PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bolu yedİgoller yardİm

34tb9544
25-11-2015, 12:56
Haftasonu aracimla bolu yedigoller turu yapmak istiyorum hem istanbuldan kacmak guzel vakit gecirmek hemde yedigolleri gormek amacli ilk defa gidecegim icin giden arkadaslarin yardimina ihtiyacim var konuyu acma sebebim aslinda aracimla gidebilirmiyim neden derseniz aracim baya basik tumsek ve yolun iyiligi onemli oraya kadar gidipte gecemedigim bi tumsek olursa gerindonmek zorunda kalmak istemiyorum ve gidilcek yerler nerelerdir nerde kalinir tavsiyeleriniz

Baska aracla gitmek istemiyorum hem arabayla gidip zevk yapip foto cekmek istiyorum

emre55
25-11-2015, 12:59
2 gündür aklımdaydı bu konuyu açmak :) takipteyim

ProdriveSTI
25-11-2015, 13:00
1997 yılında okul gezisi ile gitmiştim ama yolları çok korkutmuştu beni.Şimdi nasıldır bilemiyorum.

Kesinlikle pişman olmazsın.Şimdiden iyi eğlenceler.

anıl turan
25-11-2015, 13:04
bende cumartesi ailemle gidecegim 2 araba...

istanbuldan kac saat surer, nerede kahvalti, nerede mangal yapilir, nereler gorulmeli yardimci olabilecek var mi?

emresener
25-11-2015, 13:04
bende takıpteyim.
konaklama için nereyi tercih ettiniz veya gidenlerin önericeği bir yer varmıdır ?

benimde planlarım arasında aralık ayı içinde..

AliGizda
25-11-2015, 13:07
Bende Pazar günü Tekirdağ tarafına kaçmayı planlıyodum Bolu' da güzel bi seçenekmiş. Takipteyim.

Berkan
25-11-2015, 13:09
1997 yılında okul gezisi ile gitmiştim ama yolları çok korkutmuştu beni.Şimdi nasıldır bilemiyorum.

Kesinlikle pişman olmazsın.Şimdiden iyi eğlenceler.

baya yakın zamanda gitmişşin :hehe: 10 yasında neyden tırstın acaba :D

Redfish16V
25-11-2015, 13:11
bundan 1 ay önce gittim günübirlik.Kalacak yer ile bilgim yok maalesef.Ancak yolları çok keyifli bol virajlı :) Fotoğraf almak için her fazlasıyla mükemmel.. Hava ise ciddi derece soğuk,zaten asıl göl tarafına güneş zor düşüyor.. Aşırı kalabalıktı ben gittiğimde.Açıkcası gidip canlı canlı görülmesi gereken mükemmel yerlerden birisi..

ProdriveSTI
25-11-2015, 13:13
baya yakın zamanda gitmişşin :hehe: 10 yasında neyden tırstın acaba :D

Kankim uçurum kenarından filan geçiyorduk,birde bayılanlar oluyordu.Çocuktuk işte naparsın. :D

34tb9544
25-11-2015, 13:17
Benim tek korkum arabamla gidebilecekmiyim aracim basik 3 hafta once tekirdagdan ucmak dere yoluna girdum komple asfalt yapmislar harikaydi ama bolu nasildir virajdan falan cekinmiyorum buyuk cukurlar ve tumsekler varsa baska bi rota cizicem

mannerboy
25-11-2015, 13:21
en son yaptılar diye biliyorum bi kaç arkadaşım asfaltlı resmini paylaşmışlardı düzce tarafından kötü köy yollarından gidiyosunuz direk boludan giderseniz daha iyi olabilir

anıl turan
25-11-2015, 13:22
bundan 1 ay önce gittim günübirlik.Kalacak yer ile bilgim yok maalesef.Ancak yolları çok keyifli bol virajlı :) Fotoğraf almak için her fazlasıyla mükemmel.. Hava ise ciddi derece soğuk,zaten asıl göl tarafına güneş zor düşüyor.. Aşırı kalabalıktı ben gittiğimde.Açıkcası gidip canlı canlı görülmesi gereken mükemmel yerlerden birisi..

nerede kahvalti ve mangal yapilir? ben istanbuldan sabaha karşı 5 sularinda ciksam 8-9 gibi ordaya duserim herhalde?

NakkaSss
25-11-2015, 13:28
Eğer kamp alanı taraflarına geçecekseniz basık araçla çok zor olur.

Redfish16V
25-11-2015, 13:28
nerede kahvalti ve mangal yapilir? ben istanbuldan sabaha karşı 5 sularinda ciksam 8-9 gibi ordaya duserim herhalde?
Mangal yapılacak büyük ana otoparkın oldugu mekan var zaten fakat fazla kalabalık yer olurmu bilemem + kamp kuranlarda kalabalık oluşturuyor.Ancak tam göllere gelmeden yol üzerinde müsait manzaralı yerler var.vakit olarak hemen hemen hesabınız doğru.Yedigöller tabelasından saptıktan sonra(ki tabela küçücük :D sorduğunuzda arçelik yazısını takip edin diyecekler :D) ortalama 40-45dklık yol gidiyorsunuz.Bu arada yolların hepsi kaymak gibi asfalt hem.. Sadece ilk yedigöllere girilen yol 5 km felan tırlar v.b yüzünden biraz köy yolu gibi.

mustafa_a
25-11-2015, 13:35
2 sene önce düzce yığılca yolundan çok bozuk yollardan gitmiştim. Şimdi bolu üzerinden asfalt yapmışlar diye okudum

anıl turan
25-11-2015, 13:38
Mangal yapılacak büyük ana otoparkın oldugu mekan var zaten fakat fazla kalabalık yer olurmu bilemem + kamp kuranlarda kalabalık oluşturuyor.Ancak tam göllere gelmeden yol üzerinde müsait manzaralı yerler var.vakit olarak hemen hemen hesabınız doğru.Yedigöller tabelasından saptıktan sonra(ki tabela küçücük :D sorduğunuzda arçelik yazısını takip edin diyecekler :D) ortalama 40-45dklık yol gidiyorsunuz.Bu arada yolların hepsi kaymak gibi asfalt hem.. Sadece ilk yedigöllere girilen yol 5 km felan tırlar v.b yüzünden biraz köy yolu gibi.

bilgi icin cok sagol, biraz daha basini agritmam lazim :)

mangal yerleri falan var mi yoksa mangalimizi etimizi alalim mi?
kahvalti nerede yapilir? ailedeki bayanlarin amaci fotograf manzara olsada biz erkeklerin amaci yemek ***** :D

huseyinturk
25-11-2015, 13:40
İstanbuldan günübirlik gitmeye değermi? Hafta içi daha keyifli olur heralde. Takipteyim bende

Evrenoz
25-11-2015, 13:44
3 Hafta evvel abanta gittim, yollar sıkıntısızdı.. İstanbul'dan 2 saat sürmedi. Yolda da çukur - tümsek yoktu..

Abant Aden Otel'de konakladım. Odalar müthiş.. Oda içinde jakuzi keyfi şahane. Ayrıca yine dda içerisindeki elektrikli şömine de hoş bir ambians katıyor ortama. Al şarabını, bak keyfine.. Tek sorun, dubleks odalardan uzak durma gerekliliği. Tercih edilecekse, normal odalar tercih edilmeli. Saydıklarım normal odalarda da mevcut.
7 göllere uğramadım ama burada kalınıp günübirlik 7 göllere geçilebilir. Biz 7 göller yerine göl etrafında bisiklet turu yapmayı tercih etmiştik

34tb9544
25-11-2015, 13:51
Benim tercihte abantmis sagolsun senna yardimci oldu evrenoz kaldigin oteli bi bakicam tavsiyeler icin cok tesekkurler
S2k ile gitmeye karar verdim daha zevkli olur

Ome_RS
25-11-2015, 13:57
7 göller benimde planımda var bu hafta sonu gidecektik ama il dışı başka seyahat çıktığı için iptal etmek zorunda kaldım. Bir aksilik olmazsa aralık ortasında gidicem.
aslında son bahar yaprakları yerdeyken gitmek istiyordum ama kısmet diyelim
Öneriler ve tavsiyeler faydalı olacaktır bekliyoruz :)

emre55
25-11-2015, 14:11
benimde en çok merak ettiğim asfaltı, arabalarımız basık sorun sıkıntı yaşarmıyız :) amaç hem gezinti hem fotoğraf

yavuz364
25-11-2015, 14:23
Bi konvoy yapsak baya güzel olur aslında :D Ben de uzun süredir düşünüyordum... Deneyimliler güzel bir tavsiye mektubu yazsa çok iyi olur :)

pacman
25-11-2015, 22:41
1 ay once gittim yedi gollere. Bolu merkezden veya mengen uzerinden ulasabiliyorsunuz. Normalde iki yol da kotuymus ama bolu merkezden giden yolu bir kac ay once komple asfalt yapmislar. Yol kaymak gibi. Seyirli seyirli gidiyorsunuz. Bu arada cok kalabalik oluyor mekan. Park edecek yer bulmak zor. Cok erken gitmek lazim. Bir de son 2 3 km de yol kenarindan calisma var . Tek serit calisiyor. Yukaridan gelenler olsugu icin , jandarma asagidan yukari dogrubcikip gitmek isteyenlere saat 5e kadar beklemelerini soyluyor. Ona gore hazirlikli gidin. Bir de orada restaurant kafe vs yok. Yiyeceginizi yaninizda goturun. Bolu'ya gitmisken , Golcuk golunu de gormeyi unutmayin hani su Hakan Peker'in eski klibindeki efsane gol :)

westalim
25-11-2015, 22:48
s2kla keyf gelde kıskanma :byebye:

Eyüp
25-11-2015, 22:49
:D Pazar günü bizde arkadaşlarla o tarafa dolaşmaya gitmeyi düşünüyorduk..

Başlık iyi oldu :)

Nameless34
26-11-2015, 00:03
Kurban bayramında gitmiştim yolları yeni yapılmış yedigöllerin içine kadar asfalt bu şekilde tümseksiz sadece abanttan bu yola bağlanırken yaklaşık 2 km lik biraz bozuk denilebilecek bir yol vardı ama orasıda basık bir araçla dikkatli geçilirse sorunsuz geçilebilecek şekilde. Bu arada muhakkak abant gölüne de gidin, şimdiden iyi yolculuklar.

Resmi kendim çekmiştim.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/t31.0-8/12038762_10153299577917669_3210931967800753803_o.j pg

aslan
26-11-2015, 07:27
Başka forumdan bir abimiz bu ayın 14'ünde gitmiş yollar resimlerde var sıfır asfalt
http://www.gezenbilir.com/konu/14-11-2015-tarih-yedigoller-gezi.111074/#post-1406296

Risendark
28-11-2015, 20:40
valla gittiniz mi bilmiyorum ama 4 5 ay evvel kuzenim gitti basık sciroccoyla... bi yere kadar çok güzelmiş ancak sonrası çok aşırı bozukmuş s2k ile gitmenizi tavsiye etmem.

Risendark
28-11-2015, 20:42
ooo son hali güzel olmuş edit olmadıgı için düzeltemedim :)

Low-Rider
28-11-2015, 20:42
Bende yarın Bolu Gölcük'e gideyim diyordum ama üşendim günübirlik o kadar yol tepmeye.

gökan
28-11-2015, 21:28
bende kartepe hakkında fikir alıcaktım nerede kalınır ne yapılır

anıl turan
30-11-2015, 14:45
yedigollere bu cumartesi gittim

1- istanbuldan gidecekler icin, kartal - bolu 260km temden bolu-yedigoller 42km
2- 42km lik yolun yaklasik 35kmsi asfalt - 7 kmsi arnavut kaldirimi gibi taslardan olusuyor
3- yola yeni asfalt yapilmis, duzgun ama dar ve cok virajli
4- hava soguk, kalin giyinilmeli,
5- gunu birlik gittim, 7 golun 3unu gordum,gidilip gorulmesi gereken bi yer ama bir daha gider miyim? gitmem :)
6- giderken mangalimi komurumu etimi yanimda goturdum. mangal ve et buyuk golun etrafinda var ama eti almanizi tavsiye etmem, bildik biyerden alirsaniz daha iyi olur.
7- telefon vs gayet cekiyor.

p.s.: yol guzel ama yinede s2000 ile gidilmesini tavsiye etmem.

EM-RE
30-11-2015, 14:54
Ben 2 ay önce gittim.
Çok sağlam bir 4 çeker istedi cnm gtr gibi
insanın inanılmaz viraj yapası geliyor ,yol yedigöllerin girişine kadar sıkıntısız sonra az bir şey arnavut kaldırımı can sıkıyor ama sorun olacağını sanmam.

clioGT
30-11-2015, 14:57
bende kartepe hakkında fikir alıcaktım nerede kalınır ne yapılır

biz aşağıda cevizdibi hotel de kaldık 1 2 defa kartepeye gittiğimizde
memnun kaldık

-Murat Özcan-
30-11-2015, 15:14
Bende kız arkadaşımla gitmek istiyorum.Yorumları takipteyim..

emresener
30-11-2015, 15:20
peki konaklama için yerler yokmu göl etraflarında böyle bungalov falan ?

SerkanYazgan.
30-11-2015, 15:54
Ankaradan sonra hangi rotayı izlememiz gerekiyor ve yollar nasıl bileniniz var mı? Birde gidip kalınacak çok uçuk olmayan güzel yer tavsiyesi ve fiyat bilgisi verebilecek kimse var mı?

Redfish16V
30-11-2015, 15:58
Ankaradan sonra hangi rotayı izlememiz gerekiyor ve yollar nasıl bileniniz var mı? Birde gidip kalınacak çok uçuk olmayan güzel yer tavsiyesi ve fiyat bilgisi verebilecek kimse var mı?
Ankara'dan e89-e80 otobanı istikametinde gittim,bolu doğu ayrımından bolu merkeze girdim.Sonra zaten yedigöller tabelasını gözükmeye başlıyor.Bolu merkeze gider gibi gidiyorsunuz ve bolu doğu ayrımından sapıyorsunuz.Yollarda ise çamlıdere barajını geçtikten sonra en son 12 km felan asfalt çalışması vardı 1 ay önce.

ozoozo
30-11-2015, 16:39
Ankaradan gidiş için gerekli cevap verilmiş teşekkür ederiz :) Peki bu yedi göller civarında fiyat oalrak fazla geçirilmeden uygun fiyatlı butik hotel vs tarzı güzel bir haftasonu geçirebileceğimiz gezilip,görülecek yerlere yakın bir otel tavsiyesi olan var mı ? Son olarak ***** kış ayları geliyor , yaz lastiği ile gitmek (bu hafta sonu için 4-5-6 aralık) ne kadar mantıklı ? Kışlıkları illa takalım mı yoksa sorun yaşamazsın mı dersiniz. Cevaplar için teşekkürler.

ozoozo
30-11-2015, 16:40
Mâl-um kış ayları yazmıştım ancak *** çıkmış yanlış anlaşılmasın :) edit seçeneği kapalıydı.

Redfish16V
30-11-2015, 17:38
Ankaradan gidiş için gerekli cevap verilmiş teşekkür ederiz :) Peki bu yedi göller civarında fiyat oalrak fazla geçirilmeden uygun fiyatlı butik hotel vs tarzı güzel bir haftasonu geçirebileceğimiz gezilip,görülecek yerlere yakın bir otel tavsiyesi olan var mı ? Son olarak ***** kış ayları geliyor , yaz lastiği ile gitmek (bu hafta sonu için 4-5-6 aralık) ne kadar mantıklı ? Kışlıkları illa takalım mı yoksa sorun yaşamazsın mı dersiniz. Cevaplar için teşekkürler.
daha önceki postlarda da yazılmış bende ekleyim ; otelleri bilmiyorum ama yemek konusunda ne kadar siz kendiniz getirirseniz o kadar iyi.Kazık değil ucuzda değil ama ne oldugu meçhul.1 ay önce gittğimde gündüz -2 derece idi ki mgm 7-8 derece diyordu.. daha önce dediğim gibi güneş zor alan bi yer ama mükemmel bir yer.. Yazlık lastik asla derim,virajlar çok keyifli ama herhangi bi koruma benti v.b yok anlık hata Allah korusun götürür sizi.Özellikle iniş-çıkışta tam dönemeçte karşıdan gelen araçlar bazen damlıyorlr önünüze.. Erken saatlerde gitmeniz size park v.b rahatlıgı sağlar.yolculugunuza ortalama 1 saat daha ekleyin.Çünkü 42kmlik dağ yolu çıkmanız virajlar sayesinde baya yorabiliyor :D

ronay
30-11-2015, 18:49
çok eskilerden giderdik yedigöllere kartpostal misali güzel biyer her mevsim mütiş bayadır gitmiyorum sanırım yollar yapılmış oranında sonu abant gibi olur

Kadyr
30-11-2015, 19:52
yedigollere bu cumartesi gittim

1- istanbuldan gidecekler icin, kartal - bolu 260km temden bolu-yedigoller 42km
2- 42km lik yolun yaklasik 35kmsi asfalt - 7 kmsi arnavut kaldirimi gibi taslardan olusuyor
3- yola yeni asfalt yapilmis, duzgun ama dar ve cok virajli
4- hava soguk, kalin giyinilmeli,
5- gunu birlik gittim, 7 golun 3unu gordum,gidilip gorulmesi gereken bi yer ama bir daha gider miyim? gitmem :)
6- giderken mangalimi komurumu etimi yanimda goturdum. mangal ve et buyuk golun etrafinda var ama eti almanizi tavsiye etmem, bildik biyerden alirsaniz daha iyi olur.
7- telefon vs gayet cekiyor.

p.s.: yol guzel ama yinede s2000 ile gidilmesini tavsiye etmem.

neden tekrar gtmessin? az önce paramparça dizisind gösterdi harbi kartpostallık mekan

stak67
30-11-2015, 20:51
http://i571.photobucket.com/albums/ss155/CMR-5/06DZ6050/IMG_4638_zpsldnps2yz.jpg

http://i571.photobucket.com/albums/ss155/CMR-5/06DZ6050/IMG_42600_zpsbetwa0yc.jpg

http://i571.photobucket.com/albums/ss155/CMR-5/06DZ6050/IMG_48361_zpsahgvhd5j.jpg

Yollar komple yapılmış. Gayet iyi olmuş. Hala çok virajlı ama önden çeker için keyifli bir yol :) Manzaraya diyecek bir şey yok zaten. Kışlık çadır temin edilip çok rahat kalınabilir.

anıl turan
01-12-2015, 08:14
neden tekrar gtmessin? az önce paramparça dizisind gösterdi harbi kartpostallık mekan

tekrar ediyorum gidilip gorulmesi gereken bir yer ama ben bir daha gitmem, benim bedenim benim kararim :)

istanbuldan gunubirlik gitmek ozellikle cok yorucu.

memleketimizde gidilip gorulmesi gereken baska yerlerde var, bir kere daha yedigollere gitmeye harcayacagim enerjiyi bu seferde abanta harcarim mesela...

Ufuk
01-12-2015, 08:23
Konuyu açtığın gün Yedigöller Abant ikisini birden ziyaret ettim. Rota : otobandan bolu tüneli geçince Bolu batı çıkışından çıkıp oradan Yedigöllere geçmek. Yol gayet güzel. Boluda merkezde 1 2 yerde toplam 10dk lik yol hariç gayet temiz asfalt coiller alcak halde gidilir hem abanta hem Yedigöllere. Ama dikkat edin yedigollere otobandan tabela var oradan girmeyin o yol bozuk.
.

ozoozo
01-12-2015, 14:21
daha önceki postlarda da yazılmış bende ekleyim ; otelleri bilmiyorum ama yemek konusunda ne kadar siz kendiniz getirirseniz o kadar iyi.Kazık değil ucuzda değil ama ne oldugu meçhul.1 ay önce gittğimde gündüz -2 derece idi ki mgm 7-8 derece diyordu.. daha önce dediğim gibi güneş zor alan bi yer ama mükemmel bir yer.. Yazlık lastik asla derim,virajlar çok keyifli ama herhangi bi koruma benti v.b yok anlık hata Allah korusun götürür sizi.Özellikle iniş-çıkışta tam dönemeçte karşıdan gelen araçlar bazen damlıyorlr önünüze.. Erken saatlerde gitmeniz size park v.b rahatlıgı sağlar.yolculugunuza ortalama 1 saat daha ekleyin.Çünkü 42kmlik dağ yolu çıkmanız virajlar sayesinde baya yorabiliyor :D

Önden çeker olmasına rağmen başarılı bir yol tutuşu var bizim alfalarda virajlı yollar keyifli olacaktır :) Aslında hava durumunu kontrol ettiğimde kar vs görünmüyor pzero larında üzeceğini sanmıyorum ama önerinizi dikkate alacağım, teşekkür ederim bilgiler için.

Ufuk
02-12-2015, 10:11
Bu sabah Boluda kar varmış. Gidiceklerin haberi olsun.

NakkaSss
02-12-2015, 10:41
Bende pazar günü gitmeyi düşünüyorum. Bakalım nasıl olacak kar bastırmadan bi kahvaltı güzel olur.

ERK_RS
02-12-2015, 11:00
3 Hafta evvel abanta gittim, yollar sıkıntısızdı.. İstanbul'dan 2 saat sürmedi. Yolda da çukur - tümsek yoktu..

Abant Aden Otel'de konakladım. Odalar müthiş.. Oda içinde jakuzi keyfi şahane. Ayrıca yine dda içerisindeki elektrikli şömine de hoş bir ambians katıyor ortama. Al şarabını, bak keyfine.. Tek sorun, dubleks odalardan uzak durma gerekliliği. Tercih edilecekse, normal odalar tercih edilmeli. Saydıklarım normal odalarda da mevcut.
7 göllere uğramadım ama burada kalınıp günübirlik 7 göllere geçilebilir. Biz 7 göller yerine göl etrafında bisiklet turu yapmayı tercih etmiştik

yorumlarınız için teşekkürler, güzel fiki,r verdi.
oda konusunda nasıl bir sıkıntı oluyor dublekste? çok dar mı oluyor?

Redfish16V
02-12-2015, 16:57
şu saatden sonra orda kar zor kalkar ve yollarda çabası.. Ona göre temkinli gidin :) Şahsen kar ile birlikte o mükemmel portreyi görmek için aracıma güvensem giderim :)

gökan
02-12-2015, 17:05
yazlık lastikle gidicem.:)

Evrenoz
02-12-2015, 17:47
yorumlarınız için teşekkürler, güzel fiki,r verdi.
oda konusunda nasıl bir sıkıntı oluyor dublekste? çok dar mı oluyor?

Kesinlikle dar değil, son derece geniş.

Sıkıntı şu ki;

Alt katta 2'li oturma koltuğu, jakuzi, duş, elektrikli şömine ve TV mevcut
Üst katta ise sadece yatak ( karşısında TV yok ) ve 1 dolap bulunuyor. Dolayısıyla yattığın yerden TV izleme, gece kalktığında aynı katta tuvalete / duşa gitme gibi bir opsiyon olmuyor.

Dubleks olmayan odalarda tüm bu saydıklarım haliyle aynı katta ve normal odalar da standart bir otel odasının 3 katı boyutunda. Dubleks odadan keyif almak bu sebeple zor, merdiven harici bir esprisi yok. normal odalardan ise son derece keyif alınacağına eminim

34tb9544
02-12-2015, 18:36
İstanbul ankara yolu kapanmis haberlerde oyle diyo :(

ozoozo
02-12-2015, 23:59
Kışlıkları taktım bugün , cumartesi sabah 5-6 gibi yola çıkmayı planlıyorum, günü birlik gideceğiz. Pazar günü gidecekler için ayrıntılı bilgi veririm inşallah.

speed_blue
03-12-2015, 00:41
ben geçen pazar günü gittim, virajlı olan yoldan gittim bolu üzerinden yol yeni asfalt birtane bile çukur yok virajlar çok güzel mini cooper ile baya zevkli geçti o yolu tavsiye ederim.

kahvaltıya gelince Abant yolunun 5.km sinde yeşil ev diye bi yer var 9 gibi kahvaltı başlıyor kahvaltısı harika şömine başında kahvaltı yaptık, kahvaltıyı orda yaptıktan sonra yedigöllere dogru yola çıkabilirsiniz yedigöllerde kahvaltı yapılcak mekan yok

Evrenoz
03-12-2015, 09:59
ben geçen pazar günü gittim, virajlı olan yoldan gittim bolu üzerinden yol yeni asfalt birtane bile çukur yok virajlar çok güzel mini cooper ile baya zevkli geçti o yolu tavsiye ederim.

kahvaltıya gelince Abant yolunun 5.km sinde yeşil ev diye bi yer var 9 gibi kahvaltı başlıyor kahvaltısı harika şömine başında kahvaltı yaptık, kahvaltıyı orda yaptıktan sonra yedigöllere dogru yola çıkabilirsiniz yedigöllerde kahvaltı yapılcak mekan yok

Akşam yemeği de şahane yeşil ev'in
tavsiye ederim.
Şanslıysanız canlı müziğe de denk gelebilirsiniz

NakkaSss
03-12-2015, 10:15
Bende bu cumartesi maşukiye tarafına kahvaltıya gitmeyi düşünüyorum. Son durum nedir? Bolu' da falan kardan dolayı yollar kapanmış daha kar lastiği almadım. Birde maşukiye tarafında kahvaltı için önerebileceğiniz manzarası, kahvaltısı güzel bir yer var mı?

Kadyr
03-12-2015, 10:19
manzara cafe idi sanırım yukarıda vardı tepede güzel yerdi gitmiştim.

Talih.b16
03-12-2015, 14:30
Ben surekli giderim yollari iyidir.
Buyuk otel ve palas guzel.petro club vardi ismi değisti simdi orasida guzel ve daha uygundur.yeme icme bol restaurantta var ekmek arasi satanda.
Ama amac gezmekse mangal al sucuk yap.yesil ev var orda kalabilirsin orman icinde bungalov.
Kalmadim bende raki icmeye giderdik eskiden.
Ben karin en cok oldugu zaman otomatik civicle turanza lastikerle ciktim hic sorun yasamadim.pederin jeeple gittim at lastiklerle yine ayni.

Talih.b16
03-12-2015, 14:44
Hee okadar gitmisken golcugede gidin kir gazinosu vardi galiba guzel yerdir.gölköy e gidin, çubuk golu var hicbir tesis yok ama manzara nefisdir,yel degirmenleri falan var,ordanda suluku gol yapin.hepsi iyidir buralarin tavsiye ederim.bu arada buyuk otelin kahvaltisi guzeldir.

NakkaSss
03-12-2015, 14:46
Ben surekli giderim yollari iyidir.
Buyuk otel ve palas guzel.petro club vardi ismi değisti simdi orasida guzel ve daha uygundur.yeme icme bol restaurantta var ekmek arasi satanda.
Ama amac gezmekse mangal al sucuk yap.yesil ev var orda kalabilirsin orman icinde bungalov.
Kalmadim bende raki icmeye giderdik eskiden.
Ben karin en cok oldugu zaman otomatik civicle turanza lastikerle ciktim hic sorun yasamadim.pederin jeeple gittim at lastiklerle yine ayni.

Amaç işte güzel bir kahvaltı ve sonrasında gezmek, tozmak. Teşekkürler bilgi için kartepe nasıldır acaba gitsek kar varmıdır?

speed_blue
05-12-2015, 20:13
Akşam yemeği de şahane yeşil ev'in
tavsiye ederim.
Şanslıysanız canlı müziğe de denk gelebilirsiniz

bir kaç ay sonra yine düşünüyorum abi, inşallah orda konaklıycam öyle bir planım var

Evrenoz
06-12-2015, 08:49
bir kaç ay sonra yine düşünüyorum abi, inşallah orda konaklıycam öyle bir planım var

Çok güzel bir yer. Bir kaç ay sonra kar yağdığında eminim daha şahane olur.
Bakalım, belki kısmetse ben de 1 kere daha giderim kar yağdıktan sonra

ozoozo
06-12-2015, 13:14
Biz dün gittik , Ankara-Bolu arası otobanda veya bolu civarlarında herhangi bir sıkıntı yoktu. Yollar gayet açık ve temiz gayette keyifli ancak Yedi Göller yolu tamamen kapanmış durumdaydı hatta sırf o niyetle gittiğimiz için inat edip sonuna kadar gittim taa ki köylülerin ve otobüslerin U çektiğini görünce mecbur bende döndüm :) Zaten Yedi Göllere dönerken belediyenin koyduğu yol kapalı yazısı var ancak manzara ve karlı görüntü sizi sonuna kadar götürüyor , pişman olmuyorsunuz :) Yedi Göller kapalı olduğu için bende buradan bir arkadaşın tavsiyesine güvenerek Gölcük tarafına doğru yola koyuldum, iyi ki de koyulmuşum harikaydı. Zaten Yedi Göller'den daha yakın. Gölün etrafında yürüyüş yaptık, göle giderken ki virajlı ve karlı yol etraftaki manzara,ağaçlar gerçekten anlatılacak gibi değil çok güzeldi. Eğer Bolu ya giderseniz mutlaka Gölcük tarafına da gidin mutlaka değecektir , maalesef biz yedi göllere gidemedik yollar kapalı diye ama yine de çok güzel bir gün geçti.

barisy
06-12-2015, 14:31
Abant a kış lastiği ve zincir olmadan gidilebiliyor mu?

M3CSL
06-12-2015, 14:47
Yol acik oluyor genelde temizliyorlar.. yani tunel cikisi yanda 20cm kar vardi . Abant yolu acikti..

gökan
11-01-2016, 21:20
arkadaşlar 2 günlüğüne abant yada yedigöllere gitmek istıyoruz nişanlımla otel olark tavsıye edebılecegınız doğayla iç içe biryer önerebılırmısınız hiç gitmedim ilk defa gidicem :):) otel apart vs ağaç evde olur:)

speed_blue
14-01-2016, 00:00
arkadaşlar 2 günlüğüne abant yada yedigöllere gitmek istıyoruz nişanlımla otel olark tavsıye edebılecegınız doğayla iç içe biryer önerebılırmısınız hiç gitmedim ilk defa gidicem :):) otel apart vs ağaç evde olur:)

Abant yolunun 5.km sinde yeşil ev diye bi yer var konaklamak içinde harika bir yer tavsie ederim

onur_si
05-03-2016, 12:53
bu pazartesi hava durumunda sıkıntı varmıdır eşimle 1 gece kalıp salı dönmeyi planlıyorum abant büyük otel nasıldır dönüşte bolu gölcük yaparım diyorum yazlık lastiklerle gidilir mi
yedigöller tarafı ters tarafta kalıyor sanırım beni biri aydınlatsın :)

Ufuk
05-03-2016, 13:02
Gidecek olanlar sakintepeyi düşünsünler. Ben yeni yıla orada girdim. Çok hoş çok sakin kafa dinlemelik biryer.

ENGean
30-04-2016, 09:58
Son 1-2 ay içinde giden varmı arkadşlar?
Yarın gidicem Allah kısmet ederse.bi kac arkds yol tarıfı yazmıs ist dan ama kafam karıstı.
Navigasyona göre gitsem mantıklı olurmu? Yoksa tavsiye edeceğiniz güzergah varmı?

melihyilmaz
30-04-2016, 22:51
Yandex navigasyona yaz direk gidersin. Yollarda sikinti yok cumartesi aksamlari bayagi kalabalik oluyor cok kampci var hatta boludan gelen apacilerde var son ses muzikte anlamsizsa oynayan kafasi guzel tipler. Gecen hafta ordaydim dogasi havasi muthis.

ENGean
30-04-2016, 23:25
Aynen yandex kullanarak gidicez bakalım :)
Sabah 6 da cıkıcam yola. Tesekkurler :)