PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006 mini cooper cabrio hk.

Draniela
30-07-2015, 23:08
Herkese merhaba. Clio clio diye bakınırken 2006 cıkışlı bir cabrio gözümüze çarptı özellikle gidip görmek istedim açtım üstünü bindim yok böyle bir keyif. Hayatımda ilk defa araba kullanırken zevk aldığımı hissettim inesim gelmedi :)

Şimdi gelelim asıl mevzuya araç soldan kazalı çok sorun etmiyorum 9 yaşında araba olabilir onun dışında ufak tefek kusurları var. Mesela tente kapanırken bir tarafa hafif bir müdahele edip kapatıyor. Ayarlattırıcam dedi nasıl oluyor bilmiyorum?

Araç 130 bin kmde 17 bin kmdir biniyormuş lpg takmış. Alırken %96 motor verimliliği çıkmış.

3. Sahibiyim dedi. 1. Sahibi Aydın'dan 2. Sahibi İstanbul'dan diye söyledi. Belki arabayı bilen eden vardır diye de yazmak istedim.
1 yıl gibi kısa bir süre binmiş bana çok az geldi açıkçası. Şahsen ben 3 yıl binerim diye düşünüyorum.

Not: Bursa'da ben miniden anlarım her türlü olayını öğreniriz diyebilecek yardımcı olabilecek varsa çok süper olur. Çünkü benim sıfır aldığım 2012 model grande puntodan on kat daha tok geldi araba :D yorumlayamam yani.

Haftaya expertiz yaptıracağım. Bunun ustası kılı tüyü kimdir nedir yrdımcı olabilirseniz sevinirim. Araç şu an ilanda 39500 istiyor. Yeşil renkli.

Not: Bir zamanlar yaklaşık bu kmde bir cooperdan çok büyük kazık yiyen komple motoru yaptıran biri vardı. Ondan da huylandım :)

Selamlar

Draniela
30-07-2015, 23:10
MINI COOPER CONVERTIBLE GREEN
İlan No: 218689591
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-mini-cooper-convertible-green-218689591/detay

Telefondan giriyorum böyle paylaşabildim

gespenster
30-07-2015, 23:33
merhaba, 5 sene kadar mını kullandım benim önerim, arac s degil yarın satarken biraz zorlanabilirsin, evet ılk etapda puntoya gore tabıkı yol tutusu cok guzeldır ama mınının masraflısı adamı yorar :)

aracı bursada kucuk sanayı bosch car servıs esref ustaya gosterebılırsın herseyını sana soyler.
özellıkle dıreksyon pomposına amorsitor kulelerıne iyi baktırmak gerekır.

son olarak eger satıcının dedıklerının harıcınde bırsey yok ıse cok sıkı bır pazarlık edılmelı rakam bana bıraz yuksek geldı acıkcası.

baska destek olabılecegım konu olursa mını hakkında herzaman yardımcı olabılırım bursa ıcınde.

tksan
31-07-2015, 01:02
ben bu aracın uzun süre peşinde oldum sahibi yiğit bey de çok iyi biriydi ve uzun zamandı mini kullanıcısı olarak biliyorum. uzun periyoda rağmen unutmadık birbirimizi. yanlış hatırlıyo olabilmemle beraber biraz hasar kaydı vardı sanki araçta. fakat expertizden olumlu sonuçlar alırsanız bence kombinasyon olarak kesinlikle kaçmaz bir otomobil. bu kadar zaman satılmaması sanırım s olmamasından. hayırlısıyla yeni sahibi olursunuz umarım

Draniela
31-07-2015, 07:48
ben bu aracın uzun süre peşinde oldum sahibi yiğit bey de çok iyi biriydi ve uzun zamandı mini kullanıcısı olarak biliyorum. uzun periyoda rağmen unutmadık birbirimizi. yanlış hatırlıyo olabilmemle beraber biraz hasar kaydı vardı sanki araçta. fakat expertizden olumlu sonuçlar alırsanız bence kombinasyon olarak kesinlikle kaçmaz bir otomobil. bu kadar zaman satılmaması sanırım s olmamasından. hayırlısıyla yeni sahibi olursunuz umarım

Günaydın. Aynen öyle uzun zamandır mini kullanıyormuş yine mini alacağım dedi. İlanlardaki cabrio kahverengi olanı sanırım. 4 adet hasar kaydı var 1 tanesi görünüyor 3250 TL imiş ama ben daha sorgulatmadım nedir ne değildir diye. Bakalım ekspertize gidince ak koyun kara koyun belli olacak.

merhaba, 5 sene kadar mını kullandım benim önerim, arac s degil yarın satarken biraz zorlanabilirsin, evet ılk etapda puntoya gore tabıkı yol tutusu cok guzeldır ama mınının masraflısı adamı yorar :)

aracı bursada kucuk sanayı bosch car servıs esref ustaya gosterebılırsın herseyını sana soyler.
özellıkle dıreksyon pomposına amorsitor kulelerıne iyi baktırmak gerekır.

son olarak eger satıcının dedıklerının harıcınde bırsey yok ıse cok sıkı bır pazarlık edılmelı rakam bana bıraz yuksek geldı acıkcası.

baska destek olabılecegım konu olursa mını hakkında herzaman yardımcı olabılırım bursa ıcınde.

Selamlar günaydın :)

İleride aracı kardeşime bile bırakabilirim o zaman olacak maddi durumuma bağlı ama atıyorum arabayı aldım 3 yıl kullandım 3 lira aşağısına sattım buna üzülmem. Kar etme amacı ile bu işe girmiyorum :) Tek korkum bomba gibi patlamaya hazır beklemede olan bir mini. Cabrio spec derken incir ağacı spec olmasın :)

Eşref ustaya gideriz artık o sorun değil. Zaten arkadaş osbde 3G firmasında ben de üstünberk holding bestal'dayım yan yana firmalar. Alır gider geliriz. Ama bu arabayı kullanmış biri olarak ekstra sürücü olarak kontrol edilmesi gereken şeyleri size de kontrol ettirmek isterim :) 5 yıl az bir süre değil direkt gurme gibi olmuşsunuzdur :)

sadettin
31-07-2015, 09:04
r53 lerde kronik belli sıkıntılar var onlara baktırsan iyi olur.Arkadaşın dediği gibi mini lerde genelde S lerde daha çok bir piyasası var.Mini kullanmak ayrı bir keyif orası öyle ama en ufak bir sıkıntıda milyarlara dönüşebilen bir araç kendimden biliyorum :D Ama iyi bir expertizden sonra keyifle binebilirsin