PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi spor koltuk ( uygun fiyatlı )

Orcun_Simsek
17-09-2015, 01:22
Dostlar yine yeniden ben :) Malumunuz elimdeki minimum seviyedeki bütçe ile aracıma birşeyler yapmaya çalışıyorum. Şimdi sıradaki alacağım parça spor koltuk. Sizce 700-750 lira gibi bir bütçeye 1 adet orjinal sparco(r100) almak mı mantıklı olur yoksa 2 adeti 700 lira civarı olan monza(sanıyorum orjinal değil) almak mı?

Ayrıca 700-750 lira gibi bir bütçe ile 2.el ve çift olarak orjinal bir sparco almam mümkün olur mu ?

Birde şu sıkıntım varki aracım tek kapı olduğu ve zaman zaman ailemde bindiği için koltukların yatarlı ve kızaklı olması gerekiyor malesef.

melihyilmaz
17-09-2015, 06:25
Ben monza kullandim zamaninda spor koltuk demeye bin sahit lazim monzaya bulasma eger amaca hizmetedecekse. Yok goruntuluk olsun dersen eyvallah

nitrO_Oxide
17-09-2015, 07:07
ikinci el olsun sparco olsun

BERKİN
17-09-2015, 07:27
Bendede 5 yıl önce vardı monza gibi birşeydi kesinlikle tavsiye etmem, 250 300 daha kenarı atıp 2.el olsada kaliteli birşey alın..

srkn.ylc
17-09-2015, 11:13
Bendede 5 yıl önce vardı monza gibi birşeydi kesinlikle tavsiye etmem, 250 300 daha kenarı atıp 2.el olsada kaliteli birşey alın..

Senin araçta bride var memnun musun nasıl bende benim eg ye düşünüyorum kırmızı bride low max hem arkadaş içinde bilgi olur ve nerden aldığını pm atarsan çok makbule geçer teşekkürler.

R-13239
17-09-2015, 12:11
Yatarsız taktım ben sparco tek, aşırı memnunum. Aracım tek kapı :)

İlanlarda 1 tane sparco var, onu düşünebilirsiniz.

gökan
17-09-2015, 12:36
Yatarsız uzun yolda bel agrıtmazmı

alperkirman
17-09-2015, 12:45
uzun yolda falan kullanıyosan arabanı spor koltuk işine girme

fthdrn
17-09-2015, 12:58
forumda satılıklarda vardı yanılmıyorsam. İkinci el temiz kaliteli bir ürün her zaman daha iyidir.

R-13239
17-09-2015, 13:42
Yatarsız uzun yolda bel agrıtmazmı

Ben standart koltukları belimi ağrıttığı için değiştirdim. Şu anda sparco evo 2 plus var, aşırı memnunum.

canozgur106
18-09-2015, 09:00
Kesinlikle marka al bahsettiğin markalarda ne görüntü ne konfor var..Şu anda satılık ilanlarında ilanım olan Orjinal OMP koltuklar var çiftini 900e satıyorum yardımcı olabilirim istersen..İletişim için 05053154991 nolu telden ulaşabilirsin.106dan çıkma olan koltuklar yatarlı ve ayakları hazır şeklindedir.

alihan_27
18-09-2015, 12:59
Monza alma. Aşırı sert süngerleri var daha doğrusu sünger olduğuna da inanasım gelmiyor bildiğin kütük. Aile filan binilmez. Omp strada modellleri yumuşak sayılır spor koltuğa göre.

Orcun_Simsek
18-09-2015, 21:32
Ben monza kullandim zamaninda spor koltuk demeye bin sahit lazim monzaya bulasma eger amaca hizmetedecekse. Yok goruntuluk olsun dersen eyvallah
Hocam görüntünün yanında birazda konfor lazım. yarım saat araba kullanıp sırt ve bel ağrısıyla ineceksem arabadan hiç takmam daha iyi. Tavsiyenizi dikkate alacam sağolun.

ikinci el olsun sparco olsun
Sağolun yorumunuz için.

monza seçenekler arasından çıktı hocam :) zaten birinin 2.el tek koltuğu 750-800 birinin sıfır ve çift olarak 700 :)

Yatarsız taktım ben sparco tek, aşırı memnunum. Aracım tek kapı :)

İlanlarda 1 tane sparco var, onu düşünebilirsiniz.
Teşekkürler hocam araştıracam.

uzun yolda falan kullanıyosan arabanı spor koltuk işine girme
Uzun yolda pek kullanmıyorum hocam. senede 1 en fazla 2 sefer.

forumda satılıklarda vardı yanılmıyorsam. İkinci el temiz kaliteli bir ürün her zaman daha iyidir.
Teşekkürler inceleyecem.

Kesinlikle marka al bahsettiğin markalarda ne görüntü ne konfor var..Şu anda satılık ilanlarında ilanım olan Orjinal OMP koltuklar var çiftini 900e satıyorum yardımcı olabilirim istersen..İletişim için 05053154991 nolu telden ulaşabilirsin.106dan çıkma olan koltuklar yatarlı ve ayakları hazır şeklindedir.
Hocam ilan linkini gönderme şansınız var mı ?

Monza alma. Aşırı sert süngerleri var daha doğrusu sünger olduğuna da inanasım gelmiyor bildiğin kütük. Aile filan binilmez. Omp strada modellleri yumuşak sayılır spor koltuğa göre.
monza kesinlikle almıyorum hocam. İyiki burada konu açmışım. yoksa az kalsın alacaktım.

erh
18-09-2015, 22:01
Dusunursen elimde birisi sifir digeri sadece takilip sokulmus olan orjinal OMP Strada modeli yatarli koltuk var. Birinin kizagi uzerinde digerinin arabanin kendi kizagina adapte edebilirsin. Cifti 800 tl ankaradayim koltuklari gelip gorebilirsin.

Orcun_Simsek
18-09-2015, 22:07
Dusunursen elimde birisi sifir digeri sadece takilip sokulmus olan orjinal OMP Strada modeli yatarli koltuk var. Birinin kizagi uzerinde digerinin arabanin kendi kizagina adapte edebilirsin. Cifti 800 tl ankaradayim koltuklari gelip gorebilirsin.

Hocam Pm atamıyorum mesaj kutunuz dolmuş.

!KO
18-09-2015, 22:43
oyle dandık koltukları kaza anınıdada dusununde alın

coolvtec
18-09-2015, 22:44
sparco sprint. bel ağrıtacağını sanmıyorum. bilakis ideaal oturma şekli öğle olmalı bence. yarışçılar o koltuklarla saatlerce yarıştığına göre ağrı yapmyıorlardır.

Orcun_Simsek
18-09-2015, 22:59
oyle dandık koltukları kaza anınıdada dusununde alın
bir sparco veya recaro koltuğun kaza anında sorun yapacağını pek sanmıyorum hocam. Monza için evet dediğiniz doğru olabilir nerdeyse hiç olumlu yorum yok. Fakat bir sparco'nun aracın orjinal yatarlı koltuğundan daha dayanıksız olacağını pek sanmıyorum.

sparco sprint. bel ağrıtacağını sanmıyorum. bilakis ideaal oturma şekli öğle olmalı bence. yarışçılar o koltuklarla saatlerce yarıştığına göre ağrı yapmyıorlardır.

Bu modeli biliyorum fakat yukarda belirttiğim gibi aracım tek kapı ve zaman zaman ailemde araca biniyor. Bu yüzden mecburen yatarlı olması gerekiyor. Sonuçta arkaya binecek 3 kişiye zulüm etmeye gerek yok :) Ama tek alacak olursam tavsiyenizi değerlendirecem.

erh
19-09-2015, 07:32
Hocam Pm atamıyorum mesaj kutunuz dolmuş.
Sildim mesajlari sanirim simdi atabilirsiniz