PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kütahya/Tavşanlı için rota önerisi

imprezaWRC
09-07-2015, 12:39
Geçen sefer Adapazarı-Bilecik-Bozüyük-Kütahya-Tavşanlı rotasını kullanarak gitmiştim ama dönüşte navigasyon Bozüyük-İnegöl rotasına yönlendirmeye çalıştı ve İnegöl için 1 saat gibi bir süre verdi. Ben yine bildiğimi okudum ama şimdi yine Tavşanlı'ya gitmem lazım. Açıkçası Adapazarı-Bilecik-Bozüyük-Kütahya-Tavşanlı rotasında yol düzgün ama özellikle Bozüyük-Bilecik-Adapazarı hattında heryerde kaç km/h ile gidilmesi gerektiği belirtilmediğinden her seferinde yönü bana doğru olan tüm araçlara radar muamelesi yaparak paranoyak şekilde sürüyorum.

Google maps'ten bakınca inegöl'den Domaniç-Tunçbilek rotasına yönlendirdi. Güzergah 85km ve 1 saat sürer diyor; o yol nasıl? tek gidiş-geliş mi? abuk sabuk milyon tane viraj var mı? Hız sınırı nedir?

Mantıklı ve özellikle süre olarak kısa sürecek yolu düzgün rotaya ihtiyacım var. Yalova-İnegöl-Domaniç-Tunçbilek-Tavşanlı iyi bir seçenek mi?

P.S : @Faberge olm İbo, sakın sitem etme; sana uğramak istesemde vaktim kalmıyor :( (geçen hafta Tavşanlı'ya gittiğimde de vaktim kalmamıştı :( )

FaBeRgE
10-07-2015, 13:32
:)) Domaniç yolu bol virajlı eğlenceli bir güzergah, ama yol ortalaman baya bi düşer, zaman önemli ***** senin için.

Ben olsam bildiğimden şaşmam, Adapazarından sonra ben pek radara denk gelmedim. Yanlış bilmiyorsam istanbul'dan Kütahya'ya kadar hız limiti hep 120km/h.

Sen bence bu güzergahtan gel, sana yemek ısmarlıyayım kazanacağın vakit ile.

imprezaWRC
10-07-2015, 14:57
:)) Domaniç yolu bol virajlı eğlenceli bir güzergah, ama yol ortalaman baya bi düşer, zaman önemli ***** senin için.

Ben olsam bildiğimden şaşmam, Adapazarından sonra ben pek radara denk gelmedim. Yanlış bilmiyorsam istanbul'dan Kütahya'ya kadar hız limiti hep 120km/h.

Sen bence bu güzergahtan gel, sana yemek ısmarlıyayım kazanacağın vakit ile.

Virajlıysa ve ortalama düşecekse o zaman kalsın. Dediğin gibi bildiğimden şaşmayayım :)

Söz vermeyeyim; işim vakitli biterse ararım :) (tatlı senden yemek benden :) )

FaBeRgE
10-07-2015, 16:27
Virajlıysa ve ortalama düşecekse o zaman kalsın. Dediğin gibi bildiğimden şaşmayayım :)

Söz vermeyeyim; işim vakitli biterse ararım :) (tatlı senden yemek benden :) )

tamamdır, ara ama sen yinede her türlü :)

Hepsi benden öyle bir dünya yok :D