PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : otorapor güvenilir midir?

Otto_Skorzeny
02-10-2015, 21:16
Araç ekspertizi için verdiğimiz paraya değer mi? güvenilir midir? Çok şikayet edende var; övende bilemedim.

emrah-58
02-10-2015, 23:13
Araç ekspertizi için verdiğimiz paraya değer mi? güvenilir midir? Çok şikayet edende var; övende bilemedim.golf marka satılığa çıkardığım aracım vardı, aracıma son derece kefil ve emindim.. müşterisi çıktı oto rapor'a götürdü tabi ben aracımı bildiğimden gözü kapalı götürdüm, aracım için bir sürü palavra sıktılar.. Dsg si açılmış içinden dişli değişmiş (nasıl anladıysa artık) , Airbaglar değişmiş (orjinal göğüs ve alyanları ellenmemiş) bu kadar sıktıktan sonra alıcı 350 tl ödeyip aracı almaktan vazgeçti.. diğer gün başka bir müşteri çıktı maslakta aracı gösterecegini söyledi, özellikle Dsg üzerine master yapmış bir ustaya götürdü hiç bir kusur bulamadı kısacası tavsiye etmem.. ekspertiz konusunda..

ExtRemee
02-10-2015, 23:52
1 kere Maslak 1 kere Bostancı olmak üzere 2 kere gittim oto rapora. 2 yerde iyi ama Maslak daha profesyonel geldi bana.

Otto_Skorzeny
03-10-2015, 00:27
Usta bulup ona baktirmak daha iyi herhalde cok kararsiz kaldim

RottingChrist
03-10-2015, 10:29
C2 aracımı alırken bostancı şubesine gittim. aracı satan arkadaş bile bundan sonra araç alırken buraya göstereceğim demişti. memnun kaldığım için iki arkadaşıma daha tavsiye ettim onlar da ikitelli şubelerine farklı araçlar götürdü. onların verdiği bilgilere göre araçları aldık ve şükür sorun çıkmadı.

driftboy
03-10-2015, 10:49
2015 1.16 arabamı götürdü müşteriler. ben gitmedim tabi dükkan kalabalık diye. geldiler kaput boyalı denildi. İmkansız dedim daha arabaya plaka takılmadan kaputa koruma filmi takıldı ne alaka diye. Tabi bu sivri zekalı otorapor gidip kaputta koruma filmi olduğunu farketmeyip filmin üzerinden okuyo boyayı. Bende gidip bi güzel kavga çıkardım ettim kaputta koruma filmi var sen ekspertiz işi yapıyosun kaputta film olduğunu görmüyosun bide boyalı diyosun falan filan biton tantana yaşadık. Filmi söktüm kenarından öyle baktılar boya yok işte özür dileriz öyleydi böyleydi filan..

bi boktan anladıkları yok açıkcası.

alihan11
03-10-2015, 11:17
boya kaportaya elektrik aksama bakarda motor şanzımandan anlamazlar çok

Otto_Skorzeny
03-10-2015, 11:55
Herkese tesekkur ederim. Usta bulup onla expertiz yapmak daha mantikliymis

exclusive
03-10-2015, 16:21
incik cincik çok bakıyorlar ister istemez insan alacağı araçtan soğuyor biraz :D

Otto_Skorzeny
03-10-2015, 16:53
Vazgeçtim ya zaten ustaya baktırcam eski usül

omerce
03-10-2015, 16:54
Birhayli detayli inceleme yaparak dikkatli olmaniz gereken yerleri soyluyorlar. Ben memnun kalmistim acikcasi

ercan26esk
03-10-2015, 17:07
yerden ziyade bakan ustada iş bitiyor kısacası yakın zamanda arabamı sattım 2 yerde lokal boya vardı değişen parça yok uzun süre inceledi 2 lokal yeri gösterdi yerler doğruydu değişen zaten yoktu kısaca bakan kişi tecrübesi çok önemli ...

oselami
03-10-2015, 21:53
İşin ehli bi usta daha mantıklı bence. Artık ustalarda da boya kalınlığı ölçen aletten var. Hemde tecrübeli olduğundan mekanik anlamda daha detaylı exper tiz yapabilir