PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tunzero Spor Yay Hakkında Bilgi

bayramoglu
21-03-2015, 09:43
Merhabalar spor yay almayı düşünüyorum tunzero diye bi marka buldum fiyatı cazip geldi

sizce alınırmı eilbach prokitler 600 tl civarı okadarda bütçe yok presse de yaklaşmak istemiyorum

yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler şimdiden

fdoganb
21-03-2015, 09:50
Daha önce ismini hiç duymadım ancak piyasadaki yayların büyük bölümü zaten orijinal değil. Bu da öyle bişi olabilir dikkat edin. Dandik yayların konforu rezalet oluyor çok sekme yapıyor vs

bayramoglu
21-03-2015, 09:52
en korktuğum şeylerden biri sekme biri tabladan çıkma durumu soğuk preste de kırılma oluyor diyorlar tereddütte kaldım

wiesmann
21-03-2015, 10:06
başaran amortisör bence ilaç olabilir bende de 1.3 accent admire vardı parça bulmak sorun.
adamların facebook' tan uygulamalarına bak aklına yatarsa biraz daha para biriktir kargoyla gönder amortisörleri gitmene gerek yok yani. en azından düzgün bir şey olmuş olur ;)

bayramoglu
21-03-2015, 14:45
başaranin anlaşmalı bayisi var burada arkadas basaranla calisiyormus sanirim bi ugra bakariz demistide butceyi biraz asti bende yaza coil dusunuyorum temmuz gibi o kesin ilac zaten :)

wiesmann
21-03-2015, 20:45
Edirnede lacivert bir tane vardi o arkadas baya ugrasti forumlardan bulabilirsen sor yardimci olur

Oznsrl
21-03-2015, 20:51
en korktuğum şeylerden biri sekme biri tabladan çıkma durumu soğuk preste de kırılma oluyor diyorlar tereddütte kaldım

soğuk preste kırılma oluyor diyen kim şimdiye kadar ne duydum ne gördüm merak ettim :)

bayramoglu
22-03-2015, 00:16
22 NC plaka degilmi evet o arkadasa ulasabilirsem.mukemmel olur :) sanayide sokakta cok insandan duydum acikcasi press yayin omrunu azaltiyor sert kasiste kirilir diye

mrtngn
22-03-2015, 00:37
Yıl olmuş 2015 hala pres yaydan bahsediyosunuz beyler.. Bütçe el vermiyosa yaptırmayın şunu..

2.el alın ama orjinal marka bisey alın..Canınızın önemli olmasın bazı şeyler

onursumer
22-03-2015, 00:57
tunzero bildiğiniz yerli malı kim bilir ne şartlarda nasıl yapılıp ayarlanıyor

mümkünse eibach gibi bir marka tercih edin

Oznsrl
22-03-2015, 07:15
22 NC plaka degilmi evet o arkadasa ulasabilirsem.mukemmel olur :) sanayide sokakta cok insandan duydum acikcasi press yayin omrunu azaltiyor sert kasiste kirilir diye

ben 5 senedir aynı yayı kullanıyorum 2 kere preslendi yılda 2 kez sökülüp takılıyor en az hala kırılmadı :D Ayrıca o soğuk preste kırılır diyen çok insanlar %100 sallıyor net neyse forumda konusu var bulursan oku bence

sen sanmaki tunzeromu neyse artık alıcağın o yaylar orjinal soğuk presli yayından kaliteli olcak öyle bi dünya yok :)