PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akbank Kart aidatı

imprezaWRC
06-10-2015, 15:55
1 yıldır kullanmadığım ama kullanımı ve kampanyası sona erdi diye Fish card yerine Axess Platinum göndermişlerdi. Fish kart'ın kalan 5-10TL'lik 1-2 taksiti vardı ve onlarıda 2 ay önce sıfırlamıştım. Dolayısıyla kart ile tamamen ilişkim bitmişti. Salaklık işte kullanmadığın axess'i de kapat git. Kullanmayınca kart aidatıda yansımaz etmez nasılsa bugüne kadarda kart aidatı ödemedim yansırsada kartla beraber iptal ederim dedim ama kazın ayağı bu sefer öyle olmadı. Önce telefona mesaj geldi ne olduğunu anlamak için ektreyi bekledim ve kart aidatı olduğundan emin olunca da nazik nazik aradım. Aidatı iade edemiyoruz dediler. Bu sene iptal etmezler ama seneye iptal ederler gibi saçma sapan birşeyde söylediler. Kart aidatı olmaması için 6 ay harcama sözü verin dediler; bende ne harcama sözü veriyorum 1 seneden fazladır bankanızla kalan kırıntı taksit ödemesi hariç ilişkim yok; söz möz vermem dedim.
Sonuç olarak 100 TL'sinde değilim ama hem saçma sapan lafı ağzıma tıakr gibi konuşmaları hemde tavırları beni çileden çıkardı. Sağlam bir yazı döşemek istiyorum muhattap bulabileceğim mail adresi bilen var mı?
İllede iptal etmezlerse lanet edip (ki telefonda etmişliğim var) aidatı ödeyeyip kartı iptal ettireceğim.

Ome_RS
06-10-2015, 16:02
Aynısını bana geçen sene garanti yapmıştı nazikçe konuştum iptal etmediler. Başka bir operatörle biraz sert konuştum ve sonunda iptal ettiler. İptal edilince bir daha alınmayacak sözü de aldım. Ama gel gelelim bu sene yine çekmişler. Geçen seneki konuşmayı hatırlattığımda her sene sistemler kurallar değişebiliyor diye bişiler zırvaladılar ama sonunda 97tl iade edildi.

ido
06-10-2015, 16:07
ne koparırlarsa deneme yapıyorlar her zaman ses cıkarınca genelde iade ediyorlar

i-vtec07
06-10-2015, 16:12
akbankda hesabım var hiç memnun değilim, her gidişimde çileden çıkıyorum ama naparsın çalışanlar en az 5-10 yaş büyüğüm sesimi çıkarmayıp dönüyorum, ilk fırsatta hesabımı kapatıcam .

Garantiye geçicem .

brs852
06-10-2015, 16:50
akbankda hesabım var hiç memnun değilim, her gidişimde çileden çıkıyorum ama naparsın çalışanlar en az 5-10 yaş büyüğüm sesimi çıkarmayıp dönüyorum, ilk fırsatta hesabımı kapatıcam .

Garantiye geçicem .

garanti acaip komisyoncu bir banka akbanktan farkı yok kesinlikle.

brs852
06-10-2015, 16:52
1 yıldır kullanmadığım ama kullanımı ve kampanyası sona erdi diye Fish card yerine Axess Platinum göndermişlerdi. Fish kart'ın kalan 5-10TL'lik 1-2 taksiti vardı ve onlarıda 2 ay önce sıfırlamıştım. Dolayısıyla kart ile tamamen ilişkim bitmişti. Salaklık işte kullanmadığın axess'i de kapat git. Kullanmayınca kart aidatıda yansımaz etmez nasılsa bugüne kadarda kart aidatı ödemedim yansırsada kartla beraber iptal ederim dedim ama kazın ayağı bu sefer öyle olmadı. Önce telefona mesaj geldi ne olduğunu anlamak için ektreyi bekledim ve kart aidatı olduğundan emin olunca da nazik nazik aradım. Aidatı iade edemiyoruz dediler. Bu sene iptal etmezler ama seneye iptal ederler gibi saçma sapan birşeyde söylediler. Kart aidatı olmaması için 6 ay harcama sözü verin dediler; bende ne harcama sözü veriyorum 1 seneden fazladır bankanızla kalan kırıntı taksit ödemesi hariç ilişkim yok; söz möz vermem dedim.
Sonuç olarak 100 TL'sinde değilim ama hem saçma sapan lafı ağzıma tıakr gibi konuşmaları hemde tavırları beni çileden çıkardı. Sağlam bir yazı döşemek istiyorum muhattap bulabileceğim mail adresi bilen var mı?
İllede iptal etmezlerse lanet edip (ki telefonda etmişliğim var) aidatı ödeyeyip kartı iptal ettireceğim.

özel mesaj attım hallederiz büyük ihtimalle abi

vectra-tuner
06-10-2015, 16:52
Kartı aktif kullanıyor olsaydınız telefonla iade ediyorlar , sonra belli süre sonra tekrar kesiyorlar arayınca tekrar iade ediyorlar ... Malesef bütün Bankalar birbirinden beter az kesinti olsun diyoranız Ziraat maximum kullanın, hiç kesinti istemiyorum taksitte istemiyorum diyorsanız Kuveyt türk kartı kullanın...

BARR
06-10-2015, 16:56
Arkadaşım aktif olarak Wings Black kullanıyor ve her sene aidatını iptal ettiriyor telefonda :) Daha kart parası vermedi. Akbank'ın kartı oda (mil program kartı daha pahalı senin karttan 190flndı sanırım) o yüzden uğraşırsan hallolur gibime geliyor.

i-vtec07
06-10-2015, 16:56
garanti acaip komisyoncu bir banka akbanktan farkı yok kesinlikle.

hangisini tavsiye edersin abi ? :) Yakınımda ziraat, deniz, birde yapı kredi var .

TEQUILA
06-10-2015, 16:57
Kartı hiç (banka / K.K) kullanmazsanız aidat almıyorlar. 1 kez kullanmanız yeterli para kesmeleri için

brs852
06-10-2015, 17:00
hangisini tavsiye edersin abi ? :) Yakınımda ziraat, deniz, birde yapı kredi var .

bankanın tavsiyesi olmaz bir şubenin çalışanı iyi diğerinin kötü oluyor o yüzden bir şey diyemem ama genel olarak komisyonu az olan bankaları tercih etmek lazım. devlet bankaların krediler vs. aldığı masraflara engel olunca bankalar aidatlara yüklendi önceden iade yapıyorlardı artık yapmıyorlar.

vectra-tuner
Garantiye sakın ola bulaşmayın, Kartı yollar yollamaz ilk ekstrenizde kart aidatını görüyorsunuz... Yani hiç kullanmasanız bile alıyor parayı... En güzeli alın bir tane Ziraat maximum kart kullanın

KÖROĞLU
Aynısını bana geçen sene garanti yapmıştı nazikçe konuştum iptal etmediler. Başka bir operatörle biraz sert konuştum ve sonunda iptal ettiler. İptal edilince bir daha alınmayacak sözü de aldım. Ama gel gelelim bu sene yine çekmişler. Geçen seneki konuşmayı hatırlattığımda her sene sistemler kurallar değişebiliyor diye bişiler zırvaladılar ama sonunda 97tl iade edildi.

O garntinin.... neyse. 95 TL aldılar bonuz p. için. Farkettim aradım iptal etmek için, bilgi sınamasını geçemedim.

Hesap açılırken şubelerindeki geri zekalı arkadaşları anne kızlık soyadına benim soyadımı yazmış.

Operatöre diyorum ki arkadaşım başka bilgimi sor, yok olmaz. Ne olacak şubeye git. İş yerinden izin almam zor. Gidemedim, 95'i kitlediler maalesef.

i-vtec07
06-10-2015, 17:03
valla yalan değil çok ta iyi anlamıyorum bu banka işlerinden .

sadece akbank ın ben mk . onu öğrenmiş oldum .akbankla çalışmayı düşünenler varsa uzak durun kısacası :)

serkan_2120
06-10-2015, 17:15
hangi banka sorusunun cevabı hiçbiri hepsi birbirinin aynısı kart aidatı olmayan kartları var her bankanın onları kullanın yada cepteb en para gibi şubesiz bankacılıkları kullanın

uqur80
06-10-2015, 20:22
Akbank bu seneye kadar her telefon ettiğimde kart aidatını iptal etmişti. Bu sene kesinlikle etmiyoruz dediler, ücreti ödeyip kartı kapattırdım.

İbrahim33
06-10-2015, 20:30
akbankta garantide çok iyi geçiriyor. garanti benden 70 lira aidat aldı , 5-6 tane otomatik ödeme talimatına güvenerek ya aidatın iadesini yapın ya da kapattırın kartı dedim hay hay beyefendi hemen kapatalım dediler. gs bonus maç biletinde avantajlı olduğu için kapatamamıştım ama gs ninde tadı yok kapattıracağım bu hafta. forever iş bankası

sinanbaysal
06-10-2015, 21:20
ben yapı kredı kullanıyorum ısyerımle anlasmalı oldugu ıcın kart ucretı kesmıyor ayrıca ınternet bank cok kullanıslı havale eft gıbı ıslemlerde ucret almıyor. aynı zamanda aktıf ısbankası max ıste ogrencı kartım var okul zamanından kalan onda da hıc kart ucretı kesılmedı bgune kadar. ama okadar salak ıslerı varkı baska bır ısbankası hesabıma havale yaptıgımda bıle en kotu 5 tl kesıyor :)