PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Video deneme 1-2 :)

Ko®ay
07-05-2015, 00:51
Arkadaşlar merhaba, video işi fotoğraf çekmeye hiç benzemiyormuş, ilk deneyimimi tek başıma kendi aracımda denedim anca slayt gibi bişey yaptım gibi oldu sanki :)

https://www.youtube.com/watch?v=epOX-t4V09c&feature=youtu.be

TolgaEsentepe
07-05-2015, 01:05
güzel bence elinize sağlık

Taykun
07-05-2015, 10:18
gayet güzel ve başarılı :bravo::bravo::bravo:

arteus
07-05-2015, 14:06
Bence fena değil eline sağlık :)

huseyinturk
07-05-2015, 14:26
Güzel güzel aralara deneme vidyolarındanda koymak lazım :)

Ko®ay
07-05-2015, 14:55
Deneme videolarından oluştu zaten bu, tabi tek başıma olduğum için beni çekecek birisi yoktu :)

gazi
07-05-2015, 14:59
valla iyi olmuş eline sağlık. ilk deneyime göre gayet tatminkar bence. :icon_tup:

K.Kaan
07-05-2015, 15:24
ilk deneyim için gayet güzel zaten bu işte göz varsa gerisi kolay.. :) tavsiyem detay çekimleri tripod la kesinlikle, hareketli planlarda da after effect te bazı plug in ler var onlar sayesinde steady gibi stabilleştirilebiliyor oldukça, planlar çok daha keyifli olur merakınız var ise kullanmakta bir hayli kolay zaten.

Ko®ay
07-05-2015, 16:10
detayları elimde yaptım yanıma tripot almamıştım tripotun kafasıda slider ın üzerinde yürüyen arabanın üstünde takılıydı :) after efect kurulu bilgisayarımda ama kullanmaya üşendim doğrusu biraz karışık geldi gözüme bende movie makerda kesip biçip birleştirdim sadece :)
Bu işe sardık bakalım devamı gelir inşallah fotoğraftan sıkıldım artık :)

huseyinturk
07-05-2015, 16:21
Deneme videolarından oluştu zaten bu, tabi tek başıma olduğum için beni çekecek birisi yoktu :)

Denemden kastım 2de 50 ile başlayan deneme. Tırların arkasında emniyete dalıp çıkarken çok tatlı duruyodu fiesta :D

asit
07-05-2015, 16:25
ilk deneme icin fazlasıyla geçerli , tavsiyem montaj programı sony vegas başlangıc ıcın güzel yol kat edersın programla. bide videoyu şarkıya göre uyumla...

K.Kaan
07-05-2015, 16:37
ilk deneyim için gayet güzel zaten bu işte göz varsa gerisi kolay.. :) tavsiyem detay çekimleri tripod la kesinlikle, hareketli planlarda da after effect te bazı plug in ler var onlar sayesinde steady gibi stabilleştirilebiliyor oldukça, planlar çok daha keyifli olur merakınız var ise kullanmakta bir hayli kolay zaten.

Movie maker olduğunu tahmin etmemiştim..:) mac kullanma fırsatın varsa final cut la başla temelden yapılmayacak şey yok, pc de edius öneririm hem çok pratik hemde çok sorunsuz software çalışan geçerli bir program. ben avid ciyim temelde şimde de final cutla çalışıyorum ama edius kullanmak cidden hızlı ve kolay... tatipteyim fotoğraflar güzel oluyordu video da gelişir umarım zaman içerisinde.

Ko®ay
07-05-2015, 16:53
Denemden kastım 2de 50 ile başlayan deneme. Tırların arkasında emniyete dalıp çıkarken çok tatlı duruyodu fiesta :D

Oraları pek karıştırmayalım :hoo: