PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Limoni sevgiliye süpriz

Sayfa : [1] 2

Sadık Özyer
11-02-2015, 15:01
Hayat hikayemi anlatmadan mevzuya girmek istiyorum , 2.5 senelik kız arkadaşımla 1 ay kadar önce tatsız bir olay sonucu aramız bozuldu .
İstanbula gidip ona bir süpriz yapmak istiyorum , ellerimde gülle yurdun önüne gitmek dışında napılabilir ?
Lütfen dalga geçecek arkadaşlar yazmasın , benim için önem arz eden bir konu.

Anıl E.
11-02-2015, 15:04
Yakın arkadaşlarından birini tanıyor musun ya da numarası falan var mı ?

Sadık Özyer
11-02-2015, 15:04
Yakın arkadaşlarından birini tanıyor musun ya da numarası falan var mı ?

Tanıyorum , fakat numarası yok belki facebooktan iletişim kurabilirim.

Anıl E.
11-02-2015, 15:10
Tanıyorum , fakat numarası yok belki facebooktan iletişim kurabilirim.

Facebook şifren kız arkadaşında yok değil mi ? Söylemeyecek biri olmalı .

1 ay küs kalmak için uzun bir süre , herhalde büyük bir kavga ettiniz . Telefondan olacak iş değil gibi görünüyor en iyisi yüz yüze bir şeyler yapman . Hatalı sen misin gardaş ? :)

Thracian
süprizle karşılaşmaman dileğiyle, selametle

mert_can 41
Konuyu takipteyim aynı durumdayız :(

Sert@ç
Sado yapılcak belli
ünal turanı ara yurdun önüne getirsin bütün kekoları "tedavi olmak istiyorum"de girsinler 2-3 dakika kesiciye kız arkadaşınada yaz barışmazsak tedaviye devam diye
Eğer bu duruma katlanıp senle barışmazsa işin harbi zor...

Evrenoz
11-02-2015, 15:11
1 aydır ayrıysanız sıkıntı var
hoş karşılamayabilir sürprizi

Draniela
11-02-2015, 15:12
sen durumu açıklayabildiğin kadar açıkla bize ona göre ekip çalışması yapalım bence. Şeytanlığa kafam iyi basar :)

kelalper
11-02-2015, 15:12
ne yaparsan yap o intercooler ile çıkma kızın karşısına Sadııık. Dalga geçmiyorum ciddiyim.

MK8800
11-02-2015, 15:13
Coolerli 206 ile gitme ciddiyim baglarlar

Draniela
11-02-2015, 15:14
Sado yapılcak belli
ünal turanı ara yurdun önüne getirsin bütün kekoları "tedavi olmak istiyorum"de girsinler 2-3 dakika kesiciye kız arkadaşınada yaz barışmazsak tedaviye devam diye

bastım kahkahayı :D

Sadık Özyer
11-02-2015, 15:15
Facebook şifren kız arkadaşında yok değil mi ? Söylemeyecek biri olmalı .

1 ay küs kalmak için uzun bir süre , herhalde büyük bir kavga ettiniz . Telefondan olacak iş değil gibi görünüyor en iyisi yüz yüze bir şeyler yapman . Hatalı sen misin gardaş ? :)

Biraz değil baya bir kırdım kalbini , ilk kavga ettiğimiz hafta evine gittim falan filan zaman falan filan dedi. Baya kızgın görünüyor.
Facebook şifrem tabikide onda yok .Arkadaşıda sır tutar mı acaba?

Sadık Özyer
11-02-2015, 15:20
ne yaparsan yap o intercooler ile çıkma kızın karşısına Sadııık. Dalga geçmiyorum ciddiyim.
Yok be abii , uçakla gidicem , 3.20xdrive alıp dönücem.

sen durumu açıklayabildiğin kadar açıkla bize ona göre ekip çalışması yapalım bence. Şeytanlığa kafam iyi basar :)
Kıza biraz kötü sözler söyledim , hiç yapmadığım şeydi.

Ers
11-02-2015, 15:23
Kardeşim yaşın genç , şehirler uzak , o ilişkinin yürümesi hiç kolay değil , zaman da ver demiş.
Bence önüne bak, yorma kendini. Umarım ben yanılıyorumdur .

Anıl E.
11-02-2015, 15:25
Biraz değil baya bir kırdım kalbini , ilk kavga ettiğimiz hafta evine gittim falan filan zaman falan filan dedi. Baya kızgın görünüyor.
Facebook şifrem tabikide onda yok .Arkadaşıda sır tutar mı acaba?

küfür doğru olmasa bile ben de çok kötü şeyler söyledim sinir anında , eğer seviyorsa kendisi geri dönecektir bir şekilde ama 1 ay çok fazla dostum .

rodya
11-02-2015, 15:26
Ne sürpriz ne de emrivaki yapmaya kalkma. Otur konuş.
1 ay sıkıntılı bir süre

Sadık Özyer
11-02-2015, 15:28
1 ay ın 2 haftası görüştük fakat 2 haftadır en son mesajı kaza yaptığımda geçmiş olsun oldu.

HaKo
11-02-2015, 15:29
hatanı telafi edecek konuşma yapman yeter bence , küçük süprizlerle hata telafisi geçici olur , konu illaki yine gündeme gelir eninde sonunda.

SerkanYazgan.
11-02-2015, 15:30
Durum vahim kardeşim. Yinede içinde kalmasın hiçbirşey, çık karşısına anlat. Olursa devam edersiniz, olmazsada elinden geleni yaptığın için pişmanlık duymazsın.

rodya
11-02-2015, 15:32
bu arada 1 ay uzun falan diyoruz ama aşk sevgi bitmiştir, başkasıyla birliktedir vs manasında demiyordur sanırım kimse.
1 ay ayrılık durumun ciddi oldugunu ve sürprizle geçiştirilemeyeceği anlamına geliyor

Sadık Özyer
11-02-2015, 15:32
Durum vahim kardeşim. Yinede içinde kalmasın hiçbirşey, çık karşısına anlat. Olursa devam edersiniz, olmazsada elinden geleni yaptığın için pişmanlık duymazsın.

Öyle yapıcam olması gerekiyor ama :( üzülüyor insan.

Sadık Özyer
11-02-2015, 15:36
bu arada 1 ay uzun falan diyoruz ama aşk sevgi bitmiştir, başkasıyla birliktedir vs manasında demiyordur sanırım kimse.
1 ay ayrılık durumun ciddi oldugunu ve sürprizle geçiştirilemeyeceği anlamına geliyor

Zaten aklımın ucundan öyle birşey geçirmiyorum.

SerkanYazgan.
11-02-2015, 15:37
1 ay o kadarda uzun bir süre değil. İnat varsa işin içinde bence normal.

RedCan
11-02-2015, 15:39
İnşallah barışırsınız ama zor gibi.. Kadınlar için ayrıldıktan sonra ilk aylar zordur. Zaten bu ara vermeler ayrılığın provası gibidir. Eğer sensiz yaşamayı başarmışsa geçmiş olsun kardeşim. Hayırlısı kısmetin neyse o olsun..

brs852
11-02-2015, 15:50
Sado yapılcak belli

konuyu kaynatmak değil ama bak sesli güldüm koptum ya şuan hahahahhahahahaha

Draniela
11-02-2015, 15:50

Şimdi kötü söz var kötü söz var benim için kötü söz demek doğduğuna doğacağına bin pişman olması demek sivri dilliyimdir. Şimdi olayın içeriğinde aslında sen haklısındır ama ettiğin sözlerin ayarı yoktur ondan dolayı bozuştuysanız eğer hallolmayacak bir durum söz konusu değil. Ama hem haksız olup hem de duman ettiysen uğraştırır ama olmaz diye birşey yok tabi bir hal çare buluruz elbet.

Not: Sürpriz yapmak duruma göre ters tepebilir yani bazı şeyler hani gırgıra vurarak ya da farklı şekillerde düzelmez. Olayın içeriğine göre sağlam bir konuşma yaparsın kendine sonra senin konuşmana göre verebileceği her cevap ihtimallerini değerlendir ve o kilit cevaplara göre de söyleyecek birşeyler olsun kafanda. Bunu en iyi sen ayarlayabilirsin. He giriş kısmıyla ilgili takılırsan her türlü destek veririm :) ama içerik olarak onu en iyi sen tanıyorsun sen yazarsın

h.savas
11-02-2015, 15:56
istersen yurdun önüne uçak indir ama bir ay çok uzun bi süre,işin zor..
çiçek çikolata ıvır vızır süs püs vs. salla bunları,kızın zaten umudu varsa yurdun kapısına çağır birşey konuşucam de inmesi lazım,eğer inmesse arkana bile bakma uzaklaş oradan...

Sadık Özyer
11-02-2015, 15:58
Şimdi kötü söz var kötü söz var benim için kötü söz demek doğduğuna doğacağına bin pişman olması demek sivri dilliyimdir. Şimdi olayın içeriğinde aslında sen haklısındır ama ettiğin sözlerin ayarı yoktur ondan dolayı bozuştuysanız eğer hallolmayacak bir durum söz konusu değil. Ama hem haksız olup hem de duman ettiysen uğraştırır ama olmaz diye birşey yok tabi bir hal çare buluruz elbet.

Not: Sürpriz yapmak duruma göre ters tepebilir yani bazı şeyler hani gırgıra vurarak ya da farklı şekillerde düzelmez. Olayın içeriğine göre sağlam bir konuşma yaparsın kendine sonra senin konuşmana göre verebileceği her cevap ihtimallerini değerlendir ve o kilit cevaplara göre de söyleyecek birşeyler olsun kafanda. Bunu en iyi sen ayarlayabilirsin. He giriş kısmıyla ilgili takılırsan her türlü destek veririm :) ama içerik olarak onu en iyi sen tanıyorsun sen yazarsın
Valla ben haklıydımda , işte küfür etmeseydim . Normalde etmem zatende . İşte o aralar araba bozuktu asansörde 1 saat kaldım cinnet geçirdim..

fdoganb
11-02-2015, 16:09
istersen yurdun önüne uçak indir ama bir ay çok uzun bi süre,işin zor..
çiçek çikolata ıvır vızır süs püs vs. salla bunları,kızın zaten umudu varsa yurdun kapısına çağır birşey konuşucam de inmesi lazım,eğer inmesse arkana bile bakma uzaklaş oradan...

Aynen bence de. Git yurdunun önüne aşağıdayım biraz konuşabilir miyiz de. En büyük sürpriz bu olacaktır eğer hala içinde bişiler kaldıysa

soch-vtec
11-02-2015, 16:10
bence girişten ziyade konuşacaklarının önemli olduğu bir noktadasın. 1 ay aradan sonra seni görmesi bile yeteri kadar süpriz olur ona ama önemli olan konuşup onu ikna edebilmen. Allah kolaylık versin zor diye birşey yoktur çok kişi gördüm ayrılıp barışan evlenenler vs zaman bazen ilaçtır özlemesini sağlar. Dediğim gibi konuşacağın kelimeleri dikkatli seç sabırlı ol tribe devam edince sinirlenme tekrar ve en önemlisi ona pişman olduğunu sözlerinle ve davranışlarınla göster. Allah kolaylık versin :S

brs852
11-02-2015, 16:17
bence bir yemek için yer ayırt çık karşısına konuş güçlü ol pişmanlığını dile getir gerekirse burada ki konuşmalardan bile bahset özür dile çünkü sizin konuşmaya ihtiyacınız var

Ozgu_Akcan
11-02-2015, 16:24
SENİN onun için fethıyeden kalkıp gelmen bile büyük bir süpriz olucaktır bence

bı buket cıcek al gıt yanına elınde boş gıtme sakın ama suda var gercekten 1 ay cıddı bı sure onceden bı arkadasını ayarla yurtta oldugundan emın oldukdan sonra hareket et

eger yurttaysa kap çiçeği ara de olay bıter

not: cıcegın yanında buyuk bır kutu nutella hedıyede edebılırsın ;) mutluluk hormonu zayıflamıs olabılır

işin zor allah yardımcın olsun

ulasoztas1
11-02-2015, 16:30
kardeşim 1 ay kısa süre değil doğru ama 2,5 sene de az değil. Eğer karşısına çıktığında seni görmezden gelmez senden kaçmazsa neden olmasın? Barışman için sadece hediyenin yeteceğini sanmıyorum en azından kırık kalbi hediye onarmaz. karşısına elinde güzel sade bir çiçekle çıkarsın sadece beni dinlemeni istiyorum dersin, yaşadığınız kötü olayı neden öyle davrandığını bu sürecin senin için nasıl geçtiğini ona verdiğin değerden bahsedersin oda bir şeyler söyler zaten sen bir şey söylersin naza çekse bile sabırlı ve doğru davranırsan hemen barışmasanda iletişimi tekrar kurabilirsin. Eğer senden tam anlamıyla vazgeçmediyse(ki 2,5 sene kolay silinmez) ondan vazgeçmek istemediğini ve tekrar hayatında olmak istediğini anlatabilirsen barışacağınızı düşünüyorum.

Draniela
11-02-2015, 16:41
bence girişten ziyade konuşacaklarının önemli olduğu bir noktadasın. 1 ay aradan sonra seni görmesi bile yeteri kadar süpriz olur ona ama önemli olan konuşup onu ikna edebilmen. Allah kolaylık versin zor diye birşey yoktur çok kişi gördüm ayrılıp barışan evlenenler vs zaman bazen ilaçtır özlemesini sağlar. Dediğim gibi konuşacağın kelimeleri dikkatli seç sabırlı ol tribe devam edince sinirlenme tekrar ve en önemlisi ona pişman olduğunu sözlerinle ve davranışlarınla göster. Allah kolaylık versin :S

aynı konuda ısrarcıyım ben de :) çok iyi planlama yapması lazım

Ozgu_Akcan
11-02-2015, 16:42
kardeşim 1 ay kısa süre değil doğru ama 2,5 sene de az değil. Eğer karşısına çıktığında seni görmezden gelmez senden kaçmazsa neden olmasın? Barışman için sadece hediyenin yeteceğini sanmıyorum en azından kırık kalbi hediye onarmaz. karşısına elinde güzel sade bir çiçekle çıkarsın sadece beni dinlemeni istiyorum dersin, yaşadığınız kötü olayı neden öyle davrandığını bu sürecin senin için nasıl geçtiğini ona verdiğin değerden bahsedersin oda bir şeyler söyler zaten sen bir şey söylersin naza çekse bile sabırlı ve doğru davranırsan hemen barışmasanda iletişimi tekrar kurabilirsin. Eğer senden tam anlamıyla vazgeçmediyse(ki 2,5 sene kolay silinmez) ondan vazgeçmek istemediğini ve tekrar hayatında olmak istediğini anlatabilirsen barışacağınızı düşünüyorum.

aşk adamı ;)

Sadık Özyer
11-02-2015, 17:05
Bileti aldım :)

Sadık Özyer
11-02-2015, 17:24
Beyler konu güncel , kırmızı güllerle gidicem.

doncarlo
11-02-2015, 17:47
Beyler konu güncel , kırmızı güllerle gidicem.

Merhaba , kırmızı gül olayın albenisi olur sadece umarım içinizdekini rahatlıkla aktarabilirsiniz.Bol şanslar. :)

İzzet Göçmen
11-02-2015, 17:51
Takipteyiz,Basarılar insallah umdugumuz gibi olur ,Barısırsınız :) İyi haberler bekliyorz

Thracian
11-02-2015, 18:05
Bileti aldım :)

Kardes, 2.5 yıllık ilişki de 1 aylık süre çok değil. Ama istanbulda, ailesinin başında olmadığı, helede ufak yerden gitme kızlarda, kız arkadaşlarının etkisiyle ayrılığa alışmış olabilir. Son mesajlamalarda sana cevap tutum ve konuşmalarına göre git derim. Cevabını bekliyorum.

Ertekin
11-02-2015, 18:14
Konuştuktan sonra affetmezse ben hazırda bekliym yakın da, siz ayrıldıktan 10 dk sonra kıza sarkıym sende onu takip ediyormuş gibi bir anda çık beni evire çevire döv. sonra ben kaçarım bir miktar dayak yedikten sonra, zaten oda bişeyin varmı diye illaki ilgilenir.. rol yeteneğim çok iyidir :)

Tayfun.O
11-02-2015, 18:36
Abi çık karşına ver gülleri kabul ederse sıkıntı yok. Etmesse ya benimsin ya kara toprağın de :)

Thracian
11-02-2015, 18:40
Konuştuktan sonra affetmezse ben hazırda bekliym yakın da, siz ayrıldıktan 10 dk sonra kıza sarkıym sende onu takip ediyormuş gibi bir anda çık beni evire çevire döv. sonra ben kaçarım bir miktar dayak yedikten sonra, zaten oda bişeyin varmı diye illaki ilgilenir.. rol yeteneğim çok iyidir :)

ihtiyac olursa aklımda olsun. Manita tavlamak içinde geçerli mi :D

blow07
11-02-2015, 18:50
Kardeşim Çikolata numarası çok bayat ama sana kendi yaptığım sürprizden bahsedetim ve burada 2 hafta boyunca çikolata aradığımı bilen bilir.

Kutu içerisine çikolata son zamanlarda fakat basit dersen kendi yaratıcılığın ile yapmanı tavsiye ederim. En sonunda çikolataların üzerine en sevdiği çiçek papatyayı koydum ve daha da büyük bir 2. kutu olarak koydum . Ama gidip kendim vermedim. Görkem kardeşim ile konuştuktan sonra kızın yurdunu bulup onlarla gönderdim ve kutunun içerisine not yazıp en sonuna seni ne olursa olsun aşağıda bekleyeceğim diye bir yazı ekledim. Çikolataların resimlerini şuan bulamadım ama bulunca hemen koyacağım. Fakat bu yazıyı okumak bana içimdeki tüm mutluluğu dışarıya çıkardı. Umarım faydası olur.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10859429_839312806130968_1872044882_n.jpg?oh=36bad 1b2b8ef5dd327c8a6095183bafa&oe=54DD944F&__gda__=1423856735_6a527ee29333440e2728b0541d4ad0b f

blow07
11-02-2015, 18:53
Belki de hayatımın en güzel günüydü diyebilirim.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10962100_839314642797451_243114480_n.jpg?oh=1f7edb 2f4a93cf76abc096fa81d0a5de&oe=54DD659B&__gda__=1423869190_9a29449a3545a67acbc910f89ce3680 d

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10968139_839314646130784_223524699_n.jpg?oh=1a097d 52bc4da05ff407b054f6a2fec3&oe=54DD6D28&__gda__=1423855221_02e0c5ac850d518870e02575cae255b 4

Sadık Özyer
11-02-2015, 18:55
Nasıl yapsam bilemiyorum . Şimdi bir kalpli kutu ve 30 tane kinder süpriz yumurta mı alayım?

blow07
11-02-2015, 18:59
Nasıl yapsam bilemiyorum . Şimdi bir kalpli kutu ve 30 tane kinder süpriz yumurta mı alayım?

30 tane kinder almak zorunda değilsin. Biraz yaratıcılığını konuş istersen Ülker kinder al. Fakat kız arkadaşının çikolata ile arası nasıl önce onu bilmek gerek.

63owen63
11-02-2015, 19:05
Sevgiline, güzel bir mektup yaz, güzel bir kutu için de notlarla beraber paketle önden , yumuşatıcı olarak yolla , yokla derim :) telef olmasın onca babayigit

Sadık Özyer
11-02-2015, 19:08
30 tane kinder almak zorunda değilsin. Biraz yaratıcılığını konuş istersen Ülker kinder al. Fakat kız arkadaşının çikolata ile arası nasıl önce onu bilmek gerek.

Baya sever , yanlış anlamayın 30 yaşında sevgilimde yok . 19 yaşında. Arada bi ayrılırdık ama sırf benim hatalarımdan.

K0213
11-02-2015, 19:10
Sadık 18m tekne var elimde Bebekte yatıyor, sahibinde nazım geçer.
Yengemiz seni tepelemezde Bebek'e kadar getirebilirsen romantik bişeler organize ederiz senin için ;)

Tekne bu ;)
http://www.sinemimyatcilik.com/

Arenimo
11-02-2015, 19:11
Allahim sana sukurler olsun ciddi bir ilsikim yok 5 yilimi 1 kiza verdim gecmisimi mikti bosver bos is sunu anladim hatali bile olsan sen gitmiyceksin o sana gelicek sen su an affedilsen bile en ufak hatanda heo onune bu hatalar serilicek konu hep sacma sapan yerlere gidicek isin bu baglamda zor

Kagan_KOÇAK
11-02-2015, 19:24
Sado yapılcak belli

Hunharca güldüm hala gülüyorum :D:D

sinanbaysal
11-02-2015, 19:25
Aynı durumu bir kaç ay önce bende yaşadım. Bir buçuk yıllık ilişkim benim hatamdan dolayı bitmişti. İlk bir hafta umursamadım ama sonra ufaktan ufaktan hurmalar acıtmaya başlamıştı. Öyle böyle derken dayanamadım 3 hafta aradan sonra aradım konuştum olmaz dedi haklı olarak ama birbirimizi seviyorduk severek de ayrıldık. Çok uğraştım ilk olumsuz konuşmada pes etmedim çünkü hatam büyüktü hemen tamam demesinide beklemiyordum velhasıl senin hesap güzel bir çiçek gönderip ufak bir notla gündüzden siparişi akşamına ta denizliden izmit e gittim. Süpriz oldu biraz içini döktü ama sonunda barıştık. Seviyorsa her türlü barışır kardeşim yaptığın hata farketmez. Yeter ki ona pişmanlığını ve sevgini fazlasıyla belli et. Nasıl bir karaktere sahip bilmiyorum ama seviyorsan sonuna kadar uğraş sonra pişman olursun. Naz yaparsa illa ki anlarsın ufaktan alttan alttan sana mesajı verir fakat sevmiyorum diye israrla söylerse ne yapsan fayda etmez. Eğer bir süpriz yapacaksan birden karşısına çıkma iyi olmayabilir, kadınlar çiçek sever ilk olarak önden bir çiçek çikolata ne istersen yaratıcılığınla yolla birkaç saat sonra ararsın eğer uygunsan seninle yüzyüze görüşmek istiyorum dersin oda o anki şaşkınlık ve anlamsızlıkla aşağıda olduğunu patlat gerisi gelir diyte düşünüyorum. :)

Sadık Özyer
11-02-2015, 19:25
Yengemiz seni tepelemezde Bebek'e kadar getirebilirsen romantik bişeler organize ederiz senin için ;)

Tekne bu ;)

Ücrette anlaşırsak niye olmasın . :)))

K0213
11-02-2015, 19:27
Sen ara bi fiyat al istediklerini söyle ama 2 saatten üzerine tuzlu olur.
Sonra pm den neler istediğini söyle bende sana ne son olurunu söyleyeyim.

Ama şunuda unutma hep daha fazlasını yapman gerekebilir sonrasında :)

Sadık Özyer
11-02-2015, 19:33
Sen ara bi fiyat al istediklerini söyle ama 2 saatten üzerine tuzlu olur.
Sonra pm den neler istediğini söyle bende sana ne son olurunu söyleyeyim.

Ama şunuda unutma hep daha fazlasını yapman gerekebilir sonrasında :)
Abi bi 15 dakika kafi ya :) sonrasında evlenelim artık :P

AşkınS.
11-02-2015, 19:40
Valla isin zor kardesim. Git ama haberi olmasin..yakin bi arkadasiyla da konusmaya çalış birsekilde. Senin gittigin yere getirsin kiz arkadasini gerisi sana kalmis.samimiyet ononemli.ben 3 yillik kiz arkadasimla 6 ay ayri kaldim,suan gene konusuyorum.Su bi gercek Erkeklerin ilk zamanlar umrunda olmuyor, sonradan acısı vuruvuruyor.kizlarda da tam tersi, ilk başlarda zorlanıyor sonra da hicbirsey olmamis gibi devam ediyorlar :)

c20let
11-02-2015, 19:43
Bende söylemem gereken şeyler söyleyip ayrıldım 5 ay sonra buluştuk ve barıştık. Hiç bir süpriz vs olmadan. Eğer bazı şeyler bitmemişse 1 ay değil 1 yılda geçse düzelir. Ha eskisi gibi olmuyor bence.

Ertekin
11-02-2015, 20:07
ihtiyac olursa aklımda olsun. Manita tavlamak içinde geçerli mi :D

Yuva yapmak sevaptır neden olmasın :D ama alışkanlık yapmasın külahları değişiriz :D

Sadık Özyer
11-02-2015, 20:22
Yuva yapmak sevaptır neden olmasın :D ama alışkanlık yapmasın külahları değişiriz :D

Cansın abicim :)

Onurkk06
11-02-2015, 20:28

Tekne bu ;)

hobareyyy abicim bu aklımızda olsun ileriye dönük yatırım yapıcam ben :D

sweap07
11-02-2015, 20:29
bir demed çiçek bide guzel bi konusmayla ıs cozulur gıbı gelıyor kanımca

blow07
11-02-2015, 20:29
Baya sever , yanlış anlamayın 30 yaşında sevgilimde yok . 19 yaşında. Arada bi ayrılırdık ama sırf benim hatalarımdan.

yanlış anlaşılacak birşey yok . benim kız arkadaşımda 21 yaşında. Ve sizinle aynı şeyleri yaşadık. Kendi hatalarımdan dolayı ayrıldık tek fark ben yaklaşık 1 yıl sonra çıktım karşısına.

Onurkk06
11-02-2015, 20:30
eğer kızla ciddi düşünüyorsan birde taşı gerçek olmayan altın yüzükler var onlardan da alabilirsin 150 200 civarına var

hondafit
11-02-2015, 20:30
intercooler esprisi yapıldı mı?
şaka bi yana 1 ay görüşmeyip birden karşısına çıkmak biraz iyi olmayabilir.gerçi nasıl ayrıldınız bilmiyorum ama eğer böyle bir süpriz yapmak istiyorsan birden çık karşısına ellerinde güller ile

K0213
11-02-2015, 20:32
hobareyyy abicim bu aklımızda olsun ileriye dönük yatırım yapıcam ben :D

Her zaman yardımcı olurum, yuva yapmak sevaptır ;)

Forum üyelerine özel fiyatta güzellik yapılır :)

stlegal
11-02-2015, 20:38
Bardak kirildimi tamiri olmaz gel sen yeni kiz yapalim

Sadık Özyer
11-02-2015, 20:41
intercooler esprisi yapıldı mı?
şaka bi yana 1 ay görüşmeyip birden karşısına çıkmak biraz iyi olmayabilir.gerçi nasıl ayrıldınız bilmiyorum ama eğer böyle bir süpriz yapmak istiyorsan birden çık karşısına ellerinde güller ile

Yaptılar hacı geç kaldın :D Çıkıcam ya b

Sadık Özyer
11-02-2015, 20:43
Bardak kirildimi tamiri olmaz gel sen yeni kiz yapalim

Cumartesi yanındayım abi hiç kaçarın yok :)

KOSEREN
11-02-2015, 20:45
Eski sevgiliye dönmek ne biliyim bana biraz bayatlamış ekmeği boşa gitmesin diye köfte harcına koymak gibi geliyor,önüne bak bence.

fkocak
11-02-2015, 20:56

abi teklif on numero :D güzellikli fiyat 100-200 şeklinde mi 500-1000 TL gibi mi düşüneyim öğrenciyi bozmayacak şekildeyse :D

K0213
11-02-2015, 20:59
Valla sen istediğin gibi bir organizasyon için ara fiyat al sonra ben sana indirim sağlayayım ;)

2 adet 8 silindir motor çalışıyor namussuz teknede 100-200 mazotu karşılamaz diyeyim sen düşün :)

fkocak
11-02-2015, 21:01
Valla sen istediğin gibi bir organizasyon için ara fiyat al sonra ben sana indirim sağlayayım ;)

2 adet 8 silindir motor çalışıyor namussuz teknede 100-200 mazotu karşılamaz diyeyim sen düşün :)

anladım abi yaza doğru bakalım aklımdasın :)

K0213
11-02-2015, 21:01
anladım abi yaza doğru bakalım aklımdasın :)

Ama çok gençsin acele etme :D

EmrE-35
11-02-2015, 21:03
Geçen aynı senin gibi arkadaş bir konu açtı intercoolerı seninkinden küçük olsun,

Onada aynı öneride bulunmuştum bir oku istersen;

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=196166

fkocak
11-02-2015, 21:03
Ama çok gençsin acele etme :D

yok abi maksat farklı bişeyler olsun derdindeyim :D

Tayfun.O
11-02-2015, 21:10

Abi şimdi resimleri görünce aklıma geldi bizde minyatür bir sandığın içine süs çikolataları(ufak ufak kalpli çikolata-boncuk bocuk çikolata bide Seni seviyorum kartı taşıyan küçük kız çocuğu figürlü çikolata ) basmıştık işe yaramıştı

Sadık Özyer
11-02-2015, 21:11
Geçen aynı senin gibi arkadaş bir konu açtı intercoolerı seninkinden küçük olsun,

Onada aynı öneride bulunmuştum bir oku istersen;

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=196166

Hacı alkol kullanmıyok yaw.

Mr.K
11-02-2015, 21:16
Cevreden okula yakin ,cingene dilenci cocuk vs ne bulabiliyosan tutustur eline gulleri vs kucak dolusu bunu sana su abi yolladi diyip versin eline ki zaten yaklasinca cekinir muhtemelen.

Seni gostersin parmagiyla x2 dumur yasar,o aptalliktan faydalannipta sende guzel lale vs alip takdim edersin. Alir arabaya shbet ede ede isi baglayana kadar turla.
Sorada git kral rrstoranda yemk ye oldu bitti gitti.

gökan
11-02-2015, 21:19
senın gıbı 4 sene ızmır ıstanbul gıttım geldım bende agır söz söylemıstım ama affetmemişti ben bırde anasına soylemıstım senın yıne kurtarma ıhtımalın var:)

63owen63
11-02-2015, 21:20
Cevreden okula yakin ,cingene dilenci cocuk vs ne bulabiliyosan tutustur eline gulleri vs kucak dolusu bunu sana su abi yolladi diyip versin eline ki zaten yaklasinca cekinir muhtemelen.

Seni gostersin parmagiyla x2 dumur yasar,o aptalliktan faydalannipta sende guzel lale vs alip takdim edersin. Alir arabaya shbet ede ede isi baglayana kadar turla.
Sorada git kral rrstoranda yemk ye oldu bitti gitti.

Öyle bir anlatmışsın ki, mortal kombatta finish him bile okadar kolay yapılmıyor bea :D

free13
11-02-2015, 21:22
Dostum inşallah barışırsınız aşk sevgi sevmek sevilmek güzeldir sevfiğinin kıymetini bilmekte. 1 ay hiçte uzun bir süre değil zaten bunun 2 haftası irtibat içindeymişsiniz.
Çiçek fikri klasik ama güzel ve etkilidir gül düşünüyorsun her rengin ayrı bir anlamı var sarı dışında diğer renkler uygundur kırmızı ve beyaz olabilir.Ama bence bu yeterli olmaz özel birşeyler de yapmalısın çukulata fikri mesela illa çukulata olmasına gerek yok güzel bir hediye sepetine kız arkadaşının çok sevdiği onun için özel birşeyler hazırlayabilirsin.
Bunlar tamam diyelim ama tabiki yeterli değil olay konuşmanda bitecek dürüst ve kalpten içinden geçenleri onsuzluğun zorluğunu yaşadığın şeyleri pişmanlığını anlatırsan eğer kız arkadaşınında duygular varsa hala bence bu iş olur.

ozan gülle
11-02-2015, 21:41
Sadik seni tanimam etmem intercooler konusundan sonra meshur oldun forumda benim icin o icten cevaplarla seni gorunce hayir diyebilecegini sanmiyorum o samimiyetinle ustesinden gelirsin ayrica 1 ay sure falan degil biz tam 2 yil ayri kaldik benim yuzumden istanbulda yasiyor cumartesi aradim pazar ordayim dedim ve gittim sonuc nasipse yakinda dugun var cesaretli ol ustesinden gelirsin birlikte gecen o kadar zaman varmis madem oyle 1 ayda hic bisey olmaz

Sadık Özyer
11-02-2015, 21:45
Sadik seni tanimam etmem intercooler konusundan sonra meshur oldun forumda benim icin o icten cevaplarla seni gorunce hayir diyebilecegini sanmiyorum o samimiyetinle ustesinden gelirsin ayrica 1 ay sure falan degil biz tam 2 yil ayri kaldik benim yuzumden istanbulda yasiyor cumartesi aradim pazar ordayim dedim ve gittim sonuc nasipse yakinda dugun var cesaretli ol ustesinden gelirsin birlikte gecen o kadar zaman varmis madem oyle 1 ayda hic bisey olmaz

İnşallah abi , hayırlısı olur senin içinde teşekkür ederim.

hanz10
11-02-2015, 21:53
Sevgi emek ister güven ister sadakat ister en önemlisi de saygı ister. Her insan hata yapar olsun sen yine gocunma utanma sıkılma git şansını dene. Hakkında hayırlısı olsun hiç bir şey için geç değil. 1 Ay da az boz bir zaman değil seviyorsa halen içinde bir kıpırtı varsa senle tekrar birlikte olur. Çek konuş büyük hata yaptığını belirt inşallah istediğin gibi olur ama. İş işten geçmişse o 1 aylik bir vakitte yerine başkasını koymuşsa sakin ama sakin sana yakışmiyan bir şey yapma kardeş. Hakkında tekrar hayırlısı olsun allah utandırmasın. Haberlerini verirsin :)

Anıl E.
11-02-2015, 22:01
Küfür hoş bir şey değil hele bayana karşı . Ama artık biz alıştık o beni sinirlendiriyor ben de küfürü basıyorum alıştık gibi bir şey :) 4 saat önce yine tartıştık küfür etmemle sonuçlandı aradan 1 saat geçti kendisi özürdiledi :) .

Sen yine de gerekeni yap durumu izah et kızlar inatçıdır, hele bu kırıcı küfürler de varsa iki katına çıkar . Küfür et demiyorum kendini güzelce izah et beni sen zorladın gibisinden üste çıkmaya çalış ki iki gün sonra aynısı olursa ipi eline sen al :) .

Sadık Özyer
11-02-2015, 22:05
Küfür hoş bir şey değil hele bayana karşı . Ama artık biz alıştık o beni sinirlendiriyor ben de küfürü basıyorum alıştık gibi bir şey :) 4 saat önce yine tartıştık küfür etmemle sonuçlandı aradan 1 saat geçti kendisi özürdiledi :) .

Sen yine de gerekeni yap durumu izah et kızlar inatçıdır, hele bu kırıcı küfürler de varsa iki katına çıkar . Küfür et demiyorum kendini güzelce izah et beni sen zorladın gibisinden üste çıkmaya çalış ki iki gün sonra aynısı olursa ipi eline sen al :) .

O samimiyete gelmek istiyorum ya.

Sadık Özyer
11-02-2015, 23:07
Başka yorumu olan?

Zorbey
11-02-2015, 23:12
Çat kapı gidip düzgünce konuşursan affedebilir. Hediye konusu da çok ince bir şey olmalı. Barışmasa bile ufaktan ona dokunacak bir anınız olsun :)

Diyadin
11-02-2015, 23:24
Bir kutu çikolata yolla ama hepsin ısır
İçine not yaz hepsini denedim ama senin kadar tatlı değildi :(

Sadık Özyer
11-02-2015, 23:26

haci onu yaklasik 2 sene once yaptim yaa

+soner
11-02-2015, 23:30
Tahta kutular var ya kalp şeklinde dikdörtgen şeklinde beşgen şeklinde falan, al onlardan bir tane dışını onun sevdiği renk ile boya. İçine ufak ufak notlar koy. Birlikte çekildğiniz fotolardan çıkarttır onları koy arkalarına bişiler yaz. Birde o kutunun içine sevdiği çikolataları koy. Emek ver karşılığını alırsın. En ucuz en etkili yol bu :D Önemli olan kutunun içeriği ve kağıtlarda yazdığın şeyler hassas olduğu noktalara bol bol değin :D

coastguard
11-02-2015, 23:39
Yanlış anlama kardeşim
Bunu Allah aşkına yapan kaldı mı ? bitsin şu furya artık ! herkes biliyor gibi bir şey

Kardeşim sana tavsiyem 100 liraya kıyacaksın çiçeksepeti yada bonnyfooddan yada herhangi birinden meyvesepeti 80-100 yolunacaksın (o kadar olur) güzel hafif büyükçe olanlarından.

Yurda göndereceksin güzel bir notla (işte gel dersen dağları aşarım falan fıstık)
Hem riske girmeyeceksin okadar yol yapıp orada mal gibi kalmak var, hemde bu gibi durumlarda kızı etkilemek ne kadar önemli olsada etrafından gelen olumlu tepkiler daha önemlidir,

Kızın çevresinde daha duyulmamış gibi bir şeydir bu çiçek vs gönderen olmuştur ama meyvesepeti zannetmiyorum.

Sonuçta altın vuruş yapmaya çalışıyorsun ya kızı geri alırsın yada kendimizi zehirleriz biter gider.

Anu
11-02-2015, 23:45
Herşey senin sabrına ve inadına bağlı, tabi eğer gerçekten seni seviyorsa. Pes etmeyeceksin, devamlı birşeyler denemen gerekiyor. Sık sık yanına gitmeye çalış, olmasa da uzaktan sürprizler yap. Uğraş, sonunda değiyor. Ama en önemlisi doğru insan olduğundan emin ol. Başlangıç için çiçekler bence yeterli olur, ufak birkaç sürpriz ya da hediye ile birlikte daha da iyi olur. Sonra duruma göre yolunu çizersin. Çok abartmaya bence gerek yok, bu sefer ileride yapacağın hiçbirşeyi beğenmeme durumu ortaya çıkabiliyor.

Sadık Özyer
12-02-2015, 00:09
Bileti aldim , gidiyorum istanbula ya :-(

overblack
12-02-2015, 01:11
Ailesinden birini kaçırıp yurdun önüne götür. Barışmazsa benzin döküp yakmakla tehdit et

34btr1907
12-02-2015, 01:40
konuyu okut,ortak bı arkadasınız varsa erkek ona ulaş o çıtlatsın,baksana bu bızım xx falan degılmı diye salaga yatsın,çabanı daha doal olarak gormesı ıcın guzel fırsat olabılır.

tezgaha getır işte :D

34btr1907
12-02-2015, 01:42
tabi sonrada modlara pm at benım msjı sılsınler :D

SerkanYazgan.
12-02-2015, 01:45
https://www.youtube.com/watch?v=pcoCtg6NBbI

Olmazsa dinler rakı içersin kardeşim :) Yolun açık olsun :)

Anıl E.
12-02-2015, 08:31
Bileti aldim , gidiyorum istanbula ya :-(

Gardaşım başarılar . Son tavsiyem fazla üstüne düşme la öyle alışır öyle gider sonra .

Kendini anlat özürdile baktın olmuyor sen bilirsin dersin istiklal caddesinde gezersin no problem :) seviyorsa o sana geri dönüş yapar zaten .

Sevmiyorsa yapacak bir şey yok sado babaya kız çok :)

CenkB
12-02-2015, 08:33
Elinde bir çiçekle yurdunun aşağısında bekle. Önce ara açmazsa sms at aşağıdayım diye. Elinde sigara vs. olmasın ama kibar bekle. :D
Sürpriz için oraya gitmen yeterlidir bence. Güzelce konuş kendini anlat o gün neden sinirli olduğunu vs.

Aklımda olsun. Yakın bir arkadaşım bu şekilde bir evlilik teklifi düşünüyor. :)

Draniela
12-02-2015, 09:02

Tekne bu ;)

Benim hatunun ismi Sinem cuk oturmuş :D
En çok benim gelmem lazım evlenme teklif edeceğim yaza :D

Draniela
12-02-2015, 09:05
Bu arada dediklerimizi unutma çok sağlam düşün kafanı topla öyle konuş :) iyi haberler bekliyoruz

Sadık Özyer
12-02-2015, 09:32
1 de uçak var 8 de kalktım yaw :D Heyecanlıyım dostlar.

soch-vtec
12-02-2015, 09:56
1 de uçak var 8 de kalktım yaw :D Heyecanlıyım dostlar.

Kazan mübarek olsun. Maçı almadan gelme Allah yardımcın olsun...

kunteper
12-02-2015, 09:56
Hediye vs cok onemli degil, goz boyama kisimlari,
onemli olan yapacagin konusma. Neden oyle yaptim da, bu duruma dusmemize sebep oldumu aciklayabilmelisin.

Vay arkadas ben bunlari yaziyorsam benim kiz beni kafeslemis bile demektir empoze etmis herseyi :D

kunteper
12-02-2015, 09:58
Bide kardesim kalin giyin, en onemlisi o :D istanbul buz gibi.

Hayirli sonuclanir umarim

Sadık Özyer
12-02-2015, 10:12
Ataşehirde çataralı pataralı arabalarla toplanıyoruz beyler ben intercoolerımı söküp geliyorum :D

delta0o
12-02-2015, 10:19
Ataşehirde çataralı pataralı arabalarla toplanıyoruz beyler ben intercoolerımı söküp geliyorum :D
oralarda denk gelmeyın bide çatara patara olursun sonra :)

Kakus
12-02-2015, 10:21

Aman Samet abi, bomba gibisin vallahi. : ))))

----------

Dostum; şu IC konusundan sonra ben de diğer bir çok kişi gibi sana sempati duymaya başladım. Sana ne yapacağımı söyleyemem. Zaten hali hazırda 5 gün önce kız arkadaşımın doğum günü için Gaziantep'ten kalkıp sabah İstanbul'a geldim, akşam geri GA'ya döndüm. -Ki yaşamımı İstanbul'da sürdürdüğüm halde, ailemi bile göremeden... : ) Umarım senin kız arkadaşın da bu özverili davranışı takdir eder. Ufak bir tavsiyem var. Aslında tavsiyeden ziyade, bir tüyo gibi düşün bunu. Yanılmıyorsam kız arkadaşının yurdunun önüne gideceksin. Bunu avantaja çevirmen gerek. Oda arkadaşına, yurttaki arkadaşlarına oynaman lazım.

Yani diyeceğim o ki; yapacağın her ne olursa olsun, kesinlikle sadece kız arkadaşını etkilememeli. Genel olarak bütün yurdu etkileyebilecek bir numara bulabilirsen, emin ol istediğin sonuca ulaşma ihtimalin çok daha yükselecektir. Nihayetinde kadınlar böyledir, senin bir adım atman onun geri dönüşü için sadece bir fikir oluşturacak, geriye kalan kısım ise arkadaşlarının ona "çocuk bu kadar şey yapmış, ya kıyamam, o kadar yol gelmiş, barışın bence" vb. sözler söylemesiyle olacak. : )

Zaten arkadaş dürtmesiyle de olsa barışırsanız, aynı hataları tekrar yapmayacağını söylemen (-ki yapma!), mahçup olduğunu ve üzgün olduğunu dile getirmen, içtenlikle konuşman, daha dikkatli ve daha ince davranman; sizi bir müddet sonra eski konumunuza, hatta daha da iyi bir hale getirecektir. Şimdiden başarılar dilerim ve tebrik ederim.

MKT
12-02-2015, 10:51
Azdan az çoktan çok gider sadık.HEdiyeninde küçüğü büyüğü olmaz seven insan için.büyük hediye alıp göz boyamaya gerek duymuyorum.Evinin altında yada sokağında bekle evden çıkınca karşısına geç gayet samimi nekdar sevdiğini eşşek gibi pişman olduğunu yollara düştüğünü anlat.Nekadar kızgın olursa olsun izmirden çıkıp gelmişsin , duvar olsa insafa gelir(tabii içinde sevgi varsa sana dair.) yoksa yapacak bişe yok biraz daha realist olup durumu kabullenip önündeki maçlara bakarsın.

Runo
12-02-2015, 11:06
Hadi bakalım güzel haberler gelsin 2 saat içinde :)

Orhan
12-02-2015, 11:37
Hade bakalım Allah yardımcın olsun
Hayırlısı olsun
Bi daha da kötü söz söyleme delikanlıya yakışmaz

Thracian
12-02-2015, 11:38
Allahim sana sukurler olsun ciddi bir ilsikim yok 5 yilimi 1 kiza verdim gecmisimi mikti bosver bos is sunu anladim hatali bile olsan sen gitmiyceksin o sana gelicek sen su an affedilsen bile en ufak hatanda heo onune bu hatalar serilicek konu hep sacma sapan yerlere gidicek isin bu baglamda zor

Hataliysan gideceksin, ama hata yapmamaya özen göstereceksin. Geri kalan her durumda kız gelecek.

İlişkide yelkenleri suya indirmemek lazım. Ayrıca kadınlara sürekli monoton davranmayacaksın ki, bazen güldürecek bazen ağlatacaksın. Her gülücük 1 puan, her göz yaşı 2 puan ilişkiyi güçlendirir. (ağlatın dediğimde pokunuda çıkartmayın)

hkkcn
12-02-2015, 11:44
bence önce çiçekspetinden birşeyler yolla gitmeden not düştür üstünede sonra baktın olumlu davranıyor gidersin.giidpte boş dönmekte var

Sadık Özyer
12-02-2015, 12:13
ucaga yetisemiyordum yaw.

Slipshod
12-02-2015, 14:40
hakkında hayırlısı neyse o olsun kardeşim inşallah arayı düzeltirsin :) güzel haberlerini bekliyoruz. 1 ay çok uzun bir süre değil bu kadar uzun bir ilişki içerisinde. 2 aylık bi ilişki olsa 1 ay ayrı geçse bitmiş denir de ilişki süresi uzun bir süre. düzgün bir konuşmayla güzel bir yemek davetiyle olur Allahın izniyle. bu arada intercooler muhabbeti ne yaw :D

mert_can 41
12-02-2015, 14:51
Bende dün gaza gelerek eski kızarkadaşıma mesaj attım ama patladım umarım sizden iyi haber gelir

Gökhan Bilgin
12-02-2015, 15:03
Bilmiyorum bana yolundasımı denk geldi nedir iki sene birlikte olduğum kız benden ayrıldıktan bir gün sonra başkasıyla görüşmeye başlamış sevgili olmuş blah blah blah.

Draniela
12-02-2015, 15:18
çok merak ettim ne oldu ne bitti ya :)

MBuğra
12-02-2015, 15:24
Bende bi kiza 2.5 sene pesinden kostum, su hayatta yapmam dediklerimi yaptim. Noldu? Sonuç 0.

2.5 sene sonunda artik gorusmeme karari aldiktan sonra, ismi benimle ayni Bugra olan baska bi cocukla cikmaya basladi, sanirim hala da devam ediyorlar.

Demem o ki kardes, umarim mutlu olursun. Ama eger barisamazsan da bosver, hersey de bi hayir var.

Slipshod
12-02-2015, 15:31
Bende bi kiza 2.5 sene pesinden kostum, su hayatta yapmam dediklerimi yaptim. Noldu? Sonuç 0.

2.5 sene sonunda artik gorusmeme karari aldiktan sonra, ismi benimle ayni Bugra olan baska bi cocukla cikmaya basladi, sanirim hala da devam ediyorlar.

Demem o ki kardes, umarim mutlu olursun. Ama eger barisamazsan da bosver, hersey de bi hayir var.

belki buğraları karıştırmıştır sen diye :p şaka bir yana böyle kızlarla olcaksa zaten olmaması daha hayırlı beyler. yakın yoldan dönmüşsünüz halinize şükredin hiç moral bozmaya gerek yok.

Sadık Özyer
12-02-2015, 15:44
istanbuldayim maci almadan gelmiyorum agalar

Orhan
12-02-2015, 15:54
hadi bakalım rast gelsin

Sadık Özyer
12-02-2015, 16:05
Adresi öğrendim şimdi mi gideyim sabahtan mı ?

BthnKrkt
12-02-2015, 16:06
ben olsam hemen giderdim :)

Orhan
12-02-2015, 16:12
delimisin hemen git
akşam yemeğine dışarı çıkarsınız

Slipshod
12-02-2015, 16:13
dediğim gibi akşam yemeğine yetiş :D ayaküstü konuşmayalım yemekte konuşalım uygunsan falan de :)

Sadık Özyer
12-02-2015, 16:13
Telefonumu açmadı.

K0213
12-02-2015, 16:15
mesaj at ;)

KOSEREN
12-02-2015, 16:16
Mesaj at moruk

Berkan
12-02-2015, 16:17
mesaj at ben burdayım senin icin geldim konusmadanda gitmem gibilerinden. oldugun yeri sole hatta inanmıyosan gel 2 dakika cidimiyim degilmiyim gibi konus.bunu türet mesaja bog telefonu acmaz ama illaki okuayacak o mesajı

K0213
12-02-2015, 16:21
Yurda giren kızlara sor, tanıyan çıkarsa haber yollarsın, gelmezse bu vesileyle tanıştığın haberci güvercinlerden kaparsın bir tane :)

Sadık Özyer
12-02-2015, 16:22
Olmadı arkadaştan arıcam 30 dakikaya yurdun önündeyim.

K0213
12-02-2015, 16:23
Veznecilerdeki yurt olabilir mi Sadık bu?

suprolla
12-02-2015, 16:28
mesaj at ben burdayım senin icin geldim konusmadanda gitmem gibilerinden. oldugun yeri sole hatta inanmıyosan gel 2 dakika cidimiyim degilmiyim gibi konus.bunu türet mesaja bog telefonu acmaz ama illaki okuayacak o mesajı

hatta elinde adres varsa git yurdun önüne,camın karşı kaldırımına geç çıkana kadar burdayım falan de...sevmiyorsa bile insanlık edip bu soğukta bekletmez seni fazla :D
ben bir kere denedim oldu...gelirse direk tülaaay seni çoh seviyorum lütfen geri dööööön tarzı davranma ama :D
cooler gibi vur deyince öldürme ama :D

Sadık Özyer
12-02-2015, 16:34
Veznecilerdeki yurt olabilir mi Sadık bu?Ataşehirde nihat sokakta.

Evrenoz
12-02-2015, 16:39
Eğer gerçekten istiyorsan, pes etmeden sabaha kadar ( gerçekten sabaha kadar ) bekle yurdun önünde.. Arada sırada da mesaj at, bekliyor olduğunu göster..

Bu arada "olsun diye yalvardığın bir şeye olmadı diye sükredersin" atasözünü de asla unutma.. Tecrübe ile sabittir gerçekliği..

ulasoztas1
12-02-2015, 16:47
merak ettim konuyu anlık takipteyim :D güzel haberlerini bekliyoruz

Sadık Özyer
12-02-2015, 16:54
Eğer gerçekten istiyorsan, pes etmeden sabaha kadar ( gerçekten sabaha kadar ) bekle yurdun önünde.. Arada sırada da mesaj at, bekliyor olduğunu göster..

Bu arada "olsun diye yalvardığın bir şeye olmadı diye sükredersin" atasözünü de asla unutma.. Tecrübe ile sabittir gerçekliği..
Beklicem abi çarem yok.

KOSEREN
12-02-2015, 16:55
Geldiğini biliyormu Sadık

sinanbaysal
12-02-2015, 16:58
merak ettim konuyu anlık takipteyim :D güzel haberlerini bekliyoruz

Bildiğin sekmeye gelip gelip f5 liyorum :D Hadi bakalım hayırlısı olur inşallah

Sadık Özyer
12-02-2015, 17:29
son on dakika

safaks
12-02-2015, 17:42
Harbiden merakla takip eder olduk Sadık. Dualarımız seninle. Hayırlısı neyse o olsun. ;)

Masterpiece
12-02-2015, 17:51
Ulan yurdun önüne gidip eylem yapasım geldi sadık senin için

CenkB
12-02-2015, 18:12
Yarım saattir haber gelmediğine göre yengeyle konuşuyor şu anda. Hadi hayırlı haber bekliyoruz sadık. Senin mesele bizim mesele oldu çıktı valla.

HG6161
12-02-2015, 18:40
harbiden icime dert oldu he yurdu mu bassak napsak

Er34
12-02-2015, 18:41
Ben de dertlendim ama uzun sürmesi konuşmanın daha iyi

Ae86
12-02-2015, 18:45
Herkes merak içinde

will
12-02-2015, 18:46
vay arkadaş ne oldu acaba :D

h.savas
12-02-2015, 18:49
bahisleri alalım beyler :)

sinanbaysal
12-02-2015, 18:52
bahisleri alalım beyler :)

Ahuah. Olumlu olur bence. :)

hanz10
12-02-2015, 18:54
Ataşehir'den gol haberi mi var yoksa? :D

bilalMW
12-02-2015, 18:58
o değil de ilk defa gönül mevzusu geyiğe bağlanmadığını gördüm. Sevindim valla. Çıta yükselmiş yeminle.

İnşallah herşey gönlüne gölür Sadık.

will
12-02-2015, 19:08
Allah herşeyin hayırlısını versin

K0213
12-02-2015, 19:09
Sadığ'a sarmak ne mümkün ;) Adam sana sarar anlamazsın :D

BthnKrkt
12-02-2015, 19:12
yurt önunde eylem varsa geliriz :)

TigeR
12-02-2015, 19:20
https://www.youtube.com/watch?v=BxOkmp3MU7c :D :D
Ben de merak ettim sonuç ne oldu acaba?

Oznsrl
12-02-2015, 19:27
yaz artık sadıkkkk

fdoganb
12-02-2015, 19:32
Döneceğin zaman havaalanına otogara vs gitmek için araba lazım olursa haber et. Arabayı babam almamış olursa bırakırım kardeş

dj_batukaan
12-02-2015, 19:46
Ses çıkmıyor başına bi iş gelmiş olmasın :)

Slipshod
12-02-2015, 19:48
yemektedirler belki gençleri sıkıştırmayalım :D

Sadık Özyer
12-02-2015, 19:49
Kiz cikmadi arkadasi indi cay ictik gul aldim. Kiz geldi sonra konustuk , tereddutte kaldi. Hayirlisi son dem.

Sadık Özyer
12-02-2015, 19:50
İnsalalah olucak dostlar..

K0213
12-02-2015, 19:50
şok!!!!!!!! esas kızmış, yelkenleri suya indirmedi hemen ;)

TigeR
12-02-2015, 19:57
Kıın arkadaşıyla mı çay içip gül aldın anlamadım :D

sinanbaysal
12-02-2015, 19:58
Normaldir olması gereken de bu zaten akıllı kızmış.

TigeR
12-02-2015, 19:58
Kıın arkadaşıyla mı çay içip gül aldın anlamadım :D

Edit:kızın arkadaşıyla mı

Anıl E.
12-02-2015, 20:01
Hadi kardeşim hayırlısı olur inşallah .

Anu
12-02-2015, 20:09
Hadi inşallah.

Sadık Özyer
12-02-2015, 20:16
Bir kac hususta anlastik gbi, oldu diyemem olmadida diyemem. Kizin arkadasiyla cay icerken benim kiz geldi ,o arada gul aldim. Haliyle kizgin. Atlamadi kollarima. Benimle hirlikte konuyu takip eden tum arkadaslarima abilerime kardeslerime sonsuz tesekkur ederim.

Sadık Özyer
12-02-2015, 20:17
Döneceğin zaman havaalanına otogara vs gitmek için araba lazım olursa haber et. Arabayı babam almamış olursa bırakırım kardeş

Sag ol dostum sali gunune kadar burdayim .

TigeR
12-02-2015, 20:22
Haydi hayırlısı inşallah aranız düzelir.olumlu gibi bence oldu bu iş

Er34
12-02-2015, 20:23
Emek verirsen o ilişki olur başından beri okuyorum. Kollarına atlamaması normal.

Sadık Özyer
12-02-2015, 20:41
Emek verirsen o ilişki olur başından beri okuyorum. Kollarına atlamaması normal.

Umutlarım o yönde. Konuyu takip ediyor ama :)

volkan23
12-02-2015, 20:45
Abi az degil ilk buçuk yıl geçirmişsin sizin için özel olan birşeyler bul mesela ilk hediyeniz veya ilk buluşmanızda olan birsey ne bileyim böyle aranızda gecen özel anlarla ilgili birsey Yada hayalleriniz varsa mutlaka. Onlarla ilgili birsey bul bi Yemeğe çıkar bi sahilde. Bi tur atıp bi Çiçek al tamamdır. Onca yol çabalama yı görüp barışır. Bunca şeyi yine görüp kabul etmez ise daha dön kendi evine annenin Bulduğu bi kızla evlen gitsin :)

TigeR
12-02-2015, 20:45
Umutlarım o yönde. Konuyu takip ediyor ama :)

Ciddi mi bu? :)

Sadık Özyer
12-02-2015, 20:47
Ciddi mi bu? :)
Bak dedim konu açtım :D

XoR
12-02-2015, 20:52
9 misafir var :D bence tüm yurt konuda :)

Bol şans kardeşim, hakkınızda hayırlısı neyse o olsun :)

EREN34
12-02-2015, 20:52

Madem öyle hemen giydireyim, :)

Madem bu kadar çok seviyorsun, 10 milyarlık arabaya 10 milyar sanayi köşelerinde harcayacağına paranla çeyiz vs yap. Peşinden bu kadar koşacak kadar seviyorsan, o da seni seviyorsa evlenin.

TigeR
12-02-2015, 20:53

Beyler tehlikenin farkında mısınız? :D:D:D

safaks
12-02-2015, 20:56
Eskilerden bir konu vardı. Konudaki herkez şimdi yandı istihbarattan evinden alabilirler artık vs die geyikler dönüyordu. Ona benzemesin şimdi buda :)
Sadık cooler konusundan sonra sana bikere daha hayran kaldım. Adam gibi adamsın harbiden. ;)

Sadık Özyer
12-02-2015, 20:58
Madem öyle hemen giydireyim, :)

Madem bu kadar çok seviyorsun, 10 milyarlık arabaya 10 milyar sanayi köşelerinde harcayacağına paranla çeyiz vs yap. Peşinden bu kadar koşacak kadar seviyorsan, o da seni seviyorsa evlenin.

O başka o başka hacıı :D

HG6161
12-02-2015, 21:00
Biz napsak acaba yurdu mu bassak derken yenge forumu basmis ben iptal :)

Sadık Özyer
12-02-2015, 21:08
Yarın için birşeyler düşünüyorum ben aslındada :D
Biz napsak acaba yurdu mu bassak derken yenge forumu basmis ben iptal :)

B16
12-02-2015, 21:15
Söylesene kız yurdu konuya bakıyormuş kendimize çeki düzen verirdik :D

Evet beyler hazır kızlar ayağımıza kadar gelmişken instagram, face ve twitter hesaplarını paylaşın belki bize de ekmek çıkar :D

Sadık Özyer
12-02-2015, 21:16
Güzel bir söz ile 30 ayrı numaradan mesaj atmayı düşünüyorum , çok cocukca ama sınırları zorlamak gerekiyor.

Ers
12-02-2015, 21:19
Güzel bir söz ile 30 ayrı numaradan mesaj atmayı düşünüyorum , çok cocukca ama sınırları zorlamak gerekiyor.

mesaj olayı techturkeyde hiç zor olmasa gerek , 100 numaradan bile gider aynı saat te :)

DEJ
12-02-2015, 21:20
Saçma olmasını geçtim emeğine yazık, cidden yapma böyle birşey bence

Sadık Özyer
12-02-2015, 21:22
Saçma olmasını geçtim emeğine yazık, cidden yapma böyle birşey bence

Önerin nedir hocam?

DEJ
12-02-2015, 21:29
30 ayrı numaradan mesaj olayı için yazmıştım o mesajı. Şuan ne durumdasın bilmiyorum ama arkadaşlarını tanıyorsan bi mekanda sözleşip yola güllerle falan affet beni yazıp plan yapabilirsin. Yada canlı müzikli bi gidip durumu anlatıp herkesin önünde af dileyebilirsin. Dediğim gibi son durum nedir yada ne hata yaptın bilmiyorum ama ben olsam bu tarz birşey için kafa yorardım

sinanbaysal
12-02-2015, 21:29

Kız arkadaşın buraya bakıyorsa yapmak istediğin şeyleri yazma bence. Kız öğrendikten sonra yarın yapıcan bi süprizin bi anlamı kalmıcanı düşünüyorum. Yanlış anlamazsın umarım.

Sadık Özyer
12-02-2015, 21:32
Kız arkadaşın buraya bakıyorsa yapmak istediğin şeyleri yazma bence. Kız öğrendikten sonra yarın yapıcan bi süprizin bi anlamı kalmıcanı düşünüyorum. Yanlış anlamazsın umarım.
Şu an bakmıyor , neti yok :)

sinanbaysal
12-02-2015, 21:33
Şu an bakmıyor , neti yok :)

Sen öyle san :D Kız yurtta kalıyor unutma :)

Sadık Özyer
12-02-2015, 21:34
Sen öyle san :D Kız yurtta kalıyor unutma :)
Neyse 30 tane gönüllü arıyorum.Sinan 1. gönüllü sensin karşim :D

B-T-K
12-02-2015, 21:34
Söylesene kız yurdu konuya bakıyormuş kendimize çeki düzen verirdik :D

Evet beyler hazır kızlar ayağımıza kadar gelmişken instagram, face ve twitter hesaplarını paylaşın belki bize de ekmek çıkar :D

Hahahah :D :D Bu fırsat bir daha karşımıza çıkmaz değerlendirmek lazım :D

Sadık Özyer
12-02-2015, 21:36
Hacı bizim iş olsun , sizin uçak biletleriniz benden , konuyu saptırmayalım.
Hahahah :D :D Bu fırsat bir daha karşımıza çıkmaz değerlendirmek lazım :D

Redfish16V
12-02-2015, 21:38
Bu konu 2015 için unutulmaz olur :) Umarım emeklerinin karşılığını alır ve iyi bir ders alarak mutlu mesut tekrar başlarsınız :) Adamlığın için helal olsun diyorum :)

DEJ
12-02-2015, 21:42
Nasıl bi yokluktur bu ya :D

Slammed
12-02-2015, 22:02

3.20xDriveyi nasıl bilirdiniz bir bmw daha aramızdan ayrılıyor sanırım :(
işin sakası tabı suprız olarak bızde bı organızasyon yapabılırız hatta dusunursen nasıl yardımcı olabılırsem olurum 14 subatı senın suprızınle gecırebılırım kendı planlarımı bırakıp ısın sonu ınsallah barısırsınız ne dıyeyım

Slipshod
12-02-2015, 22:07
bir anımı anlatayım belki faydası olur :D hatunla kuşadasında gezerken tam güvercin adasından yayan merkeze doğru yürüyoruz 2 tane kız 20li yaşlarda bizim önümüzden gidenleri durdurup bişeyler soruyorlar herkes devam ediyor. neyse bizi durdurdular dediler erkek arkadaşımla barışmak için bu yazıları tutar mısınız bizde fotosunu çekcez diye. eyvallah dedik tutarız. :D benimkinde evrenin sana selamı var yazıyordu. dedim bu evren kim sakat yazı tutmayalım falan. yok dedi onla aramızda bir kitabın olayı dedi yüksek ihtimal secret falan bahsettiği kitap. :) neyse bizim arkamızdan bir turist aile geliyordu. 5-6 kişi varlar. kız onları çevirdi kızda ingilizce yok :D dedi siz biliyor musunuz dur dedim ben hallederim açıl :D anlattım işte durumu manitayla ayrılmışlar bunları tutcaz fotomuzu çekcek falan. tamam dediler onlarda. herkesin elinde bir yazı fotomuzu çekmişti. bu da böyle bir anımdır yani. 30 numara falan kolay :D foruma yazsan 200 kişi bile gönderir de geri tepme yapabilir. o kadar insana niye numaramı dağıttın diye. dikkatli olmakta fayda var. :)

Sadık Özyer
12-02-2015, 22:31
Yeditepede birseyler mi duzenlesem ? .:-)

Sadık Özyer
12-02-2015, 23:04
Fikir verin hacilar

sinanbaysal
12-02-2015, 23:07
olum bu kız bu konuyu okuyacak verilecek fikirlerin gerçekten bi anlamı kalmaz. Bence kendin üretmelisin fikrini yardımcı olunabilecek durumlarda bizler elimizden geleni yapıcaz.

kasırqa
12-02-2015, 23:12
30 kişiden mesaj olayına girme bence ters tepme ihtimali yüksek diye düşünüyorum. Sen derdini pişmanlığını tüm samimiyetinle anlat ikna olursa öyle olur. Bence burda önerilen sürprizler aranız iyiyken yapılacak şeyler, sevgililer gününde mesela ama ortada bir sorun varsa sürpriz planlamak yerine ona verdiğin değeri ve yaşadığın pişmanlığı anltmak daha mantıklı.
not anladığım kadarıyla da öyle sürprizle ikna olacak biri de deği inmediğine göre, daha yüreğine dokunan şeyler yapman lazım diye düşünüyorum.

Sadık Özyer
12-02-2015, 23:13
30 kişiden mesaj olayına girme bence ters tepme ihtimali yüksek diye düşünüyorum. Sen derdini pişmanlığını tüm samimiyetinle anlat ikna olursa öyle olur. Bence burda önerilen sürprizler aranız iyiyken yapılacak şeyler, sevgililer gününde mesela ama ortada bir sorun varsa sürpriz planlamak yerine ona verdiğin değeri ve yaşadığın pişmanlığı anltmak daha mantıklı.
not anladığım kadarıyla da öyle sürprizle ikna olacak biri de deği inmediğine göre, daha yüreğine dokunan şeyler yapman lazım diye düşünüyorum.

inmedi degil , indi ama korkmus biraz. halbuki sut gibi cocugum . olay cikartirim diye dusunmus.

Slipshod
12-02-2015, 23:31
inmedi degil , indi ama korkmus biraz. halbuki sut gibi cocugum . olay cikartirim diye dusunmus.

tam yağlı mı light süt mü :D

B-T-K
12-02-2015, 23:32
Hacı bizim iş olsun , sizin uçak biletleriniz benden , konuyu saptırmayalım.

yok be hacım yaza düğünüm var inşallah :) Allah yardımcın olsun.Forum olarak destekliyoruz seni

Sadık Özyer
12-02-2015, 23:34
tam yağlı mı light süt mü :D
Bol yağlı :D

Sadık Özyer
12-02-2015, 23:40
Bu arada planıma dahil olmak isteyen 3 kişi buldum , ricalarım üstüne planıma dahil olmak isteyenler için grup kurucam.. 05076974834

DEJ
12-02-2015, 23:40
Senin durum bayağı ciddiymiş benim önerim çok saçma olmuş

Çiçekle gülle surprizle olacak birşey değil bu. Bu durumda gözünün göreceğini sanmıyorum zaten bu tarz şeylerin. Konuşarak çözmen lazım başka yolu yok.

Sadık Özyer
12-02-2015, 23:50
Senin durum bayağı ciddiymiş benim önerim çok saçma olmuş

Çiçekle gülle surprizle olacak birşey değil bu. Bu durumda gözünün göreceğini sanmıyorum zaten bu tarz şeylerin. Konuşarak çözmen lazım başka yolu yok.

Evet maalesef , süprizle olmuyor . Biraz kasıcak.

Ae86
12-02-2015, 23:50
Konuyu okurken Aliağa dan Karşıyakaya gelmişim fark etmemişim :) 60 km çabuk bitti konu bitmedi :) Allah gönlüne göre versin.

Sadık Özyer
12-02-2015, 23:52
Konuyu okurken Aliağa dan Karşıyakaya gelmişim fark etmemişim :) 60 km çabuk bitti konu bitmedi :) Allah gönlüne göre versin.

Gönlümdekini Allah biliyor , umarım olur..

Ae86
12-02-2015, 23:57
Sadık nasipse hayırlısı ise olsun. Üzüleceksen dert çekeceksen olmasın bana kızma.Emek ve giden zamanı geri getirme lüksümüz yok.Güzel haberler bekliyoruz.

Zorbey
13-02-2015, 00:17
Umarım elde extra o kız aşağı inecek demedin :D

TigeR
13-02-2015, 00:18
Kardeşim düşüncen iyi de hem 30kişiye neden numaramı verdin diyebilir hem sapığı var fırlaması var o da ayrı bir konu ama illa yapacam dersen ben de yardımcı olmaya çalışırım.Özelden mesaj atman yeterli :)

-aykt-
13-02-2015, 00:20
Mutlu sonla biterse elde techturkey pankartiyla bir fotografinizi yuklersin Sadik :D

hddsheriff
13-02-2015, 00:27
Eğer barışırsanız bu yaptıkların referans olacak ve hep daha fazlasını yapman gerekecek bunu unutma.

jr1905
13-02-2015, 00:31
Kardeşim elimden gelebilecek bişey olursa numaram: 0541 208 61 80

Sadık Özyer
13-02-2015, 00:58
Mutlu sonla biterse elde techturkey pankartiyla bir fotografinizi yuklersin Sadik :D

Yapmam mi yaaa

CenkB
13-02-2015, 05:17
Sabah sabah nasıl güldüm :D Sadık Allah kolaylık versin. Kalacak yerin yoksa misafir edeyim diyecem ama çok ters yerlerdeyiz. Samimiyetine o kadar inandım. :D
Bak kıza da söylemişsin konu monu diye. O kız bir şekilde gece gündüz bakıyodur. :D
Tüm yurt bakıyodur emin ol. Biri gözden bişey kaçırsa yan odadan koşa koşa gelirler şunu okudunuz muuuu diye bağıra bağıra :D
Hemen yeni bir form sitesi açıp tt yi taşımalıyız yengeden uzağa. Sürpriz bozulmasın. :D bu arada destek için özelden yazabilirsin. Ama numara işi sakat haberin olsun

volkan23
13-02-2015, 08:12
Abi 30 kişi olayı dogru ama mesaj olayı yanlış 30 kişi bul onu buluşmaya çağır. Geldiği güzergaha her Köşeye bi kişi dik elinde çiçekler bulunan her köşede bi tanesi ona çiçek versin ve son çiçeği sen ver şerefsizim on numara olur :)

Ome_RS
13-02-2015, 08:26
Sadık hangi yurdun önundesin sen bu arada
ataşehir flan deniyor muammer gülerse yurd iş yerim yakın varsa yardımcı olunacak birsey elden geldiğince bişilerle ugrasırız.
az cekmedik biliriz bu hali :D

fkocak
13-02-2015, 08:30
Yardımcı olmak isterim ama ben numarasını kimseye vermemeni öneririm kotu niyetten değil de bence ters teper yazıldığı gibi

Anıl E.
13-02-2015, 08:34
https://www.youtube.com/watch?v=QoNpD5ZSe-U

Bunları dinlemiyorsan sadık , uğraşma kardeşim . Biraz kendini motive et bu şarkılarla :) .

K0213
13-02-2015, 08:36
Konu deşifre oldu Sadık, B forumundan devam edelim artık :)

desibel
13-02-2015, 09:05
Sabah sabah iyi geldi bu konu :) vallaha kardeş bende maltepe taraflarındayım yakınım otarafa gidip yurdun önüne bağıralım istersen herşey uyar maksat düzen bozulmasın sevenler kovuşsun 0532 548 91 83 salih elimden ne gelirse yaparım sorun değil yani :)

oxygen
13-02-2015, 09:21
Sadık intercooler yüzünden mi oldu tatsızlık?

DEJ
13-02-2015, 09:25
Kör kurşun girdi cana :D yok ya bence bu tür şarkıları dinlemeyenlerin kafası daha rahat anıl..

http://youtu.be/koqm8DfG5A0

Yalnız ilk kez bi konuda bu kadar açık telefonların paylaşıldığını görüyorum :D

CenkB
13-02-2015, 10:07

Ahahah iş yerinin ortasında bastım kahkayı :D

sinanbaysal
13-02-2015, 10:11

Bende kahkaha attım :D

Draniela
13-02-2015, 10:28
Hay ake bütün action ı kaçırdım ben :D

Gelişmeleri takip ederiz artık ne yapalım :)

Ben de dün aldım baya bi kinder yumurta sonra milka falan bonibon diğer çikolata türlerinden bugün de kutu bulacağım pastaland e giderim bi şeytan dürttü ***** 14 şubat yarın iyi fikir çıktı bana da buradan :D emeği geçenlere teşekkürler :D

DoguErdogan
13-02-2015, 10:34

Kerem güldürdün.

Orhan
13-02-2015, 11:30
evet son durum alalım yeğen

Sadık Özyer
13-02-2015, 11:39
Amma uyumusum haa, kizdan cit yok. Kizin ne zaman cikip ne zaman gircegini bilmedigim icin yapamiyorum.

Slipshod
13-02-2015, 11:45
ne uykusu sadık kızın kapısında yatıp kalkman gerekiyo senin :D

Sadık Özyer
13-02-2015, 11:51
Sadık hangi yurdun önundesin sen bu arada
ataşehir flan deniyor muammer gülerse yurd iş yerim yakın varsa yardımcı olunacak birsey elden geldiğince bişilerle ugrasırız.
az cekmedik biliriz bu hali :D

Yok ataşehir palmiye . Hasan ustanın orda

Sadık Özyer
13-02-2015, 11:54
ne uykusu sadık kızın kapısında yatıp kalkman gerekiyo senin :D

Yok ya , onuda zor durumda bırakmak istemiyorum.

Sadık Özyer
13-02-2015, 11:58
05076974834 Bir grup kuruyorum hacılar :)

fdoganb
13-02-2015, 12:00
Yeditepede hazırlık mı okuyordu? Öyleyse 15.45de dağılıyor hazırlıklar aklında bulunsun

Sadık Özyer
13-02-2015, 12:01
AFFET BENİ

Bir zamanlar aşk ile titreyen o gözlerin
Şimdi bitti diyerek bana sırtını dönmüş
Bende hala dururken mazideki izlerin
Ne yazık yaktığımız o ateş çabuk sönmüş
İstemem bundan sonra aşkı böyle sileni
Seni sevdiğim için ne olur affet beni.

Gururu ödül diye boynuna asan elin
Nasıl titremez bilmem inan aklım almıyor
Ve unuttum diyorsa utanmadan o dilin
Ne desem fayda etmez diyecek söz kalmıyor
Söyle ne yapsın gönül kolay bitti diyeni

Nasıl bilsin şu gönlüm eski kerpiç duvarın
En küçük fırtınada çabuk yıkıldığını
Üstelik aşk yolunda gerçek bir şehsüvar!ın
Attan düştüm diyerek yere çakıldığını
İstemem dönme artık böyle çabuk gideni

Gün gelir öğrenirim bakarsın unutmayı
Hatta sen gibi yapıp belki yalan söylerim
Bakarsın ertelerim kalbimi kanatmayı
Gel geç aşıklar gibi şu gönlümü eylerim
Boş yere beklemişim yar aşkıyla öleni

Sadık Özyer
13-02-2015, 13:35
Yeditepede hazırlık mı okuyordu? Öyleyse 15.45de dağılıyor hazırlıklar aklında bulunsun

Biliyorum hacı , nasıl yapalım bilemedim ama . En iyisi mevzuyu kapatmak olacaktı ama ben uğraşmak istiyorum. Herkese yardımlarından ötürü teşekkür ederim.

DEJ
13-02-2015, 13:43
Umarım soğumamıştır eğer soğuduysa bugun barışsa 1 ay sonra yine ayrılır. Hal ve tavırlarındn anlamışsındır az çok en son gördüğünde

arsenikli
13-02-2015, 14:02
ben bile merak ettim konuyu sadık seni tanımıyorum ama elimden bişey gelirse seve seve yaparım yanındayım her türlü

Berkan
13-02-2015, 14:17
Diren Sadık - hepimiz Sadık 'ız :D

Thracian
13-02-2015, 14:17

biri bi ara bu intercooler muhabetinin linkini atsın yada anlatsın. cahil kaldık

Ome_RS
13-02-2015, 14:41
Buyur burdan yak :)
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=198798

PUMA
13-02-2015, 14:56
Konuyu baştan sona okudum Çok güldüm Yorumlara Sadık kardeşim ben Bursadayım ama Elimden gelen bişey olursa bende seve seve bursadan yardımcı olmak isterim kardeşim Harbi içi dışı bir bi arkadaşımız kardeşimizsin