PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VAG 1.6 TDI Deneme Talebi

FET
13-02-2015, 20:15
Herkese merhabalar, ben Adana 'dan Aykan KALAY 01 CUB 75 Polo sahibiyim. Üyeliğim henüz aktifleşmedi o yüzden arkadaşımın profilinden yazıyorum.

Forumda birkaç aydır takip ediyorum; Kadran videoları atıyorsunuz, Roll yapıyorsunuz. Sanırım siz hızlı olduğunuzu düşünüyorsunuz...

Aracım 10 günlüğüne İstanbul 'da, sağda solda en hızlı 1.6 TDI bizde diyenlerle denemek isterim.
Basınç problemimiz yok, 3-4 bar basanlar önden buyursun...

Specler;

Turbo
Enjektör
Intercooler
Egzoz
Yazılım

fthdrn
13-02-2015, 20:25
ohh güzel bir deneme talebi :)

Kahn23
13-02-2015, 20:29
Oooo 63owen by ısot görmesin ;)

Boldenon
13-02-2015, 20:41
Yazdım özelden numaramı.

Efe01
13-02-2015, 20:44
Yanıyorsun Fuat abiiiiii, güzel bir talep olmuş Aykan abi umarım bir araç çıkar ve bizde görmüş oluruz memleketteki hızlılarıııı ;)

FET
13-02-2015, 20:47
Yazdım özelden numaramı.

Abicim özel olmasını gerektiren durum yok ne diyecekseniz buradan konuşalım lütfen günü, saat, yeri buradan belirleyelim ...

63owen63
13-02-2015, 20:50
Oooo 63owen by ısot görmesin ;)

Kardeşim spec lere bakmadın sanırım :)

Turbo
Enjektör
Intercooler ' lı araçla benim 1.6 tdi arasında, 1.2 tsi la, gti kadar fark var, 70-80 hp kadar :)
Hem arkadaşın aracı da kendi de hızlı posta bakılırsa, hem ben hem arabam yavaş gelir :)

Herkese merhabalar, ben Adana 'dan Aykan KALAY 01 CUB 75 Polo sahibiyim. Üyeliğim henüz aktifleşmedi o yüzden arkadaşımın profilinden yazıyorum.

Forumda birkaç aydır takip ediyorum; Kadran videoları atıyorsunuz, Roll yapıyorsunuz. Sanırım siz hızlı olduğunuzu düşünüyorsunuz...

Aracım 10 günlüğüne İstanbul 'da, sağda solda en hızlı 1.6 TDI bizde diyenlerle denemek isterim.

Merhaba, hoşgeldiniz,hızlı bir giriş oldu. bir kaç sorum olacak

Araç hangi garajda yapıldı ?
turbo ne kullandınız ?
3-4 bar derken, siz kaç barla yürüyorsunuz ?

Boldenon
13-02-2015, 20:54
Tabiki olur. İstanbulda yol durumu nasıl bilmiyorum, buralar güzel. Silivri metro dinlenmede buluşur çorluya doğru sıkarız. Orda bi yemek ısmarlar yolcu ederim. 60-240 deneriz. Stepne hariç takılı aracım. Sizin sökük olma durumu varmı? Yarın akşam olabilir, pazar akşamı olabilir. Geç saate kalamıyorum ailevi durumdan dolayı.

cankose
13-02-2015, 20:55
Arac Servis Pasaoglu'nda yapıldı.
Kullanılan malzeme içeriğini lütfen sormayınız.
Daha önceki yapılan araçlar da ısrarla açıklamayıp iddiada bulunuyordu.
En hızlı 1.6 tdi kim belirleyelim artık.

bulutatik
13-02-2015, 20:55

Turbo
Enjektör
Intercooler ' lı araçla benim 1.6 tdi arasında, 1.2 tsi la, gti kadar fark var, 70-80 hp kadar :)
Hem arkadaşın aracı da kendi de hızlı posta bakılırsa, hem ben hem arabam yavaş gelir :)

turbo ne kullandınız ?

Paşaoğlu turbo ,paşaoğlu cooler, paşaoğlu enj vsvs

FET
13-02-2015, 20:56

Turbo
Enjektör

turbo ne kullandınız ?

Hoşbulduk

Service Paşaoğlun 'da yapıldı.

Paşa Turbo
Paşa Intercooler
Paşa Enjektör
Paşa Yazılım
Paşa Egzoz

Bizde kendi çapımızda basıyoruz basınçları

FET
13-02-2015, 21:00
Tabiki olur. İstanbulda yol durumu nasıl bilmiyorum, buralar güzel. Silivri metro dinlenmede buluşur çorluya doğru sıkarız. Orda bi yemek ısmarlar yolcu ederim. 60-240 deneriz. Stepne hariç takılı aracım. Sizin sökük olma durumu varmı? Yarın akşam olabilir, pazar akşamı olabilir. Geç saate kalamıyorum ailevi durumdan dolayı.

araç şu an İstanbul 'da ben işlerimden dolayı 1 hafta içerisinde geleceğim geldiğim gün haber vereceğim

Boldenon
13-02-2015, 21:03
Tamamdır haber bekliyorum.

İbrahim33
13-02-2015, 21:13
vaziyet alın burası karışacak... :)

bilaloztkr
13-02-2015, 21:16
takipdeyiz,videoları bekliyoruz:)

63owen63
13-02-2015, 21:18
Paşaoğlu turbo ,paşaoğlu cooler, paşaoğlu enj vsvs

Bulut senin aracında pasaogluydu diye konuşmuştuk sanırım , farklı araçlar dimi, sen turbo büyütmedin :) Deneme günü geleceksen, sen de getir makineyi müsaitse :)

Hoşbulduk

Service Paşaoğlun 'da yapıldı.

Paşa Turbo
Paşa Intercooler
Paşa Enjektör
Paşa Yazılım
Paşa Egzoz

Bizde kendi çapımızda basıyoruz basınçları

Güç ne aldınız ? spec lere bakılırsa Rapid'le güzel bir deneme olacak :) Günü haber verin, merak ettim aracı , görelim hızlıyı :)

MertSerhanÖ.
13-02-2015, 21:25
Bu konu karışır:)

cash
13-02-2015, 21:33
Sıkıntılı olacak anlaşılan

63owen63
13-02-2015, 21:38
Arkadaş şu konulara gaz verip durmayın, yok vaziyet karışacak, yok mevzu çıkacak..

bulutatik
13-02-2015, 21:39
[QUOTE=63owen63;7755621]Bulut senin aracında pasaogluydu diye konuşmuştuk sanırım , farklı araçlar dimi, sen turbo büyütmedin :) Deneme günü geleceksen, sen de getir makineyi müsaitse :)

2 araç da paşaoğlu yapımıdır, gelicem tabikide

63owen63
13-02-2015, 21:49
[QUOTE=63owen63;7755621]Bulut senin aracında pasaogluydu diye konuşmuştuk sanırım , farklı araçlar dimi, sen turbo büyütmedin :) Deneme günü geleceksen, sen de getir makineyi müsaitse :)

2 araç da paşaoğlu yapımıdır, gelicem tabikide

Gün netleşince, yaz bana da whatsapp'dan seninle de biz deneriz.

Boldenon
13-02-2015, 21:52
Arkadaş şu konulara gaz verip durmayın, yok vaziyet karışacak, yok mevzu çıkacak..

Ağzımdan aldın. Neden karışacak anlamadım. Sanki memleket meselesi :)

bulutatik
13-02-2015, 22:06
[QUOTE=bulutatik;7755644]

Netleşssin burdan haberleşiriz kardeşim

ilkeeldeniz
14-02-2015, 00:06
[QUOTE=bulutatik;7755644]

Senin aracta neler var ??

shero
14-02-2015, 09:09
ortam gergin 1.6 tdı en hızlıyım dizel facebook nerde:))

shero
14-02-2015, 09:29
hadi yokmu deneme facebook atar tutanlar nerdesiniz ne güzle konu acılmıs

Runaway
14-02-2015, 09:44
deneme talebinden çok atar talebi olmuş.keşke daha usturuplu olsaydı.yanlış anlama ama herkez kendince hızlıdır.

MK8800
14-02-2015, 09:48
Konuyu acarken gerekeni yazmislar zaten , alakasi olmayan kisilerin tekrar tekrar altina hani hizlilar ucanlar kacanlar nerede diye guncel atmanin ne manasi var? Sanki biz hizli degiliz de ama madem bi hizli var onun ustunden bizde ortaligi kizistiralim gibi bi Izlenim oluyor .

FET
14-02-2015, 10:47
deneme talebinden çok atar talebi olmuş.keşke daha usturuplu olsaydı.yanlış anlama ama herkez kendince hızlıdır.

Problem yok kim nasıl anlamak isterse. Ben en iyi 1.6 TDİ ben yaptım benim diyenle denemek istiyorum.

JDMazda_GTR
14-02-2015, 11:36
Ne demiş John Lennon
''Atara atar gidere gider layka laykla cevap ver'' :D

Daha uzatmanın manası yok.Zaten deneyelim denmiş.Niye kendin söyle kendin işit modunda takılıyorsunuz ki ?

Boldenon
14-02-2015, 12:48

açar gözünü okursan yukarda yazıyor deneme yapacağımız. bu şekilde davranmaya devam ederseniz kendi kendinizle denersiniz. ne bu amk yerinde memleket meselesimi. hani nerdeymiş vs. aç gözünü oku yukarıyı. konuya giriş zaten saçma sapan. yine insanlığımı bozmadan yazmaya çalışıyorum ama sizde usturubuyla yazın. çoluk çocuk yok karşında.

Jamais Vu
14-02-2015, 12:52
01 CUB 75'in arkada bir NOS tüpü vardi,ya speclere yazmayi unuttunuz,yada tüpü söktünüz ;)

Mehmetmert
14-02-2015, 12:54
Yahu zaten denenicek denilmis,hala niye ortami germe cabasindasiniz

levent
14-02-2015, 13:03
[QUOTE=63owen63;7755654]

Mehmet'in araç egzoz yazılım, takarsa box var bide

shero
14-02-2015, 13:12

açar gözünü okursan yukarda yazıyor deneme yapacağımız. bu şekilde davranmaya devam ederseniz kendi kendinizle denersiniz. ne bu amk yerinde memleket meselesimi. hani nerdeymiş vs. aç gözünü oku yukarıyı. konuya giriş zaten saçma sapan. yine insanlığımı bozmadan yazmaya çalışıyorum ama sizde usturubuyla yazın. çoluk çocuk yok karşında.

hersey iyi hosta tamam atarı biz yaptığımız farzedelimde yasın 33 yasıyo amk derken???????????

Boldenon
14-02-2015, 13:29
"ne bu amk yerinde" yazıyor orda. Senin üstüne alınacak bi durumun yok. Başından beri bi sataşma durumundasınız. İlk defa tanımadığım biriyle deneme yapmıyorum. Daha önceki denemelerde arkadaş olup ayrıldık. Her zaman kapımız açık birbirimize. Siz illa bir sürtüşme olması için uğraşıyorsunuz. Bu başlığı okuyan ve yazanlarında büyük çoğunluğu aynı fikirde. Nedir yani bu geçilince dünyanın sonumu gelecek. Geçilirsem tebrik eder geçerim, daha hızlanmak için şevk olur. Büyütmeyin bu kadar bu işleri.

shero
14-02-2015, 13:36
"ne bu amk yerinde" yazıyor orda. Senin üstüne alınacak bi durumun yok. Başından beri bi sataşma durumundasınız. İlk defa tanımadığım biriyle deneme yapmıyorum. Daha önceki denemelerde arkadaş olup ayrıldık. Her zaman kapımız açık birbirimize. Siz illa bir sürtüşme olması için uğraşıyorsunuz. Bu başlığı okuyan ve yazanlarında büyük çoğunluğu aynı fikirde. Nedir yani bu geçilince dünyanın sonumu gelecek. Geçilirsem tebrik eder geçerim, daha hızlanmak için şevk olur. Büyütmeyin bu kadar bu işleri.

bence üslüptan bahsediyorsak önce siz uslubunuzu düzeltin ben size özel birsey yazmadım yazmamda sizi tanımıyorum bile sadece bu kadar emek ve bu kadar para karcanmıs bi aracta arkadas deneme talebi istemiş ve biz yakın arkadasları olarakta vede bizim arkacımızda polo olduğu için merak ettiğimiz konular var doğal olarak bunun içinde yorum yaptım bu siteye kolay kolay yorum yapıcak biride değilim bence siz üzerinize alınmayın alınacakta bi durum yok tr tek siz polo kullanmıyosunuz biz herkesle denemek için bi konu actık..vede denemek istiyoruz .

SU-RS
14-02-2015, 13:54
Boldenon . Abi adamlar polo arıyomuş sal gitsin :)

JDMazda_GTR
14-02-2015, 13:59
https://www.youtube.com/watch?v=oHl84S85vVY

TaGo
14-02-2015, 14:33
shero köpek fenaymış yalnız, aynı benim pita :D

shero
14-02-2015, 15:42
shero köpek fenaymış yalnız, aynı benim pita :D

Aynen abi salçam az kaldı ;)

kurtlukaya
14-02-2015, 16:19
geçmek geçilmek önemli değil bence , ergen konusmalari yapmayin , gecilen saygi duyar arabasini gelistirir

Jamais Vu
14-02-2015, 17:16
Önce specleri doğru yazmak lazım,Cubta nos olduğunu sağır sultan biliyor Adana'da :))

kurtlukaya
14-02-2015, 18:28
varsa öyle birsey yazilmasi gerekir haklisiniz , yazmamasi onun ayibi

FET
14-02-2015, 21:22
Ne alaka ya, denerken olmayacak olan seyleri yazmanin anlami ne? O drag amacli bir uygulamaydi anladikki bu setup icin gerek yok, evet sistem uzerinde ama denerken tupu gozunuzun onunde tabiki sokucem, kimse killanmasim gizli sakli birseyler yok :)

Boyle seyler ıcın ortam germeye gerek yok bızı bılen bılır yalan dolan ıle işimiz olmaz

cash
21-02-2015, 18:39
Hızlı giriş oldu ama devamı olmadı deneme olacak mı?

Aykan
28-02-2015, 20:43
Öncelikle herkese merhaba;

Doğan abi senin içinde uygunsa salı günü İstanbul'da olacağım anca gelebildim hem işi hem hava *****, başka denemek isteyen arkadaşların forma yazmasını bekliyorum.Bu arada aracımda nos vs yok gündelik ayar.

Herkese İyi Akşamlar ...

batucan
28-02-2015, 22:08
[QUOTE=63owen63;7755654]

ortam gergin 1.6 tdı en hızlıyım dizel facebook nerde:))

İzmir Megachips&Pasaoglu Polo 1.6 tdi denemesini yapalım :) 1.6 tdi en hızlıyım diye yazmışlığım çok :)

Boldenon
28-02-2015, 22:36
Öncelikle herkese merhaba;

Doğan abi senin içinde uygunsa salı günü İstanbul'da olacağım anca gelebildim hem işi hem hava *****, başka denemek isteyen arkadaşların forma yazmasını bekliyorum.Bu arada aracımda nos vs yok gündelik ayar.

Herkese İyi Akşamlar ...

Olur kardeşim deneriz. Silivride metro dinlenmede buluşur çorluya doğru sıkarız. Çorludan veya daha yakın neresi varsa ordan geri dönersin. 3 şerit ve sakin oluyor oralar. Eşim rahatsız olduğu için geç saate kalamıyorum. O yol gündüz bile boş oluyor. O şekilde deneyebilrim ancak kusura bakma. Aracın sökül değil dimi senin. Benim stepne hariç komple takılı.

63owen63
28-02-2015, 23:24
[QUOTE=ilkeeldeniz;7755774]

İzmir Megachips&Pasaoglu Polo 1.6 tdi denemesini yapalım :) 1.6 tdi en hızlıyım diye yazmışlığım çok :)

Sizin aracınız pasaoglu sanırım, specler neler ? , izmir de ki megachips polo da gayet hızlı , 1.6 tdi denemenizi merakla bekliyorum :)

batucan
01-03-2015, 00:17
Sizin aracınız pasaoglu sanırım, specler neler ? , izmir de ki megachips polo da gayet hızlı , 1.6 tdi denemenizi merakla bekliyorum :)
Alıntılar karıştı mesaj bana mı?

63owen63
01-03-2015, 00:21
Alıntılar karıştı mesaj bana mı?

48.postta bana alıntı yapmışsınız, ben de o mesajı anlamamıştım :)

batucan
01-03-2015, 00:36
48.postta bana alıntı yapmışsınız, ben de o mesajı anlamamıştım :)

Megachips Polo benimki... :)

205-01
01-03-2015, 00:37
Hızlı dizelleri görelimm artıkk gerçekten polo dizeller hızlı güzel verin alıyor araç sahipleri.
Adana Mersin Antepden Kayseriden denemem isteyen arkdaşlarınızla denerim araç Polo Gti , Aykan Adanaya gelince deneyelim senle bnm araç stock ve 2 kişiyken basmıştık öylesine bir, mustafanın Ibıza cupraylada denersin ��

Aykan
01-03-2015, 10:10
Olur kardeşim deneriz. Silivride metro dinlenmede buluşur çorluya doğru sıkarız. Çorludan veya daha yakın neresi varsa ordan geri dönersin. 3 şerit ve sakin oluyor oralar. Eşim rahatsız olduğu için geç saate kalamıyorum. O yol gündüz bile boş oluyor. O şekilde deneyebilrim ancak kusura bakma. Aracın sökül değil dimi senin. Benim stepne hariç komple takılı.

Tabi abi gelirim deneriz problem yok, aracım seninkisi gibi Sökük değil Salı günü Görüşmek üzere

Aykan
01-03-2015, 10:12
Hızlı dizelleri görelimm artıkk gerçekten polo dizeller hızlı güzel verin alıyor araç sahipleri.
Adana Mersin Antepden Kayseriden denemem isteyen arkdaşlarınızla denerim araç Polo Gti , Aykan Adanaya gelince deneyelim senle bnm araç stock ve 2 kişiyken basmıştık öylesine bir, mustafanın Ibıza cupraylada denersin ��

Tabiki deneriz Perşembe günü Adana da Olacağım burda liste kabarık deneyeceğim araçlar var

205-01
01-03-2015, 11:03
Kolay gelsinn Aykan kazasız belasız denemeler ��

kelalper
01-03-2015, 11:53
yaw şu en hızlı poloyu ben yaptım lafına ağır güldüm. Sen ne yaptın. Parasını verdin paşaoğlu yaptı hepsini. Setup a sen mi karar verdin. Hava filtresini şuradan geçirelim daha iyi çeker diye sen mi söyledin. Bu işte parası olan geçer. Bu kadar basit. En hızlı araba birinizde olabilir ama siz yapmadınız o arabaları.

63owen63
01-03-2015, 11:57
Megachips Polo benimki... :)

İzmir de ki paşaoglu arabalarıyla denediniz mi,ilke falan var orda hızlı bildigim kadarıyla :)

batucan
01-03-2015, 12:06
İzmir de ki paşaoglu arabalarıyla denediniz mi,ilke falan var orda hızlı bildigim kadarıyla :)

Deneme teklifim baki... Video cekilir konur. Gecilirsem iner tebrik ederim.

İzmir'de yeterince ilke ve benim dedikodum döndü artık deneyip bitirelim diyorum...

ilkeeldeniz
01-03-2015, 12:18
Deneme teklifim baki... Video cekilir konur. Gecilirsem iner tebrik ederim.

İzmir'de yeterince ilke ve benim dedikodum döndü artık deneyip bitirelim diyorum...
Dedikodulara bi son verecez zaten,o gün de dediğim gibi yerler kuruduğu zaman gece gündüz fark etmez ;)

Boldenon
01-03-2015, 12:27
Tabi abi gelirim deneriz problem yok, aracım seninkisi gibi Sökük değil Salı günü Görüşmek üzere

Benimde bagajda stepne yok sadece. Geri kalanı fabrikadan çıktığı gibi arabanın. Gelirken stepneyi koyarım bagaja eşit olur. Salı günü akşam 7-8 gibi buluşur deneriz. Çorluda bi yemek ısmarlar yolcu ederim. 2 şer kişimi olalım teke tek mi deneriz?

Aykan
01-03-2015, 12:33
yaw şu en hızlı poloyu ben yaptım lafına ağır güldüm. Sen ne yaptın. Parasını verdin paşaoğlu yaptı hepsini. Setup a sen mi karar verdin. Hava filtresini şuradan geçirelim daha iyi çeker diye sen mi söyledin. Bu işte parası olan geçer. Bu kadar basit. En hızlı araba birinizde olabilir ama siz yapmadınız o arabaları.
Ortak karar verdik ne yapsak ne etsek die, para verip eti senin kemigi benim yapmadim, onerilerim oldu onerileri oldu beraber bi hybrid karar aldik, sende denemek istersen memlun olurum ne kadar farkli arac olursa iyi olur, Adana da hıç geniş yelpaze araba yok Skoda Vrs gormedim bile, istersen meshur eko yazilimini hardcore a cevir hatta malzemede tak dilersen, dosthane bi deneme daha olur

kelalper
01-03-2015, 13:01
Eşimin kullandığı arabayı bi tane dizel polo geçicem diye mi boziim. Komik olma. Özgünün yaptığı yazılım nerden meşhur oldu onu anlamadım. Bi yere mi yazmışım yazılımdan sonra benim araba çiçek oldu fotosentezle gidiyor hiç yakmıyor die.
Deneyecek arabam da var ama senin dizel polona çıkarmam merak ediyorsan.

Aykan
01-03-2015, 13:43
Eşimin kullandığı arabayı bi tane dizel polo geçicem diye mi boziim. Komik olma. Özgünün yaptığı yazılım nerden meşhur oldu onu anlamadım. Bi yere mi yazmışım yazılımdan sonra benim araba çiçek oldu fotosentezle gidiyor hiç yakmıyor die.
Deneyecek arabam da var ama senin dizel polona çıkarmam merak ediyorsan.

Millete eco yazilimli aracimla deneyelim postlarin gozden kacmiyor :)
Olur tabi deneyelim, kendine ait bir aracla gelirsen memnun olurum.
Ne de olsa dizel polo geciceksin :)

Arac bekliyor, hazirlan :)

http://i.hizliresim.com/DlY18z.jpg (http://hizliresim.com/DlY18z)

KMR2-GT
01-03-2015, 13:50
Aykan yazilim egzosken deneseydik iyiydi :)

Aykan
01-03-2015, 14:07
Aykan yazilim egzosken deneseydik iyiydi :)

Ben sana deneme teklif ettigimi hatirliyorum. Esinin hamileliginden dolayi cikamamistin.
Daha sonra sen bana soylediginde baskim deli gibi kaciriyordu.
Kismet degilmis :)

kelalper
01-03-2015, 22:04

merak etme ben başkasına ait araba ile kimseye atar yapmam . Diğer konuya gelince ben işin zevkine çıkar basarım dedim fabia ile arabayı görmek adına. 160 kg adamım amacım geçmek olsa heralde ben kullanmam başkasına veririm. . İşi hırs boyutuna taşıyacak olsaydım merak etme senin polonu çok rahat geçecek setup ı da kurarım bu arabanın üzerine. En fazla 1 haftama ve 3-4 bin tl me mal olur. Eee sonunda elime ne geçmiş olacak. Dizel polo geçmiş olucam. Vaay be. Millet bi tarafı ile güler dizel poloya hırs yaptı arabaya 4bin tl para harcadı diye. Yani şöyle söyliim seni geçmek beni tatmin etmez. Aynı klasmanda değiliz. Seni tabii ki tatmin eder sonuçta dizel poloyla fabia vrs geçmiş olursun. Koltukların kabarır vay be ne araba yaparmışım 90 hp dizel arabayla 180 hp hothatch geçtim dersin. Bu halimle denersem geçersin yıkılmam üzülmem. Tam tersine sevinirim adam bu arabayı geçmek için ne para harcamış derim. Yani iki arabanın potansiyelleri farklı. Sen benim 2-3 hadi 4 boy önümde gidersin şu halimle ama benim önümde daha alabileceğim bi 10 boy rahat var. Anlayabiliyorsundur umarım. O nedenle yanlış arabalara atarlanıosun diorum.

bulutatik
02-03-2015, 01:06
merak etme ben başkasına ait araba ile kimseye atar yapmam . Diğer konuya gelince ben işin zevkine çıkar basarım dedim fabia ile arabayı görmek adına. 160 kg adamım amacım geçmek olsa heralde ben kullanmam başkasına veririm. . İşi hırs boyutuna taşıyacak olsaydım merak etme senin polonu çok rahat geçecek setup ı da kurarım bu arabanın üzerine. En fazla 1 haftama ve 3-4 bin tl me mal olur. Eee sonunda elime ne geçmiş olacak. Dizel polo geçmiş olucam. Vaay be. Millet bi tarafı ile güler dizel poloya hırs yaptı arabaya 4bin tl para harcadı diye. Yani şöyle söyliim seni geçmek beni tatmin etmez. Aynı klasmanda değiliz. Seni tabii ki tatmin eder sonuçta dizel poloyla fabia vrs geçmiş olursun.

Koltukların kabarır vay be ne araba yaparmışım 90 hp dizel arabayla 180 hp hothatch geçtim dersin. Bu halimle denersem geçersin yıkılmam üzülmem. Tam tersine sevinirim adam bu arabayı geçmek için ne para harcamış derim. Yani iki arabanın potansiyelleri farklı. Sen benim 2-3 hadi 4 boy önümde gidersin şu halimle ama benim önümde daha alabileceğim bi 10 boy rahat var. Anlayabiliyorsundur umarım. O nedenle yanlış arabalara atarlanıosun diorum.

Herkesin arabası kendine göre güzeldir maddi manevi de ,anladım fabia çok pahalı yada çok güçlü bi araçmı hani öyle bi bahsedilmişki.. Ayrıca dizel araçların kendini artık ispatladığı düşüncesindeyim onun için fazla küçümsenmesin..

Sadık Özyer
02-03-2015, 01:17
Türkiyenin en hızlı kanatlılarına oynuyorsunuz heralde , deneme oldu mu ?

Boldenon
02-03-2015, 01:30
Salı günü kısmetse olacak

levent
02-03-2015, 02:07
Herkesin arabası kendine göre güzeldir maddi manevi de ,anladım fabia çok pahalı yada çok güçlü bi araçmı hani öyle bi bahsedilmişki.. Ayrıca dizel araçların kendini artık ispatladığı düşüncesindeyim onun için fazla küçümsenmesin..

fabia, vrs yalnız 90 hp dizel değil.

tsi180 in ne alabildiği ile tdi90 ın ne alabildiği belli.

büyük turbo vs işin içine girdiği zaman fabia en kötü düz 10 sn koşar, tdi 13-14 civarı iyi ihtimalle şuan için.

kelalper
02-03-2015, 06:54
ben poloyu küçümsemiyorum hatta fabia polodan ucuz araba fiyat olarak. Ben dizel poloda çok baktım fabia almadan önce. Hepsi yıkık dökük arabalardı vazgeçtim. O kadar çok araba baktım ki kroniklerini bile buldum arabanın. Volan gibi klima gibi egr gibi pahalı kronik hataları var. Bu onu fabiadan kötü yapmaz o ayrı.
Ama sportiflik adına polo gti ile dizel polo aynı klasman arabaları mı. Polo dizelin rakibi polo gti mı? Düzde hızlı oldun ee geri kalan. Yol tutuş şase sertliği aktarma. Motor potansiyeli ne hiç girmiyorum. Yapılan emeğe de saygısızlık etmem ama benim rakibim olmayan bir araba için araba hazırlamaya para harcamam. Fabia nın da potansiyelini biliyorum ne kadar gider gidemez onu da biliyorum o nedenle ellemiyorum.

Abdussamed
02-03-2015, 16:06

spoiler'ı görüntü için mi aerodinami için mi taktınız? bi de lastikler farklı duruyor, eğer devlet sırrı değilse ebatlarını paylaşabilir misiniz

utkunoa
02-03-2015, 16:43
güzel konu en çok batucanın denemeyi merak ettim :D

Atakan105
02-03-2015, 20:49

Specler;

Turbo
Enjektör
Intercooler
Egzoz
Yazılım

Yarın ben de seninle denemek istiyorum. Bu atara neymiş giderin görelim.

Sadık Özyer
02-03-2015, 20:50
Bu arada turbonuz nedir?

ilkeeldeniz
02-03-2015, 20:56

Neyini merak ettin onu anlamadım ??

batucan
02-03-2015, 21:29
Bu arada turbonuz nedir?

Sen zaten benimkinin oem oldugunu biliyosun...

Gerçi dedikodulara göre arabamda turbo ve enjektör varmış...

Sadık Özyer
02-03-2015, 21:30
Sen zaten benimkinin oem oldugunu biliyosun...

Gerçi dedikodulara göre arabamda turbo ve enjektör varmış...

Seni biliyorum senin araban fabrikadan çıktığı gibi , izmirde fabrikadan çıkma daha hızlısı varsa bizde izleyelim.

Uçana kaçana atar yapanları merak ettim.

Atakan105
02-03-2015, 21:36
Cevap bekliyorum...

63owen63
02-03-2015, 21:49
Cevap bekliyorum...

Atakan bey sizin aracınız hangi tdi ? Hangi garajda yapıldı, ? Yeni üyesiniz sanırım,

Atakan105
02-03-2015, 21:52
Atakan bey sizin aracınız hangi tdi ? Hangi garajda yapıldı, ? Yeni üyesiniz sanırım,

Polo TDI. Bulgaristan'da yapıldı. Eski üyeyim.

Sadık Özyer
02-03-2015, 22:07
320 hp ? 1.6 TDi. 2.0 blok mu taktınız ?

levent
02-03-2015, 22:12
Polo TDI. Bulgaristan'da yapıldı. Eski üyeyim.

320 hp ? 1.6 TDi. 2.0 blok mu taktınız ?

Nos mu var 2.0 bloğa geçiş mi :)

Konusu falan var mı acaba şakası bi yana? Veya video da olur :D

Aykan
02-03-2015, 22:13
Cevap bekliyorum...

2013 ten beri bu mesajı atmayı bekledin, az daha bekle görürsün

Zaten konu deneme talebi herkesi davet ediyorum gel sende gel

Efe01
02-03-2015, 22:25
Yarın ben de seninle denemek istiyorum. Bu atara neymiş giderin görelim.

bu şekilde zıplamanın sonucunu gerçekten bende merak ediyorum, videoları bekliyoruz :Bravoo:

63owen63
02-03-2015, 22:27
Denemenin yerini saatini bana da p.m atın, cam hazır yakalamışken şu hızlı tdiları yakından görelim :)

Atakan105
02-03-2015, 23:04
2013 ten beri bu mesajı atmayı bekledin, az daha bekle görürsün

Zaten konu deneme talebi herkesi davet ediyorum gel sende gel

2013'den beri bu forumda sadece yazılan çizilenleri okudum. Senin o atarını görünce dayanamadım. EĞER HARBİ DELİKANLIYSAN BÜTÜN FORUM ŞAHİT... GEL ANAHTARINA YARIŞALIM!!!

Atakan105
02-03-2015, 23:15
Yarın seni geçicem ve arabanı altından alıcam.

yasindamar
02-03-2015, 23:26
Vay arkadaş neymis bu 320 hp tdi vallahi cok merak ettim... İzlemeye gelicem sizi orda olucam..

İstanbul
02-03-2015, 23:29
https://www.youtube.com/watch?v=zxb6OuFjPZk

cdaydin
02-03-2015, 23:32
vaziyet alın burası karışacak... :)

Bu konu karışır:)

Sıkıntılı olacak anlaşılan

vay be adamlar geleceği görmüş :D

Mehmetmert
02-03-2015, 23:32

Valla onu bunu bilmem,gerçekten 320hp ise emeğinize sağlık bende bayağı merak ettim :)

omco
02-03-2015, 23:44
Bende de 1.6 tdi a3 var 140 hp ya var ya yok, 320 hp 3 katım :D Bana da yeri, saati pm atarsanız sevinirim çok merak ettim

Şirzat
03-03-2015, 00:20
Denemeler yarın galiba video beklioyruz

Atakan105
03-03-2015, 00:22
Anahtarına yarışacaksan gelicem ve arabanı altından alıcam... Eğer anahtarına yarışmaya cesaretin ve giderin yoksa öyle atarlı konuşmayacaksın !

Oguz.
03-03-2015, 00:28
https://m.youtube.com/watch?v=sv5Y6r_eQZc

BENDE TALİPLERİMİ ARIYORUM 1.6 tdi dsg sanruff 1.7 FLASH GECTİM COK HIZLIYIM VE OFKELİYİM ARABA STOK SADECE PARK AMPULLERİNİ DEGİSTİRDİM... HODRİMEYDAN!!!!!!

Şirzat
03-03-2015, 00:41
https://m.youtube.com/watch?v=sv5Y6r_eQZc

BENDE TALİPLERİMİ ARIYORUM 1.6 tdi dsg sanruff 1.7 FLASH GECTİM COK HIZLIYIM VE OFKELİYİM ARABA STOK SADECE PARK AMPULLERİNİ DEGİSTİRDİM... HODRİMEYDAN!!!!!!
Bendede app plaka var bide arabayı yeni yıkattım deneyelim:)

Sadık Özyer
03-03-2015, 01:08
Ah istanbulda olmak vardı şimdii.

Boldenon
03-03-2015, 02:57
Yarın akşam dananın kuyruğu kopar :) çorluda buluşup istanbul istikametine doğru sıkıcaz. Aykan sabah adanadan yola çıkacak. Akşam yetişebilirse akşam, olmadı çarşamba gündüz deneriz. O yol 3 şerit ve hemen her zaman boş. Benim araç polo değil ama idare edin artık :)

Mehmetmert
03-03-2015, 09:01
Rapidle polo arasinda kac kg fark var?

63owen63
03-03-2015, 09:10
80 kg civarı sanırım

cdaydin
03-03-2015, 09:13
Rapidle polo arasinda kac kg fark var?

Polo 65 kg daha hafif diye biliyorum

Mehmetmert
03-03-2015, 09:22
1165kg polo
1265kg rapidmis

100kg ciddi bir fark varmis,bu farka ragmen helal olsun abi cikip deneriz diyorusun :)

63owen63
03-03-2015, 09:45
Istanbul hafif yagmurlu, orda hava nasil ?

MertSerhanÖ.
03-03-2015, 10:12
Çorlu'da deyim yerindeyse sel oluyor.Deneme bu akşam olamaz malesef.

Boldenon
03-03-2015, 10:31
Teyy olaya bak. Fakir oynamaya kalkmış davul patlamış

Efe01
03-03-2015, 10:44
Anahtarına yarışacaksan gelicem ve arabanı altından alıcam... Eğer anahtarına yarışmaya cesaretin ve giderin yoksa öyle atarlı konuşmayacaksın !

Needs for speed oynamiyon güzel kardeşim deneyeceksen git dene videolarida at izleyelim.

kelalper
03-03-2015, 11:27
Beyler kumar oynayacaksaniz baska yere gidin. Forum ortaminda da veremeyeceginiz sozler vermeyin. Ee ariza yaptin kaldin ne diyeceksin sayilmaz mi. Karsina araba cikti gecildin saymayacak misin? kumarin oldugu yerde her turlu pislik vardir. Forumu karistirmayin.

MertSerhanÖ.
03-03-2015, 12:32
Çorlu'da hava açmaya başladı.Hava durumundada daha yağış gözükmüyo 4 derece'de artış var.

Sadık Özyer
03-03-2015, 13:04
Helikopteri kaldırıyorum o zaman ben , telsizler hazır mı?

Boldenon
03-03-2015, 13:29
Kısmet artık akşam belli olur

Jamais Vu
03-03-2015, 18:46
Haber çıkmadı mı,oturduk bekliyoruz valla burda :D

Boldenon
03-03-2015, 18:52
Aykan adana şu an. Yarın uçakla geliyo kısmetse

Sadık Özyer
03-03-2015, 19:49
Hadi bakalım.

ken
04-03-2015, 09:41
denemeler bu aksam olucak mı ?

Sadık Özyer
04-03-2015, 17:58
Hadi bütün forum 1.6 tdiların rollingini bekliyor , türkiyenin en hızlı kanatlısını seçicez.

Mehmetmert
04-03-2015, 18:15
Iki araba arasinda ciddi kilo farkida var ama(100kg),kilolar esitlenicekmi yoksa boylemi olcak
Arabalar sokulumu deneyeceksiniz takilimi?Merak ettim

redbull35
04-03-2015, 20:42
Deneme oluyor mu?

yiğit
04-03-2015, 21:01
Arada pek kg farkı yok 35 kg var standartta sadece, eğer sökme durumları olursa o başka ama ben cub polo karşısında başka bi 1.6tdi'ın şansı olmadığını söyleyebilirim hatta çoğu gti cupra vs bile üzülebilir :)

Boldenon
04-03-2015, 21:04
Deneme yarın akşam kesin oluyor bu sefer. Çorluda buluşucaz 8 gibi. İstanbula doğru sıkıcaz.

Boldenon
04-03-2015, 21:05
Kilo eşitleme vs yok. Benim aracımda stepne lastiği hariç herşey fabrika çıkışı.

erdikeser
05-03-2015, 08:06
Bu tür denemelerde illaki birşeylerin eşit olması gerekmiyor. Görüyoruzki insanlar içini söker yakıt nos kullanır bunu kısıtlayamıyorsun. Birazda güven,cesaret ve risk teşkil ediyor. Bu yüzden isteyen istediği gibi gelir diye düşünüyorum

kelalper
05-03-2015, 08:21
Arada pek kg farkı yok 35 kg var standartta sadece, eğer sökme durumları olursa o başka ama ben cub polo karşısında başka bi 1.6tdi'ın şansı olmadığını söyleyebilirim hatta çoğu gti cupra vs bile üzülebilir :)

yiğit aynı setupta yapılmış herhangi bir tsi in sadece stoplarını görür tdi. Koşsun koşsun 14 saniye koşar belki 100-200. Benim araba sadece stage 1 kısık yazılım downpipe ve dumpvalfli fabia 16 sn koşuyor. 1.4 bar basıyorum millet 2.2 bar basabiliyor üzerindeki turboya. Ya tamam aynı garajın arabalarısınız ama göz var izan var.

Boldenon
05-03-2015, 08:27
Araçlar takılı ve nossuz olacak diye konuştuk Aykanla.

63owen63
05-03-2015, 09:15
yiğit aynı setupta yapılmış herhangi bir tsi in sadece stoplarını görür tdi. Koşsun koşsun 14 saniye koşar belki 100-200. Benim araba sadece stage 1 kısık yazılım downpipe ve dumpvalfli fabia 16 sn koşuyor. 1.4 bar basıyorum millet 2.2 bar basabiliyor üzerindeki turboya. Ya tamam aynı garajın arabalarısınız ama göz var izan var.

1.6 tdi turbo upgrade bi araba stage 2 bir gti bile gecebilir, sasirilmaz da buna, goz var izan var dencek be var ki bunda ?

kelalper
05-03-2015, 10:25
Cup sence alptuğ un eski polosunun yanına yaklaşabilir mi? Turbo upgrade falan da yok araba. Bak ne diyorum koşsun koşsun 14 saniye koşar cup polo üzerindeki turbo upgrade vs ile. Alptuğ un polo 11 saniye civarı koşuyordu turbosuz olarak.

63owen63
05-03-2015, 12:34
Cup sence alptuğ un eski polosunun yanına yaklaşabilir mi? Turbo upgrade falan da yok araba. Bak ne diyorum koşsun koşsun 14 saniye koşar cup polo üzerindeki turbo upgrade vs ile. Alptuğ un polo 11 saniye civarı koşuyordu turbosuz olarak.

Alptug u bilmem, arabasını da bilmem, ama herkes bilir ki ortalama olarak stage 2 bi gti, cupra 13,14 civari kosuyor. bu da 1.6 tdi la yakin süreler, bu da demektir ki 100 200 lerinde pek fark yok, hatta daha alttan basilacagi için, tdi torkdan dolayi daha bile avantajli. Yani tdi ile stage 2 gti geçmek hayal degil, gayet gecebilir yani.

Mehmetmert
05-03-2015, 12:38
Haydi bakalim o zaman bekliyoruz sonuclari :)

Mehmetmert
05-03-2015, 12:40

1165kg polo
1265kg rapid
35 degil 100kg fark var,yanlisim varsa duzeltin lutfen
Gerci iki taraf icinde kg sorun degilmi konusulmus :)

ken
05-03-2015, 13:03
Alptugun arabası gibi giden pek fazla tsi yok o zaten istisna bi durum .big turbo bi 1.6tdi stage 2 tsi a ezdirmez kendini bencede.

kelalper
05-03-2015, 13:17
yaw arabada istisna bir durum diye bişey olmaz. Yaparsan yürür bu kadar basit. Projelendireceksin deneyeceksin. Kafa yoracaksın. O araba yürüyorsa her arabayıda o seviyeye getirebilirsin. Alptuğ tütsü mü yaktı arabada sabahtan akşama da araba farklı yürüdü.

ken
05-03-2015, 13:36
yaw arabada istisna bir durum diye bişey olmaz. Yaparsan yürür bu kadar basit. Projelendireceksin deneyeceksin. Kafa yoracaksın. O araba yürüyorsa her arabayıda o seviyeye getirebilirsin. Alptuğ tütsü mü yaktı arabada sabahtan akşama da araba farklı yürüdü.
Speclerini bilmiyorum o aracın ama stg2den kastımız dp cooler ve yazılım oldugunu düsünürsek proje1.6 tdi bi aracı gecemez.

ken
05-03-2015, 13:38
Benim iddaam stg2 bi tsi üzerine farklı speclerde bi tsi tabiki gecer.

yiğit
05-03-2015, 13:55

Aynı setup için demedim ama ben cub ve herhangi bi hızlı 1.4tsi için diyorum yani stage2 bi tsi geçemez şuan cub'u.tahmin ettiğinden fazla gidiyo bence şaşırtır cub şu haliyle sürpriz at diyebiliriz :)

ferroo
05-03-2015, 14:02
agridan cikip gelesim geldi su denemeyi izlemek icin

205-01
05-03-2015, 15:06
Neyse bir deneme olsun da bakalım sonuçları bekliyoruz....

Sadık Özyer
05-03-2015, 18:21
Noldu sonuç?

MertSerhanÖ.
05-03-2015, 18:44
Denemeler henüz olmadı.Biz çorlu'da buluşma yerinde bekliyoruz.Diğer araçlarda yoldaymış.

Sadık Özyer
05-03-2015, 18:57
Video çekin köprüden kenardan falan. camcar da olur

63owen63
05-03-2015, 19:23
Konuyu okuyan 8 misafir siz hayirdir ? :_ ))

Hea çorludayiz siz de gelin : _ )

vol23
05-03-2015, 19:56
Konuyu okuyan 8 misafir siz hayirdir ? :_ ))

Hea çorludayiz siz de gelin : _ )

:D 8 misafirden biri bendim itiraf ediyorum 8 sayfa okudum çok merak ediyorum en hızlı tdi ı. :D

bilaloztkr
05-03-2015, 20:32
:D 8 misafirden biri bendim itiraf ediyorum 8 sayfa okudum çok merak ediyorum en hızlı tdi ı. :D

hocam memleket nere :)

kerem.macar
05-03-2015, 20:33
adamı madam yaparız diyolardı nerde o arkadaşlar ?? ilk deneme CUB(teampaşaoğu) 5 boy :)) seversiniz :D

vol23
05-03-2015, 20:34
hocam memleket nere :)
Elazığ hocam.

Efe01
05-03-2015, 20:36
https://www.youtube.com/watch?v=oHl84S85vVY

http://youtu.be/bfqMnwSyg3Y

ayaklarınıza sağlık arkadaşlar tebrikler Aykan.

ilkeeldeniz
Video çekin köprüden kenardan falan. camcar da olur

Hizli kardes birazdan hizli dizel videolarını izlersin ;)

bilaloztkr
Elazığ hocam.

bende eğinli'yim hocam bilir misiniz?

vol23
05-03-2015, 20:37
adamı madam yaparız diyolardı nerde o arkadaşlar ?? ilk deneme CUB(teampaşaoğu) 5 boy :)) seversiniz :D

Maşallah hangi araçla olan deneme 5 boy oldu?

bilaloztkr
05-03-2015, 20:37
videoları bekliyoruz

shero
05-03-2015, 20:39
Soğuk su var içmek isteyen varsa ;))))

vol23
05-03-2015, 20:40
bende eğinli'yim hocam bilir misiniz?

10 yılı geçti gitmedim memlekete 25 senedir bursa dayım bilmiyorum pek oraları.

cankose
05-03-2015, 20:41
Adamı madam yaparız diyen arkadaş çok erkenci davrandın Bee :)

shero
05-03-2015, 20:41
http://hizliresim.com/VlBO9j

kerem.macar
05-03-2015, 20:42
Maşallah hangi araçla olan deneme 5 boy oldu?

PAŞAOĞLU polo, MEGACHİPS rapid. videolar gelir birazdan sıkıntı yok

Efe01
05-03-2015, 20:44
Ben şu atakan arkadaşıda merak ediyordum +300hp olan 1.6 tdi arkadaşta orda mıydı gelebildi mi?

rahatsız
05-03-2015, 20:52
birisi arabasına yarısıyordu, anahtarlar havada ucusuyodu, o arkadasa ne oldu:)

shero
05-03-2015, 20:52
Önümüzdeki hafta Batu deniycezz ama rica ediyorum sende getir su hızlı a3 onunlada deneyelim geri vites yapma ama tel acık7/25

cash
05-03-2015, 20:54
Bekliyoruz

Efe01
05-03-2015, 20:56

Kayıplara karışmış :hihih: :hehe:

utkunoa
05-03-2015, 21:06
Önümüzdeki hafta Batu deniycezz ama rica ediyorum sende getir su hızlı a3 onunlada deneyelim geri vites yapma ama tel acık7/25

Geri vites derken ? sizle deneyecegiz diye bi lafmi cikti agzimdan ? A3 satilik kaporasi alindi. Hizli arabaniz varsa yeni aracimla deneyebiliriz Stage 2 TTS

shero
05-03-2015, 21:10
Geri vites derken ? sizle deneyecegiz diye bi lafmi cikti agzimdan ? A3 satilik kaporasi alindi. Hizli arabaniz varsa yeni aracimla deneyebiliriz Stage 2 TTS
Ooo ne kadar güzel Pasaoğlu olarak ön çeker arka çeker yan çeker hatta uçakta var biz senin dün geldiğin 3 sanayide senin yaptıklarını ben unuttum güzel Kardesim özelden haberleşelim sana göre hersey var bende (shero)

JDMazda_GTR
05-03-2015, 21:12
Adam olanı madam yaptığımız doğrudur

Efe01
05-03-2015, 21:17
Adam olanı madam yaptığımız doğrudur

adamıda gördük madamıda gördük prenseside gördük hızlı kardeşimm :hehe: :hihih:

kerem.macar
05-03-2015, 21:19
hayırdır zorunuzamı gitti ? videoyu paylaşırken sudan serindiniz ne oldu şimdi ??

JDMazda_GTR
05-03-2015, 21:27
Benim lafım net ve ortada.Lafım beni tanımayıp hiçbir hukuku olmayan şahıslaradır.Burda firma yada tanıyan kişilerle alakası yok.Ben tebrik eder Allah kaza bela vermesin diyorum her 2 aracada.Zoruna mı gitti diyen arkadaş belki anlarsın bundan bşy

cdaydin
05-03-2015, 21:30

Adam acık ve net anahtarına ise geleyim demiş ama nedense cevap alamamıs. :)

cdaydin
05-03-2015, 21:31
Bu arada cub poloyu tebrik ederim.

Aykan
05-03-2015, 21:31
Güzel dostane denemeydı gerçekten, ayrıyetten mısafırlıgı ıcın başta doğan abıyı, ve ortamda bulunan kameracı Arkadaşlara tekrar teşekkür ederız,

Sayın Kelalper beyde 18saat daha ıstanbuldayım turbosu buyumemıs stage rakamı farketmeksızın degısıklık adına 1.4tsı Polo Cupra bulabılırse hazır gıtmeden denemek ısterım, dosthane denemelerımıze bırtane daha katmış oluruz ınsallah

Selametle

JDMazda_GTR
05-03-2015, 21:34
Güzel dostane denemeydı gerçekten, ayrıyetten mısafırlıgı ıcın başta doğan abıyı, ve ortamda bulunan kameracı Arkadaşlara tekrar teşekkür ederız,

Sayın Kelalper beyde 18saat daha ıstanbuldayım turbosu buyumemıs stage rakamı farketmeksızın degısıklık adına 1.4tsı Polo Cupra bulabılırse hazır gıtmeden denemek ısterım, dosthane denemelerımıze bırtane daha katmış oluruz ınsallah

Selametle
Allah kaza bela vermesin yapanın eline sağlık,kesene bereket.

batucan
05-03-2015, 21:34
hayırdır zorunuzamı gitti ? videoyu paylaşırken sudan serindiniz ne oldu şimdi ??

Uyelik fake galiba 3 mesaj var 3 ude bugun bu konuya?

Geçeni tebrik edip 2 aracada maşallah demek düşer bize...

Ne olursa ŞAK ŞAKÇILAR yüzünden olmuştur deneyenler dışında herkes atar giderde. Çene yapmak yerine araba yapılır denenir...

AL Tdi
05-03-2015, 21:39
İki aracinda sahiplerinin keselerine bereket araclarla ugrasanlarin ellerine emeklerine saglik
İki aracada Allah kaza bela vermesin

Mehmetmert
05-03-2015, 21:49

Selametle
Aykan abi tebrik ederim,Kocaman maşallah cub'a.Kesene bereket :)

Sadık Özyer
05-03-2015, 21:56
Videolar nerde?

Boldenon
05-03-2015, 21:57
Aykan kardeşimi tebrik ederim. Adanaya yolum düştüğünde bir kapımız oldu, aynı şey onun içinde geçerli. Net bir şekilde geçti. Emeği geçenlerin eline sağlık

kerem.macar
05-03-2015, 22:04
üyelik fake diyen arkadaş ilk o lafına cevap verim senin: üyelik tarihine bakarsanda görürsün zaten hesabın yeni olduğunu :) siz burda adamı madam yaparız geçeriz şöyle yaparız böyle yaparız derken biz sadece okuyorduk yorum yapmıyorduk haliylede durumun böyle olması doğal. ha atıyorum geçilseydik biz zaten adam gibi buraya helal olsun ayağınıza sağlığıda derdik düzgün bi şeklde. tabi burda bunu yapamayacak senin tabirinle bi ton şakşakcı var. şimdi gelelim şakşakcı muhabbetine. haftanın en az 3 4 günü birlkte olduğumuz, birlkte gezip tozduğumuz, yeri geldiğinde CUB la hep birlkte uğraştığımz bi aileye sahibiyiz. aykan abiylede kardeş gibiyiz. keza burdaki diğer arkadaşlarımızlada öyle. şimdi gelmiş burda şakşakcı diyosun bilip bilmeden. neyse çokta önemi yok gülüp geçtik biz ona zaten. çenede yapmıyoruz demişsin ya araba yapılır denenir yapacağımızı yaptık aracında yeri belli gidip deneyebilirsin :))

tandogan
05-03-2015, 22:05

bunlari hangi tecrubelerinize dayanarak yaziyorsunuz,bilemiyorum.ancak 12 sonu 13sn baslarinda sure yapan tdi polo bulunmakta.sureler kemerburgaz-gokturk istikametinde olculdu.belkilik bir durum yok yani

bilaloztkr
05-03-2015, 22:16
abiler tekerlerinize sağlık,ALLAH hepinize kazasız belasız sürmeyi nasip etsin ama,videoları paylaşsanızda benim gibi bekleyenlerin gözleri bayram etse :)

batucan
05-03-2015, 22:17
üyelik fake diyen arkadaş ilk o lafına cevap verim senin: üyelik tarihine bakarsanda görürsün zaten hesabın yeni olduğunu :) siz burda adamı madam yaparız geçeriz şöyle yaparız böyle yaparız derken biz sadece okuyorduk yorum yapmıyorduk haliylede durumun böyle olması doğal. ha atıyorum geçilseydik biz zaten adam gibi buraya helal olsun ayağınıza sağlığıda derdik düzgün bi şeklde. tabi burda bunu yapamayacak senin tabirinle bi ton şakşakcı var. şimdi gelelim şakşakcı muhabbetine. haftanın en az 3 4 günü birlkte olduğumuz, birlkte gezip tozduğumuz, yeri geldiğinde CUB la hep birlkte uğraştığımz bi aileye sahibiyiz. aykan abiylede kardeş gibiyiz. keza burdaki diğer arkadaşlarımızlada öyle. şimdi gelmiş burda şakşakcı diyosun bilip bilmeden. neyse çokta önemi yok gülüp geçtik biz ona zaten. çenede yapmıyoruz demişsin ya araba yapılır denenir yapacağımızı yaptık aracında yeri belli gidip deneyebilirsin :))

Buyur arkadaş... Kaç yaşındasın bilmiyorum ama yazdığın usluba göre en az benimle yaşıt olman gerekir. Ama yazım şekli 20...

Yani diyorsun ki geçtikten sonra açarım çenemi? Yoksa susacaktım... Madem fake değilsin o zaman sitenin kuralları senin içinde geçerli ilk mesaj kendini tanıtma vs...

Aykan abini tebrik ettiğimi önceden yazdım ama senin için bir daha tebrik ediyim...

Aykan abinle de deneyeceğim zaman Aykan abinle muhattap olurum zaten ;)

Sana yazdığım kısım sadece fake mi kısmıydı ama şakşakçıyıda üstüne alınmışsın nedense...

ersandeniz
05-03-2015, 22:24
konuyu okudum da arac sahipleri guzelce denemisler dostca ayrilmislar ama diger insanlar holiganliktan geri durmamis, yazik..

Efe01
05-03-2015, 22:25
Buyur arkadaş... Kaç yaşındasın bilmiyorum ama yazdığın usluba göre en az benimle yaşıt olman gerekir. Ama yazım şekli 20...

Yani diyorsun ki geçtikten sonra açarım çenemi? Yoksa susacaktım... Madem fake değilsin o zaman sitenin kuralları senin içinde geçerli ilk mesaj kendini tanıtma vs...

Aykan abini tebrik ettiğimi önceden yazdım ama senin için bir daha tebrik ediyim...

Sana yazdığım kısım sadece fake mi kısmıydı ama şakşakçıyıda üstüne alınmışsın nedense...

Tamam hızlı kardeş şampiyon sensin yahu.

Doğan abininde , Aykanında ellerine ayaklarına sağlık. Keşke bizde orda olup canlı izleyebilseydik. İki tarafada tebrikler :icon_tup:

batucan
05-03-2015, 22:28
Tamam hızlı kardeş şampiyon sensin yahu.

Doğan abininde , Aykanında ellerine ayaklarına sağlık. Keşke bizde orda olup canlı izleyebilseydik. İki tarafada tebrikler :icon_tup:
Sana batan nedir?

kerem.macar
05-03-2015, 22:32

geçtikten sonra açarım çenemi değil mevzu bahis. burda yazılanlar sadece yarışılmadan önce aşırı abartılı atarlar yapldığı içindi, yazılarımızda başka bi ibarede yoktu zaten. en başından beri bu kadar atar olmasaydı eğer zaten hiç kimse bişey yazmazdı buraya. benden alıntı yapıp şakşakcı yazdığın için dedim zaten ben onu. üstüme alınmadığımı gülüp geçtiğimide belirttim zaten :) neyse konuları açığa kavuşturduğumuza göre iyi akşamlar size :)

FET
05-03-2015, 22:34
Kocaman bir masallah Polomuza :)

Basta Bekir agbi olmak uzere herkesin emegine saglik, Aykanimin kesesine bereket :)

Dogan agbi seni de cani gonulden tebrik ederim.
Sozunun sonuna kadar arkasindasin, helal olsun, ayaklarina saglik... Aracina Allah kaza bela vermesin.

Keske bir iki arac daha ciksa kalan zamanimizi guzel dosthane denemelerle degerlendirsek

batucan
05-03-2015, 22:37
Kerem Macar;
Son mesajımı atıyorum sana. Benim anlatmak istediğim araç sahipleri dostane denedik güzeldi diyor. Doğan tebrik ediyor. Etraftakiler atar giderde... Anladın mı demek istediğimi? Hayırlı geceler...

MertSerhanÖ.
05-03-2015, 23:16
Güzel bir gece oldu.Gelen herkesin ayağına sağlık.Adana'dan gelenlerin ayaklarına sağlık aracınız güzel gidiyor.Tebrikler.

Doğan abim her zaman lafının arkasında sözünün eri bi adamdır.Bu akşam denedi ve tebriğini etti.Lütfen konu uzamasın daha fazla.Doğan abide Polo'nun sahibi olan kişide gayet muhabbetlerini yaptılar çaylarını içtiler ve ayrıldılar.
Rapid her zaman türünün tek örneği.Hep iyi ve her zamanda en iyi olarak kalacak.

Tekrardan Maşallah tüm araçlara.

KMR2-GT
05-03-2015, 23:19
Video yokmu

douu
05-03-2015, 23:35
Aykan maşallah kardesim arabana :icon_tup:

kutsal
05-03-2015, 23:52
gelen butun arkadaşların ayagına sağlık.guzel bır denemeydı hıcbır sorun sıkıntı yasanmadı .olması gerekende buydu.rapid ımız hızlı ama polo bır tık daha hızlıydı emegınıze değmiş maşallah

yasindamar
06-03-2015, 07:47
Aykan Maşallah diyorum kardesim Allah kaza bela vermesin, emeginize saglık.. En guzel sekilde oldu hersey.. Olmasi gereken de buydu.. Tebrik ederim seni, aracini ve garajını...

Kerem Macar kardesim sana geleyim.. Adanadayiz yuzyuze bakiyoruz.. Cogul konusup da zorunuza mi gitti falan yazip gereksiz yere ortami germe, hepimiz sinir sahibi insanlariz... Klavyede yazmak kolaydir biliriz de sen yine de Yaşından büyük laflar etme.. Bak herkes tebrigini etmis ayagina saglik demis..

Barisik01
06-03-2015, 09:19
Aykan abi tebrikler. Allah kaza bela vermesin, güle güle bindirmeyi nasip etsin. :)

Her iki aracında emeğine sağlık, kesesine bereket.

Aykan
06-03-2015, 09:47
Aykan Maşallah diyorum kardesim Allah kaza bela vermesin, emeginize saglık.. En guzel sekilde oldu hersey.. Olmasi gereken de buydu.. Tebrik ederim seni, aracini ve garajını...

Kerem Macar kardesim sana geleyim.. Adanadayiz yuzyuze bakiyoruz.. Cogul konusup da zorunuza mi gitti falan yazip gereksiz yere ortami germe, hepimiz sinir sahibi insanlariz... Klavyede yazmak kolaydir biliriz de sen yine de Yaşından büyük laflar etme.. Bak herkes tebrigini etmis ayagina saglik demis..

Teşekkürler kardeşim sizinde emeğinize sağlık ...

Aykan
06-03-2015, 09:48
Aykan abi tebrikler. Allah kaza bela vermesin, güle güle bindirmeyi nasip etsin. :)

Her iki aracında emeğine sağlık, kesesine bereket.

Eyw kardeşim sağol

Aykan
06-03-2015, 09:49
İki aracinda sahiplerinin keselerine bereket araclarla ugrasanlarin ellerine emeklerine saglik
İki aracada Allah kaza bela vermesin

Teşekkürler abi cümlemize kazasız belasız ..

Aykan
06-03-2015, 09:50
Aykan abi tebrik ederim,Kocaman maşallah cub'a.Kesene bereket :)

Eyw Mehmet Sağolasın ...

Aykan
06-03-2015, 09:53
Aykan maşallah kardesim arabana :icon_tup:

Eyw kardeşim teşekkür

ferroo
06-03-2015, 10:19
2 Aracada masallah cup poloya ayrica masallah video varmi?

Boldenon
06-03-2015, 11:39
Kocaman bir masallah Polomuza :)

Basta Bekir agbi olmak uzere herkesin emegine saglik, Aykanimin kesesine bereket :)

Dogan agbi seni de cani gonulden tebrik ederim.
Sozunun sonuna kadar arkasindasin, helal olsun, ayaklarina saglik... Aracina Allah kaza bela vermesin.

Keske bir iki arac daha ciksa kalan zamanimizi guzel dosthane denemelerle degerlendirsek

Teşekkür ederim kardeşim. Her zaman kapımız açık yolunuz düştüğünde.

cash
06-03-2015, 12:16
Video yok mu?

Aykan
06-03-2015, 14:01

Sayın Kelalper bey süreniz doldu Adana'ya doğru yola çıkıyorum başka bir zaman Görüşmek üzere

EMRE KAAN
06-03-2015, 15:32
geçene de geçilene de tebrikler.

anladığım kadarıyla dostane bi deneme olmuş.

maşallah her iki araca da .

kelalper
06-03-2015, 15:38
Sayın Kelalper bey süreniz doldu Adana'ya doğru yola çıkıyorum başka bir zaman Görüşmek üzere

İyi yolculuklar. Alp2 satmasaydı denerdi. Başka bahara kaldı.

kerem.macar
06-03-2015, 19:37

Siz neden bukadar bu ortamı germe mevzusuna takıldınz ? Adamı madam yaparız derken ortam gerilmiyorduda bn yazıncamı ortam gerildi? Ben orda onu direk yazan arkadaşa dedim. Hani tanışmadığımız içinde ona siz diye hitap ettim. Yasin abi bni bilen biliyor, sizinlede ortak arkadaşlarımız var onlara sorarsanz beni saygı bakımından ne demek istediğimi anlarsnz. Şimdi klavyeden yazmak kolay yüzyüze bakıyoruz bizde sinir sahibiyiz felan demişsiniz. Adamı madam yaparız derken biz sinir sahibi değilmiydik?? Efendiliğimizi saygımızı koruduk ters bişe söylemedik söylemeyİzde. Birini yargılarken olayı en başından beri irdelemek lazım. Adamı madam yaparızdan sonra patladı olay. Gerçekten yüzyüze bakıyoruz ve yine aynı ortamlarada denk gelcez. Onun için burda yüzgöz olmanın birbirimize atar gider yapmamızın bi manası yok diye düşünüyorum. Ne siz bni tehdit vari konuştunuz sayıyorum nede ben size saygısızlık yaptım diyip konuyu kapayalım. Hayırlı akşamlar cümleten 😊