PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya , alanya bolgesi yardim

slave
02-07-2015, 13:07
İstanbul dan yegenimin arkadasi ve kapi komsum 18 yasinda yasin adinda bir kardesim her genc macerasi gibi calisip biraz farkli kultur gormk kendimi check etmek istiyorum dedi rotayi antalyaya cvirdi bu sabah antalya manavgata vardi restorant vs grziyormus is ariyor
Boyu 1.85 civari tipi cok duzgun konusmasi herseyiyle cok samimi soyluyorum on numara bir kardesim inanilmaz saygili ve efendi ve akli basinda , her turlu herseyine nufus cuzdanimla kefil olurum .suan ustunde cok az parasi var tabiki biz destek olucaz ama kendine yapamadim pes diyip gelmesini istemiyorum .
Sizlerden abi , kardeslerimden ricam o antalya alanya bolge ve cevresinde is konusunda yardimci olabilicek varmi otel garson komi baska vs vs hr konu uyar aile ayriilik vs gibi durumlardan asiri bunaldi burda biraz degisiklik ona can katacak eminim sonuna kadarda kefilim suan antalya merkezde is ariyor ilk gidisi bu arada sbah iner inmez is bakmaya basladi
Yardimci olabilicekler burdan yazarsa cok sevinirim bir tanidiginiz olur sizin yaninizda olur esnaf eleman arayan kisilerde olur
Tesekkurler herkese

slave
02-07-2015, 15:19
Yokmu yardimci olucak :(