PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : allahu tealayı dava eden geri zekalı adam

ibrahim
19-10-2008, 22:41
--------------------------------------------------------------------------------

ABD'DE bir kişinin'' Tanrı aleyhine'' açtığı dava ,mahkeme tarafından ''Davalının ikametgah adresinin bulunmadığı'' gerekçesiyle reddedildi.Nebraska Eyalet Senatörü Ernie Chambers tarafından açılan davada,''Tanrının kendisini ve Nebraska Halkını tehdit ettiği, Dünyadaki milyonlarca insana dehşet saldığı, yaygın ölüm ve yıkım getirdiği'' iddia edilerek, bunun önlenmesi için mahkemeden karar çıkması istendi. Hakim Marlon Polk, Dava sürecinde yasal belgelerin iletilebilmesi için Davalının adresinin bilinmesi gerektiği, ancak adres bulunmadığı yönünde karar aldı. Ancak Chambers, mahkemenin Tanrının varlığını tandığını belirterek,'' Bunu Kabul etmek, Tanrının herşeyi bildiğini kabul etmektir'' dedi. Davacı Chambers, ''Tanrı herşeyi bildiğine göre bu davadan da haberdardır'' çıkarımında bulunarak, Hakimin kararına karşı çıktı. 38 yıldır Senatör olan Chambers,''Davayı Herkesin Herkesi, Hatta Tanrıyı bile Dava edebileceğini göstermek için Açtığını'' söylemiş not alıntıdır

Oytun
19-10-2008, 22:42
amerikalı, normaldir..

CKN
19-10-2008, 22:43
ateist olsa gerek..

Göki,ZD
19-10-2008, 22:44
geçen hafta okumuştum haberi çok gülmüştüm işi gücü yok uraşılan işe bak ama davanın kabul görmeme sebebi davayı bildiricek adres olmadıgı diye okumuştum.

ibrahim
19-10-2008, 22:45
ona kalsa dünyada bir ilki basardım die seviniyordur kesin

Vtec-SEDAN
millet delirmiş artık, napacaklarını şaşırmışlar.. :)

Göki,ZD
coşkum ateist olsa nie dava etsin zaten inanmıyor :D

ahmetdrift
19-10-2008, 22:47
Cahıl herif herseye rağmen yaradana aldıgı nefes ıcın sukretmek yerıne dava acıyor

Göki,ZD
19-10-2008, 22:48
ben 12 yaşındaki kızına regil partii veren anneyi daha çok ilginç buldum.

ibrahim
19-10-2008, 22:49
ben 12 yaşındaki kızına regil partii veren anneyi daha çok ilginç buldum.

olm bunlar hakkaten şaşırmışlar desene

Aps
19-10-2008, 23:00
kimsenin yapacak bişeyi kalmamış herhalde abuk subuk şeylerle uğraşıyorlar :)

Tuner
19-10-2008, 23:01
millet delirmiş artık, napacaklarını şaşırmışlar.. :)

ben böyle bir adama ne içtin ........ evladı diye sorarım. yok artık ya

"şüphesizki ALLAH doğruyu söyler" ötesi yok.

ahmetin dediği gibi nefes aldığın her ana şükretmen gerektiği yutkunduğun her an için bile şükretmen gerek.

gokhan_vti
19-10-2008, 23:13
abı amerıkada artık bole herkes herkesi hatta herşeyi dava eder oldu sırf kolay yonden para yı kazanabılmek içim ama soz konusu yüce yaradan olunca onlara ohaaaaa artık demek ıstıyorum tabı benım yazdıklarımı okursalar:mad:

M_PROJECT
19-10-2008, 23:16
ben böyle bir adama ne içtin ........ evladı diye sorarım. yok artık ya

"şüphesizki ALLAH doğruyu söyler" ötesi yok.

ahmetin dediği gibi nefes aldığın her ana şükretmen gerektiği yutkunduğun her an için bile şükretmen gerek.

aga sanki bilmion o onun farkindami sanki . Hz, isa kendi peygamberleri bizim kadar saygilari yok . agizlarinda bi musluman terorist cevirip duruyolar . her sey bunlarda ensest iliskisinden tut kliselerde cocuklara sarkmaya kadar . gun olur devran doner tepe assa inerler ozman kimi kime dava ederler merak ediyorum .

Tuner
19-10-2008, 23:36
aga sanki bilmion o onun farkindami sanki . Hz, isa kendi peygamberleri bizim kadar saygilari yok . agizlarinda bi musluman terorist cevirip duruyolar . her sey bunlarda ensest iliskisinden tut kliselerde cocuklara sarkmaya kadar . gun olur devran doner tepe assa inerler ozman kimi kime dava ederler merak ediyorum .

ağa tam olarak bunu yazıcaktım ama sitede hıristiyan arkadaşlarımız olabilir bir anda yanlış anlarlar diye yazmadım.

Ama tabiki tam olarak amaçlarının ne olduğunu biliyorum kaçak bile olsanız kliseye baş vurduğunuzda size ücretsiz ingilizce öğretiyorlar ne güzel iş dimi sonra da Allaha dava aç tövbe estağfurullah Zaten Peygamberlerine Allahın oğlu diyebilecek kadar ileri gidebiliyorlarsa :Deli: çok bir şey demek istemiyorum

bad cat
19-10-2008, 23:51
olm bunlar hakkaten şaşırmışlar desene

bunu yapan türk bir anne gerisini sen düşün artık sapıtmışlığın :icon_wack

sulhi
20-10-2008, 00:14
boş adam işte can sıkıntısına reklam olmak için yaptığı işe bak burda olsa bi dayak yese her birisi vurduğunda allah die haykırırdı orda yapcak biriside yok demekki adı üstünde amerıka dini allahı para....

cenk
20-10-2008, 08:55
işi güçü yok herhalde adamın

sürüngen
20-10-2008, 10:39
aylak bakkal tashaklarını tartarmış..Allah'ım sen koru bizi bu insanlardan :S

mrtcn
20-10-2008, 10:51
kafası iyi galiba

Dragger
20-10-2008, 14:21
Dava öteki dünyada sorulur :D

Hamster
20-10-2008, 21:04
Bu adamı nası senatör seçmişler onuda anlamadım.Adam kafayı sıyırmış belli.Allahından bulsun ne diim...

TT_BOY
20-10-2008, 22:21
Gerizekalı :D

Onuralp
20-10-2008, 23:00
Gerizekalı. :D