PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda civic EG kasa ve d16a9 hakkinda

Mertozesme
15-09-2015, 16:05
Merhaba arkadaslar abilerim. Forumda yeniyim adim mert 19 yasindayim. Eg kasa honda civic almayi dusunuyorum fakat performansjn yetmeyecegini biliyorum

Si motorlarda pek oynama yapilamiyormus sanirim ve cok sorun cikartir diyorlar ama eg kasa goruntusundende vazgecmek istemiyorum

Ben bu kasaya vtec motor atabilirmiyim? Atsam maliyeti ve sonucu nasil olur ?

Temiz araba bulmak cok zor 2 aydir heryerde ariyorum bulsam hemen alicam bu arada bu konudads yardimlarinizi bekliyorum simdiden cok tesekkur ederim soracagim baska sorularimda var

Time-R
15-09-2015, 16:53
http://www.techturkey.com/forum/project-cars/130577-moonrock-eg-b16a2-project.html

Incelemeni tavsiye ederim. Fazlasiyla tecrube mevcut. :)

Mertozesme
16-09-2015, 11:29
Hocam ben araci alip kendim doldurmak istiyordum ama sahibindende 8bin tlye 186 hp var bitane adam paraya sikistim bi sikintisi yok diyor ama pek bilmiyorum. Tum masrafi boyasi kabortasi ve iceride diyo Zaten ben ne alirsam aliyim boyaticaktim sence yararmi bana

Mertozesme
16-09-2015, 11:30
8 bin tlye sadece kasa bulmak bile zor nerdeyse en fazla motor yerim diye dusunuyorum ben ama tabi ne kadar mantikli bilmiyorum

Sİyah
16-09-2015, 17:54
Bende bir Sİ sahibiyim performansın yetip yetmeyeceğine bence kullanmadan karar verme derim.