PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dhl kargo hakkında acil yardım

atituti
17-07-2015, 08:46
arkadaşlar iyi bayramlar herkese , yurtdışına kargo yolladım dhl'den. elime verilen pc çıktısındaki bilgilerde adreste birkaç harf yanlış yazıyordu düzeltilmesini istedim , eleman yolladıgım gönderinin üzerine yapıştırdığı kağıttaki adresi tipexle silip düzeltti harfleri fakat bana verdiği çıktıdaki takip numarasına internetten bakınca adresteki harflerdeki yanlışlık duruyor herhangi bir sorun teşkil eder mi bu ? müşteri hizmetlerini arıyorum olayı anlatıyorum galiba bayram kafası dogru durust cevap veremiyorlar.varmı aramızda dhlde çalışan ? sisteme bakıpmı adreslere yolluyorlar kargoları yoksa gönderinin üzerindeki adrese bakıyolar mı ?

burakgunay
17-07-2015, 09:06
Abi bence problem olmaz, mesela Bahçelievler değil de bahcleievler yazıldığını düşün, anlaşılır yani problem olmaz illa anlamazsa hem sisteme hem kutuya bakar bence

t-jet ali
17-07-2015, 09:16
Adresteki ufak hatalardan sıkıntı oldugunu görmedim.Amerika'dan,Avrupa'dan, Çin'den (özellikle Çin) bir çok ürünüm böyle geldi.

atituti
17-07-2015, 09:22
Stres oldum valla bu duruma calle la tabaiba yazmasi gerekirken colle la taboiba yazmis vatandaş bir sorun olmaz insallah. Gonderinin uzerine bakmazlarsa durum kotu

onursumer
17-07-2015, 10:45
yazım hatası sorun olmaz çünkü o bolgedeki dağıtım ekibi herturlu çozer doğru adresi bulur

bana çinden gelen paketlerde adresim abuk subuk çıksa bile burdaki postacı getirmişti :)