PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 96 VTI alırken nelere dıkat etmek lazım?

Güvenc
01-11-2008, 20:12
Arkadaşlar 96 model hıc mod. gormemiş bır hb vtı var. araç yakında satısa cıkacak, 160 bın km de.. Kafama takılan bır konu var araç 96 yılında berı bu gune kadar sagdece sehır ıcınde kullanılmış ve asla 5500 d\d yı 5000 d bıle gormeden vıtesler degıstırılerek kullanıldı. buna nazaran 5500 den sonra buyuk bır husranla karsılasma ıhtımalımız varmı acaba ? vtec ın acmama gıbı bır ıhtımalı olabılırmı? aracı ılk sıfır alındıgından berı gormekteyım hıc zorlanmadı hıc hor kullanılmadı ısın acıkcası. Ama artık vtı satılıcak sızce gozumu karartıp almalımıyım.. :confused::confused: yanlız soylede bır sorunumuz var. aracı test etme gıbı bır ıhtımalımız yok ( satıcı kıl bırazda... )

XoR
01-11-2008, 20:14
Bende aracımı bu şekilde 55 yaşında bi Teyzeden almıştım.Ilk aldığımda 5500'den sonra araç Vtec açmasına rağmen tatminkar gitmiyodu top speed 180 görüyodum :D .Vtec selenoidi kurum bağlamıştır demişlerdi.Sürekli gazlaya gazlaya açmıştık böyle bi sorun olabilir belki

Güvenc
01-11-2008, 20:19
Bende aracımı bu şekilde 55 yaşında bi Teyzeden almıştım.Ilk aldığımda 5500'den sonra araç Vtec açmasına rağmen tatminkar gitmiyodu top speed 180 görüyodum :D .Vtec selenoidi kurum bağlamıştır demişlerdi.Sürekli gazlaya gazlaya açmıştık böyle bi sorun olabilir belki
yani sürekli gazlamakmı lazım?

XoR
01-11-2008, 20:20
yani sürekli gazlamakmı lazım?

Yok gazlamaktan ziyade ben Top Speed yapabileceğim şekilde otobanda 4-5 kere tekirdağ yaptım geldim düzeldi kendiliğinden :)

Güvenc
01-11-2008, 20:21
Yok gazlamaktan ziyade ben Top Speed yapabileceğim şekilde otobanda 4-5 kere tekirdağ yaptım geldim düzeldi kendiliğinden :)
redline da gezmek gerek ozaman :D

boosted_pug
01-11-2008, 20:46
bence kaçırma yada satışa çıkarsa siteye bi link tel numarası felan verirsen alan çıkar kesinlikle

Güvenc
01-11-2008, 21:29
bence kaçırma yada satışa çıkarsa siteye bi link tel numarası felan verirsen alan çıkar kesinlikle

valla kolay kolay satmam heralde :D

Blackbird
01-11-2008, 21:43
yeşil renk bayan ögretmenden mi :D ben satmasını beklerken istanbul dışına taşındı izini kaybettim bitane ama ???

Güvenc
01-11-2008, 21:46
yeşil renk bayan ögretmenden mi :D ben satmasını beklerken istanbul dışına taşındı izini kaybettim bitane ama ???
üzgünüm bu eskısehır arabasıydı hep :D meslekde esnaf ;)

Ally
01-11-2008, 21:53
eskişehirde bi tane var dediğin gibi araba mobilyacı bi abide yeşil o araç mı

Ümit
01-11-2008, 22:06
ayni sekilde bi arabaya biz baktik istanbulda yorulmamis cok az vtec acmis 96 model hb kirmizi. gitmiyodu arac vtec az cok biliyoruz ama arabanin temizligine aldanip almayi dusunuyoduk satistan once kullandik vs hic iyi degildi vazgectik Akin arkadasimizin CZT sini aldik onun yerine =)

Güvenc
01-11-2008, 22:06
eskişehirde bi tane var dediğin gibi araba mobilyacı bi abide yeşil o araç mı

yok degıl başka damı var?

Ally
01-11-2008, 22:10
35 czb plakalıdan bahsediyoruz demi bende eskişehirde öğrenciyim bakmıştım o arabaya adam diyordu mercedesim var oda 160 hp ama bundan aldığım zevki alamıyorum diye yani vtec açmıştır o kanuda şüphen olmasın ama izmir eskişehir arası kullanıyorum diyordu modelide 98 olması lazım ve ilk sahibi ufak tefekte kazaları var demişti ama değişeni yokmuş

Güvenc
01-11-2008, 22:14
35 czb plakalıdan bahsediyoruz demi bende eskişehirde öğrenciyim bakmıştım o arabaya adam diyordu mercedesim var oda 160 hp ama bundan aldığım zevki alamıyorum diye yani vtec açmıştır o kanuda şüphen olmasın ama izmir eskişehir arası kullanıyorum diyordu modelide 98 olması lazım ve ilk sahibi ufak tefekte kazaları var demişti ama değişeni yokmuş
hımm onu bılmıyorum, benım buldugum 96 model :( DAHA BAŞKA BILDIGIN DETAYLI BILGIN VARMI ARABA VE SAHIBI HAKKINDA :d

Ally
01-11-2008, 22:17
malesef başka vtec olduğunuda bilmiyorum serviste arkadaşlar var onlara bakıma gelende yokmuş bi tane siyah vardı oda ankaraya satıldı ben yeşil hb den başka vtec yok diye biliyorum ama varmış demekki fiyatı uygun olurda almayacak olursan bide biz bakabiliriz senin dediğin 96 ya:):)

Güvenc
01-11-2008, 22:22
malesef başka vtec olduğunuda bilmiyorum serviste arkadaşlar var onlara bakıma gelende yokmuş bi tane siyah vardı oda ankaraya satıldı ben yeşil hb den başka vtec yok diye biliyorum ama varmış demekki fiyatı uygun olurda almayacak olursan bide biz bakabiliriz senin dediğin 96 ya:):)

Evet benımde servısde tanıdıklarım vardı bende sordurdum kayıt yoktu. eskısehırde sagdece 1 ı sıyah dıyerıde kırmızı vtı satılmış dedıler.. arada sırada eskısehırde okuyan arkadaşlarım vtı aldılar gezdıler,ama hepsı okulu bıtırınce donduler.. hatta sıyah olan hb dı plakada 06 ruh 46 ydı;)

pekı o dedıgın 98 model honda hakkında başka neler bılıyosun adamı nerde bulabılırım..

Ally
01-11-2008, 22:28
eski otogarın orda mobilya mağazası var 2 3 tane orlarda bi dolasan denk gelir zaten geçen sene iki kırmızı bizde vardı bi siyah bide bu yeil vardı siyah satıldı bizimkiler yok yeşil duruyo diye biliyorum ama demekki bide 96 varmış senin dediğin 96 ne renk hb mi?

Güvenc
01-11-2008, 22:33
96 hb gri renkde

desibel
01-11-2008, 22:37
valla benim aldığımda arabam 76500 km de idi ve inan bana araba bile vtı olduğunu unutmuştu :D ama yoğun gazlamalar sonucu :D şuan normal vtı dan yavaş gidiyorum carbon clean denilen bi temizleme olyıvar onyda yaptır derim max 2000 km sonra düzelir gibime geliyo