PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Apple Zorlu Center

MrOnur
01-03-2015, 13:44
Merhabalar bişey sormak istiyorum benim 5s kullanıcısıyım telefonum gecen düştü cihazın arkasnda ufak ezilme ve alltaki beyaz kısım uyfalanmaya basladı ekrandada beyaz nokta oldu dikkat cekmeyecek sekılde video cekerkende arka kameradan cızırt var bugun zorlu center randevu aldım nasıl bir konusma yapmam gerekiyor cihaz degısımı yapabilmem icin cihaz 2 yıl garantili apple sitesinden bakınca garanti kapsamı dısı yazıyor ama bnm elımdeki faturada bitmesine 11 ay var daha yardımlarınızı bekliyrum

MCN21
01-03-2015, 13:59
Cihazi apple dan mi aldiniz ? Faturaniz varsa 2 yil garantisi vardir ama dusurme seklinizi goz onunde bundurunca garantiden islem yapicaklarini sanmiyorum. Cok cok iyi niyetli birisine denk gelemeniz lazim. Sonucta kullanici hatasi yasadiginiz durum.

onurars
01-03-2015, 14:00
Randevu nasil aliyorsunuz gece 12 den sonra baya bir denedim malesef surekli yer yok uyarisi aldim

MrOnur
01-03-2015, 14:13
Cihazi apple dan mi aldiniz ? Faturaniz varsa 2 yil garantisi vardir ama dusurme seklinizi goz onunde bundurunca garantiden islem yapicaklarini sanmiyorum. Cok cok iyi niyetli birisine denk gelemeniz lazim. Sonucta kullanici hatasi yasadiginiz durum.

Apple dan almadım evkurdan aldım garantim devam ediyor su anda dusme ıle alakalı olacagı pek bi durum söz konusu diil cihazda cunku arka apple kısmınn altında anahtar batması gibi bi ufaktan ezık var altındaki beyaz cercevenın sol kose kısmı catlak cebımde carpıp uyfalanma mevcut ekranımda ufaktan beyazlık var cok cok dikkatli bakınca video cekerkende arka kamerada ses cızırtı ve sarj ederken ısınma mevcut bunları göz onunde bulundurup nasıl bir konusma tarzı yapmak gerekiyorki değişim saglayabilelim :)

Randevu nasil aliyorsunuz gece 12 den sonra baya bir denedim malesef surekli yer yok uyarisi aldim

adaş vallahi pazar günü gece 00 00 da otur pc nın basına 10-15 dk ugrası sonucu bulursun ;)

onursumer
01-03-2015, 19:11
cihazda darbe olduğu için sizi uğraştırabilirler siz darbelerden bağımsız olan sorunları soylemelisin belki yardımcı olabilirler

onun dışında , fatura yanınızda olmalı yoksa yardımcı olmazlar