PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bodrum- İstanbul yol bilgisi

EserBodrum
06-02-2015, 10:29
İyi günler yarın sabah kısmetse ilk defa Bodrum'dan İstanbul a arabayla yola çıkacağım. Yaklaşık saat 5-6 arası hareket edilecek ve güzergah olarak Söke- İzmir- Manisa- Akhisar- Susurluk-Bursa ve Yalova 'dan feribotla Yenikapı düşünüyorum.

Hava durumu yol durumu ve radar durumu hakkında bilgilerinizden yararlanmak istiyorum.
Yalova'dan feribot için önceden bilet almaya gerek varmıdır ve yaklaşık Bodrum-Yalova ya kaç saatte yol alırım?

Teşekkür ederim

yusuf yılmaz
06-02-2015, 10:31
radar her an karşına çıkabilir gece dahil
önceden bilete gerek yok

murat89
06-02-2015, 10:43
İyi günler yarın sabah kısmetse ilk defa Bodrum'dan İstanbul a arabayla yola çıkacağım. Yaklaşık saat 5-6 arası hareket edilecek ve güzergah olarak Söke- İzmir- Manisa- Akhisar- Susurluk-Bursa ve Yalova 'dan feribotla Yenikapı düşünüyorum.

Hava durumu yol durumu ve radar durumu hakkında bilgilerinizden yararlanmak istiyorum.
Yalova'dan feribot için önceden bilet almaya gerek varmıdır ve yaklaşık Bodrum-Yalova ya kaç saatte yol alırım?

Teşekkür ederim

Radarın gerçekten ne zaman çıkacağı belli değil 4 5 kere gittim Otobanda karşılaşmadım ancak ara yollarda ne zaman gitsem vardı.Hatta bir sefer gezicisine bile denk geldim önümdeki taksi allahtan yavaşlatattıda girmedim :)

Ozgu_Akcan
06-02-2015, 10:48
sağlıklı olanı 90 100 yerıne göre 110 120 gıt eser hem az yakarsın hem radar tehlıken olmaz bodrumdan yalovaya da 6 maksımum 7 saatte gelırsın

en önemlisi karsı şeritten gelen sellektörlere dıkkat et ;)

hayırlı yolculuklar

kasırqa
06-02-2015, 10:58
susurluk çıkışı kesin var bandırma kavşağında, bir de akhisardan sonra pamukçuya doğru gelirken oralarda olabilir. susurluku geçtikten sonra at çiftliğiydi sanırım onun kavşağında da oluyo genelde.

Krup
06-02-2015, 11:08
Ilk girişlerine 10 15 km kala dikkat et genelde ilçelere yaklasinca oluyor

OnurÖzden
06-02-2015, 11:24
Bursa içinde mobeseler çoğaldı onlara dikkat bir de Bursa - Gemlik arası çoğu zaman radar oluyor. Feribot için bilet almana gerek yok, hayırlı yolculuklar.

EserBodrum
06-02-2015, 12:24
Yorum ve önerileriniz için çok teşekkür ederim herşeyi göz önünde bulunduracağım.

Vtec_2
06-02-2015, 12:56
Lan eser :D sabah 6.30 da yola cık. Mis gibi 5 bucuk saate ıstanbula geldım. Kıyıkıslacık - İstanbul arası ... Bursa, yoluna bıraz dıkkat et. Radara bi orda denk geldım.