak ediyorum ?

İBO
31-01-2015, 15:24
A++ diye tabir edilen ve 300 tl cıvarına satılan cıddı anlamda bılmeyen bırının ayırt edemeyecegı replıka saatler mevcut dıkkat etmek gerek

PROMINENT
31-01-2015, 15:30
saat orjınal zaten çok indirim yok. ara ara yapıyorlar.

XoR
31-01-2015, 15:31
İçin rahat buradan alabilirsin ben iki defa aldım sabancı sonuçta

http://www.kliksa.com/urun/tommy-hilfiger-th1791001-erkek-kol-saati/902035990

blow07
31-01-2015, 15:33
saat orjınal zaten çok indirim yok. ara ara yapıyorlar.

Katılıyorum bende saat ve saat ten 2. Gün önce Emporio Armani aldım 950 tl lik saat yüzde 40 indirimdeydi ve 570 gibi bi rakama aldım . Ara ara sitelerde büyük indirimler olabiliyor .

MCN21
31-01-2015, 16:29
orjinaldir %99. Tommy nin saatlerini büyütmemek lazım. Türkiyede sacma sapana fiyatlara satıyorlar amerikada 50-100 dolara alıyorsun zaman zaman :) Zaten adam çıkıp 300-500 liralık(türkiye fiyatıyla) saatin replikasını yapmayada ugraşmaz bence helede a++ yapıcak...

DOHC
31-01-2015, 16:32
İkisinin de liste fiyatı aynı. Biri daha fazla indirim yapmış bence.....

utkunoa
31-01-2015, 16:48
Valla zevkinize karışmak istemiyorumda bu paralar verilcekse, çin malı th lere değilde en azından tissot almak daha mantıklı

johnie
04-02-2015, 23:02
İçin rahat buradan alabilirsin ben iki defa aldım sabancı sonuçta

http://www.kliksa.com/urun/tommy-hilfiger-th1791001-erkek-kol-saati/902035990

Koray abi kliksa dan kazancı ne abi :P Hep buradan paylaşıyorsun :) Şaka bir yana , şirket olarak ve kişisel olarak çoğunlukla buradan alışveriş yapıyorum , tavsiye edilir ;)

stayfun
04-02-2015, 23:11
Hocam zaten ederi o saatin,mağazaya gittiğinizde de direk 350'lere düşüyorlar.

http://www.amazon.com/Tommy-Hilfiger-1791001-Stainless-Steel/dp/B00ITYRYS0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1423087676&sr=8-1&keywords=TH1791001

Oldschool
04-02-2015, 23:25
aynen ederi odur diger site tutturabildigine ve tommy nin cakmasını görmedim özellikle bu fiyatlardaki modellerde zaten cakma tommy varsa en fazla 20 30 lira fiyatı vardır onlarda en ucuz kalitesiz belli olanlar

M_PROJECT
04-02-2015, 23:28
amerika fiyati zaten 155$ yani anormal bi ucuzluk yok , ayrica sahte olsa ne olcak alti ustu th , icindeki mekanizma 15$ ...

overblack
04-02-2015, 23:35
amerikadan tommy'nin saatini almıştım. 5 para etmez. sadece görüntüsü var.ama çabuk deformasyona uğruyor. ve benim aldığım saatin yelkovanı düşmüştü.herkes bildiği işi yapmalı. tommy gitsin tshirt yapsın

atituti
04-02-2015, 23:54
konyalının replica falan satacağını sanmıyorum , istanbul optimumdaki mağazada arkadaşım çalışıyor 700 küsür tl lik saat yılbaşı yılsonu vs.bahanesi indirimiyle 390 tl ye düşmüştü

XoR
05-02-2015, 06:43
384 lira :)

Trendyol'da kampanyada

http://www.trendyol.com/Erkek-Saat-TH1791001/UrunDetay/31212/9291976

Berkan
05-02-2015, 07:34
saat&saat te günahımı vermem böyle lakayıt firma görmedim aklınızda bulunsun

gecen inceledim fiyattan yana cok sıkıntı yoksa michael kors MK8152 veya MK8357 bakılabilir

Yiğit G.
05-02-2015, 10:07
Birtanesi türkiye garantili getiriyor , diğeri paralel ithalat.Garantisi geçmez burda belki dükkan garantisi verirler..

Caesar
05-02-2015, 10:13
Şu saatlere bu paraları vermeyin ya. Casio hepsinden daha kaliteli ve daha dayanıklı. Gerçekten adam gibi bişeyler arıyorsanız hani ömürlük olsun diyorsanız biraz daha orta üstü sınıfa yoğunlaşın.

Sabredin Tag Heuer falan alın.

orhan_guney
05-02-2015, 10:26
ne gibi lakayıt lik gördün merak ettim ? saat&saat TR nin en büyük saat firması, kimse saatin ne olduğunu bilmiyorken bir çok ünlü markayı TR getirdi ve disbirötörü oldu,halada devam ediyor,TR de 600 üstünde bayiliği var bence pek lakayıt firma değiller inanılmaz kurumsal bir firma.

gecen inceledim fiyattan yana cok sıkıntı yoksa michael kors MK8152 veya MK8357 bakılabilir

blow07
05-02-2015, 18:32

Neden abi nasıl bir sorun yaşadın ?

Geçen pazar günü ben saat aldım da o yüzden merak ettim ?

Dragger
05-02-2015, 19:29
TH dediğiniz saat zaten amerikada orda burda çok ucuz, fiyat gayet normal...

Saat&Saat ile ben sorun yaşamıştım sağolsun Orhan yardımcı olmuştu, tanıdık olmadı mı gerçekten sıkıntılı tamir ve değişim süreçleri...

pirasa
05-02-2015, 22:37
ne gibi lakayıt lik gördün merak ettim ? saat&saat TR nin en büyük saat firması, kimse saatin ne olduğunu bilmiyorken bir çok ünlü markayı TR getirdi ve disbirötörü oldu,halada devam ediyor,TR de 600 üstünde bayiliği var bence pek lakayıt firma değiller inanılmaz kurumsal bir firma.

türkiyede saat anlamında diyet vermiş bir firma varsa pırlanttan başkası olamaz emek verende pırlant dır. saat saat tamamen tutturabildiğine satış yapan kurumsallıktan fersah fersah uzak bir firmadır. bursada mağazayı arıyorum saat varmı elinizde diyorum, "var ama kutusu yok" diyor. o zaman teşhir olur o saat diyorum "yok sıfır saat diyor". sitede indirimli fiyat var mağazada o fiyatı gösteriyorum ver saati diyorum. "ordaki fiyat yanlış beyfendi" diyor, ara abisi müdürün amirin memurun kimse konuş diyorum "ben kimseyi arayamam."

telefonla arıyorum stok varmı elinizde sitede var görünüyor siparişi geçtikten sonra yok demeyin diyorum. hazır yollarız akşama diyorlar sipariş geçiyor akşam eve gidiyorum mail gelmiş "stok olmadığından iptal" sonra ben en büyüğüm :D bu çiğköftecinin kurumsallığıyla aynı benim için :D

birde pırlant a gittiğinizde otomatik saat çıkart dediğinizde adam yakut sayısına sapmasına kadar biliyor, saatsaat otomatik saat çıkart diyorsun seiko power rezerv çıkartıyor buda kurumsallığın bi örneği olabilir.

off ne kızmışım adamlara :S

blow07
05-02-2015, 23:56
Kesinlikle saat ve saat i savunmuyorum fakat ellerinde olmayan fakat marka modelini bildiğim bir saati Antalya Özdilek SaatveSaat mağazasına gidip sorduğunda ellerinde şuan olmadığını fakat getirebileceklerini söyledi. Hatta o an fiyatını sorduğumda indirime girdiğini ve indirimin bile kendilerinin farkında olmadığını söylediler. Gayet güler yüzlü ve ilgili davrandılar .Belki başka bir yere gitsem dediğiniz gibi sorunlar ile karşılaşabilirdim Ama ilk ve tek gittiğim yerde müşteri memnuniyeti gayet güzeldi. :D

Berkan
06-02-2015, 01:08

tanıdınız yada eşiniz falandı galiba orda calısan yanlıs hatırlamıyorsam herneyse sorunuma geliyim

bahçeşehir saat&saat 2011 de saati aldım 1 ay içinde buhar yaptı içerden sonra askere gittim 5 ay kullanamadm

sonra geldigim gibi takmaya basladım yine yaptı gotürdüm servise götürdüm(1.sefer) yapıldı geri geldi asagı yukarı 1 ay kontorlleri yapıldı tamam dendi

yine yaptı yine götürdüm (etti 2) yine aynı sey su gecirmezlik testi yapılıp kasa fisi gibi kagıtla veriyorlar yine asagı yukarı gitti geldi 1 ay

10 gün sonra yine yaptı (etti 3) artık magaza müdüre gittim bu 3. dedim artık çözün tamam dendi evde hasta yatarken oldu diye telefon geldi annem aldı geldi bakmamış hiç getirdi koydu onume saatin icindeki chronoların ayarını bozumuslar hiç biri düz durmuyor tüm kadran sola yatmış, kordon bosta durmasın diye takılan köprü diye tabir ettikleri parça 1 taneydi orjinalinde saatin bir baktım 2ye çıkmıs köprüler ama oda ne altını bir çevirdim üstünde "GC" logosu var(saatim cerutti)

hasta hasta kalktım gittim bu nasıl teslim dedim allahaskına bir bakın dedim aa haklısınz ozür dileriz (aynı gün geri verdim etti 4) yine gittisi geldisi 1 ay

bitane sinirimi yerinden zıplatan magaza müdürü erkek teslim etti busefer. bakın dedim 5.ye getirmiyim artık yeter dedim gelen cevap: beyfendi bu saatler normal sıcak yada tersi soguga denk gelirse içindeki mekanizmada yağ var bu buharlasır buhar yapar dedi. dalga falan geciyosunuz falan dedim heralde bu benim problemim degil gibi soledikten sonra tabiki yine buhar yaptı :D

artık 5.ye götürdüm tüm servis kayıtları dahil olmak üzere hepsini verdim alın bunu naparsınaz yapın artık yetti 5.getiriyorm dedim( etti 5 prosedür incelenicek dedi) tamam dedin al prosedürünü al saatie bana bunu geri getirmeyin yapsanızda almam artık dedim cektim gittim yeni saat gittim aldım sonunda.

sonuc olarak begenenler olabilir türünün tek örnegi bir saat getirsede almak icin ölsemde kapısından iceri adım atmam

blow07
06-02-2015, 10:04
Abi seninki de tamamen şanssızlık ve ilgisizlik olmuş açıkçası ya :( Geçmiş olsun.

turbo16
06-02-2015, 20:02
lacoste ve tommy saat olarak düşünmeyin daha cok marka ama iilada moda markası alacaksan armani al

Dookan
07-02-2015, 09:24
ben şöyle birşey söyleyebilirim.saat saat in 22.000-TL ye sattığı saat maliyeti 2000-TL