PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : trim ve torpido çatlağı tamiri

darkmoon
18-09-2015, 17:07
bu ön göğüsdeki kılcal çatlaklar ve plastik trimlerdeki çatlak ve kırıkları tamir ettirebiliceğimiz işinin ehli bir yer varmı istanbulda ankadarada fast care varmış galiba. auto king aklıma geliyorda onlarada 5-6 iş vermişdim hiç memnun kalmadım..

_driver_
19-09-2015, 00:52
Bursa'da bir yer vardı instagramda görmüştüm oradan bir bakın.Bulabilirsem link paylaşırım

GökhanO
19-09-2015, 01:25
ankaradaki yerin fb sayfası mevcut ordaki fotolar baya basarılı duruyor
https://www.facebook.com/Tampon-Tamiri-Plastik-Aksam-Tamiri-G%C3%B6%C4%9F%C3%BCs-Tamiri-100730310050278/timeline/

darkmoon
19-09-2015, 23:51
aynende ankaraya yolumuzun düşmesi lazım.

ruudvan
20-09-2015, 01:07
tampon tamir ettirecekseniz her sanayide tampon tamircisi var.
plastik sert torpido tamir ettirecekseniz imkan var ise söktürün tampon tamircisine götürüp tamir ettirin .sonra bir boyacıda ince pütür attırarak üzerine torpido renginde boya vurdurun.
yumuşak yüzeyli torpido tamir ettirecekseniz araç döşemeciye yada airbag ciye gidin torpidonuzu en yakın deri ile kaplatın.

darkmoon
20-09-2015, 13:06
göğsün önündeki ön havalandırma ızgarası servis bile biz sökmeyiz yıllarca güneşin altında kalmakdan sökersek kurabiye gibi olmuşdur parça pinçik elimizde kalır diyor.. sorumluluk alırsanız sökelim diyor. elimde parça yok parçanın sıfırı 2 bin tl çıkmasıda pazarda yok olanlarda kırık zaten..

RottingChrist
20-09-2015, 14:16
ankara da olan baya iyimiş. benim de kapı kollarında güneşten çatlaklar var istanbul da olsa da bir baktırsak.

ice
20-09-2015, 15:18
Alkantra kaplayabilirsin yada folik di galiba ismi boyatabilirsin.

ruudvan
20-09-2015, 17:18
Flok kaplama.

Iyide tamirat yapanlar onu sokmeden yapamazki.
En kotu on cam sokulmesi lazim anlattigina gore.

Ayrica arkadaslar .ankarada link verilen yerin resimlerine baktim.tamir oldugu her yanindan belli.kusursuz bi iscilik yokki orada.fotograflara genelde cok aldaniliyor.
Istanbulda da bu isleri yapacak yer mutlaka bulursunuz.

ice
20-09-2015, 17:22
Flok kaplama.

Iyide tamirat yapanlar onu sokmeden yapamazki.
En kotu on cam sokulmesi lazim anlattigina gore.

Ayrica arkadaslar .ankarada link verilen yerin resimlerine baktim.tamir oldugu her yanindan belli.kusursuz bi iscilik yokki orada.fotograflara genelde cok aldaniliyor.
Istanbulda da bu isleri yapacak yer mutlaka bulursunuz.

Torpido sokmek için hangi arabanın camı sokuluyor ?

darkmoon
21-09-2015, 10:30
camın sökülmesine gerek yok o parça ince bir panel ordan çıkar ama çıkartılırken sıkıntı olucak gibi parça pincik olması söz konusu..
bakalım araştırmaya devam ediyorum kaplamalık bir iş yok parça kırık tamirat lazım kaplama olsa olsa görsel zevke hitap eder. kırık orda kalmaya devam eder benim derdim kırık parçanın tamir görmesi..

semprimena
21-09-2015, 11:18
Plastidip ile olabilirmi?

darkmoon
21-09-2015, 22:26
yok olmaz parça kırık tamir edilmesi lazım.. yaptırabilirsem buraya yazarım

clioGT
01-11-2017, 09:53
istanbul içi önerebilinecek yer var mı?

güncelleyeyim dedim yeni konu açmak yerine.

beşyolda biri vardı ama unuttum yeri.

elimde suzuki samurai konsolu var elden geçip boyanması lazım...

2jz
01-11-2017, 10:21
Sert plastik ön göğüs tamiri yapmıştık arkadaşımla. Fotoğraflarını bulursam ekleyeyim. Biz epoksi resin kullandık. Çatlakları doldurup zımpara yapmıştık. Temizledikten sonrası size kalmış. Biz plastidip kaplamıştık. 2 tüple halletmiştik çok ucuza gelmişti. Duruma göre flok kaplama yapılabilir, deri alkantara uygulanabilir.

mturan
01-11-2017, 10:22
Ben haftasonu e30'un göğüs çatlağı ile ilgili görüşmüştüm, istanbulda Umut Özkardeşler var ona bi sorabilirsiniz. Facebook: Umut Ozkardesler Works | Facebook (https://www.facebook.com/umutozkardeslerworks)

KÖROĞLU
01-11-2017, 10:51
Önerim yok ama sıfırı 2000 TL olan parçayı merak ettim, görsek ekler misin ?

Belki buradan da başka fikirler ürer, şöyle yap böyle yap diye.