PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç tavsiyesi

noelbaba
04-10-2015, 17:00
Arkadaşlar tavsiyede bulunursanız sevinirim.

Araç 168binde kurcalanmamış 99 e36i compact. Elimden geldiğince orjinal tuttum lakin yaşından mütevellit boyasında ufak tefek deformeler,taş izleri vs ve yürüyen kısımda sorunlar oluşmaya başladı mesela akslarım artık sinyal veriyor. Kısaca arabaya bir miktar para harcayıp uzun süre daha binebilirim. Şimdi benim size sorularım şunlar;

-Arabayı satıp üzerine 5-6bin ekleyip e46 compact alabilirim
-Arabayı satmayıp 1-2bin harcayıp yürüyen aksam,boyaya ufak rötuşlar,fitiller vs yenileyebilirim
-Arabayı satıp üzerine 4-5bin ekleyip 2003-04 alfa 147 alabilirim.

Şimdiden teşekkürler.

bhb
04-10-2015, 17:07
Arabandan memnunsan macera arama. Bu piyasada araba almak da satmak da ayrı dert. Bakımını yaptır bin derim ben.

noelbaba
04-10-2015, 17:11
Arabandan memnunsan macera arama. Bu piyasada araba almak da satmak da ayrı dert. Bakımını yaptır bin derim ben.

Araba yaklaşık 2 yıldır bende ve çok güvendiğim bir serviste sık sık bakımını yaptırıyorum onlarda her seferin de yolda bırakmaz ama sesten rahatsızsan aksları değiştirmekten başka yapılacak bir şey yok arabaya gerisi senin keyfine kalmış diyorlar.

noelbaba
04-10-2015, 17:13
Ama benim sıkıntım sonuçta bunlar coupeler gibi değil meraklısı olacak ki satacaksın bir başka sıkıntım da yaşından mütevellit ileride daha büyük sorunlar açabilirmi bana ? O yüzden şimdiden model yükseltmek gerekir mi *

ckrc
04-10-2015, 17:13
Ayni dusunceydim arabam artik toparlanmaz masrafa hic gerek yok yenisi i alayim dedim.
Bir gun sanayideyken satacagimiz adama hayri dokunsun diye 1000 lira masraf ettim, kaderi degistin arabanin, tekrar asik oldum.satmaktan vazgectim

Erdem K.
05-10-2015, 08:07
eğer araçtan soğuduysan satıp e46 compact al derim, aracına hala bağın varsa ve oto alım satım işleri ile uğraşmak istemiyorsan, 2 senedir heryerini bildiğin aracına gerekli masrafı yaparak kafan rahat şekilde binmeye devam etmen senin yararına olabilir ...