PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : polo 6r ampul uyarısını söndürme

driver_can
07-03-2015, 17:57
2012 model polo 6r aracıma amerikan park bağlattım.Sinyaller park olarak çalışıyor gayet güzel bir sıkıntı yok.Normal t10 park lambalarını kullanmak istemiyorum sökünce uyarı veriyor.Bazı arkadaşlar kablosunu kaputun içine sabitlemiş o şekilde de bir görüntü istemiyorum.Bugün aklıma geldi cam boyasıyla boyadım 1-2 dakika sonra ısınınca boyanın tipi değişip kokmaya başladı.Belki kaliper veya siyah soba boyasıyla boyamak lazım.Bu uyarıyı söndürmenin bir yolu yok mu?Ampulleri takınca sönüyor zaten.Amerikanlarda sorunsuz çalışıyor park ampulleri olsada olmasada.

Oznsrl
07-03-2015, 18:04
kablosuna arkadan ulaşılabiliosa arkadan kesip birbirine bağla olur muhtemelen

driver_can
07-03-2015, 18:28
Araya kondansatör bağla dedi bi arkadaş amerikan parkı yapıp gönderen onu da gönderdi kutuda bağladım sönmedi bu şekilde kesersem sönmezse kablo da çöp olcak ben istediğimde ampul takıp orjinale döndürmek istiyorum

ferhatcam
07-03-2015, 18:34
amerikan park vag serisinde arıza ışığı veriyor. Modül kullanıldığından. Modül kullanmayın, iyi bi elektrikçide dipsiz olarak yaptırmanızı tavsiye ederim

driver_can
07-03-2015, 18:37
Benim aracımda ayarlı on off lu modül var arıza lambası yakmadı park ampullerini söktüm o ampul uyarısı veriyor

Oznsrl
07-03-2015, 18:43
Ampül patlak uyarısımı veriyor ampül yok falan mı diyor yani patlak ampül taksan durum ne olur

i-vtec07
07-03-2015, 18:53
patlak ampul takıncada uyarı veriyo yanlış bilmiyosam . en iyisi güçsüz bi led ampul takın geçin parka . :)

alper_pug
07-03-2015, 18:54
2012 model polo 6r aracıma amerikan park bağlattım.Sinyaller park olarak çalışıyor gayet güzel bir sıkıntı yok.Normal t10 park lambalarını kullanmak istemiyorum sökünce uyarı veriyor.Bazı arkadaşlar kablosunu kaputun içine sabitlemiş o şekilde de bir görüntü istemiyorum.Bugün aklıma geldi cam boyasıyla boyadım 1-2 dakika sonra ısınınca boyanın tipi değişip kokmaya başladı.Belki kaliper veya siyah soba boyasıyla boyamak lazım.Bu uyarıyı söndürmenin bir yolu yok mu?Ampulleri takınca sönüyor zaten.Amerikanlarda sorunsuz çalışıyor park ampulleri olsada olmasada.

Bende de kaputun içine sabit normal park ampülleri. Gece kaputu açmak gerektiğinde güzel oluyor ışıl ışıl çin keranesi gibi :D

driver_can
07-03-2015, 19:11
Ampul patlak uyarısı veriyor.İşte bende kaputu açınca öle yansın istemiyorum:)bugün ampulleri siyah cam boyasıyla boyadım tamam istediğim gibi oldu ışık vermedi ama boya eriyor az yanınca soba boyasıyla boyayacağım en kötü siyaha:)